• Ново
Чугун, определени чай японски чайник Tetsubin кана, прибори за пиене 900 мл Кунг-Фу инструменти Цедка от неръждаема стомана кана 900 мл

Чугун, определени чай японски чайник Tetsubin кана, прибори за пиене 900 мл Кунг-Фу инструменти Цедка от неръждаема стомана кана 900 мл

BGN 63.95
BGN 61.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

търговска марка:
Ланбэйцзя
Обемът на:
801-900мл
Материал:
чугун

Подобни продукти в категория

Бамбукови Чаени Лъжички Листа Ръчно Изработени Дърворезби Виена Листа На Лотос Чаена Лопата Чаена Лъжичка Екологично Чисти Супени Инструменти, Аксесоари За Качес

Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан LotLeaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци КвалитетГолемина : Width4.55cm Должина од 1012cm

BGN 23.00 35.62

WIZAMONY чисто ръчно чай чиста червена мед една чаена лъжичка чай аксесоари подарък пакет японски Вид шест мъж

Чисто се рачно изработени од Чисто Црвени Бакар Chaze Лажичка Чај Додатоци Подарок Пакет Јапонски Тип шест господа

BGN 68.00 84.64

180мл лилаво глинен чайник, висококачествен чайник, ръчна чайник, чай, скъп подарък към поръчката

Точка Име : Виолетова Глина TeapotМатеријал : Виолетова ГлинаТехнологија : Рачно изработениКапацитет : 180mlОригиналното Место : Yi Xing Време на Испорака : 15 до 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу) Ако имате било какви прашања, pls остави порака до мене...

BGN 25.00 35.84

6pcs Non-heat Creative Natural Bamboo Cup Mat Teapot Place увеселителен парк Never Гниене Кухня Mats Retro Eco-friendly Teaware Accessories

Производ : Бамбус Првенство Увеселителен ПаркТочка Законик : BN 2060Материјал : Природни бамбусДолжина на Големина : 90mm или 130mm.Пакет : 6 компјутери по многу безбедност спакуваниВе молиме кликнете подолу фото ако сте заинтересирани во други стилови : Повеќе Се Препорачува ПроизводотПревозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса...

BGN 14.00 15.50

250 мл истински Yixing Zisha кана е известен с ръчно изработени Руда зелен сив мръсотия Feiba чайник топката дупка Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Zhou Xiaomin (Национални извонредни млади потер) 【Име】Feiba Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Сива Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 250 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.8 cm Калибар : 5.4 cm Вкупна висина : 6,9 см 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 82.00 116.96

4 бр./компл. Dolce Gusto Кафе Capsule Plsatic множество кафе капсула за еднократна употреба 200 пъти е съвместима с Nescafe Dolce Gusto

ОписИме : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : 1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.2.Погоден за сите Долче Започна Машина.3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.7.Капак со силиконски ОПрстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн...

BGN 6.00 6.74

240 мл Yixing лилаво глинен чайник истинска пълна ръчно Руда Черна Кал и семена от лотос Сиси Кунг Фу кана чай Безплатна доставка

【Автор】Han Peidong (национални извонредни млади грнчари) 【Име】 LotСеме Xishi Кунг Фу Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 240 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 12.5 cm Калибар : 5.3 cm Вкупна висина : 8.0 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 115.00 164.48

260 мл Yixing Zisha чайник истински известния кана ръчно изработени сурова руда Dahongpao Hanyun чайник Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади потер) 【Име】Hanyun Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Dahongpao Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 260 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.1 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 8.1 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 80.00 113.76

Ръчно Изработени Двойна Памук Бельо Чист Цвят За Чай Масичка Мат Дзен Италиански Плат Флаг Японски Суха Тава

описРачно изработени двојно памук, лен чиста боја чај маса чај Зен мат италијански лен крпа табела знаме Јапонски сув чај фах матГолемина : 45 * 30cm100 * 30cm150 * 30cm180 * 30cm220 * 30cm300 * 30cm[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаYixing Чај тенџере АвторотTeapot Подарок кутија

BGN 19.00 31.92

6 бр термостойкая висока температура чаша чай Кунг-Фу, прозрачен чай, лична чаша чай пу-ерх

Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!dianxiaobao_1Име на производ : Висока температура чаша чај првенство Вклучувајќи го и бројот : 6 парчиња Материјал : стакло Потекло : Гуангжу, Кина Ниво на Квалитет : AAAAAdianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 16.00 20.61

безплатна доставка Kamjove a-08 чаена чаша чайник елегантна стъклена чаша чай в стъклена чаша

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се! детали за производотКрајот на објектот _ _ _ ставкаstart Isv Module Wrap7639end Isv Module Wrap7639

BGN 29.00 36.48

Принтер 600-1200 мл топлоустойчива стъклена кана цветя кана Puer билков цъфтят чайник, микровълнова печка, готварска печка, чайник Сейф чай и прибори

PINDEFANG носи стилски teaware производи што ви овозможува да создадете здрави и здрав живот.Она што е Borocilicate стакло ?Borosilicate стакло е еден вид на стакло со силициум и бор trioxide како главен стаклоформирање на гласачите...

BGN 27.00 29.58

Yixing Лилаво Глинен Чайник Истински Ръчна Работа Сурова Руда Дахунпао Xi Ши Гърне Кунг Фу Чайник Бонус 5 Бр Чаша Чай Безплатна Доставка

【Автор】Сан Fang (национални извонредни млади грнчари) 【Име】 Суровини Руда Dahongpao Xi Ши Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 220 CC или па 【Големина】 вкупна должина : 12.1 cm Калибар : 5.0 cm Вкупна висина : 7.8 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок кутија, торба.

BGN 81.00 115.52

безплатна доставка 600 мл Kamjove tea pot елегантна стъклена чаша чай стъклена кана

end Isv MИзјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се! детали за производоткрајот на објектот _ _ _ ставкаstart Isv Module Wrap7111end Isv Module Wrap7111

BGN 25.00 32.00