• Ново
Готически Колан Cincher Ретро Класически Корсет Стоманени Костни Корсети За Жени Лачена Кожа Украса Отслабване Облекло Талията Шейпър

Готически Колан Cincher Ретро Класически Корсет Стоманени Костни Корсети За Жени Лачена Кожа Украса Отслабване Облекло Талията Шейпър

BGN 68.30
BGN 38.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Готски Shaper Браун Жакард Shaper Солидна Боја Жакард Долна Облека Дами Исече Одговара Тенок Shapewear Тело Корсет Половината Cincher
Готски Половината Cincher Ретро Класичен Корсет Челик Коска Корсети За Жените Патент Кожа Декорација Слабеење Облека Половината Shaper
Пол : Жените
Предмет Тип : Bustiers & Корсети
Жените's Shapewear : Половината Cinchers
Декорација : Appliques
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Готски & Steampunk корсет
Материјал : 10%Spandex, 90%Полиестер
Боја : Кафена Корсет
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL.5 XL,6 XL
* Пакет Се Вклучуваат : 1 X Корсет
Изберете точни димензии со соодветни "одговараат на половината".
Answer : ___________________________ Note :
1.Димензии главно врз основа на половината. Изберете правилна големина одговара на "Костум Половината". "Одговараат на Половината"=вашиот вистински половината." Половината"= облека повеќето влечат тесни половината. Облеката' половината би 7-10cm помали од вашиот actural половината. На корсети се прилагодливи .
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење .
4.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас .
Тоа може да пристигнувањето со многу добар квалитет да го обликуваат своето тело !
Висок квалитет shapers ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење!
Стереотипи, телото shaper,висок квалитет на корсет е вашиот најдобар изберете!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Перење совети : Рачно миење температурата на водата под 30 степени .Не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење.
КАКО ДА СЕ НОСАТ?
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ако не't receive објектот по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
3.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција :
1.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
2.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5~ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Състав На Материала:
10% Ликра, 90%Полиестер
търговска марка:
Либерализмът
Украса:
Спойка
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Ликра, Изкуствена Кожа, Полиестер
Номер На Модела:
Дамски корсети MSN15907
Стил:
Секси
Цвят:
корсет в кафяво
Размер Плюс Размера На Steampunk Корсет:
XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL. 5XL, 6XL
Случай:
Всеки Ден, Парти, Клуб
Функция:
Готика и steampunk корсет
Коригиращо бельо:
Талия Cinchers Overbust
Тип Елемент:
Дамски Секси Корсети И Бюстиета
Пол:
Жените Шейперы / Shaperwear
Steampunk Корсети:
машинка за талията
Сезон:
зима, пролет, лято и есен
Стил:
Секси мода талията обучение, фитнес, отслабване готически и steampunk корсет

Подобни продукти в категория

Жените секси сутиен установява пълен дантела съберат бельо повдигащ чашки на сутиена и прозрачни гащи

Жените Секси Градник Поставува Целосна Чипка се Соберат долна облека им Помогнам на Underwire Градник и Проѕирен Кратко Специфики : Стил : Pushup Чипка Везови & Флорални Градник Поставува Затворач & Затворање : Назад Затворање & Пет Кукаиоко Бои : Црна / Вино Црвено / Бело Материјал : Памук + spandex + Чипка Бенд Големина : 32(= Градите Големина 70) 34 (= Градите Големина 75) 36 (= Градите Големина 80) на Градите, Големина : 70 75 80 Првенство : Б (3 / 4 Чаша) Поддршка Тип : Underwire Knickers Големини : Еден Големини Половината : 2833cm / 11.0212.99 инчен Директно Crotch Длабоко : 20cm / 7.87 инчен Пакет се вклучени : 1 BUC на Градник Сетови (Градник + Panty)Shippment : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 9.00 11.68

Мода Ръчно Изработени Дамски Секси Колан От Естествена Кожа, Мек Кожен Сутиен Горната Част На Рамката На Клетката, Halter Тялото Робството Клетка Изваяни Каишки

