• Ново
Преносим 3 в 1 TDS измерител на качеството на водата чистота проводимост ЕО ТЕМПЕРАТУРА измерване на температура с подсветка наклонен екран 46% OFF

Преносим 3 в 1 TDS измерител на качеството на водата чистота проводимост ЕО ТЕМПЕРАТУРА измерване на температура с подсветка наклонен екран 46% OFF

BGN 14.69
BGN 7.00 -52 %

Сума
Налично за поръчка

Пренослив 3 во 1 TDS Метри Вода квалитет на чистота Од ЕК TEMP Температура Метар со светлото склони екранот
Опис На Производот
TDS на квалитетот на водата, мерење на пен се користи за тестирање на вода TDS вредност, вода спроводливост, за да се утврди чистотата на водата. Во исто време и тест на температура на водата и температурата на околината функција. Производите може да се широко се користат во третман на вода, индустријата, вода за пиење, семејни, лични дома туризам, теренските операции како вода за пиење квалитет tools.
Перформанси индикатор
1. Тест предмети : квалитет на Вода TDS ppm (mg / L), од нас / cm, целзиусови степени температура ° C, Фаренхајтови температура ° F.
2. Основни функции :
* Вклучете / заклучување копче (ON / OFF / ЧЕКАЊЕ) Функцијата :
НА : Во исклучена состојба, притиснете на ова копче за да го подигнете.
Автоматско-исклучување : Без работа, автоматско исклучување по 2 минути.
Прирачник за исклучување : притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3s да се затвори.
* Притиснете го копчето за функција да се прикаже на тестирање на квалитетот на водата од нас / см вредност, и потоа притиснете еднаш за да се прикаже целзиусови степени температура ℃, а потоа притиснете уште еднаш за да го прикажете Целзиусови. Функцијата изборно копче (на ЧЕКАЊЕ) : стандардниот приказ тестирање на квалитетот на водата, вкупно растворени цврсти износ ppm; Температура ℉; потоа се повторува циклусот за да се прикаже погоре.
* Копче за БРИШЕЊЕ функција : јасно. Избришете го кодот за читање и ре-тест.
* Автоматски тест и кодот за читање : јасно по вметнувањето на водата може да биде автоматски се чита, според различни квалитетот на водата, покажува соодветните TDS вредност или спроводливост нас / см вредност. И потоа автоматски се заклучува.
* Скала функција : според националниот стандард на скала. И со соодветна референца за меѓународна практика. Директни вода за пиење предупредување во однос на националните стандарди со користење TDS = 40 за поделба линија. Помалку од 40 покаже зелена светлина, за квалификувани директно вода за пиење, а повеќе од 40 се покаже црвена позадинско осветлување, за не-директни вода за пиење.
* Светлото функција : употреба на ниско-енергетски светлото, лесно да се ноќ и светлина темно место за тестирање на употреба. Во исто време, како директна пијат вода за да се утврди шоу.
* Големи екранот се : употребата на високи нарушување STN тенка течен кристал, прикажување на 4-цифрена вредност и соодветните физичка единица.
TDS прочитајте опсег : 0-9999, идентификатор.
Карактеристики
Напојување напонот : CR2032( копче за ќелија) DC3 V; 230m Ah. ( Не се вклучуваат )
Тест опсег : TDS : 0-9999ppm
Точност : +/-%2 F. S
Температурата мерен опсег : 0-99°C(Целзиусови 32-21°F). точност : ±0.1°C
Употреба на животната средина : 0-50°C Максимална релативна температура е 95%
Големина на : 16.2*2.9*1.5 cm.
Упатство за употреба
1, земете пенкало и отворите ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ.
2, пенкало во решението да се измери, решение висина не може да надмине 4cm (од почетокот на пен).

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1
търговска марка:
ХУАНЬЦЗЮАНЬ
Тип На Дисплея:
Цифров
Осветени Или Не:
ДА
Направи си Сам пособия:
Водопровод

Подобни продукти в категория

1PC 3 in 1 PH тестер за Влага на почвата тест вода светлинен метър за градински растения Цвете D16055

Карактеристики : Дали сте болни од вашиот растенија умирање? Доста од се опкружени со zavadnutí икафенаleaved примероци?Ако е така, проблемот може да биде со вашиот почвата, и така, она што ви треба е овој 3во1влага, p H и светлина метар со лесно може да се прочитаат скала...

