• Ново
Лазерно покритие копчета за ръкавели Gemelos 2017 нов лесен стил на черен правоъгълник копчета за ръкавели мъжка риза с маншет бутон за коледни подаръци за мъже

Лазерно покритие копчета за ръкавели Gemelos 2017 нов лесен стил на черен правоъгълник копчета за ръкавели мъжка риза с маншет бутон за коледни подаръци за мъже

BGN 9.73
BGN 7.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Пред-продажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете e-mail за да ме. И ако сакате да се купи на различни елементи во мојата продавница и ти треба помалку од MOQ (Min. Цел), исто така можете да контактирате со мене. Јас ќе ви овозможи да се меша цел да се плати. Плаќање : 1).Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. 2).Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. 3).Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express,ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа. 4).Ние прифаќаме Мулти Плаќање начин на Превозот : 1).Вашата цел ќе бидат обработени во 2-3 дена по вашата исплата. 2).Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола. 3).Кина Пост Воздух Пошта ќе трае околу 15-30days. да пристигне; ЕМС треба 5-8 дена да пристигне; DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-5 дена да пристигнат. Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 1-2 дена и подолго.Ви благодариме за вашето разбирање. 4).Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 5).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Не поднесе спор по желба.Ви благодариме повторно!! 6).Слободен Испорака на Сите нарачки преку Кина Пост Воздух Пошта во нашата продавница,и ако треба да се добие побрз преку курир,има екстра курир обвинет платени. Повратни информации : 1).Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. 2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. 3).Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Щипки За Вратовръзки И Копчета За Ръкавели
Глоба или мода:
Модни модели
Вид Копчета За Ръкавели:
копчета за ръкавели за белезници
Стил:
Офис/кариера
Вид На Перли:
Имитация-перла
Номер На Модела:
LS391
търговска марка:
джойм
Формамодел:
Площ
Вид копчета за ръкавели или скоби за вратовръзка:
копчета за ръкавели за белезници
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Тип Щипки За Вратовръзки:
Щипки За Вратовръзки
Пол:
Мъже
Тип На Метали:
Мед
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Материал:
Прост Метал
Тип На Метали:
неръждаема стомана
сватбени копчета за ръкавели:
бижута, копчета за ръкавели
Цени на едро:
Добре дошли на едро за продажба, заводските цени
Функционална:
Функционалните Копчета За Ръкавели За Часовника С Часови Механизъм
Характеристика На Копчета За Ръкавели, За Да Белезници:
копчета за ръкавели с високо качество
стил бижута:
Мъжки бижута маншети на ризи и аксесоари
Състояние:
2017 най-новото
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

1бр сладък цветен нов Дейзи коса група цветето клип Маргарита коса въже 5 цвята шапки

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписСтил : МодаТежина : 10gМатеријал : Пластика, ГумаБоја : Бела Розова Сино ЗеленаМодел : DaisyФункција : Парична Казна СлаткаОблик : ЦветПол : Жените Дама ДевојкаКоличина : 1pcНашата Продавница : Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

BGN 0.38

SHOSIXUAN High Quality Silver Luxury Oversize Crystal сватбени бижута, бижута комплекти выдалбливают цвете колие и обици за жена

SHOSIXUAN Висок Квалитет Сребро Луксузни Прекумерно Кристал Свадба Накит Сетови Шупливиод Цвет Ѓердан&Обетки во Собата За ЖенаОписКамен боја : ЈасноФантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100% сосема нов и висок квалитет.Премиум квалитет.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан 1 x Пар обетки

BGN 8.00 8.80

Нов стил сладък 8 см кожен пискюл ключодържател мини ключодържател Сребърен капачка очарователна висулка за брелков обеци, дамски чанти телефон завеса

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 1.00 1.60

dongsheng гореща игра HearthStone Heroes ключодържател нов прием на бронзов сребърен метален механизъм висулка колие -50

dongsheng Жешка игра Hearth Stone Херои keychain Нови Пристигнување сребро бронза Метал Движење Pendant ѓердан 50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.5*3.5 cm Тежина : 18g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

BGN 2.00 4.24

MQCHUN Movie Jewlery The Walking Dead Crossbow Ключодържател KEEP СПОКОЙНО AND KILL ZOMBIES ключодържатели за автомобилни ключове-50

MQCHUN Филм Jewlery Одење Мртов Самострел Keychain бидете МИРНИ И УБИЕ ЗОМБИ Клучните Прстени за Автомобил Копче Синџир50 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 6.6 cm Тежина : 11g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

BGN 3.00 6.27

10 бр./лот 18*15 мм гребен за окачване античен сребърен тон плаващи висулки, висулка за направи си САМ гривна гривна колие бижута

10pcs / број 18*15mm Чешел Шарм Антички Сребрен Тон лебди шарм pendant за DIY хривнија алка ѓердан накит одлуки фрлите поглед на овие симпатична Косата со чешел шарм...

BGN 0.96

Мода Ретро Ретро Пчелите Многоцветен Кристал Crystal Насекомо Брошка На Жени Партия Бижута Жена Брошки 6608

Опис Пчела Брошеви Материјали Легури,Кристали Метал Злато позлатен Боја ве молиме видете слика ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

BGN 17.55

Нежно лилаво кубичен цирконий Бял CZ 925 сребро медальон бижута

Ви благодариме за посетата !Предмет : Деликатна Пурпурна Кубни Циркони Бела CZ 925 Sterling Silver Pendant НакитСостојба : НоваМатеријал : сребро 925Големина : синџир 45см

BGN 13.00 25.60

Timlee X300 Безплатна доставка сладък карикатура на Таро карти похитителят Сакура Звезда пръчка ключодържатели, Модни бижута на едро

Нови гроздобер копче синџирГОЛЕМИНА : астронаут 5.6x3cm,планета : 4.6x3.1cmMETERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

BGN 2.00 2.05

10 бр./лот украса на крак на крак гривни сандали плаж слон бос верига от злато, сребро цвят пискюл сърцето на жената краката краката бижута

10 парчиња / многу Нога Накит Anklets Sandalias Плажа Слон Бос Синџир Злато Сребрена Боја Tassel Срцето Жените Нога Нога НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Како слика Количина : 10 парче

BGN 25.00 33.58