• Ново
20 бр / лот Безплатна доставка мелачка част пластмасов скоростна подходящ Zelmer A861203, 86.1203, 9999990040,420306564070, 996500043314 5th

20 бр / лот Безплатна доставка мелачка част пластмасов скоростна подходящ Zelmer A861203, 86.1203, 9999990040,420306564070, 996500043314 5th

BGN 17.58
BGN 17.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Moedor de carne peças де plástico engrenagem Одговара zelmer HR7752/HR7754/HR7768/HR2724/HR2725'
1. Nós somos profissionais fabricantes де peças де moedor de carne
2. алта qualidade
3. CE engrenagem moedor de carne
4. Заби : 12
Praça Страна : 14,4 mm
Diâmetro : 35 мм
Diâmetro не furo : 5,0 mm
Altura : 16,8 mm
5. Погоден став Zelmer 586 , 686 , 687 , 886 , 887 , 986 , 987 , 1000 , 1200, Филип HR7752/HR7754/HR7768/HR2724/HR2725 ( A Praça Форуми)
6. SKU бр. : 9999990040, 420306564070, 86,1203 , A861203, 996500043314

Всичко за продукта

Тип:
Детайли Мелница
Номер На Модела:
Хм-3

Подобни продукти в категория

Cafiza Professional Coffee Machine почистване на прах 900 грама

Ефикасно ги отстранува кафе остатоци и масла во традиционалните еспресо машина група глави, вентили и линии Специјално формулиран за ефективно користење во задниот флеш процес на чистење Комбинира максимална solubility чистење и моќ со лесен rinsability исто така, Може да се користи за чистење на brewers и сервери NSF Уверение за метал компатибилност и сигурност Опис на Производот URNEX CAFIZA2 Кафе Опрема за Чистење во Прав ефикасно ги отстранува кафе остатоци и масла во традиционалните еспресо машина група глави, вентили и линии...

BGN 55.04

50 бр./лот popsicle пръчки дърво сладолед на пръчка с дължина 55 мм сладолед Lolley кейк Попс като украса

Popsicle Стап сладолед Стапови Борови Дрва Мразlolly Дрвен Стап, Агол на Работ Должина 55мм, 50pcs / многу Објект Име : Popsicle Дрвени Стапчиња Големина : 55*5*2mm Материјал : Борови Дрва Количина : 50pcs / многу Апликации : За правење popsicle и создавање на градење на модели, и така натаму.

BGN 5.36

0.5 M / 35 зъб / дупка 5, 6/metal модел точност микро-въглерод стомана мотора / кабинет / петна / мелачка за месо споделя etc.

Купување на големо пратката ќе биде 30 дена.Материјал : 45 челикТолеранција оценка : 6Забот цврстина : производот има два вида : купите ве молиме наведете Еден или Б.

BGN 12.24

5шт кухненски уред 15т хлебопечка резервни части, аксесоари ременная прехвърляне на хляб за Donlim Midea ACA Panasonic PETRUS PHILIPS и т.н..

Hight квалитет Бренд нова Боја : Црна / Бела број на заби:15 TНашите производи се црно и бело, бојата ќе биде предаден, случајно! Квалитетот остануваат непроменетиОдговара на моделот : за Donlim Midea ACA Panasonic PETRPHILIPS итн...Пакетот вклучува : 5 Pcs опрема

BGN 26.00 31.97

О-пръстени за пръти клапани, резервни части за замяна на замразено машини BQL

Печат прстени за вентил за прачки, BQL сладолед машина Замени на Резервен ДелЗдраво пријател Пред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

BGN 38.40

2 елемента 12V 180C термостат PTC алуминиев отопление с инструменти за монтаж отвор за мини-инструмент с повърхностна изолация

1 вовед : влезен напон : 12 V постојана температура : 180 °C (Сува маса температура се однесува на греење температура плоча кога не е во контакт со секоја супстанција) моќност : Макс 50 W сува топлинска моќ : 8 15 W(за сува греење во инструмент кабинет) големина : 60287mm топлина материјал : PTC Thermistor топлина методи : термичка спроводливост доведе жица : висока температура линија жица : вклучени површината insulate : ДА го користите : ова PTC дел се користи за загревање на воздух или цврсти...

BGN 13.26

MONIN SYRUP 100cl BOTTLE PUMP FOR PERFECT 10ml MEASURES 1.0 Litre 2 PACK

84601007Детали За Производот : Шише пумпа за 100cl или 1.0 Литарски ШишињаСекој притиснете на пумпата мерки точно 10ml мерка на сируп.Бела, течен волумен 10ml, се применуваат за сируп бренд : MONIN полни 1 L цевка нето долго 240mm

BGN 30.08

Острието загонщика мек сладолед machine_Replacement резервни части за машини за сладолед-нова подмяна на част от

Пред место цел, ве молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда за однапред...

BGN 139.20

Кафе почистване на хапчета, Хапчета за кафе-машина, автоматична машина за почистване на кафе машини, 9 бр./ опаковане.

Пакет содржи : 1 пакет (9pcs) упатство за употреба : Секое време со користење на еден, овој производ е 9pieces, можете да го користите 9 пати кафе машина за чистење...

