• Ново
W818-4,3000 W незабавен кран топла вода, електрически незабавен бойлер, кран кухненски електрически кран топла вода, отопление кран Plug EU

W818-4,3000 W незабавен кран топла вода, електрически незабавен бойлер, кран кухненски електрически кран топла вода, отопление кран Plug EU

BGN 92.80
BGN 66.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

Опис : Моќ унифициран се 3000-watt, 5 секунди брзо топлина! Температурата на околу 30 степени до 60 степени ABS инженеринг пластика, висока температура отпорни, меки, силни, не е лесно да се распрснувале и висока форма стабилност силна анти-печат, UV зрачење, така што производот не е лесно да стареењето безбедност се повеќе издржливи и трајни Карактеристики : Име на Производ : брзо електрични тапа главен материјал : животната средина рафиниран бакар + ABS инженеринг пластика доводното начин : под influent Површински третман : повеќе позлата Гајтанот : Дијамант ниво Керамички гајтанот Топлинска цевка : висока чистота бакар лагер греење на елемент Кабелот Должина : околу 1,5 м
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Всичко за продукта

Обемът на:
45л
Мощност (W):
2100-5000ВТ
документ:
CE, RoHS
Напрежение На Тока (В):
220V
Стил:
Вертикален
Режим на управление:
Микрокомпютър
Време за излизане на пазара:
Ноември-15
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Съхранение / Без Резервоара:
Незабавен / Без Резервоара
Номер На Модела:
W818
Клас На Енергийна Ефективност:
Първи Клас
търговска марка:
PBIBAY
Инсталация:
Отделно стои

Подобни продукти в категория

BD3000W-4, безплатна доставка, дигитален дисплей незабавен кран топла вода, 000 W Безцилиндровый бойлер кран кухня миг, бойлер

Опис : Моќ унифициран се 3000watt, 5 секунди брзо топлина! Температурата на околу 30 степени до 60 степени ABS инженеринг пластика, висока температура отпорни, меки, силни, не е лесно да се распрснувале и висока форма стабилност силна антипечат, UV зрачење, така што производот не е лесно да стареењето безбедност се повеќе издржливи и трајни Карактеристики : Име на Производ : брзо електрични тапа главен материјал : животната средина рафиниран бакар + ABS инженеринг пластика доводното начин : под influent Површински третман : повеќе позлата Гајтанот : Дијамант ниво Керамички гајтанот Топлинска цевка : висока чистота бакар лагер греење на елемент Кабелот Должина : околу 1,5 мСите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

BGN 66.00 92.80

DERNORD 208v 9 киловата електрически дистиллятор вода нагревателен елемент на нагревателя 1.5 NPT резба потопяема нагревател от неръждаема стомана тръба

DERNORD 208v 9kw Електрични Вода Distiller Греење Грејач Елемент 1.5"NPT Нишка од не' Рѓосувачки Челик Потопни Грејачи ЦевкаСпецификации : 1.Материјал : SМоќност : 208v 9kw3.Цевка со дијаметар : 11mm4.Цевка должина : 350mm5.Тема : 1.5"NPT6.Со Thermowell​Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на прифатливо вати толеранција е помеѓу 10% до +5% според Меѓународни Стандарди.Детални слики : Сите други димензии може да биде исто така прилагодени за вас...

BGN 51.18

BD3000W-5, безплатна доставка, дигитален дисплей незабавен кран топла вода,Безцилиндровый електрически кран, кухненски кран бойлер

Опис : Моќ унифициран се 3000watt, 5 секунди брзо топлина! Температурата на околу 30 степени до 60 степени ABS инженеринг пластика, висока температура отпорни, меки, силни, не е лесно да се распрснувале и висока форма стабилност силна антипечат, UV зрачење, така што производот не е лесно да стареењето безбедност се повеќе издржливи и трајни Карактеристики : Име на Производ : брзо електрични тапа главен материјал : животната средина рафиниран бакар + ABS инженеринг пластика доводното начин : под influent Површински третман : повеќе позлата Гајтанот : Дијамант ниво Керамички гајтанот Топлинска цевка : висока чистота бакар лагер греење на елемент Кабелот Должина : околу 1,5 мСите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

BGN 58.00 92.80

Бойлер незабавен electric без резервоара баня и кухня, пералня, мивка с кран горещия кран душ миг безкраен отоплителен котел

Почитувани Купувачи,На бојлер сте во потрага е tankless бојлер, што значи дека без големи резервоарот за вода како традиционална складирање бојлер, ова бојлер може да обезбеди моментален топла вода и топла вода капацитет не е граница, не треба да се загрее водата , вие само треба да се сврти на бојлер секогаш кога ќе треба да ги користите топла вода,а потоа со топла вода ќе излезе од греалка во рок од неколку минути откако ќе го вклучите бојлер,без разлика колку долго можете да користите топла вода, топла вода ќе продолжи се додека не го исклучите бојлер.Никогаш не треба да се грижите за топла вода ќе снема кога го користите овој вид бојлер освен воданедостаток или моќисклучување .Главни Карактеристики : Не чекајте, без лимит за топла вода,нека ви уживајте во вашиот капење секогаш кога сакате,можете дури и да се искапат во када за целиот ден, ако сакате; Висок квалитет на греење на елемент има добро ги кородираат отпор и киселинаотпор,со подолг животен век, моментален греење ефикасност до 99%...

BGN 275.04

8500W баня с бойлер електрически Безцилиндровый индукционный миг безкраен душ с топла вода в хотел училище, студентските общежития на мивка

Почитувани Купувачи,На бојлер сте во потрага е tankless бојлер, што значи дека без големи резервоарот за вода како традиционална складирање бојлер, ова бојлер може да обезбеди моментален топла вода и топла вода капацитет не е граница, не треба да се загрее водата , вие само треба да се сврти на бојлер секогаш кога ќе треба да ги користите топла вода,а потоа со топла вода ќе излезе од греалка во рок од неколку минути откако ќе го вклучите бојлер,без разлика колку долго можете да користите топла вода, топла вода ќе продолжи се додека не го исклучите бојлер.Никогаш не треба да се грижите за топла вода ќе снема кога го користите овој вид бојлер освен воданедостаток или моќисклучување .Главни Карактеристики : Не чекајте, без лимит за топла вода,нека ви уживајте во вашиот капење секогаш кога сакате,можете дури и да се искапат во када за целиот ден, ако сакате; Висок квалитет на греење на елемент има добро ги кородираат отпор и киселинаотпор,со подолг животен век, моментален греење ефикасност до 99%...

BGN 328.64

DERNORD 6KW 208V 1.5 NPT от неръждаема стомана, 3 U-образна тръба завинчивающийся водонагревательный елемент с термоядерной обвивка

DERNORD 6 KW 208 V 1.5"NPT Нерѓосувачки Челик 3 UФорма Цевка ЗаврткаВо Вид Бојлер Елемент со ThermowellСпецификации : 1.Материјал : SМоќност : 208v 6kw3.Цевка со дијаметар : 11mm4.Цевка должина : 285mm5.Тема : 1.5"NPT6.Со Thermowell​Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на прифатливо вати толеранција е помеѓу 10% до +5% според Меѓународни Стандарди.Детални слики : Сите други димензии може да биде исто така прилагодени за вас...

BGN 44.78