• Ново
TANQU New 2017 Spring Mini Knit Trim Жаккардовая вълнена тапицерия за Mini Obag Bag Body Bag O аксесоар

TANQU New 2017 Spring Mini Knit Trim Жаккардовая вълнена тапицерия за Mini Obag Bag Body Bag O аксесоар

BGN 24.00
BGN 22.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ :
На сплетам Жакард волна трим е погоден за Мал Obag или други мини ЕВА торба тело. Трим куки во внатрешноста на чантата тело и обезбедува да се справи со завртки преку дупки. Боја : Како на слики шоу. Материјал : 100% Акрил
Пакет се Вклучени : 1 компјутер од сплетам уреденост (Торба тело и рачки не inclueded.

СТАВИ @EXPStore00019 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонот

Всичко за продукта

Тегло:
80g
търговска марка:
TANQU
Материал:
Плат
Номер На Модела:
MX-2
Тип:
Леки Организаторите

Подобни продукти в категория

100шт 10шт 5 САМ Metel зъби цип на главата, плъзгачи, № 5 светкавица гребец слайдер за чанти, шевни изделия

Производ информа mation Име : 5# Metel главата (метални заби )+ патент puller Количина : 10pcs и 100pcsМатеријал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 15.68

12 бр./партида на лицето на Жената чанти аксесоари за багаж чанта прашка кука ключодържател метален голям е размерът на Омар кука обтегач за чанти

12pcs / многу Човек Жените Кеси Додатоци Кеси Кука Keychain метал голема големина hummer кука тока за торбаКоличина : 12pcs / многуве молиме оставете порака за кој вид на боја сакате....

BGN 12.00 12.80

8 x 3 инча( 20 x 8 cm) - голяма златна рамка чантата съединител

8 x 3 инчи( 20 х 8 см) Големи Злато Спојки Чанта РамкаТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки кеса Димензии : Должина : 8 инчен Висина : 3 инчен Боја : Злато Oder Процес : S Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 62.40

На 5 метра златна чанта портфейла верига верига

5 метри Торба злато Синџир Чанта СинџирДа нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

BGN 62.40

6 3/4-инчов никелова рамка чантата съединител без верижни линии

6 3 / 4 Инчи Никел Спојки Чанта Рамка со Синџир Циклуси Сет на 18 Бродови од КинаЦел : Специфики : Количество 18Стил Malibu без Синџир ЈамкаОтворен каналЗаврши НикелГолемина 6 3 / 4"Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

BGN 104.00

Метални кошельковые дограма-8 Olutch Frames-кораби от Китай

Метал Чанта Рамки 8" Open Channel Рамки Бродови од КИНАКвалитетот Метал Чанта Рамка со Синџир ЦиклусиКоличина : 4Тип : Модерна Open ChannelГолемина : 8 x 3 "Крај : ЗлатоДа нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.Следење на вебсајтот од : http : / / ( www.17track.net)Превозот 1...

BGN 59.20

10 мм тон пирамида Screwback шипове за кожата занаят изводи

10мм Злато на Ѕвонење Пирамида Screwback Studs За Кожа Занает Наоди завртка копчето занитвам 100sets / многу Информации за Производот Количина : 100 ја поставуваГолемина : Кол...

BGN 70.40

1 инч ( вътрешен размер ) бронз Овалния отвор в чантата си люверсы с шайби 25 мм 1000 бр./лот

1 инч ( внатрешна големина ) Gunmetal Овална Отворот Чанта Grommets со Подлошки 25мм 1000pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 1000 компјутери ( 1000pcs grommets & 1000pcs подлошки)Големина на : 1 инч ( 25мм ) внатрешен дијаметарБоја : GunmetalПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 64.00

FGGS-кръгла замяна верига е фиксирана за дамска чанта в чантата си или раменна лента чанти злато 6 мм

Тоа може да се користи за рачна ташна,чанта,рамо, рака торба На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да се закачите на синџир на вашата торба...

