• Ново
180мл лилаво глинен чайник, висококачествен чайник, ръчна чайник, чай, скъп подарък към поръчката

180мл лилаво глинен чайник, висококачествен чайник, ръчна чайник, чай, скъп подарък към поръчката

BGN 35.84
BGN 25.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Точка Име : Виолетова Глина Teapot
Материјал : Виолетова Глина
Технологија : Рачно изработени
Капацитет : 180ml
Оригиналното Место : Yi Xing Време на Испорака : 15 до 35 дена ( ве молиме погледнете детали подолу) Ако имате било какви прашања, pls остави порака до мене. Ќе контакт со вас наскоро. (Pls дозвола малку разлика помеѓу сликата и вистински производ abo ut хроматска аберација . Вистинската еден ќе биде малку темно, не толку сјајни )
Превозот :
Ние соработуваме со Кина Пост, тоа ќе се обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.Тоа е многу важно.
Ние ќе брод вашата нарачка од штом го вети.Ве молиме почекајте во пациентот.
Брзо Пакување, Брзо Испраќање.
Превозот Штети & Загуба
Ве молиме не се отвори спор сега.
ќе бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
Но, ако некоја штета да се случи за време на transportion,
ве молиме контактирајте со нас, па ние ќе се реши прашањето наскоро Препратете или Наплата.
Ние треба вашата поддршка и разбирање. ние ќе се обидеме потрудиме да се направи да се чувствувате задоволни.
Повратни информации :
Ако постојат некои фактори, за да се направи сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас . Ние сме лесно да се комуницира, и ние се обидуваме да се добие 5 ѕвезди.
Ви благодариме!
Висок крајот Yixing Teapot, 180ml YIXING Пурпурна Глина Teapot, Прирачник Teapot Напор Чај сет, Пронаоѓа Сопствени Направени Подарок

Всичко за продукта

търговска марка:
УЛКНН
Обемът на:
151-200ml
Материал:
Purpurea Глина
Материал от глина:
Purpurea Глина
Оригинално Място:
Yixing
Брой потребители:
5
Обемът на:
180 мл

Подобни продукти в категория

240 мл Yixing лилаво глинен чайник истинска пълна ръчно Руда Черна Кал и семена от лотос Сиси Кунг Фу кана чай Безплатна доставка

【Автор】Han Peidong (национални извонредни млади грнчари) 【Име】 LotСеме Xishi Кунг Фу Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 240 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 12.5 cm Калибар : 5.3 cm Вкупна висина : 8.0 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 115.00 164.48

5шт 150 мл китайски чайник набор от рисувани на ръка керамика 1 саке гърне +4 чаши саке и подобни ръчно изработени от керамика за вино керамика порцелан саке набор от

1 Доброто Тенџере + 4 Доброто Чаши Handpainted Рачно Изработени Керамика И Порцелан, Керамика Доброто Сет За Janpanese Зелена Стаклен Доброто СетСовршен 5 Парче Јапонски Доброто Сет(Вклучувајќи 1 доброто тенџере и 4 чаши) Големина : Доброто готвење : Калибар : 5cm,Висина : 14cm,Капацитет : 150ml Доброто чаши : Калибар : 4cm,Висина : 4cm Материјал : Керамички,Доведе слободни, Нетоксични, невкусна;Висок квалитет, рачно изработени, природни, висок степен на керамика Погоден за dishwashers, микробранови печки, фрижидери, печки и така натаму Убаво и совршен подарок за себе си и вашите пријатели или собирање на Функцијата : Совршен 5 Парче Јапонски Доброто Сет(Вклучувајќи доброто тенџере и 4 чаши) Материјал : Керамички Сертификација : CIQ Тип : Доброто & Чај Поставите Големина : Доброто готвење : Калибар : 5cm Висина : 14cm Капацитет : 150ml Доброто чаши : Калибар : 4cm Висина : 4cm Капацитет : 40ml Јапонски Технологија,Традиционални Занаетчиски Рака Подготвени Ретро Куќа,Генијален ШишеУстата Дизајн Спречува Истекување Вода...

