• Ново
Безплатна доставка щампа златист цвят пръстен, фина модата завинаги Любовта стоманен пръстен на жените и мъжете подарък бижута пръстени пръсти

Безплатна доставка щампа златист цвят пръстен, фина модата завинаги Любовта стоманен пръстен на жените и мъжете подарък бижута пръстени пръсти

BGN 7.98
BGN 4.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
6мм
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Формамодел:
Сърце
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Мъже
Стил:
Романтика
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
Сребърен пръстен проба 925
търговска марка:
INALIS
Тип Елемент:
бижута пръстени
Пол:
Жени, Момчета, Момичета, Мъже, Унисекс, Любовници
Случай:
Парти, Годеж, Годишнина, Сватба
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Материал:
Кубичен Цирконий
Печат:
18 карата
Материал Екологични Стандарти:
Никел олово и кадмий безплатно
N. W:
6g
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

JEXXI през цялата син цирконий годежен пръстен мода сребро 925 годежен пръстен аксесоар на едро ленти пръстен

JEXXI Круг Сина Кубни Циркони Свадба Прстен Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстен Додаток на Големо Бендови Прстен Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19

Meaeguet обещание за сватбени пръстени любовник, за жени, мъже сребърен цвят неръждаема стомана пара сватба сватбена декорация размер САЩ

Прстен Носи Неговата и Нејзината Љубов Ветување Совршен Вљубените Подарок За Љубовта на Неговиот или Нејзиниот Висок Квалитет на Волфрам Карбид Полиран Центар / Мат Финиш Полиран Финиш...

BGN 5.00 7.98

JEXXI S925 щампован пръстени сребро мода прост кръг синьо кубичен цирконий Crystal годежни пръстени, брачни халки жени

JEXXI S925 Печат Sterling Silver Прстени Мода Едноставна Круг Сина Кубни Циркони Кристал Ангажман Свадба Бендови Прстен ЖениМатеријал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 7.00 10.35

Модни пръстени, корони от неръждаема стомана за влюбени фигура сватба сребърен цвят писмо двойка пръстен годежен подарък размер 5-13

Ние Брод објекти на светот (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,обично 1548 дена или повеќе.без следење (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,обично 1335 дена или повеќе.може да следење (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL / Федекс / EMS / SF / Eпакет слободни,обично 313 работни дена...

BGN 2.83

WOSTU модерен дизайн 925 сребро съответното сърцето открити пръстени за жени, изискани бижута Коледен подарък FIR168

Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

BGN 11.00 12.29

JROSE Wholesale Fashion New Triangle Cut Red CZ Silver Ring Size 6 7 8 9 10 11 12 Love Jewelry Women Wonderful Christmas Gift

Метал сребро Главниот Камен РУБИН Главната Боја Црвена Прстен Големина (НИ) # 6 7 8 9 10 11 12 Главниот Камен Големина 9*9 mm Околу Камен Количина 1 парче 100% Сосема Нов Моден Број 1jrose

BGN 4.00 7.84

JEXXI Fashion Woman Печат 925 Sterling Silver Ring Set Clear Crystal имитация на сватбени помолвок бижута коледен подарък

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 8.00 12.16

EAMIOR нов лесен 8 мм годежен пръстен мода черен Европа Америка годежен пръстен за мъже красив подарък Валентин Чар бижута

EAMIOR Нова Едноставна 8 mm Свадба Прстен Мода Црна Европа, Америка Ангажман Бенд за Мажи Убава Вљубените Подарок Шарм НакитПроизводи Детали Тежина : 14 g Материјал : Волфрам Карбид Достапни САД Големини : 8,9,10,11,12 Бои : Црна плус Злато Шема : Едноставен, Европа и Америка Повод : Свадба или Ангажирање Накит ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

BGN 16.00 16.42

YAAMELI Super Star AAA+ кубичен Циркон годежни пръстени 925 сребро истинска истинската любов пръст аксесоари за жени партия бижута

Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 9.57

BONISKISS Free да го изрежат Кралицата я крал годежни пръстени от неръждаема стомана Crystal акцент в черно и Златно

BONISKISS Слободни Engrave Неговата Кралица, Нејзиниот Крал Нерѓосувачки Челик Свадба Прстени Кристал Акцент Црно Злато Ова е еден пар, црна и златна, ве молиме оставете големина информации за цел забелешка, пример : мажи #7 жени # 5 Жени големина : #4 #5 #6 #7 #8 Мажите големина : #7 #8 #9 #10 #11 Овој објект се продаваат и дизајниран од страна на BONISKISS Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато / Црна Дојде со подарок velevt торба...

