• Ново
Сензор карта всмукателния въздух, налягане, херметизация колектор абсолютен сензор Druck за FIAT 500 C BRAVA I II 1.3 1.4 D 1.9 JTD Multijet Abarth

Сензор карта всмукателния въздух, налягане, херметизация колектор абсолютен сензор Druck за FIAT 500 C BRAVA I II 1.3 1.4 D 1.9 JTD Multijet Abarth

BGN 15.20
BGN 13.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : 10.2007-09.2009 За FIAT 500 1.3 D Multijet 08.2008-09.2009 За FIAT 500 1.4 Abarth 05.2010-09.2011 За FIAT 500 1.4 Abarth 09.2009-09.2010 За FIAT 500 C 1.3 D Multijet 09.2009-09.2010 За FIAT 500 C 1.4 Abarth 05.2011-09.2012 За FIAT 500 C 1.4 Abarth 09.2000-10.2001 За FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 09.2000-10.2001 За ФИАТ БРАВО јас (182) 1.9 JTD 09.2007-09.2008 За ФИАТ БРАВО II (198) 1.4 T-Jet 10.2005-09.2008 За FIAT DOBLO (119) 1.3 D Multijet 07.2003-09.2008 За FIAT DOBLO (119) 1.9 JTD 10.2001-09.2002 За FIAT DOBLO (119) 1.9 JTD (223 AXE1 A) 10.2011-09.2012 За FIAT DOBLO Кутија Тело / Имот (263) 1.4 06.2010-09.2011 За FIAT DOBLO Кутија Тело / Имот (263) 1.4 Природна Моќ 10.2005-01.2010 За FIAT DOBLO Товар (223) 1.3 D Multijet 08.2006-09.2008 За FIAT DOBLO Товар (223) 1.3 JTD 16 V Multijet 07.2003-09.2004 За FIAT DOBLO Товар (223) 1.9 JTD 10.2001-09.2002 За FIAT DOBLO Товар (223) 1.9 JTD (223 ZXE1 A) 10.2011-09.2012 За FIAT DOBLO MPV (152, 263) 1.4 02.2010-09.2011 За FIAT DOBLO MPV (152, 263) 1.4 Природна Моќ 11.2007-09.2008 За фиорино Кутија Тело / Имот (225) 1.3 D Multijet 01.2004-09.2005 За FIAT ИДЕЈА 1.3 JTD 09.2007-09.2008 За FIAT LINEA (323) 1.4 T-Jet 01.2001-05.2002 За ФИАТ МАРЕА Викенд (185) 1.9 JTD 110 09.1996-05.2002 За ФИАТ МАРЕА Викенд (185) 1.9 TD 100 04.1999-06.2010 За FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 105 (186 AXB1 A) 03.2001-07.2002 За FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 110 07.2002-06.2010 За FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 115 09.2001-09.2002 За FIAT PALIO Викенд (178 DX) 1.9 JTD 09.2003-09.2004 За FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 06.2006-09.2007 За FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 10.2004-09.2010 За FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x4 01.2006-09.2008 За FIAT PANDA Ван (169) 1.3 JTD 06.2003-09.2004 За FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16 V 10.2001-09.2002 За FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 03.2012-09.2013 За FIAT PUNTO (199) 1.3 D Multijet 10.2005-09.2006 За FIAT PUNTO / ГРАНДЕ PUNTO (199) 1.3 D Multijet 09.2007-09.2008 За FIAT PUNTO / ГРАНДЕ PUNTO (199) 1.4 T-Jet 10.2009-02.2012 За FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 02.2000-10.2009 За FIAT PUNTO Van (188 AX) 1.9 JTD 02.2008-09.2009 За FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet 09.2005-11.2006 За FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet 02.2002-11.2006 За FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1 A) 09.2005-08.2008 За FIAT STILO Мулти Вагон (192) 1.9 D Multijet 01.2003-08.2008 За FIAT STILO Мулти Вагон (192) 1.9 JTD 04.2003-09.2004 За FIAT STRADA (178 E) 1.9 JTD
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Всичко за продукта

