• Ново
Плюс размер памук бельо жени лятна блуза, риза извънгабаритни твърди Бял Виолетов Червен свободни причинно-следствена блуза, риза нови върхове Femme C113

Плюс размер памук бельо жени лятна блуза, риза извънгабаритни твърди Бял Виолетов Червен свободни причинно-следствена блуза, риза нови върхове Femme C113

BGN 31.57
BGN 24.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


о-вратот огромен плус големина жените летна блуза
Материјал : памук + лен
Боја : бела, виолетова, беж, вино црвено
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Ткаенината Ракав должина со рамо Една големина 62 - 140 34 44
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Материал:
Лен, Памук
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Кратък
Украса:
Няма
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
5113
Пол:
Жени
търговска марка:
ORIGOODS
Цвят На Блузи:
Бежово, бяло, лилаво, вино-червено
Доставка:
Безплатна доставка от Китай

Подобни продукти в категория

2018White выдалбливают жени памучни блузи бродерия Свободна вълна фенер ризи три четвърти ръкав лейси блуза с V образно деколте туника лято

Неодолива привлечност! Слатка и прекрасна шупливи fantasia, Создавање нејасен ефекти се крие чувство на илјадниците млади девојки кои сакаат да зборуваат повторно; Естетски вода растворлив памук везови стил, демне перспектива смисла, едноставен пристап на модни ревии.

BGN 15.00 16.53

нов прием на 2017 есен блуза корея тънък риза женска риза женска риза с дълги ръкави офис дамски дрехи, блузи D165 30

$14.16 $ 11.89 $15.08 $ 12.37 $13.23 $ 12.30 $14.19 $ 13.20 $16.14 $ 12.75 $8.69 $ 6.95 $10.89 $ 9.69 $14.50 $ 12.04 $11.50 $ 9.89 $12.95 $ 10.36 $10.62 $ 9.45 $11.03 $ 8.71Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 88 34.67 56 22.06 36 14.18 84 33.10 М 61 24.03 92 36.25 57 22.46 37 14.58 88 34.67 L 62 24.43 96 37.82 58 22.85 38 14.97 92 36.25 XL 63 24.82 100 39.40 59 23.25 39 15.37 96 37.82 2 XL 64 25.22 104 40.98 60 23.64 40 15.76 100 39.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 13.00 14.83

Пролет есен Нова 2018 елегантен дълъг ръкав блузи жени лук вельветовые ризи основните върховете на ежедневните корейски ризи високо качество LX29

Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци...

BGN 27.00 53.33

Шифоновая Блуза Лято Нова Мода 2017 Дълъг Фенер Ръкав На Цветя Печатни Бял Черен Високо Качество На Свободна Риза

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот,значи, ако можете да ја оставите вашата или вашиот клиент биста, половината , ние може да се избегне погрешна големина .

BGN 87.00 102.40

Steampunk Жени Дантела Яка На Ризата Готическия Черен Памук Висока Яка Туника Блуза Мрежа Тесни Ризи, Блузи

Топла Продажба : Детали за производот Стил : панк,мода,готикРакавот : краток ракавБоја : црнаМатеријал : памук 100% Пол : женитеПовод : неврзанГолемина : S,L,XXLПроизводот Се Покаже : Плаќање : не прифаќаме сите методи за плаќање поддржани од aliexpress,како на пример кредитна картичка,western union,банкарски трансфер, зачувам и така натаму.Превозот Термини : Стандардна Услуга е Eпакет и Кина пост воздух mail.Ние обично брод објект во рок од 35 дена по плаќање 24 часа потврда...

BGN 91.00 96.00

2017 Лято Жените Блуза Кимоно Мода Печат Шифон Дамски Бяла Блуза Прилеп Ръкав Потник 5 Цвята Blusa За Жени

2017 Лето Жените Кимоно Блуза Мода Печатење Chiffon Женски Бела Блуза Batwing Ракав Кошула Блузи 5 Бои Blusa За Жени 1...

