• Ново
Tablet security holder lock display stand wall mount case скоба имобилайзер устройство iPad2 / 3 / 4 с запирающимся метален корпус и ключ

Tablet security holder lock display stand wall mount case скоба имобилайзер устройство iPad2 / 3 / 4 с запирающимся метален корпус и ключ

BGN 78.40
BGN 74.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Напомена : 1. ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-3 работни дена. Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена /Post Mail : 14~25 работни дена. Ако вашата адреса е оддалечена област во DHL систем , ние ќе го промени Fedex ,UPS-от или други воздух express .секое ажурирање на вести ќе се забележи во вашата нарачка страница. 2. Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број и тел број е важно. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 3. Некои земја увоз даночни е потребно . но ние ќе се прогласи за пониска цена обидете се да advoid тоа 4. За DHL превозот цена. првиот 0.5 кг е скапо. но, кога ќе го купите повеќе компјутери. ќе бидат евтини многу. Било прашање за производот и цел, Контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. Производ Discreption : a. Носител : Алуминиум Легура.
б. Носител На Површината : Оксидација.
в. Носителот Max Вчитување : 1 KG.
г. Носителот Големина : 24.6 X19.2 CM.
e. Носителот Компатибилен Таблета Големина : за i Pad 2/3/4 само.
с. Цевката : Алуминиум Легура.
г. Цевка Површина : Оксидација.
h. Цевка Големина : 20 X3.5 X3.5cm.
јас. База : Алуминиум Легура.
ј. База со 4 вежба дупки. Извонредни Карактеристики : a. Носител : lockable. б. поврзување дел : прилагодлив.
в. завртка на ѕидот или десктоп. Пакување детали : a. еден сет по картон. б. картон големина : 29*24*30cm.
в. G. W. : 1.7 КИЛОГРАМИ.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Z23010
търговска марка:
Поставка за МОФУЛОНГА

Подобни продукти в категория

Yobang Security WIFI RFID GSM Home Security Alarm System With BG ES PL DE Switchable Touch Panel LCD Disply APP Remote Control

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 213.00 232.00

безплатна доставка! най-доброто качество на 433 Mhz безжични стъкло сензор за вибрации скала детектор за GSM и PSTN аларма

433 MHz Безжична Стакло Вибрации Кршење Сензор Детектор За GSM и PSTN Аларм Систем во нашата продавницаАко ви треба 433mhz 2262 сензор,ве Молиме имајте во предвид на информациите, стандардно испорака на 433 MHZ 1527.Само за нашиот аларм систем : направивме овој комплет само за нашите клиенти екстра треба Забелешка : 1.кога ќе нарачате, ве молиме да ми кажете што треба 433mhz или 315mhz , ако не се остава порака , јас ќе го испратам 433mhz as default 2...

BGN 8.00 8.64

Yobang Security Пет Motion Sensor Pet Immune PIR Сензор Motion Detector Alarm Pet Immunity PIR Motion Detector for alarm

Овој Безжичен Милениче ПИР можат да работат со YB103 / YB104 / V8 аларм панел од нашата продавница,но, не можеме да бидете сигурни дали тоа може да се работи со друг аларм во пазарот,ако сакате да ред оваа точка да се работи со друг систем,ве молиме да испратите некои слики или веб линк на системот за нас да се провери тоа првиот,ви благодариме!!!Краток Вовед : Тоа е интелигентна безжична пасивни инфрацрвениот детектор со dualелемент ПИР сензор за појавување на advanced micro потрошувачка на енергија технологија на обработка...

BGN 21.00 22.80

KERUI безжичен магазин Добре дошли входна врата камбанен звън интелигентен звънец с бутон завеси инфрачервен детектор на движение на вратата, аларма

KERUI Безжична Продавница Продавница Добредојдовте Вратата за Влез Свири Smart Вратата Со Копче Завеси Инфрацрвениот Детектор на Движење Вратата, АлармОваа Сплит Добредојдовте Аларм за усвојување на напредни безжични transceiver технологија, силна microcomputer систем за контрола, енергијазаштеда на дизајн, квалитет на гласот технологија на обработка се интегрираат со 32 песни...

BGN 16.00 19.98

Водоустойчив открит стенен монтаж охрана слънчев сензор за движение LED Light интегриран сензор за движение PIR и нощно сензор

Опис На Производот1.Интегриран дизајн на ПИР сензор за движење и ноќ сензор.2.Дополнет од страна на сончева Светлина и да ги чувате моќта за преку ноќ осветлување3.Над 12 Часа осветлување време по еден ден задолжен4.Водоотпорен IP65,heatproof и издржлив5.Интелигентна Енергијазаштеда наКапацитетот На Батеријата3.7 v / 2200m A литиум батерија, обвинет за 8 часа може да постојано да работат повеќе од 24 часа...

BGN 34.00 41.60

5xipad security tablet stand display holder samsung Tablet bracket with alarm for charging Ipad дребно exhibiton 7 and 10

Пакување листа5x Ipad безбедност стојат таблета екранот носителот samsung таблета заградата со аларм за полнење на Ipad мало exhibiton 7" и 10"Опција 1 : 1...

BGN 343.00 424.00

Kerui W2 WiFi GSM PSTN RFID домашна алармена охранителна система Индикация за ниско ниво на зареждане на батерията цветен TFT дисплей ISO Android App

2018 KERUI W2 Wi Fi GSM PSTN RFID на 2,4 инчен TFT Колор Дисплејот Дома Burglar Аларм СистемВоведОвој аларм систем е на висококрај PSTN / GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува 2.4инчен TFT екран во боја и допрете тастатура со вграден моќен ПРОЦЕСОР господар и одлична работа искуство...

