• Ново
Бамбукови Чаени Лъжички Листа Ръчно Изработени Дърворезби Виена Листа На Лотос Чаена Лопата Чаена Лъжичка Екологично Чисти Супени Инструменти, Аксесоари За Качес

Бамбукови Чаени Лъжички Листа Ръчно Изработени Дърворезби Виена Листа На Лотос Чаена Лопата Чаена Лъжичка Екологично Чисти Супени Инструменти, Аксесоари За Качес

BGN 35.62
BGN 23.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан Lotus Leaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци Квалитет
Големина : Width4.5-5cm Должина од 10-12cm

Всичко за продукта

Материал:
бамбук
търговска марка:
ОУССИРРО
Обемът на:
Спецификация:
350ml
Класификация:
Американки

Подобни продукти в категория

Yixing Лилаво Глинен Чайник Истински Ръчна Работа Сурова Руда Дахунпао Xi Ши Гърне Кунг Фу Чайник Бонус 5 Бр Чаша Чай Безплатна Доставка

【Автор】Сан Fang (национални извонредни млади грнчари) 【Име】 Суровини Руда Dahongpao Xi Ши Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Глина 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 220 CC или па 【Големина】 вкупна должина : 12.1 cm Калибар : 5.0 cm Вкупна висина : 7.8 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок кутија, торба.

BGN 81.00 115.52

6 бр термостойкая висока температура чаша чай Кунг-Фу, прозрачен чай, лична чаша чай пу-ерх

Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!dianxiaobao_1Име на производ : Висока температура чаша чај првенство Вклучувајќи го и бројот : 6 парчиња Материјал : стакло Потекло : Гуангжу, Кина Ниво на Квалитет : AAAAAdianxiaobao_2dianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 16.00 20.61

260 мл Yixing Zisha чайник истински известния кана ръчно изработени сурова руда Dahongpao Hanyun чайник Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Сан Fang (Национални извонредни млади потер) 【Име】Hanyun Чај Тенџере 【Кал】 Суровини Руда Dahongpao Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 260 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.1 cm Калибар : 5.2 cm Вкупна висина : 8.1 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 80.00 113.76

4 бр./компл. Dolce Gusto Кафе Capsule Plsatic множество кафе капсула за еднократна употреба 200 пъти е съвместима с Nescafe Dolce Gusto

ОписИме : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : 1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.2.Погоден за сите Долче Започна Машина.3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.7.Капак со силиконски ОПрстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18 / 8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн...

BGN 6.00 6.74

250 мл истински Yixing Zisha кана е известен с ръчно изработени Руда зелен сив мръсотия Feiba чайник топката дупка Кунг-Фу чайник Безплатна доставка

【Автор】Zhou Xiaomin (Национални извонредни млади потер) 【Име】Feiba Teapot 【Кал】 Суровини Руда Зелена Сива Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 250 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.8 cm Калибар : 5.4 cm Вкупна висина : 6,9 см 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 82.00 116.96

280 мл Yixing Zisha чайник истински ръчна работа лилаво глинено лампа чайник Кунг-Фу чайник за чай на Едро Безплатна доставка

【Автор】Xia Xiaoting (Национални извонредни млади потер) 【Име】Светилка Teapot 【Кал】 Суровини Руда Пурпурна Кал 【Калапи】 рачно изработени 【Капацитет】 280 CC Или Па 【Големина】 вкупна должина : 13.7 cm Калибар : 5.1 cm Вкупна висина : 8.7 cm 【Додатоци】 Колекција Сертификат, Kam торба, Подарок Кутија, Торба.

BGN 113.00 160.80

безплатна доставка индукционная печка специално гърне да се вари чай специален котлон стъклена саксия с подложка от неръждаема стомана кана цветя кана

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил до нас, немојте да спор, ние ќе ги реши сите проблеми, ве молиме да не грижете се!Драги пријатели, ова е цената на teapot, конфигурирате филтри, ви благодариме

BGN 43.00 56.00