• Ново
5TH Безплатна доставка Top Quality Стара Брои Кръст Бод Комплект Котка Кити Котешки Painter Artist габарити на кутията-DW-0112

5TH Безплатна доставка Top Quality Стара Брои Кръст Бод Комплект Котка Кити Котешки Painter Artist габарити на кутията-DW-0112

BGN 36.78
BGN 19.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
oneroom
Воспользуйся:
Модел
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Стил:
Европа
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка opp

Подобни продукти в категория

Вечна любов Коледа Южна чифлик екологичен памук кръстат бод щампован 11CT и 14CT печатни нови акции продава магазин

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

BGN 15.00 25.28

Бродерия счетным кръст комплекти за бродерия ръкоделие-занаяти 14 ct DMC color САМ Arts Собственоръчно Decor - направете пауза

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Земете пауза Од : М&W Ecommerce, Inc...

BGN 34.00 42.22

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, ВАЗа

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, вазнаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 170 X226 бодаБои : 4 0 боиПроизводот број : cs460Големина на слика : 39 X51 CM, 11 CT30 X40 CM, 14 CTПлатно големина : 49 X61 CM, 11 CT40 X50 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

BGN 22.00 38.06

Joy Сънди R141 R239 R471(2) R618 щампа и подсчитанный начало декор Китайска сватба кръст Бод бродирани мотиви САМ Kit

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 10.00 19.95

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-русалка с Чайкой

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Сирена со Seagull Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 71.00 88.61

Радост неделя R561 Безплатна доставка 14CT 11CT смята и щампован декорация на дома жена и глинен съд с бродерия на кръстат бод комплекти

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 18.00 35.89

Есенни и зимни пейзажи печатни платно DMC подсчитанные китайски комплекти на кръстат бод печатни набор от кръстат бод бродерия ръкоделие

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче Есен и Зима сценографијата Печатени Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 9.00 14.46

90*70см ръкоделие, САМ кръстат бод,пълен комплект за бродерия, набор, гора любовта е птица паун кръстат бод животни декор боя на едро

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на ПроизводотКрпа Големина : околу 90*70cmГолемина на слика : за 82*62cmМрежа : 350*264Целосна везовиПОДАРОК : 20pcs теми ликвидација плоча ќе бидат пратени како подарок за вас!!!*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 34.00 67.17

Малък гаф (3) комплекти за бродерия бод 11CT печатни 14CT кръстат бод, определени САМ китайски кръст Бод смята бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Малку плови(3) Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 19.36

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини - далии

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Dahlias Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 90.00 113.09

Ръкоделие, САМ DMC кръстат бод, комплекти за пълен комплекти за бродерия, будизъм богинята Гуаньинь печатни кръстат бод, боя за декорация на стените

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаCanva Големина : околу 92*72cmМрежа : 273*360Целосна везови*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 46.00 92.77

Парижката кула Брои кръстат бод 11CT печатни 14CT набор от DIY китайски памук, Бродерия Бод комплект бродерия ръкоделие

Париз кула Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 10.00 11.49

JOY SUNDAY, ръкоделие, САМ DMC Бод Кръст, комплекти за бродерия комплект пеперуда гора декорация на дома брои кръст-шевни

Т тој Големина е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

BGN 9.00 17.33

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслена живопис-есен селска къща

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Есен Farmhouse Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 89.00 111.49

2th Paris Flower Market Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch пейзаж комплекти за Бродерия на кръстат бод за бродерия занаяти

Париз Цвет Пазарот Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод пејзаж Крстот Бод Колекции Вез за Везана ЗанаетиПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 30.08

5th Lighthouse (4) Patterns Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch Set търговия на Едро с декорации кръстат бод

Светилникот (4) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Опис : Answer : ___________________________ Note : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 12.00 23.52

Радост неделя жена под ябълката насчитала 11 карата и 14 карата платно DMC китайски комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

6081811130100138 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче Радост недела Жената Под јаболкницата Смета 11 CT и 14 CT Платно DMC Кинески Крстот Бод Поставува Везови ВезанаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

BGN 32.00 62.88

Радост неделя великденски яйца кръст Бод Кант мотиви направи си САМ коледна украса китайски кръстат бод живопис, ръкоделие бродерия

Радост недела Велигденски Јајца Крстот Бод Ивица Модели DIY Божиќ Украси Кинески Крстот Бод Сликарство Везана ВезовиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

BGN 13.00 26.40