• Ново
7-10. 1 tablet security holder with lock housing display on restaurant menu ordering for Nexus 9 inch

7-10. 1 tablet security holder with lock housing display on restaurant menu ordering for Nexus 9 inch

BGN 56.00
BGN 53.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Напомена : 1. ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-3 работни дена. Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена /Post Mail : 14~25 работни дена. Ако вашата адреса е оддалечена област во DHL систем , ние ќе го промени Fedex ,UPS-от или други воздух express .секое ажурирање на вести ќе се забележи во вашата нарачка страница. 2. Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број и тел број е важно. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 3. Некои земја увоз даночни е потребно . но ние ќе се прогласи за пониска цена обидете се да advoid тоа 4. За DHL превозот цена. првиот 0.5 кг е скапо. но, кога ќе го купите повеќе компјутери. ќе бидат евтини многу. Било прашање за производот и цел, Контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. Производ Discreption : a. алуминиум заклучување заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. алуминиум налепница големина : 12.5 cm. в. железо база. Извонредни Карактеристики : a. заклучување на заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. екранот на таблет на пејзаж или портрет позиција. в. агол на гледање : прилагодлив.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Z23012Q
търговска марка:
Поставка за МОФУЛОНГА

Подобни продукти в категория

безплатна доставка! най-доброто качество на 433 Mhz безжични стъкло сензор за вибрации скала детектор за GSM и PSTN аларма

433 MHz Безжична Стакло Вибрации Кршење Сензор Детектор За GSM и PSTN Аларм Систем во нашата продавницаАко ви треба 433mhz 2262 сензор,ве Молиме имајте во предвид на информациите, стандардно испорака на 433 MHZ 1527.Само за нашиот аларм систем : направивме овој комплет само за нашите клиенти екстра треба Забелешка : 1.кога ќе нарачате, ве молиме да ми кажете што треба 433mhz или 315mhz , ако не се остава порака , јас ќе го испратам 433mhz as default 2...

BGN 8.00 8.64

Безплатна доставка (5 бр./лот)5 бутон на дистанционното на ключа гумена тампон за Volvo S60, S80 XC70 XC90 ключ

Бесплатен превозот (5pcs / многу)5 Копчето на далечинскиот клуч Гумена Подлога За Volvo S60 S80 XC70 XC90 копчеОваа Гумена Подлога одговара volvo 5 копчето на далечинскиот клуч,Убаво Цена за промет на големо!1...

BGN 24.48

50 бр. / лот EAS anti-theft stop lock за търговец на дребно на дисплея security hook stem&peg stop lock+1 бр. магнитни ключове деташера

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

BGN 81.00 84.80

Алармената Сирена Рог открит група за домашна система за защита на сигурността на GSM аларма DC 12V силен звук на сирената

100% сосема нов и висок квалитет на ES626 Мал Аларм Јазик Рог Сирената за Безбедност ви Благодариме за вашиот предлог на прво место! Вие сте добредојдени на нашиот продавница...

BGN 2.38

Gzgmet безжична алармена Сирена детектор за движение, датчик за врата домашна сигурност с детектор за движение Pir

7673697808699813 Натпревар Аларм Домаќин парче 20 сензор max безжична независни home безбедност аларм сирената со пир детектор на движење Пакување Листа : 1 Главниот Сирената5 Пир детектор,3 далечински контролер,2 вратата сензор Спецификација1,Безжични емитуваат растојание : отворен простор : 150m2,Емитира фреквенција : 433 MHz;3,Програма код : 15274,Глас волумен : 108±3d B / m.5,Вграденна полнење на батеријата.6,Може да го додадете 20 далечински управувач или детектори,се користи како аларм опрема7,3 секунди за одложување аларм,за да се избегне истата фреквенција пречки1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 104.00

Yobang Security WIFI Wireless SMS Home Security Alarm System, Strobe Siren Smart APP Burglar Alarma GSM HD IP Камера за Наблюдение

започнетеWifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.​>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 337.00 366.40

(1set) Vcare WIFI 3G WCDMA Data Stream Smart for Home Alarm System with Motion Door / Window Sensor Medical Emergency Бутон Ver A

