• Ново
Сензор за смяна на налягането на маслото за Chevrolet Cobalt HHR Malibu Oldsmobile, Pontiac G5 Saturn Saab 9-3 GMC Buick Regal Verano 24577642

Сензор за смяна на налягането на маслото за Chevrolet Cobalt HHR Malibu Oldsmobile, Pontiac G5 Saturn Saab 9-3 GMC Buick Regal Verano 24577642

BGN 12.96
BGN 12.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
PS402 12610185 80246003001 12635992 S4156 5333721 1 S6798 PS449 5333771
280020 PS559 80020 OP25771 OP6720 80246003 1 S6894 OPS286 D1849 A
24577642 1802-303278
Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели : Chevrolet
Cavalier 2.2 L 2002 - 2005
Класичен 2004 - 2005
Кобалт 2.2 L 2005 - 2010
HHR 2.2 L 2006 - 2010
HHR Панел 2.4 2007 - 2010
Malibu 2.2 L 2004 - 2007 Година
Malibu 2.4 L 2008 - 2010
Malibu Класичен 2.2 L 2008 - 2008
Камион Equinox 2.4 L 2010 - 2011
Oldsmobile
Alero 2.2 L 2002 - 2004 Година
Pontiac
G5 2.2 L 2007 - 2010
G6 2.4 L 2006 - 2010
Големиот Сум 2.2 L 2002 - 2005
Краткоденица 2.4 L 2006 - 2009 Година
Краткоденица 2.0 L 2006 - 2009 Година
Sunfire 2.2 L 2002 - 2005
Сатурн
Аура 2.4 L 2007 - 2009
Ion 2.0 L, 2003 - 2007
Ion 2.2 L, 2003 - 2007
L100 2.2 L 2002 - 2002 Година
L200 2.2 L 2001 - 2003 Година
L300 2.2 L 2004 - 2004 Година
LS 2.2 L 2000 - 2000
LS1 2.2 L 2000 - 2000
LW1 2.2 L 2000 - 2000
LW200 2.2 L 2001 - 2003 ГОДИНА
Небото 2.0 L 2007 - 2010
Небото 2.4 L 2007 - 2010
VUE 2.2 L 2002 - 2007 ГОДИНА
VUE 2.4 L 2007 - 2009
Saab
9-3 2.0 L 1998 CC L4 DOHC 2006 - 2011
9-3 X 2.0 L 2010 - 2010
GMC
Терен 2.4 L 2010 - 2011
Buick
Лакрос 2.4 L 2010 - 2013
Регал 2.0 L 2011-2013
Регал 2.4 L 2011-2013
Verano 2.4 L 2012-2013
Verano 2.0 L 2013
TROFOM Авто Делови Co., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Компанијата е посветена на за домашни и странски клиенти со одличен производ перформанси, и доби многу добри клиенти афирмација и пофалби, и од страна на голем број мултинационални компании на глобалниот авто делови набавки систем.
Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.

Всичко за продукта

Стил:
Тип На Варистора
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Повторяемост:
PS402 12610185 80246003001 12635992 S4156 5333721 1S6798 PS449 5333771
Хистерезис:
280020 PS559 80020 OP25771 OP6720 80246003 1S6894 OPS286 D1849A
Разделителна способност:
X
линеен:
24577642 1802-303278
Чувствителност:
СРОК-3-013
Обхват На Измерване:
X
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Тип:
Датчик За Налягане На Маслото
търговска марка:
ТРОФОМ
Тип:
Датчик За Налягане На Маслото
Марка На Автомобила:
Saab BUICK, Chevrolet, Pontiac, Oldsmobile
oe 1:
PS402 12610185 80246003001 12635992 S4156 5333721 1S6798 PS449 5333771
oe 2:
280020 PS559 80020 OP25771 OP6720 80246003 1S6894 OPS286 D1849A
oe 3:
24577642 1802-303278

Подобни продукти в категория

Ламбда сензора за кислород O2 подходящ за Opel ASTRA G кабриолет 2.0 16V Turbo 2002-2005 г., 0258006171

