• Ново
Преден амортисьор вилица прах, маслени уплътнения, за CR80R CR85R CRF150R CRF230L XR250R CMX450C CX500TC мотоциклет състезателни уличен мотор

Преден амортисьор вилица прах, маслени уплътнения, за CR80R CR85R CRF150R CRF230L XR250R CMX450C CX500TC мотоциклет състезателни уличен мотор

BGN 10.66
BGN 9.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Преден Амортизер Масло Фоки
Количина : 1 парови
Состојба : нова
Боја : исто како слика шоу
Тип : CR80 R/RB 96-02
CR85 R/RB 03-07
CRF150 R/RB 07-09 12-14
CRF230 L/M 08-09
NX250 88-90
XR250 R 81-82
CMX450 C 86-87
CX500 TC 82
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гайки И Болтове

Подобни продукти в категория

Ee support 10 X 12V Car Auto Standard Add a Circuit Fuse Tap Piggy Blade Holder Socket Plug XY01

Опис : БАНКОМАТ AddAОсигурач (Addколо)ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТСе врти една осигурач слот во две, додека обезбедување на заштита за двете колаОваа БАНКОМАТ AddAОсигурач е иста како Bussmann Б.К / HHHКористете се со БАНКОМАТОТ осигурувачи до 15 засилувачи...

BGN 17.00 34.82

Лек 7075 алуминий M12x1. 5 джантата на колелото на иглата гайка за 1985-2005 Pontiac Grand Am удължена дължина отворен край

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 Отвори Булбус Acorn алуминиум повлечи оревиТема Големина : M12x1.5Висина : 50mmШирок : 25mm60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискЛесна и ЦврстаВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

BGN 43.02

Лек 7075 алуминий M12x1. 5 джантата на колелото на иглата гайка за 2003-2009 Mitsubishi Outlander по-дълги дължина отворен край

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 Отвори Булбус Acorn алуминиум повлечи оревиТема Големина : M12x1.5Висина : 50mmШирок : 25mm60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискЛесна и ЦврстаВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

BGN 43.02

10шт 6мм CNC мотоциклет, автомобил на работа обтекател болтове screwse за kawasaki zx6r/zx636r/zx6rr gsx1400 gsf650 gsx650f gsx1250 f / sa

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатоЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

BGN 13.47

6 мм мотоциклет CNC обтекател на купето болтове винтове 5 бр. За Suzuki sv650 GSR750 GSR 750 GSF1250 бандит KTM 690 SUPERMOTO СМР

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатоЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 5 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

BGN 6.03

Уплътнения масло на прах вилици амортисьор удар за TT600 YZF R1 R6 FZR1000 FZS10 FZ1 VMX12 V-Max мотоциклет с участието си в състезанието уличен мотор

Преден Амортизер Масло ФокиКоличина : 1 паровиСостојба : новаБоја : исто како слика шоуТип : TT600 8386YZFR6 9904 0609FZ8 1113FZR1000 8990 9495FZS10 FZ1 0813YZFR1 0408YZFR1 V 06VMX12 VMax 93071.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

BGN 9.00 10.66

EE support 12V 24V Car Standard Add a Circuit Fuse Tap Piggy Back Blade Holder Socket Sales XY01

Опис : БАНКОМАТ AddAОсигурач (Addколо)ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТСе врти една осигурач слот во две, додека обезбедување на заштита за двете колаОваа БАНКОМАТ AddAОсигурач е иста како Bussmann Б.К / HHHКористете се со БАНКОМАТОТ осигурувачи до 15 засилувачи...

BGN 5.00 9.22

MOTOBOTS1000PCS Grenade-shaped Alloy Valve Caps Bicycle МТБ BMX Tire Valve Anti-Dust Covers Top черно, сребристо, червено, зелено, златисто, синьо

Карактеристики : Материјал Тип : Алуминиумски и Пластични Дупка Грофот : 4 Точка Тежина : 20g Одговара за : Сите автомобил,мотоцикл модели Предмет : вентилот на Гумата Покрие Боја : Златна,Сребрена,Црвена,Зелена,Црна,Сина Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 336.00 486.40

MOTOBOTS 1000pcs Auto Bicycle Car Tire Valve Caps Tire Wheel Hexagonal Ventile Air Stems Cover 7-Color CA5486

Карактеристики : Трајни и фирма,елоксирани и правобложени заврши Одговара на повеќето возила во шоуто автомобил ниво изглед Светлина,лесен и удобен да го инсталирате...

BGN 185.00 268.80

10 бр 6 мм мотоциклет body work обтекател болтове screwse за suzuki katana drz sv650 gsr 750 kawasaki zzr 400 kx250 kxf klx zzr400

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатоЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

BGN 9.00 10.30

Лек състезателен 7075 алуминиева джанта колела m12x1. 5 гайка за 1986-1994 Pontiac Sunbird е с цилиндрична форма с дължина отворен край

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 Отвори Булбус Acorn алуминиум повлечи оревиТема Големина : M12x1.5Висина : 50mmШирок : 25mm60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискЛесна и ЦврстаВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

BGN 43.02

Олекотена 7075 алуминиева гайка волочения рамки на колела M12x1.5 за 1995-2009 Toyota Avalon extended length open end

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 Отвори Булбус Acorn алуминиум повлечи оревиТема Големина : M12x1.5Висина : 50mmШирок : 25mm60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискЛесна и ЦврстаВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

BGN 43.02

Олекотена 7075 алуминиева гайка волочения рамки на колела M12x1.5 за 1978-1990 Plymouth Horizon extended length open end

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.Ќе добиете 20 Отвори Булбус Acorn алуминиум повлечи оревиТема Големина : M12x1.5Висина : 50mmШирок : 25mm60 Степен Седиште3 / 4" Хексадецимален ДискЛесна и ЦврстаВе молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил...

BGN 43.02