• Ново
Висококачествен нов електрически ключ на главния прозорец за Mazda 6 периода 2003-2006 OEM BJ2G-66-350 за Mazda 6

Висококачествен нов електрически ключ на главния прозорец за Mazda 6 периода 2003-2006 OEM BJ2G-66-350 за Mazda 6

BGN 28.00

Сума
Налично за поръчка


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др. Време на испорака Околу 2~5 работни дена начин на Плаќање со Банковен налог, Wester Union, Pay Pal и Др. OEM/ODM акции Акции се тестираат
тестирани Исто како вистински
Висок Квалитет на Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање ЗА Mazda 6 2003 - 2006 ОЕМ BJ2 G-66-350
2012 За Mazda 6 Сите Сите
2011 година за Mazda 6 сите Сите
2010 година за Mazda 6 сите Сите
2009 година, за Mazda 6 сите Сите
2008 година за Mazda 6 сите Сите
2007 година за Mazda 6 сите Сите
2006 година за Mazda 6 сите Сите
2005 година за Mazda 6 сите Сите
2004 година за Mazda 6 сите Сите
2003 година за Mazda 6 сите Сите
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени.
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Всичко за продукта

Стил:
Тип На Варистора
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
търговска марка:
ГЗКАИМИН
Разделителна способност:
BJ2G-66-350
Хистерезис:
BJ2G-66-350
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Чувствителност:
BJ2G-66-350
линеен:
BJ2G-66-350
Повторяемост:
BJ2G-66-350
Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
Обхват На Измерване:
BJ2G-66-350

Подобни продукти в категория

Сензора за кислород ламбда сензор, съотношението въздух-гориво O2 за JAGUAR X-TYPE LAND ROVER LR3 RANGE ROVER SPORT MHK500840 2006-2009

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН : ЗА JAGUAR XTYPE 2006 година ЗА LAND ROVER LR3 2009 година, ЗА LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 20062009 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

BGN 88.00 109.89

20 бр ABS сензор за скорост за VW Polo UP A2 Seat Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863

20 Компјутери ABS брзина сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ДО Ауди А2 Седиште, "Шкода" Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Погоден за модели : А2 (8 Z0) 1.4 BBY 1390 55 4 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI АТЛ 1422 66 3 hatchback 20032005 А2 (8 Z0) 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback 20022005 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYB 1598 66 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYC 1598 77 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback 2009 ПОЛО (9 N _) 1.2 AWY 1198 40 3 hatchback 20022007 ПОЛО (9 N _) 1.2 BBM 1198 44 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V AZQ 1198 47 3 hatchback 20012007 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V BZG 1198 51 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUA 1390 55 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUB 1390 74 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V KNOSPE 1390 59 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.4 FSI AXU 1390 63 4 hatchback 20022006 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20012005 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BNM 1422 51 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ATD 1896 74 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback 20032009 ПОЛО Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Седан, 2003 година ПОЛО Салон (9 A4) 1.4 BBZ 1390 74 4 Седан, 2003 година ПОЛО Limousine (9 A4) 1.4 TDI BAY 1422 55 3 Седан, 2003 година ПОЛО седан (9 A4) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 Салон 2002 Пакетот вклучува : 20 X WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 176.00

Stenzhorn 42753-TX4-A511-M1,42753-TX4-A51,42753TX4,42753-TX4 за компетентност сензор за налягането в гумите, сензор за контрол на гуми

NE NO : 42753TX4A511М1,42753TX4A51,42753 TX4 A51,42753 TX4,42753TX4Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила...

BGN 38.38

Сензор карти за Dacia, Opel, Vauxhall Renault 25085-00QAA 8200105165 8200121800 2508500QAA

JJ AutopartsДетали За ПроизводотМапата Сензор за Dacia "Опел" Опел "Рено" 2508500 QAA 8200105165 8200121800 2508500 QAAНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 27.00 33.58

Превключвател на налягането на маслото за Audi A4 8D5 B5 1995-2001 056919081C датчик за налягане на маслото

Притисок на маслото Switch За Audi A4 8 D5 Б5 19952001 056919081 C Масло perssure сензор1.СЕ КОРИСТИ ВО : за "ФОЛКСВАГЕН" СЕДИШТЕ, "ШКОДА" VOLVO2.Еден АСПЕКТ : 7.0068OE : 056919081 COE : 021919081 COE : 1257137OE : 1257137Б3.Ruian liou technology co.,ltd лежи во најголем производство база за Авто и Моторни деловиtangxia таун ,Ruian град , е следниот на исток море на исток,Бр 104 Национална Highmay во mest ,Wenzhou Аеродром и Jinmen Railmay во северна andb убава Yandang Планините во јужна.Затоа,тоа е погодно за сообраќај и убава средина.По неколку години'development,нашата компанија стана amodern компанија собирање на дизајнирање,развој,производство и инспекција.Нашата компанија е специјализирана во термостат ,switch , температурни сензори , итн.,и далеку извозот да Mideast,Asutheast Азија.Ln на nem век,ми се промовира нашето претпријатие самовила"Обединети,вредни,висока ефикасност,иновација",и се држи до нашата политика"базираше на квалитетот,бидат решителни,впечатлива forfirst класа бренд".Ние мувла искористам оваа златна можност да се создаде светла иднина.Добредојдовте во контакт со насплаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 8.80