Повторяемост:
Сензор Карта На Абсолютното Налягане На Колектора
Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
Чувствителност:
46811235, 55206796, 55219294, 0281002510, 0281002552
Обхват На Измерване:
11-254 kpa
Разделителна способност:
504369148 ,55206797, 0281002844
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
линеен:
0261230049, 0 281 002 510,0 281 002 552, 0 261 230 049
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
търговска марка:
ИВОК
Стил:
Тип Капацитет
Хистерезис:
СЕНЗОР КАРТА
Името На Вида:
Датчик За Абсолютното Налягане В Коллекторе
Атрибут:
Обзавеждане марка IVOK
Произход:
Китай
Диапазон На Налягания:
11-254 kpa
Ограничение на напрежение (MV):
250-4750 MV
Номер OEM:
46811235, 55206796, 55219294, 0281002510, 0281002552
Преносимото Номер Детайли:
504369148 ,55206797, 0281002844
Друг Номер:
0261230049, 0 281 002 510,0 281 002 552, 0 261 230 049

Подобни продукти в категория

Ламбда сензора за кислород O2 подходящ за Oldsmobile ALERO Chevy GMC Safari Buick LUCERNE Allure LESABRE LACROSSE PARK AVENUE, SG326

..ОЕМ# SG3264 Pin, 4 Жица За Конфигурација.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА Chevy ОДГОВАРА ЗА GMC Safari ОДГОВАРА ЗА Buick Привлечност ОДГОВАРА ЗА Buick LESABRE ОДГОВАРА ЗА Buick ЛАКРОС ОДГОВАРА ЗА Buick ПАРК АВЕНИЈА ОДГОВАРА ЗА Buick ЛУЦЕРКА ОДГОВАРА ЗА Oldsmobile ALERO ОДГОВАРА ЗА Buick REGAL ОДГОВАРА ЗА PONTIAC BONNEVILLE ОДГОВАРА ЗА Сатурн VUE..

BGN 30.00 32.00

RH ПРЕДНИ СЕНЗОР ЗА СКОРОСТ OEM 89542-60050 8954260050

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! RH ПРЕД БРЗИНА СЕНЗОР ОЕМ 8954260050 8954260050 Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

BGN 20.14

Най-високо качество /за JEEP, за DODGE, SMART Lambda sensor кислород O2 sensors Denso 234-4593/ 213-3925 / ES10917/ OZA571-GB1

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61065 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За Denso 2344593 Апликација : CHRYSLER / за DODGE / за ЏИП / за МИЦУБИШИ РАЈДЕР / за ПАМЕТНИ Производителот Дел Број : 2344593 Осветленост Дел Број : DBC10862, 56028994 AB, 23160, 2132965, 25024680 Друг Дел Број : ES10917, DEN2344593, 2133925, SG868, OS1622 Позиција : Лево / Десно Хармонизираниот Тарифен Код (HTS) : 9027102000 Жица : 4 Должина : 300мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел на Мотор Тип Година Позиција За CHRYSLER 300 V85.7 20062005 Фронт За CHRYSLER 300 V66.1 20062005 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V85.7 2006 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V86.1 2006 Фронт За DODGE ДАКОТА V63.7 20062005 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2006 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2005 Година, Пред се За DODGE DURANGO V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V86.1 2006 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V63.7 20062005 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 2500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 3500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V63.7 2006 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V65.7 2006 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V63.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V85.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V86.1 2006 Фронт За ЏИП СЛОБОДА V63.7 20062005 Фронт За ЏИП TJ L64.0 20062005 Фронт За JEEP WRANGLER L64.0 20062005 Фронт За МИЦУБИШИ РАЈДЕР V63.7 2006 Година Пред SMART For Two Купе 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Купе 1.0 јас Brabјас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас Brabјас 2007.03Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

BGN 49.60

Yaopei истински сензора за кислород, за 02-03 Lexus ES300 3.0 L 04-06 Lexus ES330 89467-33120

JJ AutopartsВистински Кислород Сензор За 0203 LexES300 3.0 L 0406 LexES330 8946733120Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 60.00 73.58

Безплатна доставка маслен резервоар тава, датчик за налягане на Картър ключ на подателя публикуване блок за VOLVO Trucks 20499340

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениМатеријал : Изградени Од Издржлива Пластика И МесингКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големинаАпликации : За VOLVO D12 D13 PENTA За VOLVO fh12 fm12 fh16 vhf vt в.н.е 20042008 За VOLVO В.Н.Е (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNL (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VHD (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNM (D12 МОТОР)1...

