• Ново
1 компл LONGMING HOME 150 мл устойчиви на висока температура двоен слой мода кафе, чай, Чаша и чиния набор от J 1058

1 компл LONGMING HOME 150 мл устойчиви на висока температура двоен слой мода кафе, чай, Чаша и чиния набор от J 1058

BGN 19.18
BGN 18.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Член име : Чај чашата и чинијата наместете
Материјал : отпорни на топлина стакло
Големина : чаша кол.8xh7.5cm,чинијата кол.12cm
Капацитет : 150ml
Единица тежина : околу 150g/set
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

Всичко за продукта

Обемът на:
150 мл
Цвят:
Почистване
Вид Съдове За Пиене:
Чаши И Чинии
документ:
CIQ, FDA, CE / EU
Брой:
1
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Техника:
Термостойкое стъкло
Тип:
Комплекти Чаени Чаши И Блюдец
Номер На Модела:
J1058
Форма:
Чекмеджето
търговска марка:
ЛОНГМИНГ У ДОМА
Материал:
Стъкло

Подобни продукти в категория

260 мл Yixing Zisha чайник истински известния кана ръчно изработени сурова руда Dahongpao Hanyun чайник Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади потер) 【Име】Hanyun Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Dahongpao Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 260 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.1 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 8.1 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 80.00 113.76

6 бр термостойкая висока температура чаша чай Кунг-Фу, прозрачен чай, лична чаша чай пу-ерх

Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!dianxiaobao_1Име на производ : Висока температура чаша чај првенство Вклучувајќи го и бројот : 6 парчиња Материјал : стакло Потекло : Гуангжу, Кина Ниво на Квалитет : AAAAAdianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 16.00 20.61

280 мл Yixing Zisha чайник истински ръчна работа лилаво глинено лампа чайник Кунг-Фу чайник за чай на Едро Безплатна доставка

【Автор】Xia Xiaoting (Национални извонредни млади потер) 【Име】Светилка Teapot 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 280 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.7 cm Калибар : 5.1 cm Вкупна висина : 8.7 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 113.00 160.80

безплатна доставка Kamjove a-08 чаена чаша чайник елегантна стъклена чаша чай в стъклена чаша

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се! детали за производотКрајот на објектот _ _ _ ставкаstart Isv Module Wrap7639end Isv Module Wrap7639

BGN 29.00 36.48

240 мл Yixing Кунг-Фу Zisha чайник истински лилаво глинен чайник фабрика преки кутия за подарък пакет Безплатна доставка

[Потекло] Yixing Кина [Кал материјал] Пурпурна Глина Teapot [Автор] Gan Hongmei Господар [Капацитет] 240ml [Кал карактеристики] Yixing Zisha е долга историја и длабоко културното наследство на народната процес...

BGN 67.00 96.00

4 бр./компл. Dolce Gusto Кафе Capsule Plsatic множество кафе капсула за еднократна употреба 200 пъти е съвместима с Nescafe Dolce Gusto

ОписИме : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : 1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.2.Погоден за сите Долче Започна Машина.3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.7.Капак со силиконски ОПрстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн...

BGN 6.00 6.74