BGN 6.85

10 мм меден прът чикагские винтове кръгла корона твърди нокти кожена винт спойка Чикаго база направи си САМ чанти бижута метални детайли

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 36.13

Tool case инструменти водоустойчив калъф за фотоапарат с предварително вырезанной пяна за оцеляване преносим контейнер инструмент за носене, съхранение доставката е

боја : ЦрнаМодел : WDF3608 Надворешни димензии : 353*196*85mm Внатрешни димензии : 338*156*74mm Празни Тежина : 0.8 kg Тежина со сунѓерот : 1.3 кг по пакет : 2 KG

BGN 81.00 94.08

Nolvo World Hand Made чанти чанта светло златни метални брави, като вашите собствени чанти защелкивающиеся обков, 20 групи от свободен на кораба

Висок Квалитет на Соодветна Големина креативни заклучување,нови предвремени затворач за м кралот на вашиот сопствен чанта торба чанти​

BGN 58.53

140*3.8 см найлон цветни чанти и колани Дъга колан жените аксесоари регулируем на рамото закачалка за чанти дръжки колани KZ151353

140*3.8 cm Најлон Обоени Кеси Ремени Виножито Појас Додатоци Жените Прилагодливи Рамо Закачалка Чанта Справува со Ремени KZ151353 Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјали : Најлон .3.Боја : Шарени4.Торба за на рака големина : 3.8*140cm.( Прилагодлива должина ) Пакетот Вклучува : 1 Buc торба за на рака Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

BGN 18.38

Нов 2018 взаимозаменяеми популярен панел каишка от изкуствена кожа с покритие от змийска кожа, което марка колан колани, чанти j003

Главен Материјал : Високо квалитетен СТПГолемина : 90*4 см.Имајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 23 CM за предмети...

BGN 18.00 42.78

10шт L форма позлатени чантата си чанта рамка целувка с златни замъци Дръжка чанта 150x92mm

10 Pcs L Форма Злато Позлатен Чанта Торба Рамка Бакнеж Clasps Златна Брави Чанта Справи со 150x92mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 150x92mm Дебелина : 11mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Злато Позлатен Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

BGN 33.00 36.78

10шт 50шт 18*2мм подвесное покритие ястие форма на магнитна ключалка бутона на закопчалката, за да чанта чантата портфейла на едро

Информации за производот Име : Magenetic Копчето Количина : 10sets и Боја : Старо злато Материјал : железо Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

BGN 15.84

THINKTHENDO триъгълник форма на Закопчалката завой заключване обрат брави за DIY чанта чанта в чантата си

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЕлегантен и практичен дизајнПарична казна изработка и цврста издржливаЗа DIY Занает Торба Чанта користиМатеријал : МеталГолемина : 4.3x5.1cm / 1.69x2"(приближно)Боја : Златна,Црна,Бронза,Сребро.Количина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 4.18

26 мм x 42 мм ( 1 3/16 x 1 7/8) Празни етикети етикети Логоса метал-никел, къс метал, етикет, на етикета Логоса

26mm x 42mm ( 1 3 / 16" x 1 7 / 8) Празно Никел металлого ознаки (тагови , Метална Етикета, Ознака , Логото на етикетатаИнформации За ПроизводотQuatity : 50Димензии : 26 x 42 mmБоја : Злато , Никел илиПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

BGN 54.00 54.40

5 висококачествени завъртане на замъци / флип-брави, квадратна или правоъгълна форма, за чанти DIY & bag making suppliers, 8 места

5 Висок квалитет Пресврт Брави / Флип брави, квадратна или правоаголна форма, за торби DIY & торба одлуки добавувачи, 8 избориВисок квалитет пресврт заклучување / флип заклучување, одличен објект за торба DIY , торба за изработка на добавувачи.Количина : Десет заклучување во сите стилови на сликатаБоја : светло злато; боја може да имаат некои разликата се должи да се следи и фото осветлување.Мерење : L01 : 63mm*28mmL02 : 74mm*48mmL03 : 67mm*39mm ( големина 50mm*28 исто така е достапен)L04 : 58mm*32милиметриL05 : 40mm*40mmL06 : 45mm*24mmL07 : 60mm*35mmL08 : 78mm*45mmВе молиме да биде љубезно ве потсети да се стави стил број во платниот известување.МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ЕДНА ТОЧКА ЗА СЕКОЈА ВАША ЦЕЛ ,НО АКО ЦЕЛ ДВА МНОГУ ,МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ДВА ОБЈЕКТИ .Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 67.20