Злато СнабдувачБрој на Столбови : 4Вкупна Должина [mm] : 549Се препорачува замена на интервалот [km] : 160000Производот Одговара За : HOLDEN ASTRA Кабриолет (ТС) 2.0 јас Турбо 2002 2004 HOLDEN ASTRA Hatchback (ТС) 2.0 јас Турбо 2003 2004 година, "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Конвертибилна 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Имот 2.0 Турбо 2004 "Опел" ASTRA H ГТЦ 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Спорт Изведат 2.0 Турбо 2005 "Опел" ASTRA H Twin Top 2.0 Турбо 2005 "Опел" SPEEDSTER 2.0 Турбо 2003 Опел ASTRA Мк IV (G) Hatchback 2.0 ШРИ Турбо 2002 2005 Опел ASTRA Мк V (H) Имот 2.0 Турбо 2004 2010 Опел ASTRA Мк V (H) Hatchback 2.0 Турбо 2004 2009 Година Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 Турбо 2005 2010 Опел VX220 2.0 јас Турбо 2001 2004 Година, "Опел" AGILA (А) (H00) 1.0 12 V 2000 2007 "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2000 2001 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2001 2005 Година "Опел" ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16 V Турбо 2002 2005 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 1.2 16 V 2000 2004 "Опел" ASTRA G Имот (F35_) 2.0 OPC 2002 2004 година, "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ASTRA G Салон (F69_) 1.2 16 V 2000 2005 година "Опел" CORSA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2 16 V 2000 "Опел" VITA C (F08, F68) 1.2 2000 "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2001 2005 година "Опел" ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 2002 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2005 "Опел" ZAFIRA Б (A05) 2.0 2006 Опел ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 2.0 VXR 2009 2010 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 2002 2005 Опел ZAFIRA Мк I (А) (F75) 2.0 GSI Турбо 2001 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2005 Опел ZAFIRA Мк II (B) (M75) 2.0 2006 answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само...

BGN 48.00 51.20

Сензор за положение на коляновия вал позиция на коляновия вал за Mercedes Benz A150 A160 A170 A180 A200 A220 A250 B150 B160 B170 B180 B200

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 56.16

Ламбда сензора за кислород O2 подходящ за Oldsmobile ALERO Chevy GMC Safari Buick LUCERNE Allure LESABRE LACROSSE PARK AVENUE, SG326

..ОЕМ# SG3264 Pin, 4 Жица За Конфигурација.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА Chevy ОДГОВАРА ЗА GMC Safari ОДГОВАРА ЗА Buick Привлечност ОДГОВАРА ЗА Buick LESABRE ОДГОВАРА ЗА Buick ЛАКРОС ОДГОВАРА ЗА Buick ПАРК АВЕНИЈА ОДГОВАРА ЗА Buick ЛУЦЕРКА ОДГОВАРА ЗА Oldsmobile ALERO ОДГОВАРА ЗА Buick REGAL ОДГОВАРА ЗА PONTIAC BONNEVILLE ОДГОВАРА ЗА Сатурн VUE..

BGN 30.00 32.00

20 бр ABS сензор за скорост за VW Polo UP A2 Seat Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863

20 Компјутери ABS брзина сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Поло ДО Ауди А2 Седиште, "Шкода" Fabia Schnelle WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Погоден за модели : А2 (8 Z0) 1.4 BBY 1390 55 4 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20002005 А2 (8 Z0) 1.4 TDI АТЛ 1422 66 3 hatchback 20032005 А2 (8 Z0) 1.6 FSI ЛОШО 1598 81 4 hatchback 20022005 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.4 CGGB 1390 63 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYB 1598 66 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYC 1598 77 4 hatchback 2009 ПОЛО (6 R, 6 C) 1.6 TDI CAYA 1598 55 4 hatchback 2009 ПОЛО (9 N _) 1.2 AWY 1198 40 3 hatchback 20022007 ПОЛО (9 N _) 1.2 BBM 1198 44 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V AZQ 1198 47 3 hatchback 20012007 ПОЛО (9 N _) 1.2 12 V BZG 1198 51 3 hatchback 20072009 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUA 1390 55 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V AUB 1390 74 4 hatchback 20012008 ПОЛО (9 N _) 1.4 16 V KNOSPE 1390 59 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.4 FSI AXU 1390 63 4 hatchback 20022006 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI AMF 1422 55 3 hatchback 20012005 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BMS 1422 59 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.4 TDI BNM 1422 51 3 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1.6 16 V BTS 1598 77 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N _) 1.8 GTI BJX 1781 година 110 4 hatchback 20052009 ПОЛО (9 N _) 1,8 GTi Првенство Издание BBU 1781 година 132 4 hatchback 20062009 ПОЛО (9 N) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ATD 1896 74 4 hatchback 20012009 ПОЛО (9 N _) 1.9 TDI ASZ 1896 96 4 hatchback 20032009 ПОЛО Limousine (9 A4) 1,4 BBY 1390 55 4 Седан, 2003 година ПОЛО Салон (9 A4) 1.4 BBZ 1390 74 4 Седан, 2003 година ПОЛО Limousine (9 A4) 1.4 TDI BAY 1422 55 3 Седан, 2003 година ПОЛО седан (9 A4) 1.9 SDI ASY 1896 47 4 Салон 2002 Пакетот вклучува : 20 X WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