Моден Рачно Изработени Жени Секси Вистинска Кожа Темперамент, Мека Кожа Градник Врвот Рамка Кафез,Оглавник Тело Ропство Кафез Sculpting РемениОписи : Боја : ЦрнаГолемина : Една големина одговара на XSMМатеријал : ЕластиченПакет содржина : 1pcs Подигнат без други accessoriess.Фотографии Детали : Превозот И Предавање : 1) Економија превозот обично трае 15 30 работни дена.2) Точка ќе биде предаден во рок од 37 работни дена од расчисти исплата.3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 515 работни дена за да стигне до вас.5) Меѓународните Купувачи Забелешка : а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 37.00 57.58

BODY HARNESS Секси lingerie Crop top Cage bra harness Готика Секси връзване Черна Дантела Чисто Bra Harajuku Adjustable Body harness bra

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.Јуни 6 / 2017 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.Материјал : #O0483WQ:1.2 см рамо ремени0.6 см рамо ремениГолемина на : Вратот : 30 CM50 CMБиста : 85 CM100 CMПод Биста : 70 CM90 CM#O0483WQ

BGN 9.00 13.20

Нов стил секси бяло бельо сутиен с къс анти бек сутиен стоманен пръстен без жилетка, опаковани в гърдите сутиен женски

Ние сме Toheliy бренд продавницаИспрати во рок од 24 часаМатеријал : памукГолемина : Биста 64100cm, прилагодливОблека должина : 26cm(Вклучува рамо, рака)(прирачник облицовка мерење, малку грешка е нормално)Еластична : високо еластичнаДебелина : тенок делКарактеристики на производот : удобно, дише, супер еластиченвистински фотографии :

BGN 15.00 26.85

чиста коприна дамски колан тръба върховете жени дишащи с гърдите подложки против светлина женски увити в гърдите бельо жена

100% Чиста Свила Жените се Подигнат Цевка на Врвот на Жените Дише Со Градите Влошки Антисветло Женски Завиткани во Градите долна облека Жена големина (cm) Должина на Горниот дел од Градите Дебелина Под Биста Дебелина M 21 72 64 L 22 75 67 XL 23 79 71 ве Молиме да се измери големината на вашата облека и да ги споредат следната табела за да избере вистинската големина...

BGN 20.00 28.78

Мода ретро цветя секси дантелени сватбени жартиери комплект крака жартиери комплект ръчно изработени Crystal апликация жартиери HY029

Моден Гроздобер Флорални Секси Чипка Свадба Жартиера Поставите Нога Жартиера Појас Поставите рачно изработени Кристал Applique Жартиера Појас HY029 Функција Ако ви треба многу компјутери,pls контактирајте со нас за попуст!! * Предмет Бр...

BGN 12.48

Секси Лолита ръчно изработени двойна шипованный двухрядный кожен колан, голямо голямо сърце жартиери колан за стягане на колан колан

Секси Лолита рачно изработени Двојно Начичкана Двоен Ред Кожа Темперамент, Големи Големо Срце Жартиера Појас Подвезици Половината ПОЈАС ТемпераментОписи : Боја : Црна / БелаГолемина : Една големина одговара на XSMМатеријал : КожаПакет содржина : 1pc Половината Жартиера Појас без други accessoriess.Фотографии Детали : Превозот И Предавање : 1) Економија превозот обично трае 15 30 работни дена.2) Точка ќе биде предаден во рок од 37 работни дена од расчисти исплата.3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 515 работни дена за да стигне до вас.5) Меѓународните Купувачи Забелешка : а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 29.00 55.98

Жените са най-Секси бродерия с флорални дантели Прозрачни прашки бикини, бельо, бельо сутиен набор от H34

Жените Секси Везови Флорални чипка Чиста Thongs Panty долна Облека долна облека Градник Поставите H34Вез Чиста чипка Дизајн Елегантна И Секси.Високо Квалитетен Материјал ,Жица Слободно Носи Удобно.Широк Рака Совршен Биста Shapper.Специфики : Стил : Чиста чипка Градник ПоставуваЗатворач & Затворање : Назад Затворање & Две КукаиокоБои : Црна / БелаМатеријал : чипка + SpandexБендот Големина : 32 34 36Градите Големина : 70 75 80Куп : Б (3 / 4 Чаша)Поддршка Тип : Жица За СлободниПакет се вклучени : 1 BUC на Градник Сетови (Градник + Knickers)Knickers Големини : Една ГолеминаПоловината : 27 33 cm / 10.62 12.99 инченДиректно Crotch Длабоко : 21cm / 8.26 инченЗабелешки : 1 : Мерење на објектот поставени на маса може да предизвика 13cm разлика, ве молиме имајте во предвид големините за тоа не одговара на сите луѓе...

