• Ново
2017 лукс високо качество карата сватба годежен предложение във формата на сърце пръстен с квадратно пръстен за жени Безплатна доставка

2017 лукс високо качество карата сватба годежен предложение във формата на сърце пръстен с квадратно пръстен за жени Безплатна доставка

BGN 26.64
BGN 16.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
5, 6, 7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Сладък/Романтичен
Случай:
Сватба
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
GFZZJ-004
търговска марка:
Лукени
Широчина На Повърхността:
10мм
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Материал:
Кубичен Цирконий
Функция:
NO
Съвместимост:
NO
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Подобни продукти в категория

12шт чешки кристали 3rows еластични пръстени сватба Дамски пръстени, бижута на едро много A945

Нови Пристигнување 10pcs Елитното Накит Кубни Циркони 18 K Злато P 2 во 1 Ангажман Свадба Женска Mens Прстени A907 многу10 парчиња / многуМикс Боја 10pcs трговија на Големо Накит Многу Злато чешка Rhinestones Полимер Глина Fimo Цвет Прилагодливи Прстени A551 многу10 парчиња / многу6pcs 3laps Целосна Јасно чешка Rhinestones Еластичен Девојки Жените Шарм Нараквици трговија на Големо Мода Накит A504 многу6 парчиња / многуШарм 144pcs Микс големина на Врвот на чешка, Rhinestones Мода Студ Обетки за Женска или Адвокатско трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ263+268 многу144 парчиња / многу3pcs Елитното Накит Голема ААА+ Кубни Циркони 18 K Злато 3 во 1 Ангажман Свадба Прстени за Женска A074 многу3 парчиња / многу3pcs Антички Сребрен Стр Природна Тиркизна Rhinestones Був Ѓердан Обетки Хривнија Алка Женска Гроздобер Накит Поставите 1 Set A858 многу3 парчиња / многуНови 10pcs Сребро Злато од Нерѓосувачки Челик, Rhinestones Жените Mens Мода Спин Синџир Прстени трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ148 многу10 парчиња / многу3pcs Антички Сребрен Стр Овална Сина Sandstones Обетки Хривнија Ѓердан Жените Гроздобер Накит Наместите699 многу3 парчиња / многуМожете да го носат како прстени или три прстениСостојба : сосема нов Тип : Ангажирање свадба прстени Големина : 17# 18# може да еластичен Количина : 12pcs Материјал : сребрен позлатен ,висок квалитет на Австрија Rhinestones Забелешка : Ѕвони самоние прифаќаме alipay,запад унија,tt ...

BGN 16.00 22.83

Bamos просто мода Бял кубичен цирконий пръстен от сребро 925 проба, пълни с камък пръстени за жени годежен пръстен бижута RW0028

Метал : 925 Sterling Silver ИсполнетГлавниот Камен : ЦиркониПрстен Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Occassion : Годишнината / Подарок / Партија / Shopping / СвадбатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

BGN 5.00 7.98

EAMIOR нов лесен 8 мм годежен пръстен мода черен Европа Америка годежен пръстен за мъже красив подарък Валентин Чар бижута

EAMIOR Нова Едноставна 8 mm Свадба Прстен Мода Црна Европа, Америка Ангажман Бенд за Мажи Убава Вљубените Подарок Шарм НакитПроизводи Детали Тежина : 14 g Материјал : Волфрам Карбид Достапни САД Големини : 8,9,10,11,12 Бои : Црна плус Злато Шема : Едноставен, Европа и Америка Повод : Свадба или Ангажирање Накит ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

BGN 16.00 16.42

Чандлър Посеребрение Бижута Овално Стъкло Благороден Античен Щастлив Тотем Пръстени За Жени, Мъже Откриването На Elegent Дама, Подарък За Рожден Ден

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925SterlingСребрен Накит Овална Стакло Благородна Антички Среќа Тотем Прстени За Жени Мажи Отворање Elegent Дама Роденденски ПодарокМатеријал : 925 Sterling Silver Thail Сребро.ЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 2.00 4.30