BGN 176.00

YAOPEI нов сензор, съотношението въздух-гориво сензора за кислород O2 за Toyota, Lexus GS 350 89467-22030 8946722030

JJ AutopartsНов Воздух Гориво Сооднос Сензор Кислород O2 Сензор За Toyota, Lexgs 350 8946722030 8946722030Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

BGN 80.00 97.58

Датчик за температура на охлаждащата течност TUKE включете щепсела за VW Jetta 5 Beetle, Passat, Jetta Golf MK5 A4 A6 A3 Q5 4B0 973 712 4B0973712

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE Coolant Сензор на Температура на Вода Поврзете го Приклучокот "ФОЛКСВАГЕН" За Jetta 5 Passat Буба Jetta Голф MK5 A4 A6 A3 П5 4 B0 973 712 4 B0973712 се Вклопуваат во Автомобил За "ФОЛКСВАГЕН" Голф За "ФОЛКСВАГЕН" Бора За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta За "ФОЛКСВАГЕН" Passat За "ФОЛКСВАГЕН" Буба За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg За A4 За A6 S6 За A3 S3 За Q3 За П5 За Q7 За TT TTS За Седиште Леон За Seat Ibiza Дел Број 4 B0 973 712 Пакет се Вклучени1 x Coolant Сензор на Температура на Вода Поврзете го Приклучокот ( 4 B0 973 712 )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

BGN 7.00 12.74

Безплатна доставка заден десен ABS сензор за скорост на колелата 2H0927808A 2H0 927 808 A, Volkswagen Amarok пикап 2010 up

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : Бесплатен Превозот Задните Право ABS Тркала Брзина Сензор 2 H0927808 A 2 H0 927 808 за "Фолксваген" Amarok пикап 2010 доБруто маса : 0.1 кгПакување : 1 PCS / Пластична торба / КутијаДел # : 2 H0927808 AПримена : "ФОЛКСВАГЕН" Amarok да ги собереш 2010 UpВе Молиме Да Ги Прочитате Сите Подолу Внимателно!!! Пред ЦелАко не можете да бидете сигурни дека делови се вклопи во вашиот автомобил, или не, ве молиме проверете дел број од вашиот VIN(Возило Број за Идентификација) со локален продавач или кај нас beore купувањето!Се врати и наплата НЕ се прифатливи за предмети кои што не се провери компатибилноста!!Ние брод на адресата наведена на aliexpress за време на работа, ако ние брод на вашиот предмет на вашиот стар или невалидна адреса и тоа се враќа како неподигнати во неговата оригинална состојба, објектот е да чини наплата само ќе се издаваат...

BGN 17.28

Най-високо качество /за JEEP, за DODGE, SMART Lambda sensor кислород O2 sensors Denso 234-4593/ 213-3925 / ES10917/ OZA571-GB1