BGN 7.00 9.28

оригинален Xiaomi TDS метър mini xiaomi tds тестер Digital Water quality Meter Filter Measuring Water Quality Purity Тестер

100% Оригинални Xiaomi TDS метар мини xiaomi tds Дигитален тестер на квалитетот на Водата Метар Филтер за Мерење на Квалитетот на Водата Чистота ТестерЗабелешка : батеријата не е вклучен!Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

BGN 10.22

Разход на лабораторен РН-електрод BNC конектор на сондата pH-сензор за тестер за PH-метър E-201

Нова Комбинација Лабораторија PH Electrode BNC Конектор Сонда PH Сензор Тестер За PH Метар E201Име на производ : p H electrode E201Барањето клучни зборови : PH electrode Лабораторија electrode PH композитни electrode1...

BGN 54.37

Монтиране на стена тестер за качеството на въздуха CO2 метър TEMP. Монитор AZ-7721

АЗ7721 Ѕид Затворен Квалитетот на Воздухот, Тестер на CO2 Метар ТЕМП Следи Ниски трошоци за ѕид следи проверка на квалитетот на воздухот во затворен Супер големи LCD дисплеи CO2&темп...

BGN 296.00 312.00

Термометър, влагомер термограф влагомер гидротермограф метеорологичната станция за сауна индуктивен показалеца 0С-120С

Термометар Hygrometer thermograph влажност метар hydrothermograph метеоролошка станица за Сауна, соба индуктивен покажувачот 0 C120 CНајниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!За превозот1...

BGN 16.06

CT-6659 pH/ORP контролер CT-6659+pH Электродная промишленост pH-сензор CT-1001C 10M линия бърза доставка

КТ6659 ТЕЛ / ORP КонтролерВОВЕДКТ6659 ТЕЛ / OPR КОНТРОЛЕР е Мултифункционален и Интелигентни PH следи и redox контролер Тоа има Карактеристики на висока прецизност, Стабилност...

BGN 377.41

Английското меню Formaldeyde HCHO PM1. 0 ФПЧ2.5 PM10 газоанализатор Tvoc детектор на частици метър тестер анализатор на качеството на въздуха

modname=ckeditorАнглиски мени Formaldeyde HCHO PM1.0 PM2.5 PM10 Гас Аналитичар TVOC Честички Детектор на Метар ЧАСОТ 2.5 ЧАСОТ 10 Тестер на Квалитетот на Воздухот Аналитичарласерски pm2.5 Formaldeyde детектор / квалитетот на воздухот тестер / професионални дома формалдехид тест = 12 параметриФункција : Формалдехидpm10pm2.5pm1.0честичкиTVOCФункција : 1,Формалдехид + particulate matter2...

BGN 88.00 94.40

Wallmount Indoor Air Quality Monitor CO2 Тестер Temp. Тест RH-метър AZ-77232

АЗ77232 Wallmount Затворен Квалитетот на Воздухот се Следи CO2 Тестер на Темп Тест RH Метри Ниски трошоци за ѕид mountable следи проверка на квалитетот на воздухот во затворен Супер големи LCD дисплеи CO2 ,температура & влажност истовремено Дизајнирани со NDIR (неdispersive инфраред) waveguide технологија CO2 сензор ABC (автоматски позадина калибрација) претходно наместени за долго време лебдат надомест Предупредување јаглерод диоксид ниво програмабилни Видливи & коишто се слушаат на алармот (~80db) се двете достапни Аларм за излез дискови изградена во реле за контрола на вентилација систем Max ,min, average функции се вклучени PC излез на компјутерот за online анализа Дисплеј 8 часот TWA вредност (времепондериран просек) Или 15 минути STEL вредност (shortterm exposure limit) Домување дизајн опкружува со шините за да им помогне на вентилација за брз и прецизен одговор Лесно рачно да се калибрирање на свеж воздух околу 380420ppm Температура единица е switchable1...

