• Ново
EMMAYA Rounds кубичен цирконий годежни пръстени, бяло злато-цвят Crystal Cz сватбени бижута за жени Анель

EMMAYA Rounds кубичен цирконий годежни пръстени, бяло злато-цвят Crystal Cz сватбени бижута за жени Анель

BGN 5.10

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Цвят на метала:
Платиновое Покритие
търговска марка:
Эммая
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Мед
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Сватба
Стил:
Модерен
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
JT-66-7
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Широчина На Повърхността:
6мм
Функция:
Напомняне За Съобщение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели

Подобни продукти в категория

JEXXI ретро стил на цвете форма на жените годишнина отворен пръстен бижута сребро 925 проба годежен пръстен на пръста аксесоар за жените

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

BGN 3.00 4.96

925 сребро любимец Куче любовник на Вера партньор френски булдог пръст пръстени за жени момиче 925 сребърен пръстен бижута подарък

За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука : ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !Поврзете се со нас на : Skype : silvercharmskypeWhatsapp : 8613430722519Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook : https : / / www.facebook.com / profile.php?id=100011782592603

BGN 19.00 22.26

RONGQING 10 бр. / лот романтична Циркон пръстена Роза годежни пръстени за мъже и жени, подарък мода бижута пръстен 2018 Голяма отстъпка

Обрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

BGN 22.00 25.70

Търговия на едро на дребно за продажба на дизайнерски зелен огнен опал Циркон сребърен пръстен САЩ размера на 6.75 7 7.75 8 Модни бижута OR409A

Метал925 СребренГлавниот КаменОпалДодаток КаменОпалГлавниот Камен Големина7x9mm max еденТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.75 #7 #8 #7.75Чекор 1 ...

BGN 10.00 12.61

Чандлър Уникален Опашка Сребърен Широк Античен Чист Модел Пръстен За Жени, Мъже Унисекс Открит Kunckle Toe Bague Anillos Анел Drop Shipping

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ​Чендлер Единствен Опашка Сребро Широк Антички Нето Шема Прстен За Жени Мажи Унисекс Отвори Kunckle Пети Bague Anillos Anel Бесплатен ПревозотМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 2.00 4.30

BONISKISS Free да го изрежат Кралицата я крал годежни пръстени от неръждаема стомана Crystal акцент в черно и Златно

BONISKISS Слободни Engrave Неговата Кралица, Нејзиниот Крал Нерѓосувачки Челик Свадба Прстени Кристал Акцент Црно Злато Ова е еден пар, црна и златна, ве молиме оставете големина информации за цел забелешка, пример : мажи #7 жени # 5 Жени големина : #4 #5 #6 #7 #8 Мажите големина : #7 #8 #9 #10 #11 Овој објект се продаваат и дизајниран од страна на BONISKISS Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато / Црна Дојде со подарок velevt торба...

BGN 11.00 11.39

Луксозни Айфеловата кула на жените и мъжете бижута пръстен 9 мм 3ct 5A Циркон Cz 925 сребро годежен пръстен пръстен подарък

Превозот време 1 Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 13 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

BGN 20.00 222.40

Chandler 925 Стерлинги Сребърни Антични Любов Пръстен За Жени, Мъже Регулируема Anillos Анел Класически Любовта Е Обещанието На Bague Пръст Лукс

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ​Чендлер 925 Sterling Silver Антички Љубов Прстен За Жени Мажи Прилагодливи Anillos Anel Класичен Љубов Ветување Bague Прст ЛуксузМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.925 Прстен ПрепорачувамВашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

BGN 3.00 4.30

Кинель Луксозен Естествен Камък, Старинни Бижута, Бижута Комплекти Златен Цвят, Ръчно Изработени Мъниста Африкански Мъниста Четката Колие Обици Винтидж Бижута

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Луксузни Природен Камен Антички Накит Сетови Златна Боја Прирачник Beaded Африкански Мушка Tassels Ѓердан Обетки Гроздобер Накит Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Накит Сетови Главниот Камен : ААА Природен Камен Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : B0036CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

BGN 43.00 60.80

Bamos просто мода Бял кубичен цирконий пръстен от сребро 925 проба, пълни с камък пръстени за жени годежен пръстен бижута RW0028

Метал : 925 Sterling Silver ИсполнетГлавниот Камен : ЦиркониПрстен Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Occassion : Годишнината / Подарок / Партија / Shopping / СвадбатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

BGN 5.00 7.98

Нови Луксозни Двойни Геометрични Линии Пръстени Търкане Златен Цвят, Изискан Ринген Годежен Пръстен Anillo Hombre Най-Добрия Подарък На Съпруга Си

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик +ЦиркониБоја : Златна БојаПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР ПрстенГолемина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)Answer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 15мм.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Имајте пријатен шопинг.

BGN 3.00 4.14

YAAMELI Super Star AAA+ кубичен Циркон годежни пръстени 925 сребро истинска истинската любов пръст аксесоари за жени партия бижута

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 9.57

CC реколта сватбени пръстени за жени синьо кубичен цирконий пръстен творчески любителите на сватба сватбени бижута Drop Shipping CC1351

CC Гроздобер Свадба Прстени За Жените Сина Кубни Циркони Прстен Креативни Љубовници Булчински Ангажман Накит Капка Превозот CC1351Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

BGN 3.00 5.79

JEXXI Fashion Woman Печат 925 Sterling Silver Ring Set Clear Crystal имитация на сватбени помолвок бижута коледен подарък

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 8.00 12.16

Модерен кръст жълто злато запълнено с пръстен проправи инсталиране на MILENA Циркон cz диамантен годежен пръстен, пръстени за жени, сватбени декорации

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

BGN 22.00 222.40

JEXXI Hot Square Принцеса Cut Cubic Zircon CZ Bands годежни пръстени за жени, мода 925 сребро годежни пръстени за пръстите

JEXXI Топла Плоштадот Принцеза Намали Кубни Циркон CZ Бендови Свадба Прстени За Жените Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19

Чандлър Посеребрение Бижута Овално Стъкло Благороден Античен Щастлив Тотем Пръстени За Жени, Мъже Откриването На Elegent Дама, Подарък За Рожден Ден

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925SterlingСребрен Накит Овална Стакло Благородна Антички Среќа Тотем Прстени За Жени Мажи Отворање Elegent Дама Роденденски ПодарокМатеријал : 925 Sterling Silver Thail Сребро.ЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 2.00 4.30

Vnox годежни пръстени за жени мъжка мода сребърен цвят CZ камък Алианс романтична завинаги Любовта е обещанието на пръста си пръстен Bijoux

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе добие црн, не како бакар накит алергија склони, не како легура накит, бидејќи на олово...

BGN 6.00 12.46

JEXXI през цялата син цирконий годежен пръстен мода сребро 925 годежен пръстен аксесоар на едро ленти пръстен

JEXXI Круг Сина Кубни Циркони Свадба Прстен Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстен Додаток на Големо Бендови Прстен Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19