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61065 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За Denso 2344593 Апликација : CHRYSLER / за DODGE / за ЏИП / за МИЦУБИШИ РАЈДЕР / за ПАМЕТНИ Производителот Дел Број : 2344593 Осветленост Дел Број : DBC10862, 56028994 AB, 23160, 2132965, 25024680 Друг Дел Број : ES10917, DEN2344593, 2133925, SG868, OS1622 Позиција : Лево / Десно Хармонизираниот Тарифен Код (HTS) : 9027102000 Жица : 4 Должина : 300мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел на Мотор Тип Година Позиција За CHRYSLER 300 V85.7 20062005 Фронт За CHRYSLER 300 V66.1 20062005 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V85.7 2006 Фронт За DODGE ПОЛНАЧОТ V86.1 2006 Фронт За DODGE ДАКОТА V63.7 20062005 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2006 Фронт За DODGE DURANGO V63.7 2005 Година, Пред се За DODGE DURANGO V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V85.7 20062005 Фронт За DODGE МАГНУМ V86.1 2006 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V63.7 20062005 Фронт За DODGE РАМ 1500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 2500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За DODGE RAM меморија 3500 ПИКАП V85.7 20062005 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V63.7 2006 Фронт За ЏИП КОМАНДАНТ V65.7 2006 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V63.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V85.7 20062005 Фронт За JEEP GRAND CHEROKEE V86.1 2006 Фронт За ЏИП СЛОБОДА V63.7 20062005 Фронт За ЏИП TJ L64.0 20062005 Фронт За JEEP WRANGLER L64.0 20062005 Фронт За МИЦУБИШИ РАЈДЕР V63.7 2006 Година Пред SMART For Two Купе 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Купе 1.0 јас Brabјас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас 1.0 јас 2007.03 SMART For Two Cabrio 1.0 јас Brabјас 2007.03Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

BGN 49.60

YAOPEI MD628074 TPS датчик на педала на газта корпуса на педала на газта 5s5377 TPS4183 TH404 1580818 за Mitsubishi Lancer Pajero, Outlander

MD628074 TPS Сензор Гас Тело Гас 5 S5377 TPS4183 TH404 1580818 за Мицубиши Lancer Outlander PajeroСлики на Гас за Позицијата на Сензорот : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 20.00 24.45

Stenzhorn за датчик за налягане на входящия въздух Mitsubishi OEM E1T43371

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 23 работни дена3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е,Ве молиме помогнете не да конкурираат / купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што го сакав4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 36 работни дена до вашата врата,вие исто така може да пратите парцели на DHL вебСајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 47.98

Stenzhorn 42753-TX4-A511-M1,42753-TX4-A51,42753TX4,42753-TX4 за компетентност сензор за налягането в гумите, сензор за контрол на гуми

NE NO : 42753TX4A511М1,42753TX4A51,42753 TX4 A51,42753 TX4,42753TX4Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила...

BGN 38.38

Оригинален датчик за детонация за Toyota Tacoma Camry 4Runner Tundra /Lexus ES300 GS300 RX300 SC400 89615-30080

Чукам СензорЗа Тојота / LexusСостојба : 100% Нов Производ Објект се вклучени : 1x Удар СензорФункција : 1 Тело Материјал : Метал & Пластика2...

BGN 15.00 15.98

YAOPEI New 89467-33160 8946733160 кислороден сензор ламбда сензор / датчик за съотношението въздух-гориво за Toyota Camry Solara

Нови 8946733160 8946733160 Кислород Сензор Ламбда Сензор / Ер Гориво Сооднос Сензор За Toyota Camry SolaraСлики на Кислород Сензор :

BGN 60.00 67.65

Висококачествен сензор за положение камера на двигателя за Lexus на Toyota Camry, Corolla, Highlander, Matrix Scion tC xB 90919-05026 90080-1904