TUKE 1.4 L 1.2 L автомобил заден десен ABS сензор за скорост джанти за VW Golf, Polo 9N Up Fox Fabia A1 A2 A3 и Seat Leon WHT 003 862 WHT003862

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE 1.4 1.2 L L Автомобил на Задното Десно Тркало Брзина ABS Тркала Брзина Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" ГолфПоло 9 N А1 А2 А3 Седиште Леон WHT 003 862 WHT003862 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" Up! За "ФОЛКСВАГЕН" Фокс За "ФОЛКСВАГЕН" Поло N9 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За А1 За А2 За A3 За Seat Mii За Седиште Леон За Seat Ibiza За Седиште Толедо За Седиште Кордоба За Fabia За Брза За Roomster Дел БројWHT 003 862Пакет Се Вклучени1 x Задните Право ABS Сензор ( WHT 003 862 )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

BGN 16.00 19.30

Stenzhorn 1845428C91,3PP6-5, корпус за Navistar, датчици за налягане

OE БР : 1845428 C91,3 PP65Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испоракаАко сте голем број на потреба, може да се емејл прашања, јас ќе ви даде најдобра ценаАко имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Фотографија : на сликата е вистински снимање, за повикување самоКупувачот е инструкции : производот е апсолутно квалитет на стоките, ако сте во сомнеж, може да се врати, но продавница не пакет товар, ви благодариме!Пие И Време На Испорака 1.Ние брод во светот 2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 23 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат / купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 36 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL вебСајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 23.98

Датчик за детонация, подходящи за AUDI A3, Tt, SEAT Toledo, SKODA Fabia VW Bora 06A905377A SEB1266 87352 0907050 111390 V10720923 30905037706AA

КОМПАНИЈАТА НЕМА.ОЕМ БР.ВОЗИЛОЗАМЕНА / ГОДИНА 06 A905377 A LUPO OCTAVIA ЛЕОН SHARAN TT Roadster ALHAMBRA ГОЛФ, Варијанта, 6 PG 009 108681 6 PG009108141 60139 XKS27 19531 8 N, 6 PG009108681 7517352 SEB1266 87352 0907050 111390, V10720923 06 A905377 A 30905037706 AA 550602 84021 8 L, G85530299160 Z V10720923 WG1032803 WG1408304 93065ЗА АУДИ А3 Tt СЕДИШТЕ Толедо "ШКОДА" Fabia "ФОЛКСВАГЕН" БораLUPO OCTAVIA ЛЕОН SHARAN TT Roadster ALHAMBRA ГОЛФ, Варијанта, 6 PG 009 108681 6 PG009108141 60139 XKS27 19531 8 N, 6 PG009108681 7517352 SEB1266 87352 0907050 111390, V10720923 06 A905377 A 30905037706 AA 550602 84021 8 L, G85530299160 Z V10720923 WG1032803 WG1408304 93065

BGN 43.00 44.80

Stenzhorn за датчик за налягане John Deer OEM RE522723

OE БР : ,RE522723Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 30.38

LARATH 8200924611 за датчик за налягане на гумите за renault, сензор за контрол на гуми

NE NO : 8200924611Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 38.38

Сензор за положение на разпределителен вал за Chrysler Cruiser Sebring за Mitsubishi Eclipse Galant Dodge Stratus 2.4 3.0 L MR578312 J5T25175-.

