• Ново
YAOPEI Parking Distance PDC Sensor 0015427418 0045428718 за Mercedes-Benz W203 W209 W210 W220 W211 W163 W168 W215 W 251 S203

YAOPEI Parking Distance PDC Sensor 0015427418 0045428718 за Mercedes-Benz W203 W209 W210 W220 W211 W163 W168 W215 W 251 S203

BGN 9.41
BGN 8.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка

Нови Паркинг Растојание PDC Сензор 0015427418 0045428718 За Мерцедес-Бенц W203 W209 W210 W211 W220 W163 W168 W215 W 251 S203 C203 0045428718 0263003556 0035428718 A0045428718
05120341 AA 0015427418 5120341 AA 0 263 003 556 004 542 87 18
A0015427418 A2155420051 2155420051 0263003303 0263003167
0 263 003 167 0263 003 303 A0035428718 На 215 542 0051 -
-
Fitment За W203, W209, W210, W211, W215, W220 W240, W163, W164, W251, W171, ML Спринтер и Вито 639 За W203 C-Klasse За W209 ,W210 E-Klasse, W211 E-Klasse, W215 За W163, W164 ML, W901, W902, W903, W904 Транспортерот, За W220 S-Klasse, W240, W251 За W171 SLK, 639 Вито , Viano ML Спринтер За A, E, Klasse, ML, CLS,W211 W215 W219 W203 W220 W209 W163 W164 W251 W168 За-Klasse (W168) За C-Klasse (W203) , C-Klasse (S203) , C-Klasse (C203) За CLC-Klasse (CL203) За CLK (C209) , CLK (A209) , CLS (C219) За E-Klasse (W211) За E-Klasse (S211) , SL (R230),SLK (R171) За M-Klasse (W163) За M-Klasse (W164), R-Klasse (W251), Р-Klasse (V251) За GL-Klasse (X164) За Вито (W639) , Maybach (240) За C Класа 2001-07 (предното или Задното) За КП Класа 2000-06 (предното или Задното) За CLS Класа 2006 Година (Пред Само) За E Class 2003-06 (Задна Само) За M Класа 1998-05 (Пред Само) За S Класа 2003-06 (предното или Задното) За C, E, S Klasse, ML, ВИТО
Производот Се Покаже
Клиенти Повратни Информации

Добредојдовте во мојата продавница
0045428718 0263003556 0035428718 A0045428718
05120341 AA 0015427418 5120341 AA 0 263 003 556 004 542 87 18
A0015427418 A2155420051 2155420051 0263003303 0263003167
0 263 003 167 0263 003 303 A0035428718 На 215 542 0051 -
-

Всичко за продукта

На езика на osd:
Английски
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Вид На Материала:
Стандарт
Тип:
Видима
Името На Модела:
A0015427418/0015427418
Обхват На Разговор:
Стандарт
Цвят:
снимка
Името На Модела:
0015427418
Автомобили:
За Mercedes-Benz
Състояние:
НОВО
Гаранция:
ДА
пин:
4
Преносимото Номер Детайли:
0045428718, 0263003556, 0035428718
Взаимозаменяемая Детайл № 1:
A2155420051,2155420051,0263003303
Взаимозаменяемая Детайл Номер 2:
0263003167,0 003 263 167, 0263 003 303
Друг Номер:
A0045428718, A0015427418, 05120341AA

Подобни продукти в категория

4шт нов 4ms060kab нов PDC сензор за контрол на разстояния паркиране подходящ за Kia на Hyundai

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 4 MS060 KAB● Осветленост Дел Број : 957203 W400СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 128.00 177.76

4шт подходящ Audi A6 Allroad C5 Font отзад PDC паркинг резервен сензор за помощ 4B0919275D 4B0919275B,3D0919275D,4B0919275DGRU

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

BGN 44.00 57.79

4шт PDC паркинг сензор 9639945580 за Renault Laguna Peugeot 607 806 2.9 L Citroen C5

