• Ново
Crashsensor сензор OEM FK7214B342AA

Crashsensor сензор OEM FK7214B342AA

BGN 18.96

Сума
Налично за поръчка


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Crashsensor Сензор ОЕМ FK7214 B342 AA
за :
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#.

Всичко за продукта

Хистерезис:
FK7214B342AA
Чувствителност:
FK7214B342AA
Производствен Номер Детайли:
FK7214B342AA
Повторяемост:
FK7214B342AA
Преносимото Номер Детайли:
FK7214B342AA
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
Материал:
FK7214B342AA
Обхват На Измерване:
FK7214B342AA
Тип:
Фотоелектричния
Настаняване:
Разпространителят
линеен:
FK7214B342AA
Разделителна способност:
FK7214B342AA

Подобни продукти в категория

33220-76G11 НОВ ДАТЧИК НА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ SUZUKI SWIFT JIMNY IGNIS LIANA

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : 3322076 G11 Notice : Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се проверивашата оригинална дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 46.00 60.74

Stenzhorn 42753-TX4-A511-M1,42753-TX4-A51,42753TX4,42753-TX4 за компетентност сензор за налягането в гумите, сензор за контрол на гуми

NE NO : 42753TX4A511М1,42753TX4A51,42753 TX4 A51,42753 TX4,42753TX4Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила...

BGN 38.38

Безплатна доставка маслен резервоар тава, датчик за налягане на Картър ключ на подателя публикуване блок за VOLVO Trucks 20499340

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениМатеријал : Изградени Од Издржлива Пластика И МесингКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големинаАпликации : За VOLVO D12 D13 PENTA За VOLVO fh12 fm12 fh16 vhf vt в.н.е 20042008 За VOLVO В.Н.Е (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNL (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VHD (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNM (D12 МОТОР)1...

BGN 32.00 37.60

Превключвател на налягането на маслото за Audi A4 8D5 B5 1995-2001 056919081C датчик за налягане на маслото

Притисок на маслото Switch За Audi A4 8 D5 Б5 19952001 056919081 C Масло perssure сензор1.СЕ КОРИСТИ ВО : за "ФОЛКСВАГЕН" СЕДИШТЕ, "ШКОДА" VOLVO2.Еден АСПЕКТ : 7.0068OE : 056919081 COE : 021919081 COE : 1257137OE : 1257137Б3.Ruian liou technology co.,ltd лежи во најголем производство база за Авто и Моторни деловиtangxia таун ,Ruian град , е следниот на исток море на исток,Бр 104 Национална Highmay во mest ,Wenzhou Аеродром и Jinmen Railmay во северна andb убава Yandang Планините во јужна.Затоа,тоа е погодно за сообраќај и убава средина.По неколку години'development,нашата компанија стана amodern компанија собирање на дизајнирање,развој,производство и инспекција.Нашата компанија е специјализирана во термостат ,switch , температурни сензори , итн.,и далеку извозот да Mideast,Asutheast Азија.Ln на nem век,ми се промовира нашето претпријатие самовила"Обединети,вредни,висока ефикасност,иновација",и се држи до нашата политика"базираше на квалитетот,бидат решителни,впечатлива forfirst класа бренд".Ние мувла искористам оваа златна можност да се создаде светла иднина.Добредојдовте во контакт со насплаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 8.80

Доставка SKTOO OE: 90245033 за ключа заден ход автомобил Daewoo

Снабдување SKTOO OE : 90245033 за Daewoo автомобил обратен светлина се префрлитеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 8.80

0280218116 нов масов разходомер на въздуха, Датчик МЗГ за LADA Niva 110 111 112 КАЛИНА 1.4 1.5 1.6 16V VAZ 2110 2111 2112 2170 Priora

Авто Апликации : За Lada 110 Салон 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 110 Салон 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19981999За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002004За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот Од 1,5 L 16 V 1499ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20052015За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 73 HP 54 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19951999За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Priora Имот 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20092015За Lada Priora Hatchback 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20082015За Lada Priora Hatchback 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Priora Салон 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (BiГориво) 20092015За Lada Priora Салон 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Niva Hatchback 1.7 L ЛПГ 1690ccm 78 HP 57 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 20042011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2010За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2002За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2003За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2004За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2005За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2006За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2007За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2008За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2009За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2010За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2012За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2013За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2014За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) до 2015Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

BGN 27.00 31.07

20 бр ABS сензор за скорост за VW Polo UP A2 Seat Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863

