• Ново
D2205UK D2205 UK-оригинален транзистор

D2205UK D2205 UK-оригинален транзистор

BGN 37.60

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат. Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот, се чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме ни e-mail да го извести дефект на објектот. Освен ако не е поинаку определено, оваа точка доаѓа со 14 дена гаранција од пратката датум. Мора да контактирате со нас пред да се вратат на кој било производ . Враќање мора да биде во нова состојба (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). Купувачот е одговорен за сите превозот цена. !! Ние топло ви благодарам за вашите позитивни повратни информации, и да се заврши трансакцијата, нашиот систем ќе ви остави позитивни повратни информации. ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ на ПЛАЌАЊЕ : За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел. Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали се утврди очекувано време на испорака. Ако проектот се уште не пристигне во тоа време, ве молиме да ни даде порака, продолжување на потврда за приемот на нарачката. ќе бидете сигурни дека да ви даде 100% задоволителен одговор. Изберете ние ти е вистинскиот избор. Answer : ___________________________ Note : Почитувани, Доколку сте заинтересирани многу, сакате да го нарачате големи количини, молам контактирајте ме преку е-пошта или се зборува за цена! Ви благодарам многу за вашето разбирање! Ова е изложено во нашите производи, ние сакаме да ви помогне да

Всичко за продукта

Номер На Модела:
D2205UK
Вид На Опаковката:
Повърхностно Планина
is_customized:
Yes
търговска марка:
Hyncdz
Състояние:
НОВО
Тип:
транзистор

Подобни продукти в категория

RT8210B RT8210BGQW (5 бр./лот) Безплатна доставка QFN-32 чисто нов оригинален чип и IC

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

BGN 12.00 12.90

Безплатна доставка на 10 бр./лот IRLML2502TRPBF IRLML2502 2502 SOT-23

Категорија Дискретни полупроводнички законот за Производи Семејство FETs Една Серија HEXFET® FET Тип MOSFET NКанал, Метал Оксид FET Функција Логика на Ниво на Портата Потрошувачка на Изворот на Напон (Vdss) 20 V Тековната Континуирана Потрошувачка (Id) @ 25° C 4.2 Rds На (Макс) @ Id, Vgs 45 m Ohm @ 4.2 A, 4.5 V Vgs(та) (Макс) @ Id 1.2 V @ 250µA Врата за Полнење (Qg) @ Vgs 12n C @ 5 V Текст Capacitance (Ciss) @ Vds 740p F @ 15 V Моќ Max 1.25 W Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај ДА2363, SC59, SOT233 Снабдувач Уред Пакет Micro3™ / SOT23

BGN 23.68

IT8887HE AXS AXA (10 бр./лот) Безплатна доставка QFP-128 чисто нов оригинален чип и чип

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

BGN 59.00 61.89

Безплатна доставка 74LS163AN 74LS163 HM514170AJ7 HT12D HT-12Г ice3br0665j ICL7106 IR2156PBF IR2235P ISD1420P ISD1720PY ISO124P DIP

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

BGN 14.00 14.32

Безплатна доставка SMD CD32 CD43 CD54 CD75 Power Inductor асорти комплект 4.7 ъ - Ъ- 330UH 28valuesx5pcs=140pcs Power Inductors Pack

Опис На ПроизводотВредност листата : SMD Моќ Inductor CD32 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD32 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD32 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD32 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD32 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD43 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD43 470 UH Марк 471SMD Моќ Inductor CD43 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD43 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD43 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD43 220 UH Марк 221SMD Моќ Inductor CD43 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD43 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD54 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD54 470 UH Марк 471SMD Моќ Inductor CD54 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD54 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD54 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD54 220 UH Марк 221SMD Моќ Inductor CD54 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD54 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD75 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD75 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD75 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD75 330 UH Марк 331SMD Моќ Inductor CD75 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD75 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD75 100 UH Марк 101Бесплатен Превозот SMD CD32 CD43 CD54 CD75 Моќ Inductor Избрани за Полнење 4.7 УХ 330 UH 28valuesx5pcs=140pcs Моќ Inductors ПакетДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 17.28