• Ново
18шт Универсален тестер за налягане на радиатора набор от инструменти охладителната система тестов инструмент резервоар за вода детектор за течове найлон материа?

18шт Универсален тестер за налягане на радиатора набор от инструменти охладителната система тестов инструмент резервоар за вода детектор за течове найлон материа?

BGN 83.60

Сума
Налично за поръчка

Опис на производот • За Употреба во Тестирање Радијатори и Радијатор Капи • Потврдува Радијатор и Разладни Системи Протекување • Тест Радијатор Капи за Правилно Функционирање
• Користиме за да ги тестира следниве возила : Chrysler, Ford, ГМ, Мицубиши, Нисан, Mazda, Toyota, Infiniti, Lexus, Хонда, Ауди, БМВ, Мерцедес Бенц, Џип, SAAB, Volvo и "фолксваген"
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Грижа За Двигател
търговска марка:
UTOOL
Дължина На Продукта:
60inch
Тегло На Продукта:
4.5kg
Името На Модела:
МЛ16062702
Вид На Материала:
Найлон
Широчина На Елемента:
50inch
Височина На Продукта:
10inch
специални характеристики:
устройство за измерване на налягането в радиатора

Подобни продукти в категория

7 бр./компл. 1.6 1.8 двигател распредвал опъване заключване подравняване на ГР стоманена набор от инструменти за Chevrolet

7pcs / set 1.6 1.8 Мотор Camshaft Tensioning Заклучување Усогласување на Мерењето Челик Алатка за Полнење за ChevroletКарактеристики : Со цел да заклучите camshafts во нивните потребен определен временски позиција. Идеален за времето, приспособување и апсење на camshaft на мотори. Ќе се обезбеди соодветно усогласување на камери / camshaft. Се вклопува совршено и лесен за ракување. Здрав и сигурен алатка изработени од високо квалитетен челик. Професионална алатка која може да се користи од страна на сите. За ГМ серија мотори на 1.6 и 1.8 L L капацитет. Blueblow случај за лесни за складирање.Материјал : ЧеликБоја : Како на сликата покажуваПрименливи Модели : За Chevrolet. За Hideo. За Плови. За НоваЛакрос. За Cruze. За Epica.Пакетот Вклучува : 7 x Мерењето Алатка1 x Пластична Кутија

BGN 45.00 63.14

Ключ Маслен Филтър Инструмент За Премахване На Филтър За Toyota, Lexus

Производи Детали : l Масло Филтер Клуч за Гориво Филтер за Отстранување Алатка За Toyota, Lexusl Тојота 20072008 V6 (2006)Сите Возила, Lex(2007~) ES350, GS350, GS450h, LS460, RX350 (2008~) LS600h LДетали Фото : Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPSот, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена...

BGN 27.00 28.80

Набор от инструменти за изравняване на коляновия вал колан на колата двигателя за FIAT 1.2 8V & 1.4 16V ST0067

Автомобил Мотор Времето Појас Вратило Заклучување Усогласување Алатка во Собата За FIAT 1.2 8 V & 1.4 16 V ST0067Овој Комплет Е За Заклучување На Camshaft И Вратило Во Место Додека да го Промените Времето Појас И Врши и Други Поправки На Фиат Мотори Комплет се Состои Од : Вратило Заклучување Алатка Camshaft Поставување Плоча Појас Tensioner Прилагодувач За 1.2 Мотор Дополнителни Затегнувачки Заклучување Алатка И Усогласување Тела За Camshaft На 1.4 Vvt Мотор Модели : Fiat 500 (20072008) Фиат Идеја (20042008) Fiat Linea (20072008) Фиат Гранде Punto (20072008) Fiat Doblo (20052008 Година) Fiat Panda Evo2 (20052008 Година) Мотори : 1.2 8v / 169a4.000 199a4.000 1.2 8v / 188a4.000 (Evo2) 1.4 16v / 350a1.000Превозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

BGN 102.14

Набор от инструменти за ремонт на винтови резби сонда M6 X 1.0 X 8.0 mm ST0059B

M6 X 1.0 X 8.0 MM Спирален Серпентина Тема Поправка Алатка за Поставување ST0059 B тема поправка комплет вклучувајќи жица тема вметнете големини M6.Идеален за враќање на оштетени теми, погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации за Челик, Леано Железо и Алуминиум.10 Исклучување Жица Тема Внесува 8.0 мм Долго1 Исклучување Вежба Малку1 Исклучување Пауза Pin Алатка1 Twist Off Копче1 Off Копче Хексадецимален1 Допрете Го ИсклучувањеПревозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

BGN 21.23

HTL TOOLS T10134 инструмент за инсталиране на задния уплътнения на коляновия вал за VW / AUDI

* Оваа Вратило Печат Installer алатка е специјално дизајниран за Фолксваген Голф, Touran и Audi A3 4.* Тоа е исто така погоден за другите четирицилиндричен дизел мотор апликации вклучувајќи 1.4 јас Турбо, 1.4 / 1.6 Директно Вбризгување(Бензин), 1.9 / 2.0 SDI, 2.0 TDi...