Camshaft Позиција Сензор За Chrysler PT Cruiser Sebring За Мицубиши Eclipse Galant Dodge StratL MR578312 J5 T25175замена : MR578312 J5 T25175MR578312 PC424 PC424 T 5 S1857 1800282 1800282MR57831Quarantee 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !primise врвен Квалитет на делови!ова предмети за : за StratGalant за Eclipse за Мицубиши94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009 crankcase sensorcam агол sensorcamshaft позиција сензор replacementcrank sensorsengine позиција sensorengine вратило позиција sensorcam сензор costcrankshaft агол sensorcrankshaft брзина sensorcrank позиција сензор testcrank сензор problemscrankshaft позиција сензор locationcamshaft сензор pricecrankshaft sensorscmp sensorcrank сензор replacementcrankshaft сензор locationcamshaft сензор costcrankshaft сензор problemscrankshaft позиционирање sensorcrankshaft позиција сензор testingcrankshaft позиција сензор problemscam сензор pricecrank позиција сензор pricecrank сензор testingcrankshaft позиција сензор pricecrankshaft позиција сензор costcamshaft позиција сензор costcrankshaft позиција сензор replacementcrank сензор pricecrankshaft сензор costcam позиција sensorcrankshaft сензор pricecrank сензор costckp sensorcam sensorcrank агол sensorcrank позиција sensorcamshaft sensorcamshaft позиција sensorcrank sensorcrankshaft сензорвратило позиција сензор

BGN 14.80

0280218116 нов масов разходомер на въздуха, Датчик МЗГ за LADA Niva 110 111 112 КАЛИНА 1.4 1.5 1.6 16V VAZ 2110 2111 2112 2170 Priora

Авто Апликации : За Lada 110 Салон 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 110 Салон 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19981999За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002004За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот Од 1,5 L 16 V 1499ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20052015За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 73 HP 54 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19951999За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Priora Имот 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20092015За Lada Priora Hatchback 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20082015За Lada Priora Hatchback 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Priora Салон 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (BiГориво) 20092015За Lada Priora Салон 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Niva Hatchback 1.7 L ЛПГ 1690ccm 78 HP 57 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 20042011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2010За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2002За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2003За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2004За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2005За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2006За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2007За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2008За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2009За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2010За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2012За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2013За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2014За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) до 2015Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

BGN 27.00 31.07

Доставка SKTOO OE: 90245033 за ключа заден ход автомобил Daewoo

Снабдување SKTOO OE : 90245033 за Daewoo автомобил обратен светлина се префрлитеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 8.80

YAOPEI YAOPEI Безплатна доставка! Истински 01-04 Duramax LB7 регулатор на налягане на гориво за GMC Chevy 0928400535/97728979

Бесплатен Превозот! Нови Вистински 0104 Duramax Дизел LB7 Гориво Регулатор на Притисок За GMC Chevy Fitment За 2005 Chevrolet Silverado 3500 База Кабината & Шасија 2Врата 6.0 L 5967 CC 364 Cu...

BGN 56.00 66.08

Ламбда сензора за кислород O2 подходящ за Opel ASTRA G кабриолет 2.0 16V Turbo 2002-2005 г., 0258006171

Злато СнабдувачБрој на Столбови : 4Вкупна Должина [mm] : 549Се препорачува замена на интервалот [km] : 160000Производот Одговара За : HOLDEN ASTRA Кабриолет (ТС) 2.0 јас Турбо 2002 2004 HOLDEN ASTRA Hatchback (ТС) 2.0 јас Турбо 2003 2004 година, "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Имот 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H ГТЦ 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Спорт Изведат 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Twin Top 2.0 Турбо 2005 "Опел" SPEEDSTER 2.0 Турбо 2003 Опел ASTRA Мк IV (G) Hatchback 2.0 ШРИ Турбо 2002 2005 Опел ASTRA Мк V (H) Имот 2.0 Турбо 2004 2010 Опел ASTRA Мк V (H) Hatchback 2.0 Турбо 2004 2009 Година Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 Турбо 2005 2010 Опел VX220 2.0 јас Турбо 2001 2004 Година, "Опел" AGILA (А) (H00) 1.0 12 V 2000 2007 "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2000 2001 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2001 2005 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V 2000 2004 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 2.0 OPC 2002 2004 година, "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" CORSA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V 2000 "Опел" VITA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2001 2005 година "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2006 Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 VXR 2009 2010 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 2002 2005 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 GSI Турбо 2001 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2006 answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...

BGN 48.00 51.20

Безплатна доставка заден десен ABS сензор за скорост на колелата 2H0927808A 2H0 927 808 A, Volkswagen Amarok пикап 2010 up

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : Бесплатен Превозот Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор 2 H0927808 A 2 H0 927 808 за "Фолксваген" Amarok пикап 2010 доБруто маса : 0.1 кгПакување : 1 PCS / Пластична торба / КутијаДел # : 2 H0927808 AПримена : "ФОЛКСВАГЕН" Amarok да ги собереш 2010 UpВе Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

BGN 17.28

19207T 9631716680 2.5 BAR MAP Сензор на колектора на абсолютното налягане на нагнетяване, за PEUGEOT 406 607 806 807

