• Ново
4шт PDC паркинг сензор 9639945580 за Renault Laguna Peugeot 607 806 2.9 L Citroen C5

4шт PDC паркинг сензор 9639945580 за Renault Laguna Peugeot 607 806 2.9 L Citroen C5

BGN 57.41
BGN 41.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. : 9639945580
● Осветленост Дел Број :
6902182,8375533,66216902182,66218375533
9639945580,602.412,602.356.14,6590.01
Компатибилност
Одговара на Следните Модели :
Пежо 607 2002-2008 2.9 L V6 807 Рено Лагуна 2003-2005 2.9 L V6 Лагуна II Citroen C5
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.

Всичко за продукта

На езика на osd:
търговска марка:
Сорго
Тип:
Видима
Вид На Материала:
стендрад
Обхват На Разговор:
1
Името На Модела:
9639945580
Автомобили:
Пежо
Фабричен Номер:
9639945580
Преносимото Номер:
6902182,8375533,66216902182,66218375533
Стая За Преобличане Детайли 1:
9639945580,602.412,602.356.14,6590.01

Подобни продукти в категория

DIYKIT 4.3 Inch Car Mirror Monitor IR камера за обратно виждане на автомобила безжично видео паркинг радар 4 сензора парковочная система

Најновите & Популарни Utral Тенок 4.3" LCD Огледало СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор4.3 инчен TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеОваа нова 4.3 инчен огледало следи доаѓаат со Безжични Предаватели и R eceiver , следење може да биде на моќ од страна на автомобил полнач, и само треба за да се поврзете на предавателот на обратен светлина моќ, можете да го инсталирате сами, многу погодно.Камера : Оваа Боја Автомобил Rear view Camera е нова и никогаш не се користат високо квалитетни IR Ноќ боја камера...

BGN 96.00 117.34

За Honda CRV 2007-2011 hot selling car power window closer device highquality Car window automatically close

Топла продаван Автомобил за моќ прозорец поблиску уред Висок квалитет автомобил прозорец поблиску Целосна автоматска кревање на прозорец за автомобили auto прозорец lifterПосебен автомобил прозорецот се затвори за Хонда CRV 2007 до 2011 година : Овој производ се применува напредни автомобилската автобус комуникација technlology да се направи тоа хуманизирано да ја зголеми својата функција и практична, без да влијаат на премисата на оригиналниот автомобил автобус систем на комуникација за да се направи се за дефекти на оригиналниот автомобил дизајн.Зошто да изберат нас?1, Ние сме производителот со сопствени фабрики опремени со напредни електронски компјутерски систем за висок квалитет и ефикасност во справувањето бизнис .2, знаеме дека вашиот пазар...

BGN 72.00

a set Car Parking Sensor Kit 6 сензори 9 цвята за избор на обратна помощ резерв на радарна система 12V най-доброто качество

Ѕвончето за Светло 6 Сензори за Автомобил Паркинг Сензор за Полнење 22mm 12 V предупредување со аларм BEBE гласно Обратна Помош Копија СистемСамо BIBI звук, Без било кој јазикИстакнува : 1...

BGN 32.40

Нова марка 9231281 PDC паркинг сензор броня обект на обратната асистент радар за BMW

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 9231281Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 15.00 20.22

Горещо Нов 89341-0R010 датчик за паркиране сензор за Estacionamento за Toyota RAV4 2013 радар-детектор парковочная аларма 893410R010

1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозотЗа разлика бојаСите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесотна производ во боја мали отстапувањаПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 893410 R010Применливи модели НА Toyota RAV4 2013М руда деталиБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

BGN 26.72

FEELDO 1Set Car LED 4 безжичен датчик за паркиране на заден гръб радар 10 цвята FD-3283

Опис : Безжичните Паркинг Сензор,ќе needn не го насочите кабел мал светлината(точка)укажува на соодветно функционирање на системот, откако беше активиран Дигитални растојание на екранот на пречка,ЛЕР(зелена,жолта и црвена)укажуваат на различни растојанија, како и ориентација на пречка,Различни алармирање титкање интервали укажуваат на различни растојанија од пречки...

BGN 56.00

За Chevrolet Captiva 2006 сензор за помощ при паркиране 96673467 предни задни PDC сензор за контрол на разстояния, опаковане ултразвуков сензор

Опис : 1 Предмет : предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола на Сензор2 Сосема Нов и не се Користи.3...