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 9639945580● Осветленост Дел Број : 6902182,8375533,66216902182,662183755339639945580,602.412,602.356.14,6590.01КомпатибилностОдговара на Следните Модели : Пежо 607 20022008 2.9 L V6 807 Рено Лагуна 20032005 2.9 L V6 Лагуна II Citroen C5СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 41.00 57.41

4шт нова марка 66209233031 PDC паркинг сензор броня обект на обратната асистент радар подходящи за BMW

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 66209233031● Осветленост Дел Број : 66209231281,9231281,6620 9 231 281,9 231 2812151635,2 151 635, 66209142217 6620923303466 20 2 151 635, 66209270501,6620914221266 20 2 180 495,66202180495,218049566209142217 66209142211 66209233037КомпатибилностОдговара на Следните Модели : BMW : 528i 2011 3.0 L l6528i 20122013 2.0 L l4528i x Drive 20122013 2.0 L l4535i 20112013 3.0 L l6535i GT 20102013 3.0 L l6535i GT x Drive 20112013 3.0 L l6535i x Drive 20112013 3.0 L l6640i 2012 3.0 L l6Active Hybrid 5 20122013 3.0 L l6Х5 20102013 4.4 L V8X6 20102013 4.4 L V8СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 107.00 148.32

Високо качество на превозното средство радар-детектор E8 сканиране на Глас анти-полиция, са предупреждение скоростта на автомобила детектор X K KU Ka L 360 градуса

Hight Квалитет 2017 Автомобил Радар Детектор E8 Скенирање Глас АнтиПолицијата предупредување брзината на возилото детектор X K KU Ка L 360 степениКарактеристики : кога радар сигнал е dectected.Откривање на сите стабилна или мобилен Радар Брзина Следи 2502500m напредОткривање на сите Сообраќај Монитор или стабилна Камера (околу семафори) однапредВозите безбедно и избегнување на каков било Сообраќај парична казнаНа точноста : повеќе од 90% Следи или стабилна КамераODM & ОЕМ Технологија Услуга за различни места и клиентиАнглиски / руски Глас предупредување,ОЕМ Јазик и Глас се достапниНема посебна Инсталација и Лесен за Контрола наСпецификации : Тип : радар детекторНапон : 12 V DCБезжична duplex пренос фреквенција : 2.4 GHz410 MHzОткривање Тип : К / Ка / Ласерски / X / НОВА К Бенд / Ku / ВФ2XБЕНД : 10.525 GHz100 MHz, забележливи растојание : 1500m2500mКГРУПАТА : 24.150 GHz175 MHz, забележливи растојание : 1200m2500mTrfor i Pod КГРУПАТА : 24.150 GHz175 MHz, забележливи растојание : 250m1200mKUBAND : 13.450 GHz125 MHz, забележливи растојание : 450m1500mКАБЕНД : 34.700 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 800m1500mTrfor i Pod КАБЕНД : 33.400 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 200600mМатеријал : Електронски & ABSРаботна Температура 10°C ~ +40°CМаксимална Температура 40°C ~ + 100°CБоја : Сива & ЦрнаГолемина : Прибл...

BGN 44.00 46.38

16.5 мм, плоски оригинален 4 сензора видео сензори за паркиране радар свързване на камера за задно виждане на разстояние 4.3 автомобилно огледало монитор

3in1 DualCore ПРОЦЕСОР Паркинг Помош Сензор Обратен Радар Видео ситевоедно Систем Поврзете Автомобил Следи и Rearview КамераФункционална Опис : 4 Сензори DualCore Автомобил Rear View Camera Паркинг Помош Систем За Звук На Алармот...

BGN 101.00 115.17

Yetaha 1Pc High Quality PDC Parking Distance Control Sensor 12758870 Bumper Backup Assist обратната радар за Saab 9-5 2006-2009

торба торбаYetaha Висок Квалитет на Нови 12758870 PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор Браник Копија Помогне Обратна Радар За 20062009 За Saab 95Опис : 1...

