• Ново
2 X super bright car external 6-LED warning light surface mounting strobe headlight, 22 модели на флаш, 6 * 3W LED (L131)

2 X super bright car external 6-LED warning light surface mounting strobe headlight, 22 модели на флаш, 6 * 3W LED (L131)

BGN 40.00
BGN 38.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


2 X супер светло автомобил надворешни 6-LED сопирачките, површинска монтажа strobe светлата, 22 флеш модели, 6 * 3 W LED (L131)
Висок Квалитет L131 ВОДЕНА Површина Планината Lighthead

Опис
Ние сме горди да се воведат најновите и најжешките површината планината LED светло глави, некогаш хит на пазарот. Уникатно дизајниран од страна на нашите сопствени инженери, ние направивме сигурен, евтини, ВОДЕНА површина/скара планината. Нашите дизајн е точно тестирани за да се справи со сите временски услови и условите на патот. Дожд, снег, град, мраз, сол, лапавица и кал се нема натпревар на нашата lightheads.
Секој LED единица користи 6 * 3 вати КРИ Led диоди и се достапни и во двете цврсти и подели бои. Бои флеш истовремено со 22 различни модели. Тие може да бидат синхронизирани за да работат заедно со многу други LED модули. Големината на овие светлина глави само 0.3" длабоко, супер тенок, кои ќе им дозволи да бидат монтирани во бројни локации како што се : grilles, браници, цртичка, платформа, или било каде на друго место на вашата имагинација може да ве однесе.
Карактеристики На Производот :
Генерација 5 ВОДЕНА површина планината lighthead
Времето и вибрации отпорни,
Автономни 22 обрасци
3 жици за едноставен сет-up - 1 пос, 1 Neg, 1 шема,
Технички Спецификации :
Напон : 12 VDC
LED : 6 X 3watt LED елементи
Просечната тековни цртање : 500m A
Макс тековни цртање : 700m A
ДИМЕНЗИИ :
4" широк x 1" висок x 0.3" длабоко
Производ Фото
ПС : Оваа L131 LED светлата не може да СИНХРОНИЗАЦИЈА или АЛТЕРНАТИВНИ флеш, Ако сакате СИНХРОНИЗАЦИЈА или АЛТЕРНАТИВНИ флеш со други фарови, pls купи нашата наместо.
Ние секогаш понуда на најдобар квалитет на производи и брза испорака. Благодарение толку многу за нашите драги клиентот ни даде добар фидбек, еден по еден : )
Плаќање
Најдобар плаќање начин е со користење на Зачувам. Тоа е безбедно и заштитени од страна на . Друг метод на плаќање, pls разговараат со нас.
Производот ќе биде предаден само ако целосно плаќање, вклучувајќи целосен превозот бесплатно, е примена. Ве молиме имајте во предвид вашиот поштенски & превозот бесплатно покривање на превозот / поштенски трошоци, ракување и пакување.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место "Купи тоа сега" само ако вие се согласувате, цената и условите за производот и нема аргумент по аукција крајот.
Испорака
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 15-20 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Всичко за продукта

Цвят:
Червени, сини, Оранжеви, Бели, R B, R-A, R-W, B - A, B-W, A-W, друг цвят-кажи ни
Номер На Модела:
L131
търговска марка:
Волан
Внезапно Картината:
22 вида
Цвят:
Червено / Синьо / Амбър/Бял
силата на:
18 Вата
Напрежение:
DC12V

Подобни продукти в категория

50x 2015 EAS Anti-theft system hook срок security display hook stop lock задържащ заключване лесен и удобен търговски центрове

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

BGN 35.00 36.80

Yobang Сигурност Wireless wifi / GSM аларми и охранителни системи за сигурност на дома на безжичния сигнал 900/1800 / 1900 Mhz

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 248.00 270.08

Безплатна доставка EAS am 58 khz мека издател, EAS залепваща издател 5000шт

фреквенција : 58khzспецификации : 45.21×10.67 mmG W : 3.5 килограмиctn големина : 27×20×11cmпакет : 5000pcs / цтн.со баркодотУслуги на клиентите Треба да имате било какви прашања,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите email на нас...