BGN 53.00 75.94

DIYKIT видео паркинг радар 4 сензора + 7-инчов вграден LCD дисплей огледало авто монитор + LED Night Vision HD камера за задно виждане

Најновите & Популарни 7" LCD Дисплеј Огледало Автомобил СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор7 инчен TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

BGN 104.00 126.88

Сигналните светлини на БСМ система за откриване на помощ на слепи петна, с аларма за обратно виждане огледала за BMW X4 X5 X6 f20 f30 3, епизод 5, епизод 7 серия

Ако имате било какви прашања, pls оставете порака до мене Whatsapp : 0086 13723677524 Забелешка : Различни земји автомобил со различни ретровизорот, ве молиме испратете порака и да ни кажете на вашиот автомобил детални бренд и направени година...

BGN 577.00 656.00

Високо качество на превозното средство радар-детектор E8 сканиране на Глас анти-полиция, са предупреждение скоростта на автомобила детектор X K KU Ka L 360 градуса

Hight Квалитет 2017 Автомобил Радар Детектор E8 Скенирање Глас АнтиПолицијата предупредување брзината на возилото детектор X K KU Ка L 360 степениКарактеристики : кога радар сигнал е dectected.Откривање на сите стабилна или мобилен Радар Брзина Следи 2502500m напредОткривање на сите Сообраќај Монитор или стабилна Камера (околу семафори) однапредВозите безбедно и избегнување на каков било Сообраќај парична казнаНа точноста : повеќе од 90% Следи или стабилна КамераODM & ОЕМ Технологија Услуга за различни места и клиентиАнглиски / руски Глас предупредување,ОЕМ Јазик и Глас се достапниНема посебна Инсталација и Лесен за Контрола наСпецификации : Тип : радар детекторНапон : 12 V DCБезжична duplex пренос фреквенција : 2.4 GHz410 MHzОткривање Тип : К / Ка / Ласерски / X / НОВА К Бенд / Ku / ВФ2XБЕНД : 10.525 GHz100 MHz, забележливи растојание : 1500m2500mКГРУПАТА : 24.150 GHz175 MHz, забележливи растојание : 1200m2500mTrfor i Pod КГРУПАТА : 24.150 GHz175 MHz, забележливи растојание : 250m1200mKUBAND : 13.450 GHz125 MHz, забележливи растојание : 450m1500mКАБЕНД : 34.700 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 800m1500mTrfor i Pod КАБЕНД : 33.400 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 200600mМатеријал : Електронски & ABSРаботна Температура 10°C ~ +40°CМаксимална Температура 40°C ~ + 100°CБоја : Сива & ЦрнаГолемина : Прибл...

BGN 44.00 46.38

Yaopei нов автомобил с крилото на замъка FR ляво Hyundai Accent 2006-2011 за Kia Rio 95735-1G020 957351G020

Опис На ПроизводотНови Заклучување на Вратата Actuator FR Лево За Hyundai Акцент 20062011 За Киа Рио 957351 G020 957351 G020Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 30.00 36.78

M8 LCD дисплей за Scher-khan Magicar 8 lcd дистанционно управление / двустранно автомобилна аларма безплатна доставка

М8 LCD дисплеј за Scherкан Magicar 8 lcd далечински контролер / две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

BGN 4.00 6.86

starline A6 LCD дисплей влак за Starlionr A6 starline A6 кола с дистанционно управление A6 LCD дисплей гъвкав кабел

A6 LCD дисплеј Воз за Starlionr A6 starline A6 автомобил далечински управувач A6 LCD дисплеј флексибилен кабел Се обрне внимание ве Молам ...

BGN 4.00 6.22

Нов 1ew63kgzaa контрол разстояния PDC паркинг сензор интересите на Chrysler 300, Dodge Journey Nitro Ram 1500 2500 3500 Jeep Liberty черен

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 1 EW63 KGZAAНапомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 28.00 38.94

maizhi LCD Display Screen for Two Way Car Alarm Дистанционно Управление Bulgaria 2-way Alarm TOMAHAWK TW9030 FOB Стайлинг

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За TOMAHAWK TW9030 Далечински Контролер TW9030 Lcd Зебра ЛентиМатеријал : LCDБоја : шоу на сликаТежина : 15gКористење на логото : никојпакет : 1x LCD Екран1...

BGN 4.00 4.61

Koorinwoo Car детектор Auto Parking Sensor 8 / видът на предните и задните радари с монитор LCD Automobiles Parktronic Sensor Parking Assist

Истакнува : Ако сакате други бои, ве молиме да ни испратите слика кога ќе ги нарачате Ви благодарам многу.Кога ќе кочница, на "EFGH" Сензор ќе работат автоматски и да го покаже растојанието на следење, кога ќе се јават, на "ABCD" Сензори ќе работат автоматски, и да го покаже растојанието на следењеСпецификации : 1...