Fitment : Производителот Дел Број : 9091905026 9091905026 90919 05026 9008019014 9008019014 90080 19014 Објект се вклучени : Вратило Чудак Вратило Позиција Сензор x1 За LexES300 2003 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2002 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2001 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 2000 База 3.0 L V6 Гас За LexES300 1999 База 3.0 L V6 Гас За LexES330 2004 База 3.3 L V6 Гас За LexHS250h 2012 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexHS250h 2011 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexHS250h 2010 База, Премиум 2.4 L L4 Електрични / Гас За LexRX300 2003 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2002 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2001 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 2000 База 3.0 L V6 Гас За LexRX300 1999 База 3.0 L V6 Гас За LexRX330 2006 База 3.3 L V6 Гас За LexRX330 2005 База 3.3 L V6 Гас За LexRX330 2004 База 3.3 L V6 Гас За LexRX400h 2008 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За LexRX400h 2007 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За LexRX400h 2006 База 3.3 L V6 Електрични / Гас За Scion тц 2010 База 2.4 L L4 Гас За Scion тц 2009 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2015 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2014 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2013 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2012 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2011 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2010 База 2.4 L L4 Гас За Scion x B 2009 База 2.4 L L4 Гас За Toyota Camry 2011 Хибрид 2.4 L L4 Електрични / Гас За Toyota Camry 2010 Хибрид 2.4 L L4 Електрични / Гас За Toyota Camry 2009 База, Хибридни, ЛЕ, SE, XLE 2.4 L L4 Електрични / Гас, 2.4 L L4 Гас За Toyota е корола 2012 L, ЛЕ, S 1.8 L L4 Гас За Toyota е корола 2011 База, ЛЕ, S 1.8 L L4 Гас За Toyota е корола 2010 База, ЛЕ, S, XLE, XRS 1.8 L L4 Гас, 2.4 L За Toyota Highlander 2010 Хибрид, Хибридни Ограничен 3.3 L V6 За Тојота Матрица 2013 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2012 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2011 S 2.4 L L4 Гас За Тојота Матрица 2010 S, XRS 2.4 L L4 Гас

BGN 22.38

Crashsensor сензор OEM FK7214B342AA

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Crashsensor Сензор ОЕМ FK7214 B342 AAза : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

BGN 18.96

Истински масов разходомер на въздуха 22204-0P020 за Toyota Land Cruiser Prado Reiz Crown

Вистински Маса Протокот на Воздух Метар 222040 P020 за Toyota Land Cruiser Prado Reiz КрунаСпецификација на производот OE Бр 222040 P020 Големина Стандардниот Модел Бр 222040 P020 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Тојота Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

BGN 32.00

Нов датчик за ABS за AUDI A4, SKODA Superb VW Passat OE 8D0927803D

НОВИ ABS Сензор За АУДИ А4 "ШКОДА" Врвен "ФОЛКСВАГЕН" Passat OE 8 D0927803 D се Направи Модел на Моторот Година За Audi A4 8 D2, Б5 СИТЕ 19942000 За Audi A4 Avant 8 D5, Б5 СИТЕ 19942001 За "Шкода" Врвен 3 U4 СИТЕ 20012008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 СИТЕ 19962000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B3 СИТЕ 20002005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 СИТЕ 19972000 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 СИТЕ 20002005

BGN 22.00 24.53

Безплатна Доставка! Ламбда сондата е датчик за кислород за BMW E36 E46 E38 X5, Z3 E53 316i 318is 320i 323i 323Ci нов сензора за кислород Denso

Опис Бесплатен Превозот! Ламбда Сонда Кислород Сензор за BMW E36 E46 E38 Х5 Z3 E53 316i 318is 320i 323i 323 Ci НОВИ Denso Кислород Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 765 mm / 30.11 " ТБ Број : TB030195 Жица : 4 Fitment : Година Направи Модел на Моторот 2003 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 БМВ Х5 4.6 L 4598 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 БМВ Х5 4.6 L 4598 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 BMW 750i L 5.4 L 5379 CC V12 ГАС SOHC Природно Aspirated 2001 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 BMW 750i L 5.4 L 5379 CC V12 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 БМВ Х5 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 BMW 318i 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 BMW 318is 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 BMW 318ti 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 BMW 750i L 5.4 L 5379 CC V12 ГАС SOHC Природно Aspirated 1998 BMW 318i 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1998 BMW 318i 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1998 BMW 318is 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1998 BMW 318ti 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1998 BMW 750i L 5.4 L 5379 CC V12 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 BMW 318i 1.9 L 1895 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1997

BGN 56.00 62.16

Висококачествен нов електрически ключ на главния прозорец за Mazda 6 периода 2003-2006 OEM BJ2G-66-350 за Mazda 6

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!Бренд GZKAIMIN MOQ 1 квалитетот на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

BGN 28.00

YAOPEI нов 89467-33090 кислороден сензор, съотношението въздух-гориво за Toyota Camry Lexus ES350 3.5 L 2007 2008 8946733090

НОВИ 8946733090 Кислород Сензор за Воздух, Гориво Сооднос За Toyota Camry LexES350 3.5 L 2007 2008 8946733090Слики на Кислород Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

