• Ново
Частен обичай лого Име на броя на женски баскетболен комплект униформи Фланелка с къси панталони момиче спортни дрехи баскетболен влак костюм суха кацане

Частен обичай лого Име на броя на женски баскетболен комплект униформи Фланелка с къси панталони момиче спортни дрехи баскетболен влак костюм суха кацане

BGN 33.57
BGN 32.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Активност : Цел До 35 долари и повеќе ќе бидат испратени до чорапи . Но, боја слобода Активност време : април 12 - Мај 12 сметка испратите пар
1
Кажи ми логото името и бројот што сакате да ја прилагодите, јас може да дизајн за прв, а потоа можете да ги купите
Печатени ЛОГОТО $2,Име $1.5,број $2.5
Ве молиме да ни ги испратите вашите ЛОГОТО датотека.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Баскетбол
Пол:
Жени
Характеристика:
Анти-Пилинг, Дишаща, Быстросохнущий, Измити Ензим, Против Бръчки
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Найлон, Полиестер, Ликра
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
USA3261-2
НОВО:
2018
Облекло:
Баскетболен женски комплект
Класификация На Цветя:
Бял, тъмно синьо, розово червен син зелен флуоресцентен
Стил:
(Фланелка+Шорти)Костюм / Комплект
Размер:
S [145-150cm] M[150-155cm] L[155-160cm] XL [160-165cm] XXL [165-1
Сезон:
Лято
Характеристика:
Еко-Содружественный
У дома и навън:
Начало
is_customized:
Yes
Произход на стоките:
Континентален Китай

Подобни продукти в категория

уникален баскетболен дизайн джърси, сублимационен печат баскетболно форма за създаване на баскетболен отбор Джърси

______________________________________________________________________________________________________________________ добредојдовте на маршал спортски дрес ние нудиме мала количина sublimatioin производи измената вклучуваат : фудбал џерси ,tracksuite,hoody,судијата џерси,тимот на знаме,шамија,backetball џерси,бадминтон џерси, тениски дрес, вест,tshirt и др.ве дизајни,бои,логоа,лични nameand број_____________________________________________________________________________________________________________________

BGN 216.00

Марка резба жилетка О-образно деколте танк мъжки Body Shaper фитнес, баскетбол, футбол Треска черно бельо

Моден Бренд Тема Вест ОВратот на Резервоар за Мажите Тело Shaper Фитнес Кошарка Фудбал Sliver Црна долна облека Сосема Нов, парична Казна Изработка Лесна спојување,Удобен за носење Совршен За Внатрешноста&Активности на Отворено,како што се фитнес,кошарка,фудбал,трчање Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет 92% најлон, 8% spandexВисокиот квалитет на Кратки Ракави, тмаица,многу удобноСе водат многу е доброТкаенини тежина натопи,Умерена дебелинаЛесна спојување,многу comportable,Професионален спортски текстил Совршен за кошарка,фудбал,фитнес,трчање и така натамуБрз сува,пот абсорбента Тесни Директно Тенок дизајн,може да се спречи мускулен вирус,подобрување на ефикасноста на мускулите Погодна за отворен спортскиПогодни за дома носи Количина : 1 PCS ве Молиме цел големината внимателни : 1 инч=2.54 см, 1 кг=2.024 bls (единица е cm подолу) M : Половината : 155175 CM,тежина : 6080kg L : Половината : 170185 CM,тежина : 80100kg Плаќање1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот / 's одговорност...

BGN 19.00 19.84

2017 New summer men USA Basketball Shorts hot Men Running Shorts Beach Sport Shorts For Men masculina

Топла продажба : 2016 година Нови лето мажите САД Кошарка Шорцеви топла Мажите Работи Шорцеви мода на Плажа Спортски Шорцеви За Мажи masculinaКлиентот повратни информации :

BGN 27.00 27.18

цветна Капа протектор за зъби бокс спорта кик бокс MMA футбол, баскетбол, карате, муай тай, протектор за зъби

Продажбата на Оваа недела најпопуларните производи = +Карактеристики : Ова е 100% сосема нов устата стража со одличен квалитетDual густина структура, помек од други заби заштитнициГреење snapin дизајн, повеќе одговара на корисниците на забот форма.Мило одговара на површината на забите, погодно да се задржи дишење непречено и не влијае на заштитен ефект на забите за време на напорни вежби.Устата guard може да достигне до задните катници, за да се обезбеди целосна заштита.идеален за падобранец, џудо, се справат, без борба, хокеј, рагби фудбал, BJJ, безбол и Muay Тајландски итн.Како да го користите : 1.Стави тоа да чаша топла вода (70 до 80) до мека за околу 10 секунди.2.Ако тоа се меки, ставете го на вашиот горните заби во устата.3.Да се запаметат вашиот мувла на забите, да го чувствува тоа на 10~15 секунди.4.Ако тоа е добро за вашите заби, чистење со вода и го користат.5.Ако тоа не е добро за вашата уста, може да се поправи тоа повторно од чекор 1Answer : ___________________________ Note : Прилагодување на температура на водата од 7080 степени е соодветно, впива време не треба да надминува 10 секундиМатеријал : 100% РОЕСтил : КонвертибилнаБоја : Clear / Сино / Црвена / Црна / ПортокалAnswer : ___________________________ Note : **Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.ви благодариме за да се разбере!Пакет Се Вклучени : 1x Устата guard1x Пластична кутија

BGN 6.00 6.38

Новият премиер на баскетбол ПУ размер на 7 носят неплъзгащи гигроскопичный усвояването на пот баскетбол Баскет топката за спортове на открито на закрито

Повеќе наредби, повеќе попуст!Бесплатен Превозот SMILEBOY Кошарка, Size6 кошарка,службен кошарка, 1pcs / многу Бесплатно со нето торба+2 парчиња игличкиОпис1.Задебелување на кожа површина, Комерцијален напредни микрофибер покрие со совршен капи за оптимални playability, вршење и во топлина resistence и издржливост.2...