BGN 33.00 42.66

Няма Чип Резервни 3 Бутона За Дистанционно Корпуса Смарт Ключ Shell За Chrysler 300 Town & Country Dodge Challenger Charger Durango Journey

Детали За ПроизводотРезервни 3 Копчиња на Далечинскиот Случај Smart Key Школка За Chrysler 300 Градот & Земјата Dodge Challenger Полначот Durango Патување wtih логотоПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

BGN 20.88

4шт подходящ Audi A6 Allroad C5 Font отзад PDC паркинг резервен сензор за помощ 4B0919275D 4B0919275B,3D0919275D,4B0919275DGRU

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

BGN 44.00 57.79

DIYKIT видео паркинг радар 4 сензора е с диагонал 4,3-инчов монитор огледала на колата + 4 x LED камера за обратно виждане на автомобила система за помощ при паркиране

Најновите & Популарни Utral Тенок 4.3" LCD Огледало СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор4.3 инчен TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

BGN 81.00 99.01

За MERCEDES C E S CLK Class W210 W140 W202 W208 паркинг сензор PDC 0005425418

За МЕРЦЕДЕС C E S Класа CLK W210 W140 W202 W208 Паркинг сензор PDC 0005425418Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

BGN 28.43

LCD Тел Video Parking Sensor Reverse Backup Radar Assistance, Auto parking Monitor Digital Display and Step-up Alarm

LCD Жица Видео Паркинг Сензор Обратна Копија Радар Помош, Авто паркинг Следи Дигитален Дисплеј и Чекорup АлармНови DualCore ПРОЦЕСОР LCD Видео Паркинг Обратна Копија Радар Помош Систем 4 Паркинг Сензор + rear view Camera поврзан DVD Плеер или TFT монитор...

BGN 35.00 43.18

1бр 89341-50060 броня паркинг асистент, сензор задна предавка за 2008-2009 Lexus LS460 8934150060 89341 50060

1 Pcs 8934150060 Браник Паркинг Помогне Обратна Сензор За 20082009 LexLS460 8934150060 89341 50060Спецификација На ПроизводотОбјектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 8934150060 Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За LexТочка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод ......

BGN 35.00 36.98

високо качество на PDC сензор сензор за паркиране OEM 89341-30020 89341-30010 .

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! висок квалитет на PDC SENSOR паркинг сензор ОЕМ 8934130020 8934130010 за тојота Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

BGN 29.57

YAOPEI нова система за мониторинг на налягането в гумите TPMS за Chrysler Dodge Jeep 56029400AE

НОВИ Гуми Притисок Систем за Следење TPMS За Chrysler Dodge Џип 56029400 AEFitment : За Chrysler 300 20092011,2013 Градот & Земјата 20112012 За Dodge Challenger 20092013 Полначот 20092011,2013 Durango 20112012 Гранд Караван 20112012 Патување 20112012 Рам 1500 2010 Ram Меморија 2500 2010 Година За Fiat 500 2012 За Jeep Grand Cherokee 20112013 За МерцедесБенц C250 2012 C300 20082012 C350 20082012 C63 AMG 20082012 CL550 20102012 ГОДИНА CL600 20102012 ГОДИНА CL63 AMG 20102012 ГОДИНА CL65 AMG 20102012 ГОДИНА CLK320 20032005 CLK350 20062009 CLK500 20032006 CLK55 AMG 20032006 CLK550 20072009 CLK63 AMG 20072009 CLS550 2012 CLS63 AMG 2012 E350 20102012 Година E550 20102012 Година E63 AMG 20102012 ГОДИНА GL350 20102012 ГОДИНА GL450 20102012 ГОДИНА GL550 20102012 ГОДИНА GLK350 20102012 ГОДИНА ML350 20102012 ГОДИНА ML450 20102011 ML550 20102011 ML63 AMG 20102011 R350 20102012 Година S350 2012 S400 20102012 Година S550 20102012 Година S600 20102012 Година S63 AMG 20102012 година S65 AMG 20102012 ГОДИНА SLK300 20092011 SLK350 20092012 SLK55 AMG 20092010 SLS AMG 2011 За Рам 1500 20112012 2500 20112012 За Smart Fortwo 20082012

BGN 33.00 40.53

Отстъпка (5 бр. / лот) Nb26-4button NB Series универсален многофункционален пулт за дистанционно управление, за да Kd900 / URG200 Key Programmer

Постојат 5 режим за над копчињата.1 NBATT36 е за Peugeot и Citroen и стари Хонда (најчесто пред 2013 година)и некои други бренд автомобили...

BGN 90.00 95.98