BGN 64.00 70.72

1 бр мелачка споделя острието на ножа от неръждаема стомана с диаметър 50 mm за Moulinex HV6

ОписМатеријал : Нерѓосувачки челикДимензии : 3.5 х 3.5 х 0.5 cm / 1.4' " x 1.4' " x 0.2''(L x W x Thickess)Боја : Како што е прикажаноКарактеристики : Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Дијаметар е 50mm.Плоштад дупка големина е 8мм.Дебелината е 5мм.Погоден за Moulinex HV6 тип 133.Пакетот Вклучува : 1 парче Мелница за Месо СечилотоНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

BGN 7.00 7.98

Безплатна доставка на / 10.5 мм голям външен диаметър 1 бр. мелачка спринцовка корона за сушени меса черупки фуния ръчно изработени от неръждаема стомана тръба

Бесплатни shpping / 10.5 mm Големи надворешниот дијаметар 1pc мелница за месо stuffer главата за Колбас црева инка рачно изработени цевка од нерѓосувачки челик

BGN 40.00 42.54

5шт оригинален Midea дим вентилатор gear keyswitch 4 клавиши преминете на клавиатурата с линии обхват на предния капак на части

Оригиналниот Medea 4 копчиња Спектар худ switch .За Сите КупувачиПлаќање Ние прифаќаме Т / T, Зачувам, и western UnionПревозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 3 дена...

BGN 22.40

Висококачествено острие на блендер Philips HR7625 HR7620 RI7620 RI7625 HR2160 HR2168 HR2003 HR2004 HR2006 HR2024 HR2027 HR2028

Опис на производот Опис Компатибилен HR7625 HR7620 RI7620 RI7625 HR2160 HR2168 HR2003 HR2004 HR2006 HR2024 HR2027 HR2028 HR1727 HR1724 HR7620 HR7625 Забелешка : Постојат фоки

BGN 24.00 26.56

5шт 22мм*8мм*8м носен хлебопечка сорбе машина, пасатор, аксесоари, резервни части сальниковое пръстен за lg, samsung, Philips...

Hight квалитет на(Посилни еластичност) ТОПЛА ПРОДАЖБА во кина,русија,Европа,. Димензии : дијаметар Од 22mm внатрешен дијаметар:8мм дебелината:8мм ТЦ тип Имаме и други димензии.Ако ви треба други големини...

BGN 15.00 18.99

AC220-240V 0.6 VA мулти горелки за газов котлон, газова печка част 6 изхода клемм pulse детонатора

AC220240 V 0.6 VA Мулти горилници шпорет на гас Гас Печка Делови 6 излезни терминали пулсот ignitor Технички Параметри : Номинална моќност : 0.6 VA Излезен напон : ≥25 KV Максимална амбиентална температура : 120 ℃ Палење на енергија : ≥ 1m J Палење фреквенција : 35 пати / втор или 69 пати / втор Излезна порта : 6 животниот век : ≥1,000,000 Искри

BGN 27.18

(2000pcs/pack) на капачката и тялото казаха, че има 2 vegetable прозрачен / ясно капсула зеленчук hpmc празна

(2000pcs / pack) капа и телото одделени 2# зеленчук транспарентен / заоблачено HPMC зеленчук празни капсулаСовети : 1.Вашиот парцела ќе биде испратена преку eпакет или CNE стандардно.2.Ве молиме оставете порака за да ни каже на големината на капсула и вид на капсула ви треба,одделени една или се приклучи на еден?3.Ве молиме оставете порака или пратете ми на мејл ако имате било какви прашања.Многу благодарам.Опис На ПроизводотПриродни капсули се дизајнирани да се одржи било каков вид на лек билки, витамини и други материи...

BGN 49.44

Едно голямо о-пръстен подмяна на машина за сладолед дубликат част

Еден запечатување прстени на сладолед машина Замени на Резервен ДелВе молиме кажете ни за вашата машина модел за замени на резервни делови потврда...

BGN 15.65

1PC 3Л хоризонтален тип ръчно спринцовка колбаси, спринцовка наденици от неръждаема стомана контейнер с месо,машина за производство на колбаси

1 PC 3 L Хоризонтална Вид Прирачник Колбас Stuffer,нерѓосувачки челик колбас stuffer,месо додатен,колбас машина за правењеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Напомена : Оваа цена е за 3 L ,ако сакате другите модел со 5 L или 7 L , ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена ,ви благодариме !Describtion1) Производ број : G1912) Име : Колбас додатен stuffer3) Модел : 3 L4) Клипот материјал : нерѓосувачки Челик5) Машина големина : 43*16*19cm6) Пакет големина : 47*23*24 CM7) Бруто тежина : 12.5 килограми8) за Употреба : во кујна, ресторан и многу преработка на храна место.

BGN 162.45

Транспортни ленти хлебопечки 173t периметър 519mm част хлебопечки аксесоари за кухненски уред част зони хлебопечки

173 T Периметар 519mmСе однесува на : XBM1028 G / 1208 S / 1028 GP / 1028 AF / 1139 S / 1139 SP / 1029 S / 1128 S / 1136 S / 1310 S / 1028 / DL400 MB1319 V PE6200 / PE8500 / PE8550 / PE9500 / PE9600 / PE8020 A / PE8300други модели, ве молиме кликнете подолу за да го внесете:Ако не се најде модел кој го сакате, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 7.00 11.52

5 бр. много високо качество на хлебопечка резервни части хлебопечка смесване на острието алуминиева сплав Cuchillas Безплатна доставка

Материјал : Алуминиум легура завршна Површина : Тефлон Понесе големина : 8mm Објект големина : како на сликата show (ве Молиме проверете внимателно !) Дозволете една мала грешка.

BGN 48.06

Истински оригиналната микровълнова печка магнетрон за midea WITOL 2m219j магнитна тръба анализира 9 на нова

Вистински оригинални микробранова Печка Magnetron за midea WITOL 2 M219 J магнетни цевка расклопување 9 во новиотТопло потсетување : Микробранова печка magnetron WITOL 2 M219 J производ е оригиналот расклопување, couplers 89 во нов, по ултразвучно и специјална течност за перење чистење на површината без маснотии и прашина Покрај тоа, складирање и отстранување на сите тестирани од страна на професионална опрема...

BGN 41.00 61.60