20 Компјутери ABS брзина сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ДО Ауди А2 Седиште, "Шкода" Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Погоден за модели : А2 (8 Z0) 1.4 BBY 1390 55 4 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI АТЛ 1422 66 3 hatchback 20032005 А2 (8 Z0) 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback 20022005 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYB 1598 66 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYC 1598 77 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback 2009 ПОЛО (9 N _) 1.2 AWY 1198 40 3 hatchback 20022007 ПОЛО (9 N _) 1.2 BBM 1198 44 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V AZQ 1198 47 3 hatchback 20012007 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V BZG 1198 51 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUA 1390 55 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUB 1390 74 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V KNOSPE 1390 59 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.4 FSI AXU 1390 63 4 hatchback 20022006 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20012005 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BNM 1422 51 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ATD 1896 74 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback 20032009 ПОЛО Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Седан, 2003 година ПОЛО Салон (9 A4) 1.4 BBZ 1390 74 4 Седан, 2003 година ПОЛО Limousine (9 A4) 1.4 TDI BAY 1422 55 3 Седан, 2003 година ПОЛО седан (9 A4) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 Салон 2002 Пакетот вклучува : 20 X WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 176.00

89467-60010 нов сензор, съотношението на кислород и гориво за Lexus ES330 RX400H Toyota Camry

Опис● Име на производ : Издувен Гас Кислород Сензор● Дел Бр : 8946760010● Осветленост Дел Број : 89467 60010, 8946760010КомпатибилностОпшти 11 / 200207 / 2009 ЗА ТОЈОТА 4 ТРКАЧ GRN21 , KZN215Северна Америка 08 / 200207 / 2009 ЗА ТОЈОТА 4 ТРКАЧ GRN21 , UZN21 Општи 09 / 200202 / 2010 ЗА TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12 , KDJ120,KZJ120, LJ12 , RZJ12 , TRJ12 Европа 09 / 200207 / 2009 ЗА TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12 , KDJ12Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 62.00 82.02

YAOPEI нов 89467-33090 кислороден сензор, съотношението въздух-гориво за Toyota Camry Lexus ES350 3.5 L 2007 2008 8946733090

НОВИ 8946733090 Кислород Сензор за Воздух, Гориво Сооднос За Toyota Camry LexES350 3.5 L 2007 2008 8946733090Слики на Кислород Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 52.00 62.37

Stenzhorn за САЩ, внесени оригиналния датчик за температура OEM 3085185

OE БР : ,3085185Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 22.38

Сензор за положение на коляновия вал позиция на коляновия вал за Mercedes Benz A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 B150 B160 B170 B180 B200

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 56.16

Висококачествен нов електрически ключ на главния прозорец за Mazda 6 периода 2003-2006 OEM BJ2G-66-350 за Mazda 6

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

BGN 28.00

Сензор карти за Dacia, Opel, Vauxhall Renault 25085-00QAA 8200105165 8200121800 2508500QAA

JJ AutopartsДетали За ПроизводотМапата Сензор за Dacia "Опел" Опел "Рено" 2508500 QAA 8200105165 8200121800 2508500 QAAНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 27.00 33.58

YAOPEI MD628074 TPS датчик на педала на газта корпуса на педала на газта 5s5377 TPS4183 TH404 1580818 за Mitsubishi Lancer Pajero, Outlander

MD628074 TPS Сензор Гас Тело Гас 5 S5377 TPS4183 TH404 1580818 за Мицубиши Lancer Outlander PajeroСлики на Гас за Позицијата на Сензорот : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 20.00 24.45

Сензор за положение на разпределителен вал за Chrysler Cruiser Sebring за Mitsubishi Eclipse Galant Dodge Stratus 2.4 3.0 L MR578312 J5T25175-.

Camshaft Позиција Сензор За Chrysler PT Cruiser Sebring За Мицубиши Eclipse Galant Dodge StratL MR578312 J5 T25175замена : MR578312 J5 T25175MR578312 PC424 PC424 T 5 S1857 1800282 1800282MR57831Quarantee 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !primise врвен Квалитет на делови!ова предмети за : за StratGalant за Eclipse за Мицубиши94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009 crankcase sensorcam агол sensorcamshaft позиција сензор replacementcrank sensorsengine позиција sensorengine вратило позиција sensorcam сензор costcrankshaft агол sensorcrankshaft брзина sensorcrank позиција сензор testcrank сензор problemscrankshaft позиција сензор locationcamshaft сензор pricecrankshaft sensorscmp sensorcrank сензор replacementcrankshaft сензор locationcamshaft сензор costcrankshaft сензор problemscrankshaft позиционирање sensorcrankshaft позиција сензор testingcrankshaft позиција сензор problemscam сензор pricecrank позиција сензор pricecrank сензор testingcrankshaft позиција сензор pricecrankshaft позиција сензор costcamshaft позиција сензор costcrankshaft позиција сензор replacementcrank сензор pricecrankshaft сензор costcam позиција sensorcrankshaft сензор pricecrank сензор costckp sensorcam sensorcrank агол sensorcrank позиција sensorcamshaft sensorcamshaft позиција sensorcrank sensorcrankshaft сензорвратило позиција сензор

BGN 14.80

OEM B3H7-13-215 B3H713215 E5T51171 сензор на масовия поток на въздуха MAF сензор е подходящ за Mazda Protege 1.5 л.

