• Ново
Ретро керамика подарък чайник, дървена дръжка чай, Японски стил ръчно груба керамика усилия чайник се накисва суха набор от

Ретро керамика подарък чайник, дървена дръжка чай, Японски стил ръчно груба керамика усилия чайник се накисва суха набор от

BGN 46.24
BGN 35.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Точка Име : Керамика Чај тенџере
Капацитет : 260 cc
Материјал : Керамика
Димензии : Должина (19cm), Ширина (12cm), Висина (7cm)
Технологија : Рачно изработени
Оригиналното Место : Де Hua Време на Испорака : 15 до 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу) Ако имате било какви прашања, pls остави порака до мене. Ќе контакт со вас наскоро. (Pls дозвола малку разлика помеѓу сликата и вистински производ abo ut хроматска аберација . Вистинската еден ќе биде малку темно, не толку сјајни )
Превозот :
Ние соработуваме со Кина Пост, тоа ќе се обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.Тоа е многу важно.
Ние ќе брод вашата нарачка од штом го вети.Ве молиме почекајте во пациентот.
Брзо Пакување, Брзо Испраќање.
Превозот Штети & Загуба
Ве молиме не се отвори спор сега.
ќе бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
Но, ако некоја штета да се случи за време на transportion,
ве молиме контактирајте со нас, па ние ќе се реши прашањето наскоро Препратете или Наплата.
Ние треба вашата поддршка и разбирање. ние ќе се обидеме потрудиме да се направи да се чувствувате задоволни.
Повратни информации :
Ако постојат некои фактори, за да се направи сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас . Ние сме лесно да се комуницира, и ние се обидуваме да се добие 5 ѕвезди.
Ви благодариме!
Ретро Керамика Подарок Чај тенџере, Дрвена Рачка Чај поставите Јапонски стил Прирачник Груба Керамика Напор Teapot Сува впие Сет

Всичко за продукта

Обемът на:
201-300 мл
търговска марка:
УЛКНН
Материал:
керамика
Материал от глина:
Керамика
Оригинално Място:
Де Хуа
Обемът на:
260 мл
is_customized:
Yes
Брой потребители:
5

Подобни продукти в категория

1000 бр./лот празен найлонов чай чанта с струнна Термосвариваемой филтърна хартия Herb Губим Tea Bags infuser Strainer Butterfly label 5.8*7 cm

1000pcs / многу Празни Најлон Чај Торба Со Низа Топлина Печат Филтер Хартија Билка Лабава Чај Кеси infuser Цедилка Пеперутка етикета 5.8*7cmМатеријали : Најлон материјал, и да го положат Национална Храна за Тестирање, Сертификација.Големина : 5.8*7cmПакет : OPP вреќаНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 92.80

Бамбукови Чаени Лъжички Листа Ръчно Изработени Дърворезби Виена Листа На Лотос Чаена Лопата Чаена Лъжичка Екологично Чисти Супени Инструменти, Аксесоари За Качес

Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан LotLeaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци КвалитетГолемина : Width4.55cm Должина од 1012cm

BGN 23.00 35.62

WIZAMONY чисто ръчно чай чиста червена мед една чаена лъжичка чай аксесоари подарък пакет японски Вид шест мъж

Чисто се рачно изработени од Чисто Црвени Бакар Chaze Лажичка Чај Додатоци Подарок Пакет Јапонски Тип шест господа

BGN 68.00 84.64

Yixing Лилаво Глинен Чайник Истински Ръчна Работа Сурова Руда Дахунпао Xi Ши Гърне Кунг Фу Чайник Бонус 5 Бр Чаша Чай Безплатна Доставка

【Автор】Сан Fang (национални извонредни млади грнчари) 【Име】 Суровини Руда Dahongpao Xi Ши Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 220 CC или па 【Големина】 вкупна должина : 12.1 cm Калибар : 5.0 cm Вкупна висина : 7.8 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок кутија, торба.