BGN 471.00 496.00

Повече от 150 вида дървесина тестер за влага търсачката тип влагомер MC7825S

Над 150 Видови Дрво Влага Тестер за Пребарување Тип Влага Метар MC7825 SСензор : тип пребарувањеСпецификации : дрво над 150 видовиГрадење на влага : 050%Мерен опсег : 080%Резолуција : 0.1Екран : LCD дисплејТочност : + / (0.5%n+0.1)Напојување : 4x1.5 V AAA (А4) батеријаБатеријата индикатор : индикатор за слаба батеријаДимензии : 165x62x26mm (6.5x2.44x1.03 инчи)Тежина : 119g / 0.262 lb (не вклучувајќи сонда)1...

BGN 177.00 188.80

Преносим цифров капацитивен влагомер тестер MS350

MS350 Преносни Дигитални Осетлив на Влага МетарВлага метар MS350 се користи за мерење на содржината на влага на почвата , хемиска комбинација прав, јаглен во прав и други материјали во прав...

BGN 140.00 150.40

4 в 1 Анализ на рН на почвата тест уред измервателен термометър, влагомер светлина с батерия градинско растение Цифров тестер на почвата

Карактеристики : 100% сосема нови производи и вистински, сигурен квалитет на Боја : Црна + Жолта Материјал : Пластика и нерѓосувачки метал...

BGN 45.60

3 в 1 Многопараметрическом РН-метър качеството на водата, киселинност, температура, тестер ORP температурата на окислително-възстановителния потенциал на метър мон?

Нови пристигнување големиот екран 3 во 1 Мултипараметар на Квалитетот на Водата, Киселост PH TEMP Тестер температура ORP Redox Потенцијал метар следењеAnswer : ___________________________ Note : оваа ставка доаѓа без мало поле...

BGN 90.00 94.77

Анализатор на амоняк NH3 детектор за течове на газ със звук + светлина+shock аларма, 0-100ppm газ детектор професионален сензор за контрол на въздушния газ

Амонијак NH3 Аналитичар Гас Течење Детектор со Звук+Светлина+Шок Аларм Гас Детектор Професионални Воздухот Гас Следи СензорЗабелешка : има 3 бои на овој производ, вообичаено е Сина боја,доколку сакате други бои, ве молиме да ни оставите порака.ви благодариме!Карактеристики : 1.Индустриски одделение сензор, висока прецизност, вистински податоци, силна стабилност, во реалновреме откривање, може да видите на историски аларм податоци, и има за складирање на податоци во функција2.Тројно аларм режим (звук, светлина, вибрации) не е лесно да се игнорира, високо ниво на безбедност, високи и ниски аларм вредност може да се постави слободни3.3.7 v литиум батерија, капацитетот на батеријата 1500 MA, време на полнење е помалку од пет часа, континуирано се работи за повеќе од десет часа (гас откривање е не помалку од 7 часа)4.Висока јачина на АБС материјал, водоотпорен, dustproof, експлозијадоказ, три антидизајн5.Употребата на мејнстрим 8битни микроконтрола на технологијата, брз одговор, висока точност, стабилност и повторливост, едноставна операција, мала големина, преносни и издржливи, со висок степен на водоотпорни перформанси, го издржат тешките средина тест, доаѓа со фенерче , за Да се олесни привремена работа во темно срединаИме на производ : преносни еден гас детекторБоја : Сина / Портокал / ЖолтаТип : ПреносниШколка материјал : ABSНасоки : LCDДисплеј : температура, време, откривање на гасОткривање метод : Дифузија типАлармот во режим : звук, светлина, вибрацииНапојување : батерија 3.7 V литиум батерија(вграден)Време на полнење : помалку од пет часаБатеријата работно време : континуирана работа повеќе од 10 часаРаботна температура : нормаленЕксплозијадоказ марка : Exib IIB T3 GbЗаштита класа : ip65Рекорд на чување : 1000 групи на алармот евиденцијаПакет Тежина : 1000gПроизвод Големина : 134 * 61 * 32милиметриНие сме професионални фабрика на вршење на гас детектор...