BGN 60.80

Най-Новият Преносим Водоустойчив Баскетболен Раница, Бутилка С Вода Пакет Футболни Чанти Футболни Комплекти Волейбол Баскетбол Спортна Чанта

Преносни 2017 Водоотпорен Кошарка Ранец Шише За Вода Пакет Фудбал Кеси Фудбал Колекции Одбојка Кошарка Спортска ТорбаОпис : ● 100% Сосема нов и висок квалитет● Карактеристики : може да го носи еден шише за вода секоја странаПрилагодливи Рамо, Рака Големина● Материјал : Оксфорд Ткаенина● Боја : Црна / Сино / Зелено / Жолта / Портокал / Црвена● Стилови : Ранец● Димензии : Дијаметар 2628cm(10.24"11.02")● Пакетот Вклучува : 1x Спортски РанецAnswer : ___________________________ Note : Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот

BGN 10.00 13.17

2017 мъжки баскетболни шорти под износването на основен слой спорт бягане скоростна футбол обучение баскетбол куфари шорти quick dry

Топла продажба : 2016 мажите кошарка шорцеви под носат база слој спортски работи кутија фудбал фудбал обука во кошарка, шорцеви водови брз суваКлиентот повратни информации :

BGN 38.38

Висококачествен баскетболен и футболен раница нова училищна чанта цветни Нов 2017 високо качество

Висококвалитетна кошарка и фудбал ранец Ново училиште торбаДеталите за ова бебе : Достапни бои : црвена зелена сина, црна, Портокалова производ материјал] три суб решетки ПВЦ[носат] рака носат, едно рамо[додатоци] еден рамо, рака[тежина] 0.23 KG[дијаметар]2628cmИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 10.00 12.91

EU Women Summer Tennis Shirt + Shorts Set Woman Quick Dry Дишаща Team Tennis бадминтон, тенис на маса, спортно облекло костюм

Опис : Тенис Поставите Боја : Виолетова,Жолта,Жолта и БелаТенис Поставите Големина : M L XL XXLПакет Се Вклучени : 1 X Тенис Шорцеви1 X Тениски МаициПроизвод Големина : Маица Големина(cm) M L XL XXL Облека Должина 57 59 61 63 Биста 84 88 92 96 Рамо Ширина е 36,5 35 38 39.5Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се Споредат детали Големина Со твое Пред да ја Купите !!!diffrent компјутер на екранот боите да се diffrently,вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликитеВе молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење !Ова е Жена 's Тенис Сет,ве Молиме да Бидат Cations пред КупувањеЗа Нас * Добредојде на нашата продавница...

BGN 32.00 45.12

2017 1pcs outdoor sporting Soccer Net 10 Топки Carry Net Bag волейбол футболни топки net bag джобно спортно оборудване

1pcs отворено спортски Фудбалски Нето 10 Топки Носат Нето Торба Одбојка Фудбалски Топки нето торба Спортски Пренослива ОпремаМатеријали : Најлоннето торба Боја : Бела со ЦрвениВнимание : боите на gripper позиција се бели или црвено ,тие се со иста големина.брод во случаен избор.ви благодаримеголемина : за 90 CM долгоОпис : има капацитет што е околу 710 топки...

BGN 3.00 4.29

Kuangmi Баскетбол Ball SIZE 7 Match ПУ Leather Professional Indoor Outdoor Sports Training Баскетбол Free With Net Bag+Pins

Око фаќање неонски бои Длабоко канал дизајн за одлична контрола Внатрешна / надворешна премиум композитни кожа СТП покрие во согласност форма за задржување и раст Идеални за рекреативни играч Премиум Отворен Поклопец со Трајни Мек Зафат Технологија Перница core технологијата во комбинација со ниска густина сунѓерот гума и ултратрајни butyl core за најдобар чувство за кошарка на пазаротПерформанси гумени капак Против пролизгување,мека и издржливи Ткаени дизајн впечаток Зголемување на триење за антилизга Запечатени воздух допрете дизајн Антивода и течењедоказ Бармило дизајн Подобрување на топкатаалчни се чувствуваат Дизајниран за надворешна и внатрешна употреба1*Kuangmi Кул Мода Улица Игра Топка За Кошарка Со ИглаПочитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид Кога ќе го добиете производот, имате било какви прашања, прво на сите, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 73.00 76.78

Високо качество на баскетболни потници момчета дишащи потребителски баскетболни униформи евтини баскетболни костюми колеж САМ set 2017

Оваа ставка може да се печатат,h ере е само еден пример слика за прилагодување.Ако сакате да го прилагодите вашиот број,име и лого во вашиот кошарка во собата,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и да опишете вашето барање во детали.Нашите дизајнери имаат длабоко знаење на прилагодување што ќе бидат заинтересирани.Исто така,имаме многу популарни кошарка поставува, но не сите од нив покажа дека во нашата продавница.Ако сакате да го скенира повеќе типови,задоволство ни е да ви покаже...

BGN 23.00 27.28