BGN 52.00 62.37

Доставка SKTOO OE: 90245033 за ключа заден ход автомобил Daewoo

Снабдување SKTOO OE : 90245033 за Daewoo автомобил обратен светлина се префрлитеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

BGN 8.80

LARBLL сензор карта налягане колектор 1 бар 8933000273 за Buick Century Honda Passport Chevrolet Beretta Jeep Cherokee Pontiac

Состојба : НоваДел број : 8933000273Објектот содржи : 1x Цела Притисок МАПАТА СензорFitment : За Buick Век (20041982)За Buick Електра (19891985)За Buick Имот Вагон (19891988)За Buick Le Sabre (1985)За Buick Regal (19961985)За Buick Рандеву (20032002)За Buick Ривиера (1985)За Buick Roadmaster (19961991)За Buick Skyhawk (19891982)За Buick Skylark (19981982)За Buick Somerset (19871986)За Buick Somerset Регал (1985)За Кадилак Brougham (19921987)За Кадилак Cimarron (19881983)За Кадилак Комерцијални Шасија (19961992)За Кадилак De Ville (1985)За Кадилак Eldorado (1985)За Кадилак Fleetwood (19961985)За Кадилак Севиља (1985)За Oldsmobile 98 (1985)За Oldsmobile Achieva (19981992)За Oldsmobile Alero (20021999)За Oldsmobile Bravada (19921991)За Oldsmobile Кале (19871985)За Oldsmobile Обичај Cruiser (19921988)За Oldsmobile Cutlass (19991995)За Oldsmobile Cutlass Кале (19911988)За Oldsmobile Cutlass Ciera (19961982)За Oldsmobile Cutlass Cruiser (1994)За Oldsmobile Cutlass Салон (1985)За Oldsmobile Cutlass Врховниот (19971985)За Oldsmobile Firenza (19881982)За Oldsmobile Омега (19841982)За Oldsmobile Силуета (20041990)За Oldsmobile Toronado (1985)За Pontiac 6000 (19911982)За Pontiac Aztek (20032001)За Pontiac Bonneville (1986)За Pontiac Fiero (19881984)За Pontiac Firebird (19971982)За Pontiac Гранд Сум (20041985)За Pontiac Гп (20031986)За Pontiac J2000 (19831982)За Pontiac J2000 Sunbird (19851984)За Pontiac Le Mans (19931988)За Pontiac Монтана (20041999)За Pontiac Оптима (19911988)За Pontiac Parisienne (1985)За Pontiac Феникс (19841982)За Pontiac Sunbird (19941986)За Pontiac Sunfire (19971995)За Pontiac Бура (19911988)За Pontiac Транс Спорт (19981990)За Сатурн SC (19921991)За Сатурн SC1 (20021993)За Сатурн SC2 (19991993)За Сатурн SL (20021991)За Сатурн SL1 (20021991)За Сатурн SL2 (19991991)За Сатурн SW1 (19991993)За Сатурн SW2 (19991993)1989 година За Buick Век 2.5 L 2474 CC 151 Cu...

BGN 11.00 11.98

Безплатна доставка маслен резервоар тава, датчик за налягане на Картър ключ на подателя публикуване блок за VOLVO Trucks 20499340

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениМатеријал : Изградени Од Издржлива Пластика И МесингКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големинаАпликации : За VOLVO D12 D13 PENTA За VOLVO fh12 fm12 fh16 vhf vt в.н.е 20042008 За VOLVO В.Н.Е (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNL (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VHD (D12 МОТОР) 20042008 За VOLVO VNM (D12 МОТОР)1...

BGN 32.00 37.60

LARATH за датчик за налягане на гумите за RENAULT, датчици за контрол на налягането в гумите,8200924614

OE БР : : 8200924614Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

BGN 31.98

89413-32010 Нова Марка За Toyota Transmission Input Output Or Sensor Lexus Scion

Опис● Име на производ : Брзината на Сензорот● Дел Бр : 8941332010Напомена : единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број,исто така Можете да се јавите на вашиот локален дилер или емејл мене за помош.СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 29.00 38.22

A-STYLE авто датчик за температура на охлаждащата течност за VW Passat B5 Tiguan, Jetta Beetle, Polo TT A3 A4 Q5 SEAT 06A919501A 06A 919 A 501

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите сензор на Температура на слики и дел број пред да купите...

BGN 12.00 14.50