BGN 32.00 37.60

LARATH за датчик за налягане на гумите, сензор за контрол на гуми 22959748

NE NO : 22959748Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 41.58

LARATH 8200924611 за датчик за налягане на гумите за renault, сензор за контрол на гуми

NE NO : 8200924611Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 38.38

Сензор карти за Dacia, Opel, Vauxhall Renault 25085-00QAA 8200105165 8200121800 2508500QAA

JJ AutopartsДетали За ПроизводотМапата Сензор за Dacia "Опел" Опел "Рено" 2508500 QAA 8200105165 8200121800 2508500 QAAНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 27.00 33.58

Датчик за температура на охлаждащата течност TUKE включете щепсела за VW Jetta 5 Beetle, Passat, Jetta Golf MK5 A4 A6 A3 Q5 4B0 973 712 4B0973712

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE Coolant Сензор на Температура на Вода Поврзете го Приклучокот "ФОЛКСВАГЕН" За Jetta 5 Passat Буба Jetta Голф MK5 A4 A6 A3 П5 4 B0 973 712 4 B0973712 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За "ФОЛКСВАГЕН" Бора За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta За "ФОЛКСВАГЕН" Passat За "ФОЛКСВАГЕН" Буба За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg За A4 За A6 S6 За A3 S3 За Q3 За П5 За Q7 За TT TTS За Седиште Леон За Seat Ibiza Дел Број 4 B0 973 712 Пакет се Вклучени1 x Coolant Сензор на Температура на Вода Поврзете го Приклучокот ( 4 B0 973 712 )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

BGN 7.00 12.74

Доставка SKTOO OE: 90245033 за ключа заден ход автомобил Daewoo

Снабдување SKTOO OE : 90245033 за Daewoo автомобил обратен светлина се префрлитеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 8.80

33220-76G11 НОВ ДАТЧИК НА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ SUZUKI SWIFT JIMNY IGNIS LIANA

Опис● Име на производ : Вратило Позиција Сензор● Дел Бр : 3322076 G11 Notice : Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се проверивашата оригинална дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 46.00 60.74

89413-32010 Нова Марка За Toyota Transmission Input Output Or Sensor Lexus Scion

Опис● Име на производ : Брзината на Сензорот● Дел Бр : 8941332010Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 29.00 38.22

Нов датчик за ABS за AUDI A4, SKODA Superb VW Passat OE 8D0927803D

НОВИ ABS Сензор За АУДИ А4 "ШКОДА" Врвен "ФОЛКСВАГЕН" Passat OE 8 D0927803 D се Направи Модел на Моторот Година За Audi A4 8 D2, Б5 СИТЕ 19942000 За Audi A4 Avant 8 D5, Б5 СИТЕ 19942001 За "Шкода" Врвен 3 U4 СИТЕ 20012008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 СИТЕ 19962000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B3 СИТЕ 20002005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 СИТЕ 19972000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 СИТЕ 20002005

BGN 22.00 24.53

за HYUNDAI 93860-02001, 93860-02002,9386002001,9386002002

за HYUNDAI ATOSза HYUNDAI ATOS ПРЕМИЕРобратна светлина се префрлитеOE : 9386002001,9386002002,9386002001,9386002002Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 13.00 15.84

Висококачествен нов електрически ключ на главния прозорец за Mazda 6 периода 2003-2006 OEM BJ2G-66-350 за Mazda 6

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

BGN 28.00

20 бр ABS сензор за скорост за VW Polo UP A2 Seat Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863