BGN 81.00 115.52

TANGPIN crackle-glaze керамични чаена чаша fish teacup porcleain керамични супени комплекти съдове за пиене

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.За промет на големо клиенти : 1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа емаил : tangpintea at(@)163.com3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.4...

BGN 33.00 63.94

180мл лилаво глинен чайник, висококачествен чайник, ръчна чайник, чай, скъп подарък към поръчката

Точка Име : Виолетова Глина TeapotМатеријал : Виолетова ГлинаТехнологија : Рачно изработениКапацитет : 180mlОригиналното Место : Yi Xing Време на Испорака : 15 до 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу) Ако имате било какви прашања, pls остави порака до мене...

BGN 25.00 35.84

250 мл истински Yixing Zisha кана е известен с ръчно изработени Руда зелен сив мръсотия Feiba чайник топката дупка Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Zhou Xiaomin (Национални извонредни млади потер) 【Име】Feiba Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Сива Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 250 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.8 cm Калибар : 5.4 cm Вкупна висина : 6,9 см 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 82.00 116.96

6pcs Non-heat Creative Natural Bamboo Cup Mat Teapot Place увеселителен парк Never Гниене Кухня Mats Retro Eco-friendly Teaware Accessories

Производ : Бамбус Првенство Увеселителен ПаркТочка Законик : BN 2060Материјал : Природни бамбусДолжина на Големина : 90mm или 130mm.Пакет : 6 компјутери по многу безбедност спакуваниВе молиме кликнете подолу фото ако сте заинтересирани во други стилови : Повеќе Се Препорачува ПроизводотПревозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса...

BGN 14.00 15.50

300 мл Yixing Zisha чайник автентични ръчно изработени рядко тъмно зелен кал оцветени чайник Кунг Фу кана чай Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади грнчари) 【Име】 Насликани Чај Литургија Кунг Фу Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Зелена Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】300 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 14.6 cm Калибар : 5.7 cm Вкупна висина : 7.4 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 122.00 173.92

240 мл Yixing Кунг-Фу Zisha чайник истински лилаво глинен чайник фабрика преки кутия за подарък пакет Безплатна доставка

[Потекло] Yixing Кина [Кал материјал] Пурпурна Глина Teapot [Автор] Gan Hongmei Господар [Капацитет] 240ml [Кал карактеристики] Yixing Zisha е долга историја и длабоко културното наследство на народната процес...

BGN 67.00 96.00

Принтер 600-1200 мл топлоустойчива стъклена кана цветя кана Puer билков цъфтят чайник, микровълнова печка, готварска печка, чайник Сейф чай и прибори

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

BGN 27.00 29.58

Ръчно Изработени Двойна Памук Бельо Чист Цвят За Чай Масичка Мат Дзен Италиански Плат Флаг Японски Суха Тава

описРачно изработени двојно памук, лен чиста боја чај маса чај Зен мат италијански лен крпа табела знаме Јапонски сув чај фах матГолемина : 45 * 30cm100 * 30cm150 * 30cm180 * 30cm220 * 30cm300 * 30cm[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

BGN 19.00 31.92

11 бр. компл Кунг Фу чай комплект Керамични синьо-бял порцелан чайник панаир чаша по чаша, ваза чаена чаша филтър чай Ретро комплект чаена съдове

Бренд ZEETOON Материјал Керамички Име TEASET Занает рачно изработени Големина на СЛ Пакет Листа 1TEASET области на Примена Чај

BGN 188.00 289.10

4 бр./компл. Dolce Gusto Кафе Capsule Plsatic множество кафе капсула за еднократна употреба 200 пъти е съвместима с Nescafe Dolce Gusto

ОписИме : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : 1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.2.Погоден за сите Долче Започна Машина.3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.7.Капак со силиконски ОПрстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн...

BGN 6.00 6.74

260 мл Yixing Zisha чайник истински известния кана ръчно изработени сурова руда Dahongpao Hanyun чайник Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади потер) 【Име】Hanyun Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Dahongpao Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 260 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.1 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 8.1 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 80.00 113.76