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 10250 KPaГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба : Висок Квалитет, Во парк, БрендновиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : 11.200210.2005 За CITROEN BERLINGO (МФ) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY) 66 90 1997 12.1999 За CITROEN BERLINGO (МФ) 2.0 HDI 90 (MFRHY) 66 90 1997 12.1999 За CITROEN BERLINGO Кутија (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 66 90 1997 11.2000 За CITROEN BERLINGO Кутија (M_) 2.0 HDI 90 4 WD (MBRHY, MCRHY) 66 90 1997 06.2005 За CITROEN Ц1 (PM_, PN_) 1.4 HDi 40 54 1398 09.2003 За CITROEN C2 (JM_) 1.4 HDi 50 68 1398 04.2009 За CITROEN C2 ПРЕТПРИЈАТИЕ 1.4 HDi 50 68 1398 02.2002 За CITROEN C3 I (FC_) 1.4 HDi 50 68 1398 11.2009 За CITROEN C3 II 1.4 HDi 70 50 68 1398 04.2004 За CITROEN C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi 50 68 1398 03.200108.2004 За CITROEN C5 јас (DC_) 2.0 HDi 79 107 1997 03.200108.2004 За CITROEN C5 јас (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB) 66 90 1997 03.200108.2004 За CITROEN C5 јас (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) 80 109 1997 03.200108.2004 За CITROEN C5 јас (DC_) 2.2 HDi (DC4 HXB, DC4 HXE) 98 133 2179 06.200108.2004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) 2.0 HDi 80 109 1997 06.200108.2004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) 79 107 1997 06.200108.2004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) 66 90 1997 06.200108.2004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) 2.2 HDi (DE4 HXB, DE4 HXE) 98 133 2179 09.2004 За CITROEN C5 II (RC_) 2.2 HDi (RC4 HXE) 98 133 2179 09.2004 За CITROEN C5 II Пауза (RE_) 2.2 HDi (RE4 HXE) 98 133 2179 07.2002 За CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 79 107 1997 07.2002 За CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 94 128 2179 08.199907.2002 За CITROEN ЗАТАЈУВАЊЕ (22, U6) 2.0 HDI 80 109 1997 09.199907.2002 За CITROEN ЗАТАЈУВАЊЕ (22, U6) 2.0 HDI 16 V 80 109 1997 03.2000 За CITROEN JUMPY (U6 U) 2.0 HDi 110 80 109 1997 03.2000 За CITROEN JUMPY (U6 U) 2.0 HDi 110 80 109 1997 10.1999 За CITROEN JUMPY (U6 U) 2.0 HDi 95 69 94 1997 01.2002 За CITROEN JUMPY Кутија (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 80 109 1997 01.2002 За CITROEN JUMPY Кутија (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 80 109 1997 10.1999 За CITROEN JUMPY Кутија (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 69 94 1997 12.200310.2006 За CITROEN JUMPY Платформа / Шасија (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 11...

BGN 20.00 23.20

Ламбда сензор за Suzuki Liana ER 1.6 79KW след катализатор 149100-9032 4-проводный диагностика сензора за кислород O2 сензори на автомобилен монитор

Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 51.00 56.00

YAOPEI New 89467-33160 8946733160 кислороден сензор ламбда сензор / датчик за съотношението въздух-гориво за Toyota Camry Solara

Нови 8946733160 8946733160 Кислород Сензор Ламбда Сензор / Ер Гориво Сооднос Сензор За Toyota Camry SolaraСлики на Кислород Сензор :

BGN 60.00 67.65

2H0927808A 2H0 927 808 A за Audi на Volkswagen Amarok пикап заден десен ABS сензор за скорост на колелата 2010-2018

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 2 H0927808 A 2 H0 927 808 за Ауди "Фолксваген" Amarok подигнување на Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор 20102018Бруто маса : 0.1 кгПакување : 1 PCS / Пластична торба / КутијаДел # : 2 H0927808 AПримена : "ФОЛКСВАГЕН" Amarok да ги собереш 2010 UpВе Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

BGN 14.08

LARATH за датчик за налягане на гумите, сензор за контрол на гуми 22959748

NE NO : 22959748Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 41.58

Нов датчик за ABS за AUDI A4, SKODA Superb VW Passat OE 8D0927803D

НОВИ ABS Сензор За АУДИ А4 "ШКОДА" Врвен "ФОЛКСВАГЕН" Passat OE 8 D0927803 D се Направи Модел на Моторот Година За Audi A4 8 D2, Б5 СИТЕ 19942000 За Audi A4 Avant 8 D5, Б5 СИТЕ 19942001 За "Шкода" Врвен 3 U4 СИТЕ 20012008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 СИТЕ 19962000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B3 СИТЕ 20002005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 СИТЕ 19972000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 СИТЕ 20002005

BGN 22.00 24.53