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ОЕМ B3 H713215 B3 H713215 E5 T51171 Маса Проток на Воздух Сензор MAF СЕНЗОРОТ Одговара за Mazda Protege 1.5 LПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

BGN 73.92

Кислороден ламбда сензор за HONDA ACCORD 1.8 i 2.0 i 2.2 2.3 i i F18B2 1991-2003 Precat Direct Fit O2 Sensor Air Fuel Ratio Sensor Car

Опис Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 425 mm / 16.73" Fitment : ХОНДА СПОГОДБА 1.8 јас Салон, Hatchback Октомври 1998 година до Јануари 2003 Мотор F18 B2 1850cc 16v 135bhp SOHC ХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Aerodeck Имот Февруари 1994 година до Јануари 1998 Мотор F20 B3 1997cc 8v 134bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Февруари 1994 година до Јануари 1998 Мотор F20 B3 1997cc 8v 134bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Јули 1998 година до Јануари 2003 Мотор F20 B5 1997cc 145bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Јули 1998 година до Јануари 2003 Мотор F20 B7 1997cc 8v 145bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Април 1991 до Јуни 1994 Година Мотор F22 A7 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Април 1991 до Јуни 1994 Година Мотор F22 A8 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B1 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B4 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B5 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас VTEC Салон Март 1996 до Август 1998 Мотор F22 Z2 2156cc 16v 148bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.3 јас СР Салон Октомври 1993 година до Март 1996 Година Мотор H23 A3 2259cc 16v 156bhp SOHC 4 цилиндри Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 55.00 62.16

TUKE 1.4 L 1.2 L автомобил заден десен ABS сензор за скорост джанти за VW Golf, Polo 9N Up Fox Fabia A1 A2 A3 и Seat Leon WHT 003 862 WHT003862

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE 1.4 1.2 L L Автомобил на Задното Десно Тркало Брзина ABS Тркала Брзина Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" ГолфПоло 9 N А1 А2 А3 Седиште Леон WHT 003 862 WHT003862 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" Up! За "ФОЛКСВАГЕН" Фокс За "ФОЛКСВАГЕН" Поло N9 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За А1 За А2 За A3 За Seat Mii За Седиште Леон За Seat Ibiza За Седиште Толедо За Седиште Кордоба За Fabia За Брза За Roomster Дел БројWHT 003 862Пакет Се Вклучени1 x Задните Право ABS Сензор ( WHT 003 862 )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

BGN 16.00 19.30

Нов датчик за ABS за AUDI A4, SKODA Superb VW Passat OE 8D0927803D

НОВИ ABS Сензор За АУДИ А4 "ШКОДА" Врвен "ФОЛКСВАГЕН" Passat OE 8 D0927803 D се Направи Модел на Моторот Година За Audi A4 8 D2, Б5 СИТЕ 19942000 За Audi A4 Avant 8 D5, Б5 СИТЕ 19942001 За "Шкода" Врвен 3 U4 СИТЕ 20012008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 СИТЕ 19962000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B3 СИТЕ 20002005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 СИТЕ 19972000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 СИТЕ 20002005

BGN 22.00 24.53

Ламбда сензор за Suzuki Liana ER 1.6 79KW след катализатор 149100-9032 4-проводный диагностика сензора за кислород O2 сензори на автомобилен монитор

Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 51.00 56.00

LARATH за датчик за налягане на гумите, сензор за контрол на гуми 22959748

NE NO : 22959748Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 41.58

RH ПРЕДНИ СЕНЗОР ЗА СКОРОСТ OEM 89542-60050 8954260050

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! RH ПРЕД БРЗИНА СЕНЗОР ОЕМ 8954260050 8954260050 Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

BGN 20.14

YAOPEI нов сензор, съотношението въздух-гориво сензора за кислород O2 за Toyota, Lexus GS 350 89467-22030 8946722030

JJ AutopartsНов Воздух Гориво Сооднос Сензор Кислород O2 Сензор За Toyota, Lexgs 350 8946722030 8946722030Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 80.00 97.58