• Ново
5шт SY8288RAC SY8288R SY8288 (AWS5MZ AWS56A AWS...) QFN-20

5шт SY8288RAC SY8288R SY8288 (AWS5MZ AWS56A AWS...) QFN-20

BGN 15.20

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Работна Температура:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
Номер На Модела:
SY8288RAC
търговска марка:
ИВИСЕНЧИП
Пакет:
SMD
Състояние:
НОВО
Тип:
Автомобил с IC
подаване на напрежение:
Международен стандарт
is_customized:
Yes
Приложение:
компютър

Подобни продукти в категория

10шт PIC18F8720-I / PT PIC18F8720 QFP80-MCU нова

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

BGN 51.00 53.26

Нов оригинален модул SIM800C двойствен-бандов GSM / GPRS модул за безжичен чип радиоприемник

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме...

BGN 5.42

На 5 метра 40 Way 40P плосък цветен Модел на лента тел 40 Pin

1.27 мм Растојание Теренот 40 Начин 40 Pin Dupont Рамна Боја на Виножито Лента за Кабелски Инсталации Жица Заробени Диригент За PCB DIYОпис100% Сосема НовБоја : ВиножитоДруги Виножито Лента Кабел Линк :

BGN 23.20

1pcs SCT-013-000 неинвазивен Сплит-жило трансформатор на ток сензор ac 100A САМ Starter Kit

1pcs Неинвазивни SplitCore Тековната Трансформатор AC тековната сензор 100 A SCT013000Спецификации : Отворање големина : 13mmx13mmНелинеарност 3%(10%120% номинална влезниот тековната)1.5 м водечките жица,3.5 3 главниот приклучок стандарден излез.Две форма на излезна струја, напон (напонот на излез изграденаво примерокот отпорник).Основни материјал : феритниМеханичка сила : отворање и затворање на време, не помалку од 1000 пати (20 CБезбедност индикатори : Dielectric сила 6000 V AC / 1minСе сретне UL94V0 пламен retardant својстваОперативен Температура : 25 C ~ +70 CАпликации : за AC мотори, опрема за осветлување, воздушни компресории други тековни мерење,следење и заштита.Пакетот вклучува : 1 x SplitCore Тековната Трансформатор SCT013000

BGN 9.00 12.24

10шт LPC1767FBD100 LPC1767 LPC1767FBD QFP100 нова

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

BGN 39.00 41.30

чисто Нов MS5540 5540CM MS5540CM модул барометър MINITURE SENSOR MS5540 CM

100% Нов MS5540 5540 CM MS5540 CM МОДУЛ БАРОМЕТАР MINITURE СЕНЗОР (MS5540CM) Категорија Сензори, Transducers Семејство Притисок Серија Притисок Тип Апсолутна Оперативен Притисок 10 ~ 1100 mbar Порта Големина Излез Дигитален Точност Напон Снабдување 2.2 V ~ 3.6 V Престанок Стил PCB Температурата на работа 40°C ~ 85°C Пакет / Случај 6.2 x 6.4 милиметри Модул

BGN 14.00 14.43

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7372A TDA7372 7372 power IC 4-канален (Quad) Клас AB 15-Многоваттное най-доброто качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7372 A TDA7372 7372 Засилувач IC 4Канал (Quad) Класа AB 15Multiwatt Најдобар квалитет.Гаранција1. 90days' гаранција...

BGN 20.00 24.00

D2205UK D2205 UK-оригинален транзистор

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

BGN 37.60

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TC58DVG3S0ETA00 TSOP48 IC-добро качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен Превозот 10pcs / многу TC58 DVG3 S0 ETA00 TSOP48 IC најдобар квалитет.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 59.00 72.00

AT49F8192AT-70TC Memory Flash IC гаранция за качество TSSOP48

И ве Молиме, имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Не се избере пожелно еден u0026 остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle you 'd like !!!!!!! !!!!!Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудејќи им на најдобар производи u0026 услуги...

BGN 25.60