BGN 22.00 41.42

Бамбукови Чаени Лъжички Листа Ръчно Изработени Дърворезби Виена Листа На Лотос Чаена Лопата Чаена Лъжичка Екологично Чисти Супени Инструменти, Аксесоари За Качес

Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан LotLeaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци КвалитетГолемина : Width4.55cm Должина од 1012cm

BGN 23.00 35.62

WIZAMONY чисто ръчно чай чиста червена мед една чаена лъжичка чай аксесоари подарък пакет японски Вид шест мъж

Чисто се рачно изработени од Чисто Црвени Бакар Chaze Лажичка Чај Додатоци Подарок Пакет Јапонски Тип шест господа

BGN 68.00 84.64

250 мл истински Yixing Zisha кана е известен с ръчно изработени Руда зелен сив мръсотия Feiba чайник топката дупка Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Zhou Xiaomin (Национални извонредни млади потер) 【Име】Feiba Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Сива Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 250 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.8 cm Калибар : 5.4 cm Вкупна висина : 6,9 см 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 82.00 116.96

260 мл Yixing Zisha чайник истински известния кана ръчно изработени сурова руда Dahongpao Hanyun чайник Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади потер) 【Име】Hanyun Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Dahongpao Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 260 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.1 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 8.1 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 80.00 113.76

безплатна доставка Kamjove a-08 чаена чаша чайник елегантна стъклена чаша чай в стъклена чаша

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се! детали за производотКрајот на објектот _ _ _ ставкаstart Isv Module Wrap7639end Isv Module Wrap7639

BGN 29.00 36.48

безплатна доставка индукционная печка специално гърне да се вари чай специален котлон стъклена саксия с подложка от неръждаема стомана кана цветя кана

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се!Драги пријатели, ова е цената на teapot, конфигурирате филтри, ви благодариме

BGN 43.00 56.00

300 мл Yixing Zisha чайник автентични ръчно изработени рядко тъмно зелен кал оцветени чайник Кунг Фу кана чай Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади грнчари) 【Име】 Насликани Чај Литургија Кунг Фу Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Зелена Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】300 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 14.6 cm Калибар : 5.7 cm Вкупна висина : 7.4 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 122.00 173.92

безплатна доставка 600 мл Kamjove tea pot елегантна стъклена чаша чай стъклена кана

end Isv MИзјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се! детали за производоткрајот на објектот _ _ _ ставкаstart Isv Module Wrap7111end Isv Module Wrap7111

BGN 25.00 32.00

280 мл Yixing Zisha чайник истински ръчна работа лилаво глинено лампа чайник Кунг-Фу чайник за чай на Едро Безплатна доставка

【Автор】Xia Xiaoting (Национални извонредни млади потер) 【Име】Светилка Teapot 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 280 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.7 cm Калибар : 5.1 cm Вкупна висина : 8.7 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 113.00 160.80

6pcs Non-heat Creative Natural Bamboo Cup Mat Teapot Place увеселителен парк Never Гниене Кухня Mats Retro Eco-friendly Teaware Accessories

Производ : Бамбус Првенство Увеселителен ПаркТочка Законик : BN 2060Материјал : Природни бамбусДолжина на Големина : 90mm или 130mm.Пакет : 6 компјутери по многу безбедност спакуваниВе молиме кликнете подолу фото ако сте заинтересирани во други стилови : Повеќе Се Препорачува ПроизводотПревозот за Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 Работни часа на плаќање проверка Ние само брод да се потврди цел адреса...

BGN 14.00 15.50

240 мл Yixing Кунг-Фу Zisha чайник истински лилаво глинен чайник фабрика преки кутия за подарък пакет Безплатна доставка

[Потекло] Yixing Кина [Кал материјал] Пурпурна Глина Teapot [Автор] Gan Hongmei Господар [Капацитет] 240ml [Кал карактеристики] Yixing Zisha е долга историја и длабоко културното наследство на народната процес...

BGN 67.00 96.00