BGN 11.00 11.39

Чандлър Уникален Опашка Сребърен Широк Античен Чист Модел Пръстен За Жени, Мъже Унисекс Открит Kunckle Toe Bague Anillos Анел Drop Shipping

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ​Чендлер Единствен Опашка Сребро Широк Антички Нето Шема Прстен За Жени Мажи Унисекс Отвори Kunckle Пети Bague Anillos Anel Бесплатен ПревозотМатеријал : 925 Sterling SilverЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

BGN 2.00 4.30

златист цвят от неръждаема стомана за мъже, пръстени, мода класически бижута на едро

злато позлатен нерѓосувачки челик мажите прстени мода класичен накит трговија на ГолемоMOQ 1pcs Големина 6# / 7# / 8# / 9, Ширина : 6mm Тежина 4.0 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

BGN 4.00 4.64

12шт чешки кристали 3rows еластични пръстени сватба Дамски пръстени, бижута на едро много A945

Нови Пристигнување 10pcs Елитното Накит Кубни Циркони 18 K Злато P 2 во 1 Ангажман Свадба Женска Mens Прстени A907 многу10 парчиња / многуМикс Боја 10pcs трговија на Големо Накит Многу Злато чешка Rhinestones Полимер Глина Fimo Цвет Прилагодливи Прстени A551 многу10 парчиња / многу6pcs 3laps Целосна Јасно чешка Rhinestones Еластичен Девојки Жените Шарм Нараквици трговија на Големо Мода Накит A504 многу6 парчиња / многуШарм 144pcs Микс големина на Врвот на чешка, Rhinestones Мода Студ Обетки за Женска или Адвокатско трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ263+268 многу144 парчиња / многу3pcs Елитното Накит Голема ААА+ Кубни Циркони 18 K Злато 3 во 1 Ангажман Свадба Прстени за Женска A074 многу3 парчиња / многу3pcs Антички Сребрен Стр Природна Тиркизна Rhinestones Був Ѓердан Обетки Хривнија Алка Женска Гроздобер Накит Поставите 1 Set A858 многу3 парчиња / многуНови 10pcs Сребро Злато од Нерѓосувачки Челик, Rhinestones Жените Mens Мода Спин Синџир Прстени трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ148 многу10 парчиња / многу3pcs Антички Сребрен Стр Овална Сина Sandstones Обетки Хривнија Ѓердан Жените Гроздобер Накит Наместите699 многу3 парчиња / многуМожете да го носат како прстени или три прстениСостојба : сосема нов Тип : Ангажирање свадба прстени Големина : 17# 18# може да еластичен Количина : 12pcs Материјал : сребрен позлатен ,висок квалитет на Австрија Rhinestones Забелешка : Ѕвони самоние прифаќаме alipay,запад унија,tt ...

BGN 16.00 22.83

Jexxi модерен цветен Циркон с голямо светло розов кристал проправи AAA CZ камъни сватбени пръстени сребро 925 проба за част от жените

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 7.00 10.67

925 сребро любимец Куче любовник на Вера партньор френски булдог пръст пръстени за жени момиче 925 сребърен пръстен бижута подарък

За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука : ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !Поврзете се со нас на : Skype : silvercharmskypeWhatsapp : 8613430722519Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook : https : / / www.facebook.com / profile.php?id=100011782592603

BGN 19.00 22.26

JEXXI Hot Square Принцеса Cut Cubic Zircon CZ Bands годежни пръстени за жени, мода 925 сребро годежни пръстени за пръстите

JEXXI Топла Плоштадот Принцеза Намали Кубни Циркон CZ Бендови Свадба Прстени За Жените Мода 925 Sterling Silver Ангажман Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

BGN 6.00 8.19

Bamos просто мода Бял кубичен цирконий пръстен от сребро 925 проба, пълни с камък пръстени за жени годежен пръстен бижута RW0028

Метал : 925 Sterling Silver ИсполнетГлавниот Камен : ЦиркониПрстен Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10Occassion : Годишнината / Подарок / Партија / Shopping / СвадбатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

BGN 5.00 7.98