20 Компјутери ABS брзина сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ДО Ауди А2 Седиште, "Шкода" Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Погоден за модели : А2 (8 Z0) 1.4 BBY 1390 55 4 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI АТЛ 1422 66 3 hatchback 20032005 А2 (8 Z0) 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback 20022005 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYB 1598 66 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYC 1598 77 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback 2009 ПОЛО (9 N _) 1.2 AWY 1198 40 3 hatchback 20022007 ПОЛО (9 N _) 1.2 BBM 1198 44 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V AZQ 1198 47 3 hatchback 20012007 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V BZG 1198 51 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUA 1390 55 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUB 1390 74 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V KNOSPE 1390 59 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.4 FSI AXU 1390 63 4 hatchback 20022006 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20012005 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BNM 1422 51 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ATD 1896 74 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback 20032009 ПОЛО Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Седан, 2003 година ПОЛО Салон (9 A4) 1.4 BBZ 1390 74 4 Седан, 2003 година ПОЛО Limousine (9 A4) 1.4 TDI BAY 1422 55 3 Седан, 2003 година ПОЛО седан (9 A4) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 Салон 2002 Пакетот вклучува : 20 X WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 176.00

0280218116 нов масов разходомер на въздуха, Датчик МЗГ за LADA Niva 110 111 112 КАЛИНА 1.4 1.5 1.6 16V VAZ 2110 2111 2112 2170 Priora

Авто Апликации : За Lada 110 Салон 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 110 Салон 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19981999За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002004За Lada 110 Салон 1.6 L 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот Од 1,5 L 16 V 1499ccm 91 HP 67 KW (Бензин) 20002004За Lada 111 Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20052015За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 73 HP 54 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 1499ccm 78 HP 57 KW (Бензин) 19951999За Lada 112 Hatchback 1.5 L 16 V 1499ccm 95 HP 70 KW (Бензин) 19951999За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Имот 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Имот 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Hatchback 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V ЛПГ 1390ccm 88 HP 65 KW (BiГориво) 20082015За Lada Калина Салон 1.4 L 16 V 1390ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20082015За Lada Калина Салон 1.6 L 1596ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20042015За Lada Калина Салон 1.6 L 16 V 1596ccm 90 HP 66 KW (Бензин) 20042015За Lada Priora Имот 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20092015За Lada Priora Hatchback 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20082015За Lada Priora Hatchback 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Priora Салон 1.6 L ЛПГ 1596ccm 96 HP 71 KW (BiГориво) 20092015За Lada Priora Салон 1.6 L 1596ccm 98 HP 72 KW (Бензин) 20082015За Lada Niva Hatchback 1.7 L ЛПГ 1690ccm 78 HP 57 KW (Бензин / Нафта Гас (ТНГ)) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 20022011За Lada Niva Hatchback 1.7 L 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 20042011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 82 HP 60 KW (Бензин) 20002011За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2010За Lada Niva SUV 1700i 4x4 1690ccm 83 HP 61 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2002За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2003За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2004За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2005За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2006За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2007За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2008За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2009За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2010За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2011За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2012За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2013За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) 2014За Chevrolet Niva SUV 1.7 L 4x4 1690ccm 80 HP 59 KW (Бензин) до 2015Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

BGN 27.00 31.07

2H0927808A 2H0 927 808 A за Audi на Volkswagen Amarok пикап заден десен ABS сензор за скорост на колелата 2010-2018

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 2 H0927808 A 2 H0 927 808 за Ауди "Фолксваген" Amarok подигнување на Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор 20102018Бруто маса : 0.1 кгПакување : 1 PCS / Пластична торба / КутијаДел # : 2 H0927808 AПримена : "ФОЛКСВАГЕН" Amarok да ги собереш 2010 UpВе Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

BGN 14.08

Ламбда сензор за Suzuki Liana ER 1.6 79KW след катализатор 149100-9032 4-проводный диагностика сензора за кислород O2 сензори на автомобилен монитор

Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

BGN 51.00 56.00

Ламбда сензора за кислород O2 подходящ за Opel ASTRA G кабриолет 2.0 16V Turbo 2002-2005 г., 0258006171