BGN 294.00 320.00

Безжична Добре Дошли Обаждане Поддръжка На Безжичен Датчик За Тревога

1 Работен Напон : AC 100240 V2 Работат На Струјата : 3 Безжичен Пренос Фреквенција : 433 MHz4 Безжичен Пренос на Далечина : 150 метри (во отворени подрачја)5...

BGN 38.00 40.00

Домашна сигурност самоотбрана PSTN GSM SMS аларма led клавиатура SF-8016-16D-LED

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

BGN 60.00 63.97

Yobangsecurity Wireless Wifi GSM GPRS Alarm Systems IOS Android APP със слънчева сирена, IP камера с PIR датчик за движение

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец СензорПреглед на Оваа аларм систем е на висококрај GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува...

BGN 407.00 447.20

Kerui W2 WiFi GSM PSTN RFID домашна алармена охранителна система Индикация за ниско ниво на зареждане на батерията цветен TFT дисплей ISO Android App

2018 KERUI W2 Wi Fi GSM PSTN RFID на 2,4 инчен TFT Колор Дисплејот Дома Burglar Аларм СистемВоведОвој аларм систем е на висококрај PSTN / GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува 2.4инчен TFT екран во боја и допрете тастатура со вграден моќен ПРОЦЕСОР господар и одлична работа искуство...

BGN 257.00 316.78

2 бр. / лот Water Alarm Sensor Leakage Откриване на Detector for Focus GSM PSTN Alarm ST-IVB, ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB (868 Mhz)

868 MHz Вода Потоп Детектор на Истекување MD230 R Работа за Фокус TCP IP Мрежа GSM Аларм Систем STVGT, STIVB, STIIIB и STVВовед : На отпорност на MD230 R безжична вода детектор промени по сонда electrode immerses во вода, поплави влезниот сигнал е засилена, обликувани и во споредба преку посветена на чип, outputting сув контакт или високониски сигнал е само дали постои вода на локацијата на испраќачот, и пренесување на информации преку безжична repeater.Структурата е дизајниран од страна на целосна интеграција запечатување материјал,кој гарантира висока сигурност на производот.Овој производ има карактеристики на висока сигурност, антимешање, висока чувствителност, брз одговор, лесно да го инсталирате, и така натаму, тоа се однесува на места на комуникација базната станица, прецизност машина соба, библиотека,магацин, како и други места кои треба аларм кога постои вода.Карактеристики : 1.Безжична пренесување на далечина (отворен простор) : повеќе од 180m2.Код : 28малку ID, 8битна функција кодот3.Оперативен напон : 3 V4.Тековната потрошувачка : статична состојба ≤5µA емисија тековната ≤15m A5.Аларм За Излез : N...

BGN 37.00 40.61

Chuango GT-126 wireless grass break детектор Sound sensor 315 mhz за сот G3 G5 A11 Security

Chuango GT126 безжична трева пауза детектор на Звучен сензор 315mhz за G3 G5 A11 Безбедност burglar Аларм СистемСо вграден, висока прецизност микрофон, GT126 pinpoints стаклокршење инциденти и ги лажни аларми со софистицирани процесирање на сигналот...

BGN 49.00 57.60

Yobang Security Alarm systems security home Control APP Home WIFI Alarm Systems with PIR Детектор Voice Security Alarm kit

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 173.00 190.08

SmartYIBA Home Security безжична жичен GSM крадец аларма, сензор за Врати и прозорци руски френски испански италиански гласа

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Безбедност Аларм Систем за ПолнењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански, Франција,италија, чешка Слободни Switchable.Ве молиме да ми кажете на кој јазик ви треба кога ќе ги нарачате.Карактеристики 1...

BGN 169.00 191.49