• Ново
3th oneroom threads CXC Threads Available 250 парчета+ - вашата цветен конец кръст Бод бродерия

3th oneroom threads CXC Threads Available 250 парчета+ - вашата цветен конец кръст Бод бродерия

BGN 84.26
BGN 43.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Материал:
100% Polyester
Стил:
Pastorale
Воспользуйся:
Модел
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Тип:
Пакет
Вид На Модела:
Карикатура
търговска марка:
oneroom
Рамка:
No
Външната Опаковка:
ОПАКОВКА ОПП ИЛИ ПЛАСТМАСОВИ ОПАКОВКИ
Материал:
Текстил И Тъкани
Форма:
Творческо Писане (Винноботтл Чадър)
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, ВАЗа

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, вазнаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 170 X226 бодаБои : 4 0 боиПроизводот број : cs460Големина на слика : 39 X51 CM, 11 CT30 X40 CM, 14 CTПлатно големина : 49 X61 CM, 11 CT40 X50 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

BGN 22.00 38.06

Joy Сънди R141 R239 R471(2) R618 щампа и подсчитанный начало декор Китайска сватба кръст Бод бродирани мотиви САМ Kit

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 10.00 19.95

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини - далии

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Dahlias Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 90.00 113.09

Бродерия счетным кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC color САМ Arts Собственоръчно Decor - направете пауза

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Земете пауза Од : М&W Ecommerce, Inc...

BGN 34.00 42.22

The Run of the Country Cross Stitch Комплекти 11CT Printed 14CT Cross Stitch Set САМ Cross-stitch Брои бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Испратена на Земјата се Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 17.44

Маритим църква, подсчитанные отпечатани върху плата DMC 14CT 11CT комплекти за бродерия бод, комплекти за бродерия ръкоделието, домашен декор

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче крајбрежје црква, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 17.00 19.07

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Lady With Jewels

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Дама Со Накит Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 94.00 117.38

Божур с благословии (3) изчислено върху платно DMC 14CT кръстат бод комплекти, ръкоделие бродерия, за да определя САМ занаяти, ForHome декор

Peony Со Благослов(3) Смета на платно DMC 14 CT Крстот Бод колекции,везана вез За Сетови,DIY Занаети,For Home ОркестаротГолемина : 44 cm*45см (14 CT)56cm*57cm (11 CT)Бренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

BGN 16.00 29.84

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслена живопис-есен селска къща

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Есен Farmhouse Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 89.00 111.49

Малък гаф (3) комплекти за бродерия бод 11CT печатни 14CT кръстат бод, определени САМ китайски кръст Бод смята бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Малку плови(3) Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 19.36

Joy Сънди cross stitch kit Прегръдка на майката бебе DMC14CT11CT памучен плат детска стая, всекидневна, спалня живопис factorywholesale

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

BGN 9.00 17.82

Joy Сънди R536 Free Shipping 14CT 11CT Брои and Stamped Home Decor The Queen Of The Peacock Embroidery Cross Stitch комплекти

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 35.00 69.09

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Деко Lady

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Деко Дама Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 89.00 111.49

Ръкоделие за бродерия САМ DMC високо качество-подсчитанные комплекти на кръстат бод 14 карата маслена живопис-семейство леопард

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Леопард Семејство Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 56.00 69.41

5th Lighthouse (4) Patterns Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch Set търговия на Едро с декорации кръстат бод

Светилникот (4) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Опис : Answer : ___________________________ Note : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 12.00 23.52

90*70см ръкоделие, САМ кръстат бод,пълен комплект за бродерия, набор, гора любовта е птица паун кръстат бод животни декор боя на едро

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на ПроизводотКрпа Големина : околу 90*70cmГолемина на слика : за 82*62cmМрежа : 350*264Целосна везовиПОДАРОК : 20pcs теми ликвидација плоча ќе бидат пратени како подарок за вас!!!*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 34.00 67.17

Парижката кула Брои кръстат бод 11CT печатни 14CT набор от DIY китайски памук, Бродерия Бод комплект бродерия ръкоделие

Париз кула Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 10.00 11.49

2th Paris Flower Market Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch пейзаж комплекти за Бродерия на кръстат бод за бродерия занаяти

Париз Цвет Пазарот Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод пејзаж Крстот Бод Колекции Вез за Везана ЗанаетиПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 30.08

Joy Сънди R515(2) 14CT 11CT подсчитанный и щампа начало декор млада двойка в лунна светлина бродерия на кръстат бод

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 36.00 71.20

Вечна любов Коледа Южна чифлик екологичен памук кръстат бод щампован 11CT и 14CT печатни нови акции продава магазин

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

BGN 15.00 25.28

Радост неделя R551 Безплатна доставка 14CT 11CT смята и щампован декорация на дома очарованието на пролетта кръст Бод комплекти за бродерия

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 29.00 57.28

Замък в морето се изчислява, отпечатани върху плата DMC 14CT 11CT комплекти за бродерия бод, комплекти за бродерия ръкоделието, домашен декор

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Замокот во морето,смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 17.00 21.76