BGN 16.00 30.50

1854 ризата femme жилетка Реколта клетчатая риза жени с дълъг ръкав свободни асиметрични памук бельо Moda mujer Camisas femininas

Answer : ___________________________ Note : Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 25.00 29.70

SPARSHINE 2017 Navy Устни Print дамски блузи с дълъг ръкав дамски офис блуза, риза ежедневни пуговица надолу Blusa Camisa Feminina

ГолеминаДолжинаБистаРамоSLeeveПоловината S 62.5 CM 24.375" 88 CM 34.32" 37 CM 14.43" 59 CM 23.01" 81 CM 31.59" М 64 CM 24.96" 92 CM 35.88" 38 CM 14.82" 60 CM 23.4" 85 CM 33.15" L 65.5 CM 25.545" 96 CM 37.44" 39 CM 15.21" 61 CM 23.79" 89 CM 34.71" XL 67 CM 26.13" 100 CM 39" 40 CM 15.6" 62 CM 24.18" 93 CM 36.27" XXL 68.5 CM 26.715" 105 CM 40.95" 41.5 CM 16.185" 63 CM 24.57" 98 CM 38.22" 3 XL 70 CM 27.3" 110 CM 42.9" 43 CM 16.77" 64 CM 24.96" 102 CM 39.78" 4 XL 71.5 CM 27.885" 115 CM 44.85" 44.5 CM 17.355" 65 CM 25.35" 107 CM 41.73" 5 XL 73 CM 28.47" 120 CM 46.8" 46 CM 17.94" 66 CM 25.74" 112 CM 43.68"

BGN 13.00 19.66

[EL BARCO] от памук бельо летните жени шифоновая блуза, риза цветен принт Слаш-образно деколте пискюл синьо, розово женски ежедневни блузи Camisa

1 Постојат четири големината на овие облека, Големина S, M, L, XL.Тоа е Кинески големина, Таа е различна од Европска големина и НИ големина.(големина е само етикета, вистински CM е важно)2...

BGN 19.00 23.60

Ежедневни дамски потник за лятото дамите с дълъг ръкав многоцветен принт ресни пискюл кимоно, украсени с жилетка открит фронт плажно облекло

[Сервис и Гаранција] Ние се обезбеди 100% Задоволство По продажба на Услуги ! Нашата најдобра услуга ви обезбеди со најголема сатисфакција со нашите производи...

BGN 20.00 34.11

Жените шифоновая блуза 2017 Ново Лято плътен цвят случайни свободни Половината ръкав потник Дамски елегантни тънки ризи Blusas плюс размер AB267

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

BGN 14.00 28.19

Черно-Бяла Женска Реколта Готическата Steampunk Блуза Елегантната Принцеса На Империята На Кралската Лолита Талия Стягам Ризи Потници

Црна / Бела Женска Гроздобер Готски Steampunk Издувам Ракав Блуза Елегантна Принцеза Империја Кралската Лолита Половината Чипка Кошула Блузи100% Сосема НовПакетот вклучува : 1pc блузаБоја : Црна / БелаМонтажни JabotГолемина : S / M / L / XL / XXL(Други предмети во слики не се опфатени!)Ова би можело да биде најдобар Подарок за вашето семејство или вашите пријатели.Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 2~3cm.Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата не може да одговараат 100% на оние во објекти себе.

BGN 45.18

Пролет Лято Жени С Дълъг Ръкав Ежедневни Блузи Риза Горещи Продажба Размера На Тялото Върховете Blusas Roupas Femininas Camisas

До 2015 Нова Пролет Зима Обичните Жени Долг Ракав Блузи Кошула Топла Продажба Плус Големина Тело Блузи Blusas Roupas Femininas Camisas 2015 бесплатен превозот Облека Должина : Редовни Ракав Стил : Редовни Шаблон Тип : Цврста Стил : Неврзан Материјал Тип : broadcloth Јака : OВратот Материјал : Памук , Rayon ,Полиестер Ракав Должина : Целосна Боја : 16 бои, црвена,црна,жолта,сина,зелена,роза,розова,виолетова,кафе Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)Вовед : Единица : cm 1in=2.54 см Грешка : 2cmПоради посебни ткаат со памук, материјалот е полн со еластичност и одговара за многу тело regardles на масти или тенка...

BGN 10.00 11.18

8 цвят на жени памук бельо реколта свободни тънки блузи с жилетка риза блуза ежедневни лятото плюс размер с джоб на тениски, блуза, риза

8 боја Жените Памук, лен Гроздобер Лабава тенки врвови Јакна Маица, Блуза Секојдневен Лето Плус големина со Џеб tees Блуза КошулиЛабава секојдневен летна блуза кошула, многу мека ткаенинаМатеријал : памук + ленБоја : 8 боја боја : Поради ефектите на осветленост и различни фактори експонати, физичко постоење со сликата на една мала грешка, ве молиме да се разбере...

BGN 25.00 43.84