BGN 322.00 606.77

Тестер за температура и влага перьевого тип Hygro-термометър с едновременно дисплей AZ8709

AZ8709 Температура Тестер и Влажност Метар Пенкало Тип Hygroтермометар со Истовремено Прикажување Истовремено ќе се прикаже на температурата и влажноста на воздухот Лесензачитање двоен lcd дисплеј Дизајнирани со capacitance тип rh сензор за да добиете точни и брзо читање Максимум / минимум и да го ресетирате функцијата Температура единица C / F избор Hold функција да се замрзне сегашната читање Лесни самокалибрација со факултативниот сол колекции (8709 само) Целата lcd трепка за да покажува низок статус на батеријата Режим на спиење може да биде исклучен Џеб клип дизајн за лесно пренослив околу1...

BGN 106.00 112.00

Влакнести материали Дървени изделия, тютюн, памук, хартия строителен терен и други влакнести материали Цифрово измерване на влажността на дървесината MC7806

Влакна Материјали Дрвени Статии Тутун, Памук Хартија Градење на Почвата и Други Влакна Материјали Дигитални Дрво Влага Метар MC7806Производ синопсис : Примена : применливи на дрвните влакна материјали, дрвени производи, Кинеската традиционална медицина, тутун, памук хартија, зграда, почвата и други влакна за материјали...

BGN 126.00 134.40

Цифров настолен секретарят на въглероден двуокис CO2 Монитор / LCD CO2 Meter Analyser 0-9999 ppm AZ-7798

АЗ7798 Затворен Квалитетот на Воздухот Метар Десктоп CO2 Јаглерод Диоксид, Температура Релативна Влажност Logger* Напредно CO2 logger, твоите најдобри IAQ watcher* До 15999 поени автоматско логирање меморија* 15 степен навалите агол за лесно да се види и прочита* Еден допир копче за да го активирате влезете режим* Прикажување во реално време часовник и датум* Предупредување јаглерод диоксид ниво од 10005000ppm* Супер големи LCD дисплеи CO2 вредност (со добар,нормален,сиромашните на квалитетот на воздухот индикатор), година, месецдатум , час, минута , воздух темп...

BGN 388.00 412.80

Сензор за влажност на почвата, сензори за влажност на почвата

Добредојдовте на Глобалната електроника трговија на големоНие обезбедуваме ниска цена & висок квалитет и најдобра услуга.100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи.Ако ви треба производи во големи количини,Ве молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Почвата влага сензориПочвата влага сензори базирани на фреквентен домен одраз принцип, со користење на висока фреквенција електронска технологија да се направи висока прецизност, висока чувствителност на мерење на почвата влага сензори...

BGN 110.08

КТ 401 въздуха Аэроанион тестер йонна метър аэроанион детектор отрицателни йони кислород анион концентрация detecto автомобил за пречистване на въздуха

KT401 AIR Aeroanion Тестер ion метар aeroanion детектор Негативни кислородни јони anion концентрација detecto Авто Прочистувач на Воздух Овој инструмент е квалитетен производ, наместо квантитативни производи, бидејќи на точноста, погодни само за тестирање вредности на негативни јони воздух purifiers и негативни јони, генератор, и постојат одредени лебди клиенти,ако умот, изберете другите ве молам,благодарам...

BGN 52.74

AZ-8690 цифров ph-метър вода 0-14 измерител на качеството на водата ph-тестер автоматична компенсация на

Карактеристики : 1 45 степени агол форма LCD екран со двоен екран 2 Тестирани според Европската меѓународните упатства и стандарди (CE Означување) 3...

BGN 80.00 94.40

Цифров преносим водоустойчив pH&ORP метър 0-14 pH 500mV redox потенциал на ATC pH контролер метър

Дигитален Подвижен Водоотпорен PH&ORP Метар 014 p H 500m V ОксидацијаРедукција на Потенцијалните ATC PH Метар КонтролерПрефрлување функција : 1, нормално switch за да го допрете "ON / OFF" копчето за да може да биде...