BGN 6.00 8.43

2018 New Unique Party Пънк Bra Women Disco Party Acryl Diamond Design Секси Сутиени Bar Singer Stage DS костюми Halter комплекти 3 в 1

2017 Нови Пристигнување Единствена Партија Панк Градник Жените Партија Диско Acryl Дијамант Дизајн Секси Градници Бар Пејач Фаза ДС Костими Оглавник Поставува 3 Во 1100% сосема нов и висок квалитетима големина, S32 B,М34 B,L36 B

BGN 23.00 25.44

Чисто Нови Дамски Момичета Мек, Безшевни Сутиени Вест Върховете Сутиени Без Рамки

Предмет : женски Спортски Градник Вест Блузи100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Супер Еластичен,Лесна,дише,НеЖица прирабници,Градите подлога може да се отстранува.Материјал : Polyamide / Најлон7 Бои (Изберете ја вашата Омилена) : Црвена, Бела, Црна, Светло Виолетова, Светло Розева боја, Светло Плава, БежОбјектот Вклучува : 1 x женски Спортски ГрадникГолемини Под Биста Укажуваат На Тоа ЧашиS помалку од 70cm / 27.56 70 / 32 A 70 / 32 BМ 7075см / 27.5629.53 70 / 32 C 70 / 32 D 75 / 34 A 75 / 34 BL 7580см / 29.5331.5 70 / 32 E 75 / 34 C 75 / 34 D 80 / 36 A 80 / 36 BXL 8085cm / 31.533.46 75 / 34 E 80 / 36 C 80 / 36 D 85 / 38 A 85 / 38 B 85 / 38 CXXL 8590 CM / 33.4635.43 80 / 36 E 85 / 38 D 85 / 38 E 90 / 40 A 90 / 40 B 90 / 40 C 95 / 42 A 95 / 42 B 95 / 42 CXXXL 95 / 100cm / 37.439.37 90 / 40 E 95 / 42 D 95 / 42 E 100 / 44на законот за 100 / 44 B 100 / 44 CЗабелешка : големината е само за референца, ние се мери со рака, па така можеби имаат 13cm разлика, ве молиме внимателно пред наддавање, ви благодариме.Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 4.00 4.88

Секси жени прост камизола U-образно деколте жилетка растягивающийся облегалката тънка прашка Тениски 2018 Нова

Секси Жените Обичен Camisole Uвратот Вест Растеглив Backless Тенок Прашка Резервоарот на ВрвотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Рамнина, backless, bodycon, погледнете тенок, растеглив резервоарот на врвот Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател Вест само, било други додатоци не се вклучени Спецификации : Материјал : Памук мешавина Боја : Бела / Розова / Сива / Црна / Темно Сина, Големина : Една големина Биста : 60cm(23.62 во) Должина : 60cm(23.62 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 4.00 8.00

PRAYGER Sexy Party Dress невидими сутиени без презрамки предната Закопчалки на сутиени без хлъзгане дантела дишащи тънки чаши бельо

6906тоа може да се користи кога ќе се носат резервоарот врвот, Camisole, партија облечи, Оглавник и така натаму, тоа е практично стил.Тенка чаша модели, Брз и суви материјалиДише дупки , тоа е многу популарна во текот на летотоФиксен ефект е добро, рамо тока дизајн, можете да ги додадете рамо ремени кога сакате тоа да седише и удобноГолемина Предлог : 1,7586cm градите, обидете се 75 B само право.2, тоа е препорачливо да се мерите на горниот и долниот дел од градите точно да се утврди големината...

BGN 25.00 35.68