• Ново
(20 бр. / много) 4 цвята-високо качество на вътрешен диаметър 1.7 см квадратен хардкор колани дръпна булавочную ключалката чанти сам метални аксесоари

(20 бр. / много) 4 цвята-високо качество на вътрешен диаметър 1.7 см квадратен хардкор колани дръпна булавочную ключалката чанти сам метални аксесоари

BGN 24.48
BGN 21.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Цвят:
Бронз, Злато, Сребро, Черен
Номер На Модела:
BPJ-10
търговска марка:
JRLKEJEE
Материал:
Метални
Тип:
Обтегач

Подобни продукти в категория

Продажба на едро 5шт * багажното презрамка прашка кабел черно въже за куфара чанта 2 М

Материјал : Лента, пластични токаВкупна должина : околу 2m (прилагодливи)Боја : црнапакет содржина : 1 x багаж ракаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 14.00 15.60

130*1.8 см регулируема естествена кожа чанта, каишка подмяна на жените чанта, каишка Ремъци за чанти, аксесоари, резервни части KZ9009

130*1.8 cm Прилагодливи Вистинска Кожа Торба за на Рака Замена Жените Торба Појас Ремени за Чанти Прибор Делови KZ9009Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјал : Вистинска Кожа .3.Бендот Боја : Како на сликата.4.Големина : 130*1.8 cm ЗАБЕЛЕШКА : 1.Големината може да биде 14cm грешка.2.Бојата може да биде малку различен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

BGN 30.83

Бронзова чанта резервни части и аксесоари багажная чанта обтегач Snap hook/куче, САМ чанта закачалка Омар Закопчалката D пръстен 2 см диаметър 20 бр/лот

Спецификација : (Дпрстен)1.4 cm / 2 см / 2.6 cm / 3.2 cm / 3.8 cm Забелешка : ве Молиме кажете ни боја или големина(1.4 cm / 2 см / 2.6 cm / 3.2 cm / 3.8 cm) треба

BGN 42.00 44.13

Памучен Въже 3 Направления Изравнена. 3/8 естествено. Непреработена И Небеленый.

Памук Јаже 3 Влакно Извртени 3 / 8" Природни Не Се Лекува & Unbleached.Спецификации : Совршен јаже за занает, хоби, декоративни,и играчки за миленичињаПревозот1...

BGN 54.40

Сребърен тон цвете правоъгълник портмонето чанта рамка целувка обков заключване Дръжка на чанта 8. 5x5. 5cm, 2Pcs

Сребрен Тон Цвет Правоаголник Монета Чанта Торба Рамка Бакнеж Clasps Заклучување Чанта Справи 8.5х5.5cm, 2 парчињаСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 8.5х5.5cm(3 4 / 8" x2 1 / 8") Дебелина : 11mm( 3 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 2 Компјутери на Дел НЕ...

BGN 9.00 10.32

5/8 инча 17 мм сребро 24 К злато мощни куки завъртане закопчалка Омар нокти завъртане на куката модула кука за кучета риза яка и каишка набор от

Внатре 17mm(5 / 8 ") моќен snap кука за кеси purses миленици додатокСе користи за КУЧЕ КОШУЛА ЈАКА И ПОВОДНИК СЕТ(една заврши пример)

BGN 42.53

50шт 20 mm rose gold цвят turnbuckle цинк сплав квадратна булавочная обтегач чанти, розово злато колани, катарами

Информации за производот Име : Pin токи Количина : 50pcs Внатрешноста : 20mm Димензии : 28*23mm Бои : Розово злато,злато,сребро,светлина злато,пиштол црн Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 41.57

8 x 3 позлатени рамки чантата съединител-кораби от Китай

Метал Чанта Рамки 8" Open Channel Рамки Бродови од КИНАКвалитетот Метал Чанта Рамка со Синџир ЦиклусиКоличина : 14Тип : Модерна Open ChannelГолемина : 8 x 3 "Крај : Блесок ЗлатоДа нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

BGN 104.00