• Ново
4шт нов 4ms060kab нов PDC сензор за контрол на разстояния паркиране подходящ за Kia на Hyundai

4шт нов 4ms060kab нов PDC сензор за контрол на разстояния паркиране подходящ за Kia на Hyundai

BGN 177.76
BGN 128.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. : 4 MS060 KAB
● Осветленост Дел Број : 95720-3 W400
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот ID .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години. Custmer задоволство е нашата БР.1 целта.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .

Всичко за продукта

На езика на osd:
Обхват На Разговор:
1-1.5
търговска марка:
Сорго
Тип:
Видима
Името На Модела:
4MS060KAB
Вид На Материала:
Стандарт
Производствен Номер Детайли:
4MS060KAB
Автомобили:
Hyundai
Преносимото Номер:
95720-3W400

Подобни продукти в категория

Няма Чип Резервни 3 Бутона За Дистанционно Корпуса Смарт Ключ Shell За Chrysler 300 Town & Country Dodge Challenger Charger Durango Journey

Детали За ПроизводотРезервни 3 Копчиња на Далечинскиот Случај Smart Key Школка За Chrysler 300 Градот & Земјата Dodge Challenger Полначот Durango Патување wtih логотоПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

BGN 20.88

Yetaha 1Pc High Quality PDC Parking Distance Control Sensor 12758870 Bumper Backup Assist обратната радар за Saab 9-5 2006-2009

торба торбаYetaha Висок Квалитет на Нови 12758870 PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор Браник Копија Помогне Обратна Радар За 20062009 За Saab 95Опис : 1...

BGN 16.00 20.88

Отстъпка (5 бр. / лот) Nb26-4button NB Series универсален многофункционален пулт за дистанционно управление, за да Kd900 / URG200 Key Programmer

Постојат 5 режим за над копчињата.1 NBATT36 е за Peugeot и Citroen и стари Хонда (најчесто пред 2013 година)и некои други бренд автомобили...

BGN 90.00 95.98

За MERCEDES C E S CLK Class W210 W140 W202 W208 паркинг сензор PDC 0005425418

За МЕРЦЕДЕС C E S Класа CLK W210 W140 W202 W208 Паркинг сензор PDC 0005425418Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

BGN 28.43

starline A6 LCD дисплей влак за Starlionr A6 starline A6 кола с дистанционно управление A6 LCD дисплей гъвкав кабел

A6 LCD дисплеј Воз за Starlionr A6 starline A6 автомобил далечински управувач A6 LCD дисплеј флексибилен кабел Се обрне внимание ве Молам ...

BGN 4.00 6.22

M8 LCD дисплей за Scher-khan Magicar 8 lcd дистанционно управление / двустранно автомобилна аларма безплатна доставка

М8 LCD дисплеј за Scherкан Magicar 8 lcd далечински контролер / две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

BGN 4.00 6.86

maizhi LCD Display Screen for Two Way Car Alarm Дистанционно Управление Bulgaria 2-way Alarm TOMAHAWK TW9030 FOB Стайлинг

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За TOMAHAWK TW9030 Далечински Контролер TW9030 Lcd Зебра ЛентиМатеријал : LCDБоја : шоу на сликаТежина : 15gКористење на логото : никојпакет : 1x LCD Екран1...

BGN 4.00 4.61

DIYKIT 4.3 Inch Car Mirror Monitor IR камера за обратно виждане на автомобила безжично видео паркинг радар 4 сензора парковочная система

Најновите & Популарни Utral Тенок 4.3" LCD Огледало СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор4.3 инчен TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеОваа нова 4.3 инчен огледало следи доаѓаат со Безжични Предаватели и R eceiver , следење може да биде на моќ од страна на автомобил полнач, и само треба за да се поврзете на предавателот на обратен светлина моќ, можете да го инсталирате сами, многу погодно.Камера : Оваа Боја Автомобил Rear view Camera е нова и никогаш не се користат високо квалитетни IR Ноќ боја камера...

BGN 96.00 117.34

1бр 89341-50060 броня паркинг асистент, сензор задна предавка за 2008-2009 Lexus LS460 8934150060 89341 50060

1 Pcs 8934150060 Браник Паркинг Помогне Обратна Сензор За 20082009 LexLS460 8934150060 89341 50060Спецификација На ПроизводотОбјектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 8934150060 Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За LexТочка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод ......

BGN 35.00 36.98

4 бр. / лот нов PDC ултразвукова резервен паркинг сензор помощ за Toyota Alphard 89341-58010-A0 89341-58010

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ 8934158010A0 PDC Паркинг Сензор За Тојота Alphard 8934158010 Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Гаранција : Да Дел број : 8934158010 Друг Дел Број:GM13300715,0 263 013 002, 8934158010 A0,89341 58010 A0, 8934158010,8934158010,89341 58010, 8934158010C0,PS341 D3 C0За Следните Модели : За ТОЈОТАЗа Alphard (MNH10) [GR] 20032008За Alphard G / V (ANH1#,MNH1#) [JP] 20022008За Alphard ХВ (ATH10) [JP] 20032008

BGN 113.00 137.58

DIYKIT видео паркинг радар 4 сензора е с диагонал 4,3-инчов монитор огледала на колата + 4 x LED камера за обратно виждане на автомобила система за помощ при паркиране

Најновите & Популарни Utral Тенок 4.3" LCD Огледало СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор4.3 инчен TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

BGN 81.00 99.01

Yaopei нов автомобил с крилото на замъка FR ляво Hyundai Accent 2006-2011 за Kia Rio 95735-1G020 957351G020

Опис На ПроизводотНови Заклучување на Вратата Actuator FR Лево За Hyundai Акцент 20062011 За Киа Рио 957351 G020 957351 G020Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 30.00 36.78

4шт подходящ Audi A6 Allroad C5 Font отзад PDC паркинг резервен сензор за помощ 4B0919275D 4B0919275B,3D0919275D,4B0919275DGRU

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

BGN 44.00 57.79

Горещо Нов 89341-0R010 датчик за паркиране сензор за Estacionamento за Toyota RAV4 2013 радар-детектор парковочная аларма 893410R010

1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозотЗа разлика бојаСите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесотна производ во боја мали отстапувањаПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 893410 R010Применливи модели НА Toyota RAV4 2013М руда деталиБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

BGN 26.72

За Chevrolet Captiva 2006 сензор за помощ при паркиране 96673467 предни задни PDC сензор за контрол на разстояния, опаковане ултразвуков сензор

Опис : 1 Предмет : предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола на Сензор2 Сосема Нов и не се Користи.3 Вистински Бренд Делови и Висок Квалитет.4...

BGN 53.00 75.94