Домаќин Карактеристики : 1.Приспособувањето на WIFI мрежа,вклучите за да бидат контролирани од страна на IOS и Андроид АПЛИКАЦИЈА2.Поддршка 1 master user 99 подuers3.Додавање на сензори со скенирање на QR кодот4.Поддршка 4 HD IP камера,видео во живо комуникација5.24 часа следење на температурата и влажноста,овозможуваат да се претходно наместени за аларм вредност6.Автоматско откривање на WIFI&GSM сигнал статус7.24 часа откривање врати / прозорци затворени или не8.Ниско ниво на батеријата предупредување за сензори,автоматски детектира дали сензор поврзани аларм panelили не9.Следење AC,слабост или за обновување на статусот10.Сите operarion логови може да се провери на vcare СТАН11.Еднокопче СОС аларм на Стан,автоматски рекорд 6 секунди видео и притиснете на локацијата на мапатада ги информира членовите на семејството12.Сирената на брзо и SMS прашува кога арм / разоружа со далечински контролер13.Поставување сирената сигнализација време од 0 до 254 senconds за факултативна14.Одложување аларм / arm / разоружа / функции(од 0 до 60 senconds за задолжително)15.Шест јазици и глас командната линија(на англиски јазик.Руски.Германски.Шпански.Француски и кинески)16.Поддршка 99 нормално сензори,20 далечински управувач,8 оган аларм сензори,8 паника копчето,8итни копчиња,4 истекување вода детектори,2 жичен зони17.Поддршка за безжичен strobe сирената и 2 правци дома applicance контрола префрлатеGSM Режим : 1.Кога WIFI мрежа неуспех автоматско префрлање на GSM нова работа2.3 SMS аларм броеви и 3 аларм повик munbers3.Поддршка 2 начин на комуникација,на рака или да се разоружа на тастатурата4.Снимен глас за 10 senconds Пакет : Панел(вградената батерија и сирена) x1Далечински управувач x2Сензор за движење x1Вратата / прозорец сензор x1Медицински mergency копчето x1Адаптер x1

BGN 221.00 254.08

T4 Car external warning lights LED grill surface mount lighthead, DC12 / 24V, 22 шаблон светкавица, 3 W на всеки светодиод, водоустойчив

T4 Автомобил надворешни позициони светла LED скара површината планината lighthead , DC12 / 24 V, 22 флеш модели, 3 W LED, водоотпоренВисок Квалитет T4 ВОДЕНА Површина Планината LightheadОписНие сме горди да се воведат најновите и најжешките површината планината LED светло глави, некогаш хит на пазарот...

BGN 43.00 44.78

Dempsey Amber Led Square Warning Surface Mount Light/Led Lights Traffic Police motorcycle Light / DC12V Or 24v(TBD-B10S2)

Опис На Производот 1 Напон : DC12 V / 24 V DC(ве молиме да ми кажете Напон) 2 Моќност : 20 W 3 Извори на светло : 268 компјутери Висока светла Led диоди( 2 парчиња ЛЕД модули, 134 LEDs секој модул)...

BGN 175.97

Yobangsecurity Wireless Wifi GSM GPRS Alarm Systems IOS Android APP със слънчева сирена, IP камера с PIR датчик за движение

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец СензорПреглед на Оваа аларм систем е на висококрај GSM / WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува...

BGN 407.00 447.20

Yobang Security WIFI RFID GSM Home Security Alarm System With BG ES PL DE Switchable Touch Panel LCD Disply APP Remote Control

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

BGN 213.00 232.00

KERUI Mini Wired Siren Horn For Wireless Home Alarm Security System 120 dB глас на сирена

KERUI Мини Звучници Сирената За Безжична Домашна Аларм Систем за Безбедност 120 d BВо 120dbs, ова сирената не само што ќе го предупреди соседите на упадот, но се плашиш далеку од burglar право надвор од вашиот дом!Оваа пирсинг, plugin сирената може да се вклучи во вашиот тастатурата / Конзола.Таа работи со вашиот систем, одговор на сигнали од предупредени Тастатурата / Конзола.Не натрапникот ќе се врткаат околу кога една од овие сирени звучи!Звукот на ветер : 120d BЗвучната фрекфенција : 3.8 KH2+10%Пренесува брзина : 3 H2 зголемување или discrease 10%1 x Жичен СиренатаТоа може да работи со сите аларм систем во нашата KERUI официјалната продавница

BGN 6.00 6.38

Търговия на едро стелажи дисплей за мобилен телефон на притежателите на мобилни изложби за дисплея на сляпо магазин Samsung

Трговија на големо Мобилен Телефон Дисплеј Стои Мобилни Изложба Носители за Samsung продавница Лажна ЕкранотСпецификација : Големина : 80*46*50mm Материјал : ABS+PS Апликација : Мобилен телефон продавница или супермаркет за безбедност на екранот, или било која друга слична големина производи екранот во изложбена сала и продавница.Пакување Детали : 100pcs Мобилен Телефон Носител на една многуИмаме две големина за Мобилен Телефон и Таблет КОМПЈУТЕР, ако сакате да го нарачате Таблет КОМПЈУТЕР стојат заедно, pls кликнете подолу на слика на цел.ЗАБЕЛЕШКИ : 1...

BGN 281.60

Chuango GT-126 wireless grass break детектор Sound sensor 315 mhz за сот G3 G5 A11 Security

Chuango GT126 безжична трева пауза детектор на Звучен сензор 315mhz за G3 G5 A11 Безбедност burglar Аларм СистемСо вграден, висока прецизност микрофон, GT126 pinpoints стаклокршење инциденти и ги лажни аларми со софистицирани процесирање на сигналот...

BGN 49.00 57.60