• Ново
IT8887HE AXS AXA (10 бр./лот) Безплатна доставка QFP-128 чисто нов оригинален чип и чип

IT8887HE AXS AXA (10 бр./лот) Безплатна доставка QFP-128 чисто нов оригинален чип и чип

BGN 61.89
BGN 59.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Всичко за продукта

търговска марка:
MUERYGAR
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Тип:
Регулатор На Напрежение
Работна Температура:
Международен стандарт
подаване на напрежение:
Международен стандарт
Номер На Модела:
IT8887HE
Състояние:
НОВО
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 0-200000lux 3in1 датчик за интензивност на светлината / RS485 modbus протокол сензор за температура и влажност на въздуха предавател за

DC напојување : 1030 VDC Максимална потрошувачка на енергија : 0.4 W Точност : Влажност : ± 3% RH (5% RH ~ 95% RH, 25 C) Температура : ± 0.5 C, (25 C) Светлосен интензитет : ± 7% (25 C) Светлосен интензитет опсег : 0200000lux Работна температура : 20 ~ 60 C, 0% RH ~ 80% RH долгорочна стабилност : Температура : ≤0.1 C / y Влажност : ≤1% / y интензитет на Светлина : ≤5% / y време на Одговор : Температура : ≤18 S (1m / s брзина на ветрот) Влажност : ≤6s (1m / s брзина на ветрот) Светлосен интензитет : 0.1 S повратен сигнал : RS485 излез (Modbпротокол)Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

BGN 85.00 90.40

K6r4016c1d-UI10 Memory Flash IC гаранция за качество TSOP44

И ве Молиме, имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Не се избере пожелно еден u0026 остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle you 'd like !!!!!!! !!!!!Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудејќи им на најдобар производи u0026 услуги...

BGN 20.00

20pcs х 5 цвята = 100шт 3мм 2pins плосък покрив бял червен жълт зелен син широкоъгълен светодиодна лампа LED

Добредојдовте на нашата Продавница !!!3мм Рамен Врвот Ултра Светла Црвена / Зелена / Блу / Бела / Жолти Led диоди5 Valuesx20pcs / Боја=100pcsОпис : Емитуваат Боја : Црвена,Зелена,Сина,Бела,ЖолтаНапред Напон : 1.83.4 VСветлосен Интензитет : 400020000 MCDАгол на гледање : 160180 степенПакет Се Вклучени : 20pcs 3мм Рамен Врвот Црвени Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Зелена Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Сини Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Бела Led диоди20pcs 3мм Рамен Врвот Жолти Led диоди

BGN 6.38

TSB41AB1PHP TSB41AB1 TQFP64

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Возачи, Примачи, Трансиверите Серија Тип Transceiver Број на Возачи / Примачи 2 / 2 Протокол IEEE 1394 Напон Понудата 3 V ~ 3.6 V Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 48TQFP Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 48HTQFP (7x7)

BGN 45.25

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7372A TDA7372 7372 power IC 4-канален (Quad) Клас AB 15-Многоваттное най-доброто качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7372 A TDA7372 7372 Засилувач IC 4Канал (Quad) Класа AB 15Multiwatt Најдобар квалитет.Гаранција1. 90days' гаранција...

BGN 20.00 24.00

чисто Нов MS5540 5540CM MS5540CM модул барометър MINITURE SENSOR MS5540 CM

100% Нов MS5540 5540 CM MS5540 CM МОДУЛ БАРОМЕТАР MINITURE СЕНЗОР (MS5540CM) Категорија Сензори, Transducers Семејство Притисок Серија Притисок Тип Апсолутна Оперативен Притисок 10 ~ 1100 mbar Порта Големина Излез Дигитален Точност Напон Снабдување 2.2 V ~ 3.6 V Престанок Стил PCB Температурата на работа 40°C ~ 85°C Пакет / Случај 6.2 x 6.4 милиметри Модул

BGN 14.00 14.43

На 5 метра 40 Way 40P плосък цветен Модел на лента тел 40 Pin

1.27 мм Растојание Теренот 40 Начин 40 Pin Dupont Рамна Боја на Виножито Лента за Кабелски Инсталации Жица Заробени Диригент За PCB DIYОпис100% Сосема НовБоја : ВиножитоДруги Виножито Лента Кабел Линк :

BGN 23.20

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TC58DVG3S0ETA00 TSOP48 IC-добро качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен Превозот 10pcs / многу TC58 DVG3 S0 ETA00 TSOP48 IC најдобар квалитет.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 59.00 72.00

Безплатна доставка MIC2019YM6 MP3202DJ N10 SG6858TZ TPS2553DBVR TPS61070DDCR TPS61071TDDCRQ1 TS5A3159DBVR TS5A3159 USBLC6-2SC6 SOT-23

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

BGN 9.74