BGN 103.00 116.80

10шт Имат дръжка вода, pH Диапазон на измерване на метър / тестер Дигитален тестер киселинност за аквариум басейн с вода лаборатория

10pcs Џеб Пенкало Вода PH Опсег Мерка, Метар / Тестер Дигитален Тестер на Киселост за Аквариум Базен Вода ЛабораторијаСпецификација : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 PCЕкран : LCD ДигиталенНа точноста : 0.01Резолуција : 0.01Температурата На Работа : 0~80°CМерен Опсег : 0.00~14.00Време во мирување : Прибл 2000hoursЕкранот содржина : Моќност, PH Вредноста, ТемпературатаСондата Тип : Стакло electrodeНапојување : 3*1.5 V Батерии (Не се вклучени!!!)КарактеристикиПенкало батеријата застане за 2000hLCD дисплеј моќ PHЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за да го отворите SHIFT 2 точка автоматска калибрација види TEMP копчето TEMPСензор на температура наНагоре и надолу водоотпорен прстен дизајнЗаменливи electrode PH пенкало повторна употребаАвтоматска Калибрација PH вредноста и температурата двоен дисплејПакет : 1 Сет на PH ТестерНе inclue на мало поле

BGN 315.00 384.00

100 бр./лот по dhl или fedex цифров PH метър тестер дръжка Аквариум басейн с вода да се пие вода преносим с търговия на дребно скоростна 40% отстъпка

100pcs / многу со dhl или fedex Дигитални PH метар тестер Пенкало Аквариум Базен Вода Пијат вода преносни со мало кутија 40%ПОПУСТ на Производ КарактеристикиЛесен за Користење : Едноставно ја потопи p H метар electrode во решение за да се тестираат, читања се брзо се прикаже на голем lcd дисплејШирока Примена : Идеален инструмент за било аквариум, риболов индустрија, базени, спа, училишните лаборатории, храна и пијалоци, вода за пиење и сл.Авто Калибриран : Карактеристики вграден калибрација со 2 бафер прав(вклучени).Само притиснете на копчето за да се заврши калибрација...

BGN 860.00 1387.20

Цифров pH ORP контролер промишлен 0.01 pH метър 1 Mw на окислително-възстановителния потенциал на анализатор 4-20ma изход тестер Phanalyzer

Дигитални PH ORP Контролер Индустриски 0.01 p H Метар 1mw Оксидација Намалување на Потенцијалните Аналитичар 420m A Излез Phanalyzer ТестерФункција : 1 Име на Производ : КТ6658тип индустриски PH метар 2 Производи : КТ 6658 Индустриски PH метар инструмент поставите p H мерење и контрола и redox мерење и контрола во една од мултифункција интелигентни инструмент...

BGN 243.00 264.00

KT-401 AIR Aeroanion Тестер ion meter aeroanion детектор отрицателна концентрация на основания йони кислород detecto Auto Air Purifier

KT401 AIR Aeroanion Тестер ion метар aeroanion детектор Негативни кислородни јони anion концентрација detecto Авто Прочистувач на Воздух Овој инструмент е квалитетен производ, наместо квантитативни производи, бидејќи на точноста, погодни само за тестирање вредности на негативни јони воздух purifiers и негативни јони, генератор, и постојат одредени лебди клиенти,ако умот, изберете другите ве молам,благодарам...

BGN 52.74

Джобен цифров LCD рН-метър TDS ЕО вода Аквариум чисто PPM филтър Хидропоника басейн тестер инструмент за 30% отстъпка

