• Ново
89467-60010 нов сензор, съотношението на кислород и гориво за Lexus ES330 RX400H Toyota Camry

89467-60010 нов сензор, съотношението на кислород и гориво за Lexus ES330 RX400H Toyota Camry

BGN 82.02
BGN 62.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Опис
● Име на производ : Издувен Гас Кислород Сензор
● Дел Бр. : 89467-60010
● Осветленост Дел Број : 89467 60010, 8946760010
Компатибилност
Општи 11 / 2002-07 / 2009 ЗА ТОЈОТА 4 ТРКАЧ GRN21 *, KZN215
Северна Америка 08 / 2002-07 / 2009 ЗА ТОЈОТА 4 ТРКАЧ GRN21 *, UZN21 *
Општи 09 / 2002-02 / 2010 ЗА TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12 *, KDJ120,
KZJ120, LJ12 *, RZJ12 *, TRJ12 *
Европа 09 / 2002-07 / 2009 ЗА TOYOTA LAND CRUISER PRADO GRJ12 *, KDJ12
Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка .
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса . ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот ID .

Всичко за продукта

Тип:
Вид Отопление
Чувствителност:
сензора за кислород
Обхват На Измерване:
1
Тип Сензор:
Holzer
линеен:
1
Разделителна способност:
1
Хистерезис:
1
търговска марка:
Сорго
Повторяемост:
1
Фабричен Номер:
89467-60010
Автомобили:
Тойота
Цвят:
снимка
Тип:
сензора за кислород
Преносимото Номер:
89467 60010, 8946760010

Подобни продукти в категория

Stenzhorn 1845428C91,3PP6-5, корпус за Navistar, датчици за налягане

OE БР : 1845428 C91,3 PP65Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испоракаАко сте голем број на потреба, може да се емејл прашања, јас ќе ви даде најдобра ценаАко имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Фотографија : на сликата е вистински снимање, за повикување самоКупувачот е инструкции : производот е апсолутно квалитет на стоките, ако сте во сомнеж, може да се врати, но продавница не пакет товар, ви благодариме!Пие И Време На Испорака 1.Ние брод во светот 2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 23 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат / купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 36 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL вебСајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 23.98

Оригинален датчик за детонация за Toyota Tacoma Camry 4Runner Tundra /Lexus ES300 GS300 RX300 SC400 89615-30080

Чукам СензорЗа Тојота / LexusСостојба : 100% Нов Производ Објект се вклучени : 1x Удар СензорФункција : 1 Тело Материјал : Метал & Пластика2...

BGN 15.00 15.98

TUKE 1.4 L 1.2 L автомобил заден десен ABS сензор за скорост джанти за VW Golf, Polo 9N Up Fox Fabia A1 A2 A3 и Seat Leon WHT 003 862 WHT003862

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE 1.4 1.2 L L Автомобил на Задното Десно Тркало Брзина ABS Тркала Брзина Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" ГолфПоло 9 N А1 А2 А3 Седиште Леон WHT 003 862 WHT003862 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" Up! За "ФОЛКСВАГЕН" Фокс За "ФОЛКСВАГЕН" Поло N9 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За А1 За А2 За A3 За Seat Mii За Седиште Леон За Seat Ibiza За Седиште Толедо За Седиште Кордоба За Fabia За Брза За Roomster Дел БројWHT 003 862Пакет Се Вклучени1 x Задните Право ABS Сензор ( WHT 003 862 )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

BGN 16.00 19.30

Кислороден ламбда сензор за HONDA ACCORD 1.8 i 2.0 i 2.2 2.3 i i F18B2 1991-2003 Precat Direct Fit O2 Sensor Air Fuel Ratio Sensor Car

