• Ново
20pcs U0301for iPhone 5S 6 6plus 6s 6s-fix plus repair blue screen display IC 4pins

20pcs U0301for iPhone 5S 6 6plus 6s 6s-fix plus repair blue screen display IC 4pins

BGN 23.76

Сума
Налично за поръчка


Опис на производот
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio. P4 KE18 A
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина P4 KE18 A
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето.
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки.
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање
Нови lm2596s Модул

Всичко за продукта

Работна Температура:
Станард
подаване на напрежение:
Станард
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
U0301
Приложение:
компютър
Тип:
Логически Интегрални Схеми
Мощност На Разсейване:
Станард
Състояние:
НОВО
търговска марка:
TTVXO
Магазин Nu:
826019

Подобни продукти в категория

1pcs SCT-013-000 неинвазивен Сплит-жило трансформатор на ток сензор ac 100A САМ Starter Kit

1pcs Неинвазивни SplitCore Тековната Трансформатор AC тековната сензор 100 A SCT013000Спецификации : Отворање големина : 13mmx13mmНелинеарност 3%(10%120% номинална влезниот тековната)1.5 м водечките жица,3.5 3 главниот приклучок стандарден излез.Две форма на излезна струја, напон (напонот на излез изграденаво примерокот отпорник).Основни материјал : феритниМеханичка сила : отворање и затворање на време, не помалку од 1000 пати (20 CБезбедност индикатори : Dielectric сила 6000 V AC / 1minСе сретне UL94V0 пламен retardant својстваОперативен Температура : 25 C ~ +70 CАпликации : за AC мотори, опрема за осветлување, воздушни компресории други тековни мерење,следење и заштита.Пакетот вклучува : 1 x SplitCore Тековната Трансформатор SCT013000

BGN 9.00 12.24

Безплатна доставка MIC2019YM6 MP3202DJ N10 SG6858TZ TPS2553DBVR TPS61070DDCR TPS61071TDDCRQ1 TS5A3159DBVR TS5A3159 USBLC6-2SC6 SOT-23

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

BGN 9.74

Безплатна доставка SMD CD32 CD43 CD54 CD75 Power Inductor асорти комплект 4.7 ъ - Ъ- 330UH 28valuesx5pcs=140pcs Power Inductors Pack

Опис На ПроизводотВредност листата : SMD Моќ Inductor CD32 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD32 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD32 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD32 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD32 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD43 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD43 470 UH Марк 471SMD Моќ Inductor CD43 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD43 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD43 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD43 220 UH Марк 221SMD Моќ Inductor CD43 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD43 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD54 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD54 470 UH Марк 471SMD Моќ Inductor CD54 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD54 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD54 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD54 220 UH Марк 221SMD Моќ Inductor CD54 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD54 100 UH Марк 101SMD Моќ Inductor CD75 47 UH Марк 470SMD Моќ Inductor CD75 4.7 УХ Марк 4 R7SMD Моќ Inductor CD75 33 UH Марк 330SMD Моќ Inductor CD75 330 UH Марк 331SMD Моќ Inductor CD75 22 UH Марк 220SMD Моќ Inductor CD75 10 UH Одбележи 100SMD Моќ Inductor CD75 100 UH Марк 101Бесплатен Превозот SMD CD32 CD43 CD54 CD75 Моќ Inductor Избрани за Полнење 4.7 УХ 330 UH 28valuesx5pcs=140pcs Моќ Inductors ПакетДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 17.28

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TC58DVG3S0ETA00 TSOP48 IC-добро качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdБесплатен Превозот 10pcs / многу TC58 DVG3 S0 ETA00 TSOP48 IC најдобар квалитет.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 59.00 72.00

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7372A TDA7372 7372 power IC 4-канален (Quad) Клас AB 15-Многоваттное най-доброто качество.

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7372 A TDA7372 7372 Засилувач IC 4Канал (Quad) Класа AB 15Multiwatt Најдобар квалитет.Гаранција1. 90days' гаранција...

BGN 20.00 24.00

K6r4016c1d-UI10 Memory Flash IC гаранция за качество TSOP44

И ве Молиме, имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори Не се избере пожелно еден u0026 остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle you 'd like !!!!!!! !!!!!Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудејќи им на најдобар производи u0026 услуги...

BGN 20.00

D2205UK D2205 UK-оригинален транзистор

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

BGN 37.60

На 5 метра 40 Way 40P плосък цветен Модел на лента тел 40 Pin

1.27 мм Растојание Теренот 40 Начин 40 Pin Dupont Рамна Боја на Виножито Лента за Кабелски Инсталации Жица Заробени Диригент За PCB DIYОпис100% Сосема НовБоја : ВиножитоДруги Виножито Лента Кабел Линк :

BGN 23.20

Безплатна доставка 74LS163AN 74LS163 HM514170AJ7 HT12D HT-12Г ice3br0665j ICL7106 IR2156PBF IR2235P ISD1420P ISD1720PY ISO124P DIP

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

BGN 14.00 14.32