• Ново
Нов Прием На Модни Пикантен, За Жени Дама Листа На Лотос Яка Топ Вечер С Открити Рамене Риза Блуза

Нов Прием На Модни Пикантен, За Жени Дама Листа На Лотос Яка Топ Вечер С Открити Рамене Риза Блуза

BGN 6.77

Сума
Налично за поръчка


Спецификација :
Lotus leaf јака дизајн, секси и привлечни.
Многу модерен и поставен за сите прилики.
Убаво подароци, за вас и вашите пријатели.
Тип : Врвот
Пол : Жените
Големина Тип : Редовна
Материјал : Полиестер, Spandex
Облека За Нега : Рака-Измијте
Вратот : Исклучување На Рамо
Sleeve Тип : Половина Ракав
Стил : Мода, Неврзан
Сезона : Летни, Пролет
Повод : Секојдневниот Носат, Купување, Забава
Карактеристики : Удобен за Носење, полна Боја, Исклучување на Рамо, Lotus Leaf Јака
Големина Детали
[Нашите Големина S] Биста : 84cm/33.07", Половината : 64cm/25.20", Должина : 53cm/20.87" (Прибл.)
[Нашите Големина M] Биста : 88cm/34.65", Половината : 68cm/26.77", Должина : 54cm/21.26" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Биста : 92cm/36.22", Половината : 72cm/28.35", Должина : 55cm/21.65" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Биста : 96cm/37.80", Половината : 76cm/29.92", Должина : 56cm/22.05" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 x Врвот

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Нарежете врата
Материал:
Полиестер, Ликра, Изкуствена Кожа
Украса:
Няма
Номер На Модела:
0088
Дължина ръкав(см):
Половината от
Тип Тъкани:
Вязаный
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
SANWOOD
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Дълъг

Подобни продукти в категория

2017 дойде нова есенна блуза дамски голям размер лейси риза дамска риза с дълъг ръкав, тънка риза мода дъното на върховете D116 30

$10.99 $ 8.13 $7.97 $ 6.69 $11.99 $ 10.67 $9.35 $ 7.85 $11.70 $ 8.66 $9.69 $ 8.53 $13.50 $ 7.83 $13.88 $ 9.99 $11.69 $ 9.12 $14.99 $ 10.34 $7.79 $ 7.09 $15.77 $ 11.04Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 56.5 22.26 8286 32.3133.88 56.5 22.26 40 15.76 72 28.37 L 57.5 22.66 8690 33.8835.46 57.5 22.66 41 16.15 76 29.94 XL 58.5 23.05 9094 35.4637.04 58.5 23.05 42 16.55 80 31.52 2 XL 59.5 23.44 9498 37.0438.61 59.5 23.44 43 16.94 84 33.10 3 XL 60.5 23.84 98102 38.6140.19 60.5 23.84 44 17.34 88 34.67 4 XL 61.5 24.23 102106 40.1941.76 61.5 24.23 45 17.73 92 36.25 5 XL 62.5 24.63 106110 41.7643.34 62.5 24.63 46 18.12 96 37.82Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 18.00 20.29

2017 нови жени пролет есен ежедневни базова шифоновая блуза, топ риза бизнес формален OL работно облекло blusas пълен ръкав плюс размер

2 Материја : chiffon3 Материјал на платно ви дава пријатно чувство.4 Бои за избор : Долг / Краток ракав Бела5.Големина : ве Молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!Plz следат табелата да изберете големина.ГолеминаSМLXL2 XL3 XL4 XLинчcmинчcmинчcmинчcmинчcmинчcmинчcmДолжина23.235923.626024.026124.416224.806325.206425.5965Биста33.078434.658836.229237.809639.3710040.9410442.52108Половината29.137430.717831.508033.078435.439037.019437.8096Рамо14.173614.573714.963814.963815.353915.754016.14 и делови41Sleeve22.835823.235923.626024.026124.416224.806325.2064Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.6.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 16.00 16.26

2017 Лято Жените Блуза Кимоно Мода Печат Шифон Дамски Бяла Блуза Прилеп Ръкав Потник 5 Цвята Blusa За Жени

2017 Лето Жените Кимоно Блуза Мода Печатење Chiffon Женски Бела Блуза Batwing Ракав Кошула Блузи 5 Бои Blusa За Жени 1...