Опис Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 425 mm / 16.73" Fitment : ХОНДА СПОГОДБА 1.8 јас Салон, Hatchback Октомври 1998 година до Јануари 2003 Мотор F18 B2 1850cc 16v 135bhp SOHC ХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Aerodeck Имот Февруари 1994 година до Јануари 1998 Мотор F20 B3 1997cc 8v 134bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Февруари 1994 година до Јануари 1998 Мотор F20 B3 1997cc 8v 134bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Јули 1998 година до Јануари 2003 Мотор F20 B5 1997cc 145bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.0 јас Купе Јули 1998 година до Јануари 2003 Мотор F20 B7 1997cc 8v 145bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Април 1991 до Јуни 1994 Година Мотор F22 A7 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Април 1991 до Јуни 1994 Година Мотор F22 A8 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B1 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B4 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас Aerodeck Имот Јуни 1994 година до Јануари 1998 Мотор F22 B5 2156cc 16v 148bhp SOHCХОНДА СПОГОДБА 2.2 јас VTEC Салон Март 1996 до Август 1998 Мотор F22 Z2 2156cc 16v 148bhp SOHC 4 цилиндриХОНДА СПОГОДБА 2.3 јас СР Салон Октомври 1993 година до Март 1996 Година Мотор H23 A3 2259cc 16v 156bhp SOHC 4 цилиндри Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 55.00 62.16

Най-високо качество /за JEEP, за DODGE, SMART Lambda sensor кислород O2 sensors Denso 234-4593/ 213-3925 / ES10917/ OZA571-GB1

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61065 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За Denso 2344593 Апликација : CHRYSLER / за DODGE / за ЏИП / за МИЦУБИШИ РАЈДЕР / за ПАМЕТНИ Производителот Дел Број : 2344593 Осветленост Дел Број : DBC10862, 56028994 AB, 23160, 2132965, 25024680 Друг Дел Број : ES10917, DEN2344593, 2133925, SG868, OS1622 Позиција : Лево / Десно Хармонизираниот Тарифен Код (HTS) : 9027102000 Жица : 4 Должина : 300мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел на Мотор Тип Година Позиција За CHRYSLER 300 V85.7 20062005 Фронт За CHRYSLER 300 V66.1 20062005 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V85.7 2006 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V86.1 2006 Фронт За DODGE ДАКОТА V63.7 20062005 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2006 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2005 Година, Пред се За DODGE DURANGO V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V86.1 2006 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V63.7 20062005 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 2500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 3500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V63.7 2006 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V65.7 2006 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V63.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V85.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V86.1 2006 Фронт За ЏИП СЛОБОДА V63.7 20062005 Фронт За ЏИП TJ L64.0 20062005 Фронт За JEEP WRANGLER L64.0 20062005 Фронт За МИЦУБИШИ РАЈДЕР V63.7 2006 Година Пред SMART For Two Купе 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Купе 1.0 јас Brabјас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас Brabјас 2007.03Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

BGN 49.60

Всмукателния колектор абсолютното налягане на нагнетяване карта Сензор, сензор за MINI Cooper S R55 R56 R57 0261230135 13627540508 2006-2013