BGN 175.00 184.00

7шт дизелов инжектор седалка нож премахване на ясно определени за Delphi / Bosch инжектори ST0039

7 PCS Дизел Инјектор Седиште Машина Отстранување Јасна Сет За Делфи / Бош инјекторите ST0039 Професионална алатка за комерцијални или повремена употреба.Погоден за широк спектар на дизел возилата.Сет од 5 секачи за ресечење инјектор места кога reconditioning дизел мотори или замена на инјекторите.Повторно се соочи со дизел инјектор седиште во цел за нови или обновени инјектор да бидат опремени правилно.Изработени од високо квалитетни материјали SKD11 обезбедува лесно чистење работа.Оваа низа се користи за чистење и decarbonise инјектор седишта при промена на инјекторите.Тоа им помага да се избегне удар назад поради лошо седиште инјекторите.Разни секачи се достапни за скоро сите дизел автомобили.Инјекторите може да биде исклучително тешко да се отстрани, поради изградбата на јаглерод депозити и ефектите од корозија...

BGN 74.83

Колата стикер Отстраняване на Острието на бръснач шпатула стъргало нюанс прозорец инструменти полезност нож взаимозаменяеми двупосочен Острието на бръснач E16+10 м

Модел : E16+10 MПакување : 1 парче пластика жилет scraper(себе вклучуваат 1pc челик сечилото)+екстра 10pcs челични ножевиИме на производ : Пластични Жилет Scraper со јаглероден челик сечилотоScraper Големина : 10.5*4.5 cmСечилото Големина : 3.9*1.9 cmТежина : 62g / pcПримена : Автомобил За Завиткување Стариот Лепак Прозорец Чистење

BGN 9.00 11.58

14 мм автомобилна свещ запалване на цилиндрова глава Re-thread Rethead Repair Tap Tool Reamer Inserts Kit AT2239

14mm Автомобилската Искра Plug Цилиндар на Главата Ретема Rethread Поправка Допрете Алатка Reamer Внесува Комплет AT2239 Погоден за оштетените искра plug теми,чисти и rethreads искра plug пристаништа...

BGN 15.00 21.10

Ново записване е 8 мм, 5/16 квадратна сливная корк масло ключ инструмент за премахване на Citroen Peugeot Renault

Опис На Производот .Citroen : Менувачот & Sump;Peugeot : Задната Оска, Менувачот & Sump"Рено" : Sump;Talbot : Менувачот & Sump; Volvo : SumpАко нарачате повеќе од 10 парчиња, ве Молиме слободно контактирајте со нас;Се надевам дека можеме да понудиме најдобра услуга за вас!Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет...

BGN 10.00 11.04

24шт масло тава сливная корк скоростна кутия резба ремонт набор от инструменти, с M13 M15 M17 M20 кран ST0041

24 PCS Масло Sump Мозоци Plug Менувачот Тема Поправка Алатка за Полнење Со М13 M15 M17 M20 Допрете ST0041 Врвен за поправка sump, менувачот и диференцијал на мозоци plug теми.Се користи за да се опфатат оштетените нишка малку прекумерно, а потоа се вклопуваат нов мозоци приклучок и миење (обезбедени).Собата е погоден за повеќето популарни теми што се користат за автомобили и лесни комерцијални возила...

BGN 73.41

19 PC Master диск на главината на предното колело премахване на носещи инсталиране на сервизен набор от инструменти

Сеопфатен сет за отстранување и вградување на предната осовина лежишта, без потреба да се уништат управниот собранието.Може да се користи со Влијание КлучТешки Челик НаносиЦентар Завртки М12 x 1.5 и М14 x 1.5 mmЛебдат големини 55.5...

BGN 99.00 105.60

Дизелов двигател, разпределителен вал, колянов вал заключване на обтягане на колана подравняване на ГР набор от инструменти за Renault Nissan Opel Vauxhall ST0066

Дизел Моторот Camshaft Вратило Заклучување Појас Tensioner Усогласување на Мерењето Алатка за Полнење За "Рено" Нисан Опел "Опел" ST0066 Погоден за заклучување на camshaft и вратило кога си поигруваше со мерењето појас или поправка на моторот...

BGN 110.06

Автомобилен инструмент за премахване на втулки под-рамка задно окачване за Ford Mondeo AT2211

Автомобилската Задните подрамката на Суспензијата Буш Отстранување Алатка За Ford Mondeo ST0211 За брзо отстранување & инсталирање на задниот subframe грмушки на задната суспензија ЗА СИТЕ FORD MONDEO 2001 ГОДИНА НАВАМУ МОДЕЛИПревозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

BGN 57.00 67.74

Свещ запалване резба ремкомплект за 14 мм резба, мъничета авто Ремонт на резби, гараж инструменти с 3/8 7/16 1/2 3/4 Рейбор поставяне ST0239

Искра Plug Тема Поправка Комплет За 14mm Тема Приклучоци Авто Тема Поправка Гаража Алатки Со 3 / 8 7 / 16 1 / 2 3 / 4 Reamer Внесува ST0239 Погоден за оштетените искра plug теми,чисти и rethreads искра plug пристаништа...

BGN 12.78

КЛЕЩИ CV BOOT ТЕХНОЛОГИЧНА (УДЪЛЖИТЕЛ)

За увотип на стегиПримена : За АУДИ,БМВ,CHRYSLER,For AUDI,BMW,CHRYSLER,FORD,GW, ХОНДА,MAZDA,МЕРЦЕДЕС,NISSAN, "ОПЕЛ" / VAUXHALL,VWETC.Дизајнирани да се користи со 1 / 2" продолжување рачка или вртежен момент клучДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

BGN 25.44