LCD Дигитален PH Тестер + TDS ЕЗ метар квалитетот на Водата тест Филтер Hydroponic Базен Пенкало Вода Мерење Алаткатоа доаѓа без мало полеЗа оваа PH ТЕСТЕР, тоа не вклучува калибрација течност,на оној што се добие можеби и не се точни,Со цел да се осигура точноста на оваа точка pls направи калибрација кога ќе ја земете праткатаКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 65gГолемина : 15 x 3 x 1,5 смОдлична метар, многу прецизен и потрајниМерење на p H Опсег : 0.0 14.0 p HРезолуција : 0.1 p HТочност : ±0.1 p H (20°C), ±0.2 p HОперативен Температура : 0 50°C (32 122°F)Калибрација : прирачник,1 точкаОва дигитално пенкало, стил p H метар е идеален инструмент за аквариум, риболов индустрија, базен, училиште лабораторијата за храна и пијалоци итн.Ве молиме калибрирање со бафер решение пред да се користат.Функција : лесен за читање и запис на инструмент ќе заклучите читање;5 минути автоматско исклучување функција, на батеријата ќе нема да се кандидира на електрична енергија;опсег : Спроводливост : 09990cmTDS : 05000ppmФаренхајтови : 32.0176 .0Тежина : 55gТестирање опсег : Чиста вода за производство и потрошувачка, electroplating течност, котел вода, риба резервоарот за вода, базен со вода чистота, фотографски може, добро вода, длабоко и вода, лабораториски, aquaculture, преработка на храна, семејство, канцеларија, физички и хемиски наставата, јонизација шминка вода, општинските снабдување со вода, патување здравствена заштита.Како да се користи ?1.се повлече од капа2.кликнете на копчето on / off,и вметнете ја plub во течноста.3.кога на читање е стабилна,кликнете на копчето "Држат",потоа,се резултат4.по употреба,јасно plub.Инструмент карактеристики : 1...

BGN 20.00 28.34

8 парчета x цифров водоустойчив pH-метър тестер автоматично калибриране + pH прах разтвори pH4.01 pH7.00 и pH10.01 , лот от 8 парчета

Овој лесен за употреба поставени ви нуди комбинација на мери резултатите од следново : концентрација на сол вода & саламура, p H вредноста и Температурата на вашиот аквариум или што соодветно треба мерење...

BGN 395.52

2 елемента точен модул сензор за откриване на влажност на почвата микро влагомер детектор с кабели Mayitr

HW0001161Спецификација : Бренд новиPCB големина : прибл 32 14mmСензор големина : прибл 65208ммVCC : .3 V5 VGND : GNDНЕ : дигитален излезен интерфејс (0 и 1)АО : Аналоген Излезен ИнтерфејсОперативен напон : 3.3 V5 VПарична казна изработка и сигурен.Издржливи во употреба.Инструкции : Почвата влага модул е најмногу сензитивна на квалитетот на амбиентниот влажност е генерално се користи за откривање на содржината на влага од почвата.Модул за да се достигне прагот вредност е поставена во почвата влага, НЕ порта излез висока, кога почвата влажност надминува сет прагот вредност, модулот D0 излез низок.Дигиталниот излез D0 може да биде директно поврзан со микроконтролор за откривање на висок и низок страна на микроконтролор за откривање на почвата на влага.На дигитални излези ДАЛИ продавница реле модул може директно да се вози на ѕвончето модул, кој може да се формира влага на почвата аларм опрема.Аналоген излез на ОСЛ и АД модул поврзан преку AD конверторот, можете да добиете повеќе прецизни вредности на влага на почвата.Пакет се вклучени : 2 x модул2 x почвата сензор4 x dupont кабелAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.75

WP6910 формальдегидный тест с висока точност

WP6910 Формалдехид тест со висока точност"Број на модел : WP6910 Боја : црна Тест предмет : HCHO, TVOC, PM1 / 2.5 / 10 HCHO тест опсег : 01 носители.999 mg / m3 PM1 / 2.5 / 10 тест опсег : 0~999µg / m3 TVOC тест опсег : 0~9.999 mg / m3 Display mode : LED Напојување : литиум батерија / 1200m Ah Текст : 5.0 V / 300m A Тежина : 185g Димензија : 150*70.8*43.6 mm 2 Карактеристики : Новата ласерска технологија тестирање Една клучна за калибрација, еден клуч за единица прекинувач, едно копче за аларм и исклучување на Мистериозен стил, sutiable за автомобил, канцеларија и во другите средини, Резолуција : 0.001 HighTech професионални воздух детектор за точни антенски детекција на Силни R&D тим веќе го направи овој производ совршен со постојано надградување со ISO 9001 потврдија и потентен сертификати, како и во Кина владата за поддршка, Ние сме биле моќен & доверливи претпријатие со прекрасна екипа и пријатна услуга за сите на патот"

BGN 116.00 132.00