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 10264,9 kpaГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба : Висок Квалитет, Во парк, БрендновиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : 07.200807.2011 За CITROEN C4 Купе (LA_) 1.6 THP 150 110 150 1598 10.2008 За CITROEN C4 Grand Picasso јас (UA_) 1.6 16 V 110 150 1598 07.2008 За CITROEN C4 Grand Picasso јас (UA_) 1.6 16 V 103 140 1598 07.200807.2011 За CITROEN C4 јас (LC_) 1.6 THP 140 103 140 1598 07.200807.2011 За CITROEN C4 јас (LC_) 1.6 THP 150 110 150 1598 07.200808.2013 За CITROEN C4 Picasso јас (UD_) 1.6 16 V 110 150 1598 07.200808.2013 За CITROEN C4 Picasso јас (UD_) 1.6 THP 140 103 140 1598 07.2010 За CITROEN C5 III (RD_) 1.6 THP 150 110 150 1598 04.2009 За CITROEN C5 III (RD_) 1.6 THP 155 115 156 1598 04.2009 За CITROEN C5 III Пауза (TD_) 1.6 THP 150 110 150 1598 04.2009 За CITROEN C5 III Пауза (TD_) 1.6 THP 155 115 156 1598 02.2011 За CITROEN DS3 1.6 Трки 152 207 1598 02.2011 За CITROEN DS3 1.6 Трки 149 203 1598 01.2010 За CITROEN DS3 1.6 THP 150 110 150 1598 04.2010 За CITROEN DS3 1.6 THP 155 115 156 1598 01.2012 За CITROEN DS4 1.6 121 165 1598 04.2012 За CITROEN DS4 1.6 THP 160 120 163 1598 01.2012 За CITROEN DS5 1.6 121 165 159810.200601.2011 За МИНИ (R56) Cooper S 128 174 1598 10.200702.2010 За MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 120 163 1598 10.200702.2010 За MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 128 174 1598 03.2009 За МИНИ Кабриолет (R57) Cooper S 128 174 159802.2007 За PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16 V РК 128 174 1598 10.2009 За PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16 V Turbo 115 156 1598 02.2006 За PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16 V Turbo 110 150 1598 10.2009 За PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16 V Turbo 115 156 1598 02.2007 За PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16 V Turbo 110 150 1598 02.2007 За PEUGEOT 207 ИСТОК (WK_) 1.6 16 V РК 128 174 1598 06.2009 За PEUGEOT 3008 1.6 THP 110 150 1598 06.2009 За PEUGEOT 3008 1.6 THP 115 156 1598 05.2014 За PEUGEOT 3008 1.6 Turbo 121 165 1598 09.2007 За PEUGEOT 308 (4 A_, 4 C_) 1.6 16 V 103 140 1598 09.2007 За PEUGEOT 308 (4 A_, 4 C_) 1.6 16 V 110 150 1598 03.2008 За PEUGEOT 308 (4 A_, 4 C_) 1.6 16 V 128 174 1598 06.2009 За PEUGEOT 308 CC 1.6 16 V 103 140 1598 06.2009 За PEUGEOT 308 CC 1.6 16 V 110 150 1598 03.2014 За PEUGEOT 308 II 1.6 THP 150 110 150 1598 06.2014 За PEUGEOT 308 II 1.6 THP 163 120 163 1598 03.2008 За PEUGEOT 308 SW 1.6 16 V 128 174 1598 09.2007 За PEUGEOT 308 SW 1.6 16 V 103 140 1598 09.2007 За PEUGEOT 308 SW 1.6 16 V 110 150 1598 03.2014 За PEUGEOT 308 SW II 1.6 THP 150 110 150 1598 06.2014 За PEUGEOT 308 SW II 1.6 THP 163 120 163 1598 02.2012 За PEUGEOT 5008 1.6 120 163 1598 09.2009 За PEUGEOT 5008 1.6 16 V 115 156 1598 02.2012 За PEUGEOT 5008 1.6 THP 150 110 150 1598 01.2012 За PEUGEOT 508 1.6 120 163 1598 09.2011 За PEUGEOT 508 1.6 121 165 1598 02.2012 За PEUGEOT 508 SW 1.6 121 165 1598 03.2010 За PEUGEOT RCZ 1.6 16 V 115 156 15981...

BGN 35.00 41.28

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 за JAGUAR X-TYPE LAND ROVER LR3 RANGE ROVER SPORT MHK500840 2006-2009

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН : ЗА JAGUAR XTYPE 2006 година ЗА LAND ROVER LR3 2009 година, ЗА LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 20062009 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

BGN 88.00 109.89

Истински масов разходомер на въздуха 22204-0P020 за Toyota Land Cruiser Prado Reiz Crown

Вистински Маса Протокот на Воздух Метар 222040 P020 за Toyota Land Cruiser Prado Reiz КрунаСпецификација на производот OE Бр 222040 P020 Големина Стандардниот Модел Бр 222040 P020 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 32.00

Ламбда сензор за Suzuki Liana ER 1.6 79KW след катализатор 149100-9032 4-проводный диагностика сензора за кислород O2 сензори на автомобилен монитор

Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 51.00 56.00

RH ПРЕДНИ СЕНЗОР ЗА СКОРОСТ OEM 89542-60050 8954260050

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! RH ПРЕД БРЗИНА СЕНЗОР ОЕМ 8954260050 8954260050 Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

BGN 20.14

Stenzhorn 42753-TX4-A511-M1,42753-TX4-A51,42753TX4,42753-TX4 за компетентност сензор за налягането в гумите, сензор за контрол на гуми

NE NO : 42753TX4A511М1,42753TX4A51,42753 TX4 A51,42753 TX4,42753TX4Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила...