BGN 16.00 30.50

Жените шифоновая блуза 2017 Ново Лято плътен цвят случайни свободни Половината ръкав потник Дамски елегантни тънки ризи Blusas плюс размер AB267

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

BGN 14.00 28.19

Hoffen Fashion Секси Слаш Neck Womens Върховете Off Shoulder свободни шарени дамски блузи, риза с дълъг ръкав четката летни блузи WS233

Hoffen Мода Секси коса црта Вратот Женска Блузи Исклучување Рамо Лабава Шарени Жените Блузи Кошула Долг Ракав Tassels Лето Блузи WS233Информации за производотПредмет : женска шарени блузаАзија Големина : S,M,L,XL,XXLБрој на модел : WS233Фил : Памук, ПолиестерБоја : Сина,ЗеленаСезона : Летни,Пролет

BGN 39.97

1854 ризата femme жилетка Реколта клетчатая риза жени с дълъг ръкав свободни асиметрични памук бельо Moda mujer Camisas femininas

Answer : ___________________________ Note : Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 25.00 29.70

клетчатая риза дамски памучен клетчатая риза с къс ръкав plus размер дамска блуза, риза ежедневни памучни блузи летни дрехи за момичета ризи

Ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail под најчестите состојба...

BGN 13.00 14.56

Блуза, риза за жени 2017 Есен Зима с дълъг ръкав копчета превръзка талия отложной яка риза Blusas WS4705U

Блуза Кошула За Жена 2017 Есен Зима Долги Ракави Копчиња Завој Половината одбиеме Јака Кошула Blusas WS4705 UГолемина биста (cm) должина(cm) ракав (cm) Бюст длина рукав S 86 83 / 88 59 М 92 84 / 89 60 L 98 85 / 90 61 XL 104 86 / 91 62Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малкуод погоре на сликите...

BGN 22.00 27.20

Есен-зима лейси блуза, риза тънък жени лейси риза блузи на една кука с дълъг ръкав, бродерия на кашмир дебела лейси риза

Plz следат табелата да изберете големина Големина Биста Рамо Половината Ракав Должина CM CM CM CM CM S 82 35 74 55 58 M 86 36 78 56 59 L 90 37 82 57 60 XL 94 38 86 58 61 2 XL 98 39 90 59 62 3 XL 102 40 94 60 63 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!Ве молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

BGN 29.00 33.66

С Дълъг Ръкав Дамски Блуза Женски Дълбоко V Образно Деколте Шифоновая Блуза, Риза Бутон Назад Асиметрични Дамски Блузи Секси Blusas Блуза Плюс Размер

ГОЛЕМИНАБИСТА / CMSLEEVE / CMРАМО / CMПРЕД ДОЛЖИНА / CMНАЗАД ДОЛЖИНА / CMS8857385667М9358395869L9859406070XL103604162712 XL108614264723 XL113624366734 XL115634468745 XL12064457075

BGN 18.00 30.24

2017 Нов прием на есенна блуза дамска тънка риза кадифе дамска блуза с дълги ръкави офис дамски модни дрехи D162 30

$13.13 $ 9.85 $12.64 $ 10.62 $9.50 $ 6.37 $9.69 $ 8.53 $12.21 $ 9.52 $11.50 $ 9.43 $8.50 $ 6.97 $11.69 $ 9.12 $12.07 $ 10.98 $14.99 $ 10.34 $13.88 $ 9.99 $12.83 $ 11.68Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 54 21.28 46 18.12 50 19.70 45 17.73 L 55 21.67 50 19.70 51 20.09 46 18.12 XL 56 22.06 54 21.28 52 20.49 47 18.52 2 XL 57 22.46 58 22.85 53 20.88 48 18.91Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 20.00 22.19

Lenshin Elegant Summer Fashion short sleeve stripe shirt women OL formal slim Black and White blouse office ladies work tops

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

BGN 25.00 27.04

нов прием на 2017 есен блуза корея тънък риза женска риза женска риза с дълги ръкави офис дамски дрехи, блузи D165 30

$14.16 $ 11.89 $15.08 $ 12.37 $13.23 $ 12.30 $14.19 $ 13.20 $16.14 $ 12.75 $8.69 $ 6.95 $10.89 $ 9.69 $14.50 $ 12.04 $11.50 $ 9.89 $12.95 $ 10.36 $10.62 $ 9.45 $11.03 $ 8.71Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 60 23.64 88 34.67 56 22.06 36 14.18 84 33.10 М 61 24.03 92 36.25 57 22.46 37 14.58 88 34.67 L 62 24.43 96 37.82 58 22.85 38 14.97 92 36.25 XL 63 24.82 100 39.40 59 23.25 39 15.37 96 37.82 2 XL 64 25.22 104 40.98 60 23.64 40 15.76 100 39.40Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BGN 13.00 14.83

GUYUNYI Ladies Batwing Sleeve шарени свободна блуза Пролет стягам ежедневни блузи, ризи, блузи памук, лен дълги блузи Y174

Мерење cm конверзија инчи : 1 cm = 0.3937 Инчен S : Биста : 126 cm ; Ракав Должина : 43 cm ; Должина : 80 см М : Биста : 130 cm ; Ракав Должина : 44 cm ; Должина : 81 см, L : Биста : 134 см ; Ракав Должина : 45 cm ; Должина : 82 cm XL : Биста : 138 cm ; Ракав Должина : 46 cm ; Должина : 83 cm Забелешка : Прирачник за мерење лесно може да води до 13 см грешки.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди...

BGN 22.00 36.26