BGN 16.00 20.88

Черен автомобил PDC парк сензор за Honda Acura RLX TLX 2014 2015 39680-TV0-E11ZE черен цвят

Црн Автомобил PDC Парк Сензор За Хонда Акура RLX TLX 2014 2015 2016 39680TV0E11 ZEВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Апликации : 2014,2016 За Акура RLX ADV (ХИБРИД) DCT20142016 За Акура RLX ADV 6 Брзински Автоматски20152016 За Акура TLX ADV (SHAWD) 9 Брзински Автоматски20152016 За Акура TLX ADV 9 Брзински АвтоматскиЗа насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

BGN 15.97

4 бр. / лот нов PDC ултразвукова резервен паркинг сензор помощ за Toyota Alphard 89341-58010-A0 89341-58010

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ 8934158010A0 PDC Паркинг Сензор За Тојота Alphard 8934158010 Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Гаранција : Да Дел број : 8934158010 Друг Дел Број:GM13300715,0 263 013 002, 8934158010 A0,89341 58010 A0, 8934158010,8934158010,89341 58010, 8934158010C0,PS341 D3 C0За Следните Модели : За ТОЈОТАЗа Alphard (MNH10) [GR] 20032008За Alphard G / V (ANH1#,MNH1#) [JP] 20022008За Alphard ХВ (ATH10) [JP] 20032008

BGN 113.00 137.58

24 Ghz микровълнови радари OBD 10 км / ч комплект БСМ система за peugeot 3008 (P-84 2017) сензор на слепи петна на автомобила система за откриване на слепи петна

Ако имате било какви прашања, pls оставете порака до мене Whatsapp : +8613751962625 На ADT Страна Помогне на системот е технологија дизајнирана да им помогне на возачите да ја промените ленти безбедно...

BGN 666.00 832.00

maizhi LCD Display Screen for Two Way Car Alarm Дистанционно Управление Bulgaria 2-way Alarm TOMAHAWK TW9030 FOB Стайлинг

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За TOMAHAWK TW9030 Далечински Контролер TW9030 Lcd Зебра ЛентиМатеријал : LCDБоја : шоу на сликаТежина : 15gКористење на логото : никојпакет : 1x LCD Екран1...

BGN 4.00 4.61

M8 LCD дисплей за Scher-khan Magicar 8 lcd дистанционно управление / двустранно автомобилна аларма безплатна доставка

М8 LCD дисплеј за Scherкан Magicar 8 lcd далечински контролер / две начин автомобил алармот систем бесплатен превозот

BGN 4.00 6.86

28438-Jz00a PDC паркинг сензор за Renault Laguna хечбек вагон 2007

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 28438JZ00 A● Осветленост Дел Број : 28438JZ00 A, 28438 JZ00 A, 8200454716, 8200454716Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 18.00 24.59

Smart Digital Car TPMS Системи безжична система за контрол на налягането в гумите 12v с 4 Интернами автоматично монитор за налягането в гумите за Ford, VW

75% од несреќи се случи на автопатот предизвикани од гумапукна!Вообичаено се смета дека високо гуми притисок е причина што предизвика гуми пукна...

BGN 132.00 161.50

DIYKIT 3 in 1 DIY 4.3 Inch Rear View Car Mirror Monitor Kit + Видео Parking Radar + IR Car Camera Parking System Assistance

Најновите & Популарни Utral Тенок 4.3" LCD Огледало СледењеIR Ноќ Визија Rear View Camera4 Паркинг Сензор4.3 TFT LCD на ретровизорот Автомобил СледењеТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

BGN 84.00 101.89

Отстъпка (5 бр. / лот) Nb26-4button NB Series универсален многофункционален пулт за дистанционно управление, за да Kd900 / URG200 Key Programmer

Постојат 5 режим за над копчињата.1 NBATT36 е за Peugeot и Citroen и стари Хонда (најчесто пред 2013 година)и некои други бренд автомобили...

BGN 90.00 95.98