BGN 38.38

Сензор карти за Dacia, Opel, Vauxhall Renault 25085-00QAA 8200105165 8200121800 2508500QAA

JJ AutopartsДетали За ПроизводотМапата Сензор за Dacia "Опел" Опел "Рено" 2508500 QAA 8200105165 8200121800 2508500 QAAНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 27.00 33.58

YAOPEI New 89467-33160 8946733160 кислороден сензор ламбда сензор / датчик за съотношението въздух-гориво за Toyota Camry Solara

Нови 8946733160 8946733160 Кислород Сензор Ламбда Сензор / Ер Гориво Сооднос Сензор За Toyota Camry SolaraСлики на Кислород Сензор :

BGN 60.00 67.65

A-STYLE авто датчик за температура на охлаждащата течност за VW Passat B5 Tiguan, Jetta Beetle, Polo TT A3 A4 Q5 SEAT 06A919501A 06A 919 A 501

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите сензор на Температура на слики и дел број пред да купите...

BGN 12.00 14.50

2H0927808A 2H0 927 808 A за Audi на Volkswagen Amarok пикап заден десен ABS сензор за скорост на колелата 2010-2018

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 2 H0927808 A 2 H0 927 808 за Ауди "Фолксваген" Amarok подигнување на Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор 20102018Бруто маса : 0.1 кгПакување : 1 PCS / Пластична торба / КутијаДел # : 2 H0927808 AПримена : "ФОЛКСВАГЕН" Amarok да ги собереш 2010 UpВе Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

BGN 14.08

33220-76G11 НОВ ДАТЧИК НА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ SUZUKI SWIFT JIMNY IGNIS LIANA

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : 3322076 G11 Notice : Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се проверивашата оригинална дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 46.00 60.74

за HYUNDAI 93860-02001, 93860-02002,9386002001,9386002002

за HYUNDAI ATOSза HYUNDAI ATOS ПРЕМИЕРобратна светлина се префрлитеOE : 9386002001,9386002002,9386002001,9386002002Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 13.00 15.84

YAOPEI нов сензор, съотношението въздух-гориво сензора за кислород O2 за Toyota, Lexus GS 350 89467-22030 8946722030

JJ AutopartsНов Воздух Гориво Сооднос Сензор Кислород O2 Сензор За Toyota, Lexgs 350 8946722030 8946722030Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 80.00 97.58

Безплатна доставка маслен резервоар тава, датчик за налягане на Картър ключ на подателя публикуване блок за VOLVO Trucks 20499340

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениМатеријал : Изградени Од Издржлива Пластика И МесингКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големинаАпликации : За VOLVO D12 D13 PENTA За VOLVO fh12 fm12 fh16 vhf vt в.н.е 20042008 За VOLVO В.Н.Е (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNL (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VHD (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNM (D12 МОТОР)1...

BGN 32.00 37.60

Нов датчик за ABS за AUDI A4, SKODA Superb VW Passat OE 8D0927803D

НОВИ ABS Сензор За АУДИ А4 "ШКОДА" Врвен "ФОЛКСВАГЕН" Passat OE 8 D0927803 D се Направи Модел на Моторот Година За Audi A4 8 D2, Б5 СИТЕ 19942000 За Audi A4 Avant 8 D5, Б5 СИТЕ 19942001 За "Шкода" Врвен 3 U4 СИТЕ 20012008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 СИТЕ 19962000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B3 СИТЕ 20002005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 СИТЕ 19972000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 СИТЕ 20002005

BGN 22.00 24.53

YAOPEI 4 бр./лот 0281002271 сензор за положение на коляновия вал за MAN и NEOPLAN 0281002270 51271200008 0281002105

JJ AutopartsДетали За Производот4 PCS / Многу 0281002271 Вратило Позиција Сензор За ЧОВЕКОТ NEOPLAN 0281002270 51271200008 0281002105Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 80.00 97.58

Висококачествен сензор за положение камера на двигателя за Lexus на Toyota Camry, Corolla, Highlander, Matrix Scion tC xB 90919-05026 90080-1904

