• Ново
FJ-30077 bridge in woods Брои Кръст Бод Cartoon Cross Stitch 14CT Cross-Stitch Kit ръчна бродерия ръкоделие JCS

FJ-30077 bridge in woods Брои Кръст Бод Cartoon Cross Stitch 14CT Cross-Stitch Kit ръчна бродерия ръкоделие JCS

BGN 52.78
BGN 27.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
oneroom
Воспользуйся:
Модел
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Стил:
Европа
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка opp

Подобни продукти в категория

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Lady With Jewels

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Дама Со Накит Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 94.00 117.38

85*56 см ръкоделие, САМ кръстат бод, комплект за бродиране, света гора птица паун отпечатване на шаблон за бродерия бод животни декор бои

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаОпис На ПроизводотКрпа Големина : околу 88*57cmМрежа : 330*202*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 27.00 54.34

Божур с благословии (3) изчислено върху платно DMC 14CT кръстат бод комплекти, ръкоделие бродерия, за да определя САМ занаяти, ForHome декор

Peony Со Благослов(3) Смета на платно DMC 14 CT Крстот Бод колекции,везана вез За Сетови,DIY Занаети,For Home ОркестаротГолемина : 44 cm*45см (14 CT)56cm*57cm (11 CT)Бренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

BGN 16.00 29.84

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини - далии

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Dahlias Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 90.00 113.09

JOY SUNDAY, ръкоделие, САМ DMC Бод Кръст, комплекти за бродерия комплект пеперуда гора декорация на дома брои кръст-шевни

Т тој Големина е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

BGN 9.00 17.33

Joy Сънди R536 Free Shipping 14CT 11CT Брои and Stamped Home Decor The Queen Of The Peacock Embroidery Cross Stitch комплекти

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 35.00 69.09

Малък гаф (3) комплекти за бродерия бод 11CT печатни 14CT кръстат бод, определени САМ китайски кръст Бод смята бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Малку плови(3) Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 19.36

Радост неделя жена под ябълката насчитала 11 карата и 14 карата платно DMC китайски комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

6081811130100138 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче Радост недела Жената Под јаболкницата Смета 11 CT и 14 CT Платно DMC Кинески Крстот Бод Поставува Везови ВезанаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

BGN 32.00 62.88

2th Paris Flower Market Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch пейзаж комплекти за Бродерия на кръстат бод за бродерия занаяти

Париз Цвет Пазарот Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод пејзаж Крстот Бод Колекции Вез за Везана ЗанаетиПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 30.08

Ръкоделие за бродерия САМ DMC високо качество-подсчитанные комплекти на кръстат бод 14 карата маслена живопис-семейство леопард

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Леопард Семејство Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 56.00 69.41

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини - Art Deco Лейди 3

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Деко Дама 3 Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 82.00 102.59

NKF 14CT 11CT подсчитанный и щампа Snowscape Winter Cross Stitch Needlepoint направи си сам комплект за декорация на дома F025 (1) (2)/F178

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 16.00 32.00

Маритим църква, подсчитанные отпечатани върху плата DMC 14CT 11CT комплекти за бродерия бод, комплекти за бродерия ръкоделието, домашен декор

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче крајбрежје црква, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома ДекорПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 17.00 19.07