BGN 257.00 316.78

Yobang Сигурност Wireless wifi / GSM аларми и охранителни системи за сигурност на дома на безжичния сигнал 900/1800 / 1900 Mhz

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 248.00 270.08

50x 2015 EAS Anti-theft system hook срок security display hook stop lock задържащ заключване лесен и удобен търговски центрове

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

BGN 35.00 36.80

SmartYIBA Home Security безжична жичен GSM крадец аларма, сензор за Врати и прозорци руски френски испански италиански гласа

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Безбедност Аларм Систем за ПолнењеЗАБЕЛЕШКА : Овој аларм панел поддршка англиски,руски,шпански, Франција,италија, чешка Слободни Switchable.Ве молиме да ми кажете на кој јазик ви треба кога ќе ги нарачате.Карактеристики 1...

BGN 169.00 191.49

2 бр. / лот Water Alarm Sensor Leakage Откриване на Detector for Focus GSM PSTN Alarm ST-IVB, ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB (868 Mhz)

868 MHz Вода Потоп Детектор на Истекување MD230 R Работа за Фокус TCP IP Мрежа GSM Аларм Систем STVGT, STIVB, STIIIB и STVВовед : На отпорност на MD230 R безжична вода детектор промени по сонда electrode immerses во вода, поплави влезниот сигнал е засилена, обликувани и во споредба преку посветена на чип, outputting сув контакт или високониски сигнал е само дали постои вода на локацијата на испраќачот, и пренесување на информации преку безжична repeater.Структурата е дизајниран од страна на целосна интеграција запечатување материјал,кој гарантира висока сигурност на производот.Овој производ има карактеристики на висока сигурност, антимешање, висока чувствителност, брз одговор, лесно да го инсталирате, и така натаму, тоа се однесува на места на комуникација базната станица, прецизност машина соба, библиотека,магацин, како и други места кои треба аларм кога постои вода.Карактеристики : 1.Безжична пренесување на далечина (отворен простор) : повеќе од 180m2.Код : 28малку ID, 8битна функција кодот3.Оперативен напон : 3 V4.Тековната потрошувачка : статична состојба ≤5µA емисија тековната ≤15m A5.Аларм За Излез : N...

BGN 37.00 40.61

Алармената Сирена Рог открит група за домашна система за защита на сигурността на GSM аларма DC 12V силен звук на сирената

100% сосема нов и висок квалитет на ES626 Мал Аларм Јазик Рог Сирената за Безбедност ви Благодариме за вашиот предлог на прво место! Вие сте добредојдени на нашиот продавница...

BGN 2.38

Домашна сигурност самоотбрана PSTN GSM SMS аларма led клавиатура SF-8016-16D-LED

добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличенстапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се onestop видео надзор производ снабдувач...

BGN 60.00 63.97

2 бр. / лот кабелен сензор за движение PIR детектор за GSM PSTN домашна аларма

2 парчиња / многу Жичен ПИР Сензор за Движење Детектор За GSM PSTN Home Безбедност Аларм СистемPS : Овој Жичен ПИР сензор за движење може да работи со повеќето домашен алармен систем со жичана одбрана зона функција на ebay.Ако вашиот аларм систем може да не работат со звучници сензор,молам, не цел.Ви благодариме.Карактеристики : Сензор : Ниско ниво на бучава,со голема чувствителност,dual елемент,ПИР сензор.Пулсот се Брои(Чувствителност) : Две нивоа на авто пулсот процесирање на сигналот,1~3 зрнеста или 2~6 пулсот изборТемпературна Компензација : АвтоматскиStarup Време : 60 Секунди по растатДетектор на ветер : 0.2~7 M / SecЛеќи на камерата : Втората генерација fresnel милениче имунитет леќаБела Светлина Имунитет : ДаПокриеност : 12m x 1100Зони : 9+5+5+3=22Инсталација Висина : 1.1~3.1 m прилагодливиАлармот Индикација : Зелена LED contant светлина 3 секунди (може да биде исклучен)Аларм за излез : Н...

BGN 19.00 20.78

Безплатна доставка (5 бр./лот)5 бутон на дистанционното на ключа гумена тампон за Volvo S60, S80 XC70 XC90 ключ

Бесплатен превозот (5pcs / многу)5 Копчето на далечинскиот клуч Гумена Подлога За Volvo S60 S80 XC70 XC90 копчеОваа Гумена Подлога одговара volvo 5 копчето на далечинскиот клуч,Убаво Цена за промет на големо!1...

BGN 24.48

Yobangsecurity Wireless Wifi GSM GPRS Alarm Systems IOS Android APP със слънчева сирена, IP камера с PIR датчик за движение

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец СензорПреглед на Оваа аларм систем е на висококрај GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува...

BGN 407.00 447.20

2017 нов GSM Начало на клавиатурата на сот 99 безжични и 7 жични зони бял дим

Опис На ПроизводотСпецификации : 1 Главниот Панел Напојување : 12 V DC / 1 A Безжична растојание : 100150m(во отворен простор), 30m(во вратата) Резервната батерија : Литиум батерија 7.4 V Температура : 20°C до 55°C Quad Band GSM Фреквенција : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz Примање на фреквенција : 315 / 433 MHz За Контрола На Опсег : 33'49' Зачувајте Телефонски Број : 6 броеви на телефони, 2 SMS броеви Димензија : 180x135x30 mm2...

BGN 153.00 187.18