Fitment : Производителот Дел Број : 9091905026 9091905026 90919 05026 9008019014 9008019014 90080 19014 Објект се вклучени : Вратило Чудак Вратило Позиција Сензор x1 За LexES300 2003 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2002 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2001 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2000 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 1999 База 3.0 L V6 Гас За LexES330 2004 База 3.3 L V6 Гас За LexHS250h 2012 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexHS250h 2011 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexHS250h 2010 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexRX300 2003 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2002 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2001 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2000 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 1999 База 3.0 L V6 Гас За LexRX330 2006 База 3.3 L V6 Гас За LexRX330 2005 База 3.3 L V6 Гас За LexRX330 2004 База 3.3 L V6 Гас За LexRX400h 2008 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За LexRX400h 2007 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За LexRX400h 2006 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За Scion тц 2010 База 2.4 L L4 Гас За Scion тц 2009 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2015 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2014 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2013 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2012 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2011 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2010 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2009 База 2.4 L L4 Гас За Toyota Camry 2011 Хибрид 2.4 L L4 Електрични / Гас За Toyota Camry 2010 Хибрид 2.4 L L4 Електрични / Гас За Toyota Camry 2009 База, Хибридни, ЛЕ, SE, XLE 2.4 L L4 Електрични / Гас, 2.4 L L4 Гас За Toyota е корола 2012 L, ЛЕ, S 1.8 L L4 Гас За Toyota е корола 2011 База, ЛЕ, S 1.8 L L4 Гас За Toyota е корола 2010 База, ЛЕ, S, XLE, XRS 1.8 L L4 Гас, 2.4 L За Toyota Highlander 2010 Хибрид, Хибридни Ограничен 3.3 L V6 За Тојота Матрица 2013 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2012 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2011 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2010 S, XRS 2.4 L L4 Гас

BGN 22.38

За Peugeot 306, 307, 308 CC / SW Direct Fit Кислород Lambda Sensor / O2 Sensor задни 11787548961, 1618V3, 1628NY, V7548961, V754896180

Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во 24 часаПакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 570 Жица : 4 ТБ Број : TB060304 ZОЕМ Дел Броеви : 7548961, 96369683, 754896180, 9636968380, 11787548961, 1618 V3, 1628 NYV7548961, V754896180, 1628 NY, 9636968380, DOX1538, 1997588, 77240Нашите SKU : TP1628 NY_14За следниве Возила : Опис Model Year Citroën Berlingo [20082016] Citroën Berlingo M_ [19962016] Citroën Berlingo МФ [19962016] Citroën C2 JM_ [20032016] Citroën C3 FC_ [20022010] Citroën C3 I МК јас [20022017] Citroën C3 Pluriel HB_ [20032016] Citroën C4 Grand Picasso UA_ [20062017] Citroën C4 јас МК јас [20042011] Citroën C4 LA_ [20042011] Citroën C4 Picasso јас МК јас [20072013] Citroën C5 DC_ [20012004] Citroën C5 DE_ [20012004] Citroën C5 јас МК јас [20032004] Citroën C5 МК II [20042017] Citroën C5 МК III [20082017] Citroën C5 RC_ [20042016] Citroën C5 RE_ [20042016] Citroën C6 TD_ [20052017] Citroën C8 EB_ [20022016] Citroën DS4 [план за 20112015] Citroën DS5 [план за 20112015] Citroën Немо AA_ [20082017] Citroën Реле 244 [20022016] Citroën Saxo S1 [19962004] Citroën Synergie [19942002] Citroën Xantia X1 [19931998] Citroën Xantia X2 [19982003] Citroën Xsara N0 [19982005] Citroën Xsara N1 [19972005] Citroën Xsara N2 [19972005] Citroën Xsara N3 [19982005] Citroën Xsara N4 [19982005] Citroën Xsara Picasso [19992016] Citroën ZX [19911998 ГОДИНА] DS DS3 [20152017] фиорино 225 [20072017] Fiat Qubo 225 [20082017] Мини Mini Clubman R55 [20072014] Мини Mini Countryman R60 [20102017] Мини Mini Paceman R61 [20122017] Мини Мини R56 [20062013] Мини Мини R57 [20082015] Мини Мини Roadster R59 [20122017] Peugeot 1007 KM_ [20052009] Peugeot 106 [19911996] Peugeot 106 МК II [19962016] Peugeot 206 2 A / C [19982016] Peugeot 206 CC [20002010] Peugeot 206 SW 2 E / К [20022015] Peugeot 206 T3 E [20092017] Peugeot 207 [20072017] Peugeot 207 WC_ [20062017] Peugeot 207 CC WD_ [20072017] Peugeot 207 СР [20072017] Peugeot 208 [20122017] Peugeot 3008 [20092017] Пежо 306 [19932001] Peugeot 307 [20022016] Peugeot 307 3А / C [20002016] Peugeot 307 CC [20032017] Peugeot 307 СР [20022016] Peugeot 308 4 C_ [20072017] Peugeot 308 SW [20072017] Peugeot 406 [19952004] Peugeot 406 [19972004] Peugeot 407 [20042016] Peugeot 407 6 C_ [20052010] Peugeot 407 СР [20042016] Peugeot 5008 [20092017] Peugeot 508 Т [20102017] Пежо 607 [20002008 Г.] Peugeot 807 [20022016] Peugeot Bipper [20082017] Peugeot Bipper Tepee [20082017] Пежо Боксер [19942002] Пежо Партнер [19962003] Peugeot Partnerspace 5 F [19962016] Saab 900 МК II [19931998]