Злато СнабдувачБрој на Столбови : 4Вкупна Должина [mm] : 549Се препорачува замена на интервалот [km] : 160000Производот Одговара За : HOLDEN ASTRA Кабриолет (ТС) 2.0 јас Турбо 2002 2004 HOLDEN ASTRA Hatchback (ТС) 2.0 јас Турбо 2003 2004 година, "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Имот 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H ГТЦ 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Спорт Изведат 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Twin Top 2.0 Турбо 2005 "Опел" SPEEDSTER 2.0 Турбо 2003 Опел ASTRA Мк IV (G) Hatchback 2.0 ШРИ Турбо 2002 2005 Опел ASTRA Мк V (H) Имот 2.0 Турбо 2004 2010 Опел ASTRA Мк V (H) Hatchback 2.0 Турбо 2004 2009 Година Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 Турбо 2005 2010 Опел VX220 2.0 јас Турбо 2001 2004 Година, "Опел" AGILA (А) (H00) 1.0 12 V 2000 2007 "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2000 2001 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2001 2005 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V 2000 2004 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 2.0 OPC 2002 2004 година, "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" CORSA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V 2000 "Опел" VITA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2001 2005 година "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2006 Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 VXR 2009 2010 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 2002 2005 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 GSI Турбо 2001 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2006 answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...

BGN 48.00 51.20

YAOPEI MD628074 TPS датчик на педала на газта корпуса на педала на газта 5s5377 TPS4183 TH404 1580818 за Mitsubishi Lancer Pajero, Outlander

MD628074 TPS Сензор Гас Тело Гас 5 S5377 TPS4183 TH404 1580818 за Мицубиши Lancer Outlander PajeroСлики на Гас за Позицијата на Сензорот : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 20.00 24.45

Stenzhorn 42753-TX4-A511-M1,42753-TX4-A51,42753TX4,42753-TX4 за компетентност сензор за налягането в гумите, сензор за контрол на гуми

NE NO : 42753TX4A511М1,42753TX4A51,42753 TX4 A51,42753 TX4,42753TX4Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила...

BGN 38.38

Превключвател на налягането на маслото за Audi A4 8D5 B5 1995-2001 056919081C датчик за налягане на маслото

Притисок на маслото Switch За Audi A4 8 D5 Б5 19952001 056919081 C Масло perssure сензор1.СЕ КОРИСТИ ВО : за "ФОЛКСВАГЕН" СЕДИШТЕ, "ШКОДА" VOLVO2.Еден АСПЕКТ : 7.0068OE : 056919081 COE : 021919081 COE : 1257137OE : 1257137Б3.Ruian liou technology co.,ltd лежи во најголем производство база за Авто и Моторни деловиtangxia таун ,Ruian град , е следниот на исток море на исток,Бр 104 Национална Highmay во mest ,Wenzhou Аеродром и Jinmen Railmay во северна andb убава Yandang Планините во јужна.Затоа,тоа е погодно за сообраќај и убава средина.По неколку години'development,нашата компанија стана amodern компанија собирање на дизајнирање,развој,производство и инспекција.Нашата компанија е специјализирана во термостат ,switch , температурни сензори , итн.,и далеку извозот да Mideast,Asutheast Азија.Ln на nem век,ми се промовира нашето претпријатие самовила"Обединети,вредни,висока ефикасност,иновација",и се држи до нашата политика"базираше на квалитетот,бидат решителни,впечатлива forfirst класа бренд".Ние мувла искористам оваа златна можност да се создаде светла иднина.Добредојдовте во контакт со насплаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 8.80

A-STYLE авто датчик за температура на охлаждащата течност за VW Passat B5 Tiguan, Jetta Beetle, Polo TT A3 A4 Q5 SEAT 06A919501A 06A 919 A 501

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите сензор на Температура на слики и дел број пред да купите...

BGN 12.00 14.50

Сензор за смяна на налягането на маслото за Chevrolet Cobalt HHR Malibu Oldsmobile, Pontiac G5 Saturn Saab 9-3 GMC Buick Regal Verano 24577642

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

BGN 12.00 12.96