• Ново
5TH-Oneroom 58*46 Pandas Family Брои Кръст Бод Cartoon Cross Stitch 14CT Cross-Stitch Kit ръчна бродерия

5TH-Oneroom 58*46 Pandas Family Брои Кръст Бод Cartoon Cross Stitch 14CT Cross-Stitch Kit ръчна бродерия

BGN 70.38
BGN 36.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
oneroom
Воспользуйся:
Модел
Вид На Модела:
Домашни любимци
Материал:
100% Polyester
Стил:
Европа
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка opp

Подобни продукти в категория

Joy Сънди R536 Free Shipping 14CT 11CT Брои and Stamped Home Decor The Queen Of The Peacock Embroidery Cross Stitch комплекти

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 35.00 69.09

5th Lighthouse (4) Patterns Брои Кръст Бод 11CT 14CT Cross Stitch Set търговия на Едро с декорации кръстат бод

Светилникот (4) Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Опис : Answer : ___________________________ Note : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 12.00 23.52

Joy Сънди R515(2) 14CT 11CT подсчитанный и щампа начало декор млада двойка в лунна светлина бродерия на кръстат бод

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 36.00 71.20

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини - Art Deco Лейди 3

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Деко Дама 3 Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 82.00 102.59

Ръкоделие за бродерия САМ DMC високо качество-подсчитанные комплекти на кръстат бод 14 карата маслена живопис-изгубен бод

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Изгубени Бод Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 90.00 112.58

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслена живопис-есен селска къща

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Есен Farmhouse Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 89.00 111.49

Есенни и зимни пейзажи печатни платно DMC подсчитанные китайски комплекти на кръстат бод печатни набор от кръстат бод бродерия ръкоделие

11417741059708969 Топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 19.20 / парче Есен и Зима сценографијата Печатени Платно DMC Смета Кинески Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 9.00 14.46

Малък гаф (3) комплекти за бродерия бод 11CT печатни 14CT кръстат бод, определени САМ китайски кръст Бод смята бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Малку плови(3) Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 19.36

Ръкоделие за бродерия САМ French DMC High Quality-Брои Кръст Бод Комплекти 14 ct маслени картини-Lady With Jewels

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Дама Со Накит Од : М&W Ecommerce, Inc ...

BGN 94.00 117.38

Вечна любов Коледа хармонично семейство ще процъфтяват(10) (съвършенство) екологичен памук китайски комплекти на кръстат бод 11CT

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

BGN 11.00 18.69

85*56 см ръкоделие, САМ кръстат бод, комплект за бродиране, света гора птица паун отпечатване на шаблон за бродерия бод животни декор бои

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА ДистрибуцијаОпис На ПроизводотКрпа Големина : околу 88*57cmМрежа : 330*202*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 27.00 54.34

90*70см ръкоделие, САМ кръстат бод,пълен комплект за бродерия, набор, гора любовта е птица паун кръстат бод животни декор боя на едро

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на ПроизводотКрпа Големина : околу 90*70cmГолемина на слика : за 82*62cmМрежа : 350*264Целосна везовиПОДАРОК : 20pcs теми ликвидација плоча ќе бидат пратени како подарок за вас!!!*************************1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод♥КАКО ДА БОД : ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...

BGN 34.00 67.17

Радост неделя жена под ябълката насчитала 11 карата и 14 карата платно DMC китайски комплекти за бродерия на кръстат бод ръкоделие

6081811130100138 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче Радост недела Жената Под јаболкницата Смета 11 CT и 14 CT Платно DMC Кинески Крстот Бод Поставува Везови ВезанаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

BGN 32.00 62.88

The Run of the Country Cross Stitch Комплекти 11CT Printed 14CT Cross Stitch Set САМ Cross-stitch Брои бродерия ръкоделие

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Испратена на Земјата се Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT DMC Крстот Бод Поставите DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

BGN 15.00 17.44

Бухал дете 11CT 14CT отпечатани върху платно ръкоделие кръст Бод набор от картини на китайски Брои кръстосан бод модел за домашен декор

Був Бебе 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно Везана Везови Крст Поставено Слика Кинески Смета Крстот Бод Шема Дома ДекорБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 30 Cm*30cm (14 CT)38cm*38cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

BGN 9.00 17.79

Ръкоделие, САМ кръст Бод,комплекти за бродерия комплекти, 11CT&14CT, ВАЗа

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, вазнаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 170 X226 бодаБои : 4 0 боиПроизводот број : cs460Големина на слика : 39 X51 CM, 11 CT30 X40 CM, 14 CTПлатно големина : 49 X61 CM, 11 CT40 X50 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

BGN 22.00 38.06

Божур с благословии (3) изчислено върху платно DMC 14CT кръстат бод комплекти, ръкоделие бродерия, за да определя САМ занаяти, ForHome декор

Peony Со Благослов(3) Смета на платно DMC 14 CT Крстот Бод колекции,везана вез За Сетови,DIY Занаети,For Home ОркестаротГолемина : 44 cm*45см (14 CT)56cm*57cm (11 CT)Бренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

BGN 16.00 29.84

NKF 14CT 11CT подсчитанный и щампа Snowscape Winter Cross Stitch Needlepoint направи си сам комплект за декорация на дома F025 (1) (2)/F178

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 16.00 32.00

Дълголетие кран (5) бор дълголетие кръстат бод набор от китайски граф печат 18ct 14ct 11ct комплект бродерия направи си САМ ръчно изработени ръкоделие

Крстот бод комплет, треба шиење со себе7 верзии се достапни : available : 18ct (16ct, 25ct, 28ct, 32ct) 2 стои тема unprinted платно , значи бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 (1) стои тема...

BGN 28.00 56.00

Радост неделя R561 Безплатна доставка 14CT 11CT смята и щампован декорация на дома жена и глинен съд с бродерия на кръстат бод комплекти

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

BGN 18.00 35.89