BGN 86.00 94.40

Превключвател на налягането на маслото за Audi A4 8D5 B5 1995-2001 056919081C датчик за налягане на маслото

Притисок на маслото Switch За Audi A4 8 D5 Б5 19952001 056919081 C Масло perssure сензор1.СЕ КОРИСТИ ВО : за "ФОЛКСВАГЕН" СЕДИШТЕ, "ШКОДА" VOLVO2.Еден АСПЕКТ : 7.0068OE : 056919081 COE : 021919081 COE : 1257137OE : 1257137Б3.Ruian liou technology co.,ltd лежи во најголем производство база за Авто и Моторни деловиtangxia таун ,Ruian град , е следниот на исток море на исток,Бр 104 Национална Highmay во mest ,Wenzhou Аеродром и Jinmen Railmay во северна andb убава Yandang Планините во јужна.Затоа,тоа е погодно за сообраќај и убава средина.По неколку години'development,нашата компанија стана amodern компанија собирање на дизајнирање,развој,производство и инспекција.Нашата компанија е специјализирана во термостат ,switch , температурни сензори , итн.,и далеку извозот да Mideast,Asutheast Азија.Ln на nem век,ми се промовира нашето претпријатие самовила"Обединети,вредни,висока ефикасност,иновација",и се држи до нашата политика"базираше на квалитетот,бидат решителни,впечатлива forfirst класа бренд".Ние мувла искористам оваа златна можност да се создаде светла иднина.Добредојдовте во контакт со насплаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 8.80

OEM B3H7-13-215 B3H713215 E5T51171 сензор на масовия поток на въздуха MAF сензор е подходящ за Mazda Protege 1.5 л.

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ОЕМ B3 H713215 B3 H713215 E5 T51171 Маса Проток на Воздух Сензор MAF СЕНЗОРОТ Одговара за Mazda Protege 1.5 LПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

BGN 73.92

0280218116 нов масов разходомер на въздуха, Датчик МЗГ за LADA Niva 110 111 112 КАЛИНА 1.4 1.5 1.6 16V VAZ 2110 2111 2112 2170 Priora

Авто Апликации : За Lada 110 Салон 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 110 Салон 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19981999За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002004За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот Од 1,5 L 16 V 1499ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20052015За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 73 HP 54 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19951999За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Priora Имот 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20092015За Lada Priora Hatchback 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20082015За Lada Priora Hatchback 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Priora Салон 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (BiГориво) 20092015За Lada Priora Салон 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Niva Hatchback 1.7 L ЛПГ 1690ccm 78 HP 57 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 20042011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2010За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2002За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2003За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2004За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2005За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2006За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2007За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2008За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2009За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2010За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2012За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2013За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2014За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) до 2015Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

BGN 27.00 31.07