Ethlyn Ethiopian / Eygpt Wedding Jewelry Sets Yellow Gold Color Waist Belt Chain with Crystal Кристал Accessories S107

(Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок.) Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL / UPS / Федекс / Aramex : околу 38 работни дена ЕМС : за 720 дена

BGN 88.00

Луксозни Айфеловата кула на жените и мъжете бижута пръстен 9 мм 3ct 5A Циркон Cz 925 сребро годежен пръстен пръстен подарък

Превозот време 1 Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 13 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

BGN 20.00 222.40

JEXXI Hot Square Принцеса Cut Cubic Zircon CZ Bands годежни пръстени за жени, мода 925 сребро годежни пръстени за пръстите

JEXXI Топла Плоштадот Принцеза Намали Кубни Циркон CZ Бендови Свадба Прстени За Жените Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19

ЮН RUO Top Brand Rose Gold Silver Color Super Thin Ring for Woman Man Lady Fashion 316 L бижута от неръждаема стомана никога не избледняват

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат , МОЖЕ да се НОСАТ ВО Бања Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат Широк1.5 MM пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

BGN 6.00 10.48

Търговия на едро на дребно за продажба на дизайнерски зелен огнен опал Циркон сребърен пръстен САЩ размера на 6.75 7 7.75 8 Модни бижута OR409A

Метал925 СребренГлавниот КаменОпалДодаток КаменОпалГлавниот Камен Големина7x9mm max еденТоп димензија9mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Prong поставување Сребро Позлата позлатен Прстен големина #6.75 #7 #8 #7.75Чекор 1 ...

BGN 10.00 12.61

Size5-10 луксозни бижута сребро 925 проба пълни с кръгъл отвор ясно Бял 5A CZ цирконий жени сватба Сватбена парти лист пръстен комплект

Материјал : 925 Sterling Silver Исполнет (Печат S925) Големина : НИ големина : 5.6.7.8.9.10 Камен : 5 A Кубни Циркони Камен големина : 6mm*6mm Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New

BGN 18.00 35.14

Jexxi модерен цветен Циркон с голямо светло розов кристал проправи AAA CZ камъни сватбени пръстени сребро 925 проба за част от жените

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 7.00 10.67

JEXXI през цялата син цирконий годежен пръстен мода сребро 925 годежен пръстен аксесоар на едро ленти пръстен

JEXXI Круг Сина Кубни Циркони Свадба Прстен Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстен Додаток на Големо Бендови Прстен Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19

TREAZY цвете Кристал сватба сватбени бижута, бижута комплекти сребърен цвят кристал колие обици гривна комплекти за жени сватбен подарък

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалНакит Вид : Свадба Накит СетОвој Накит договор со животната средина барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.Фантастичен накит сетови за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шармСликата Модел ШоуПревозот И Повратни Информации

BGN 12.00 19.18

925 сребро любимец Куче любовник на Вера партньор френски булдог пръст пръстени за жени момиче 925 сребърен пръстен бижута подарък

За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука : ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !Поврзете се со нас на : Skype : silvercharmskypeWhatsapp : 8613430722519Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook : https : / / www.facebook.com / profile.php?id=100011782592603

BGN 19.00 22.26

Модни пръстени, корони от неръждаема стомана за влюбени фигура сватба сребърен цвят писмо двойка пръстен годежен подарък размер 5-13

Ние Брод објекти на светот (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,обично 1548 дена или повеќе.без следење (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,обично 1335 дена или повеќе.може да следење (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL / Федекс / EMS / SF / Eпакет слободни,обично 313 работни дена...

BGN 2.83

Chandler Brand 925 Thai Antique Silver Love Heart Shape Пръстени За Жени, Мъже Унисекс Anillos Mujer Midi Среден Пръст Тибет Бижута

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ​Чендлер Бренд 925 Тајландски Сребро Антички Љубов Срце Облик Прстени За Жени Мажи Унисекс Anillos Mujer Midi Средината На Прстот Тибет НакитМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 2.00 4.30