• Ново
2017 пролет дамска чанта мода чанта вода за измиване мека кожа овча кожа чанта, голяма пазарска чанта A52

2017 пролет дамска чанта мода чанта вода за измиване мека кожа овча кожа чанта, голяма пазарска чанта A52

BGN 79.81
BGN 44.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка

детали за производот

Всичко за продукта

Размер:
(30cm
Тип Елемент:
Чанти
Стил:
Модни модели
търговска марка:
ДИГЕРУИ
Външен вид:
Иловый Джоб
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Брой писалки / ремъци:
Два
Тип Естествена Кожа:
Овча кожа
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип,Вътрешен Накрайник Джоб
Украса:
Рюшами
Номер На Модела:
А52 А53
Видове чанти:
Рамото И Чанти
Основен Материал:
естествена кожа
Форма:
Двигатели
Случай:
Гъвкави
За да кандидатстват за:
младежи
вътрешната структура на чантата:
джоб за потребителски данни
Форма:
оформете кнедли
Елемент На Модата:
Вязаный
entresol disirous:
Има
дали книжарници:
is
модел раменния колан:
0812
Подплата:
терилен
спомена тип компоненти носи:
чук
is:
други / други

Подобни продукти в категория

KUQIDAISHU Bao Всички 2018 нов стил геометрични нередовни Модни дамски чанти верига Crossbody чанта за жени Bao Мъкна известен

За Производите♥ Стил : KUQIDAISHU Bao Totes 2018 Нов Стил Геометриски Нерегуларни Мода Жените Кеси Синџир Crossbody Кеси за Жените Bao Tote Познати♥ 100% Сосема Нов Дизајн ...

BGN 22.00 29.63

Най-новият раница сребрист дамски Модни чанти Лазерна решетка геометрична светлинна раница за момичета ученически чанти

Најновите Ранец Noctilucent Жените Модни Чанти Ласерски Решетки Геометриски Прозрачна Ранец за тинејџерки Училиште Кесиголемина : 23x14x31cmголемина : 22x12x30cmПревозот Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

BGN 47.00 77.70

Dispalang Морската Стила На Жените Раница Котката Лапичка Печат Училищна Чанта Дами Лаптоп, Раници Дамски Ежедневни Пътна Чанта Mochila Feminina

Dispalang Preppy Стил За Жени Ранец Мачка Шепа Печати Училиште Торба Дами Лаптоп Ранци Женски Секојдневен Патна Торба Mochila Feminina

BGN 53.00 70.37

Мода жените раница високо качество на младежки кожени раници за момичета дамски училищна чанта Bagpack mochila 2017

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти 5започнува повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги...

BGN 46.00 81.20

Цвете Принцеса Найлон Бродерия На Цвете Crossbody Чанта Дамска Чанта Куриерски Чанти За Момичета Bolsos Mujer Bolsa Feminina

Цвет Принцеза Најлон Везови Цвет Торба Чанта Crossbody Гласник Торба Жени Средно Училиште Девојки Дами, Рачни Торби Bolsos Mujer Sac Главен Femme Dames Tassen Берза Дона

BGN 45.00 88.00

Ins Hot Small Women Messenger чанта с панделки САМ Women луксозни чанти, дамски чанти дизайнер на елегантни вечерни парти верига чанта

In Топла Мали Жените Гласник Кеси со Панделки DIY Жените Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Елегантен Вечер Партија Синџир ТорбаПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

BGN 37.00 71.52

XIYUAN марка вечер клатч Златен Диамант в чантата си чанта на жената сватба сватбена gold crystal Diamond верига клатчи за мама

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 19cm ширина : 13cm максимална : 6cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

BGN 140.00 274.03

Естествена Кожа Нови Модни Дамски Чанти На Най-Високо Качество Чанти За Рамо Дамски Момиче Нитове Истинска Естествена Кожена Чанта

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 31 X25.5x12.5cmМатеријал : вистинска кожаЗабелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 23cm толеранција, ова не е голем квалитет проблемПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

BGN 83.00 163.20

Dispalang марка дамска чанта с високо качество дамски чанти черно бели райета най-Дръжка чанта дами, голяма чанта

Dispalang Бренд Жените Торба Висок Квалитет на женски Чанти Црно Бела Шарени Топсе Справи со Кеси Дами Голема ЧантаПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

BGN 42.00 55.44

истински се втурнаха Bolsa Feminina с две лица на пълно качество вечерна чанта планински кристал пръстен женски малка булка на сватба кръст-на тялото

тоа е многу симпатична,разновиден,може да се носи со нешто dressy или облечени машки и женски надолу,тоа ќе оди добро со нешто што се носат.Тоа е Тоа може да се користи како вечер торба,спојки чанта ,паричник и така натаму...

BGN 26.00 28.80

Открийте проста женска чанта чанта с метална верига корейски стил бочкообразная Мини чанта през рамо подаръци за момичета женски

Нова Едноставна Жените Торба рачна ташна со Метални Синџир Кореја Стил Барел во Облик на Мини Crossbody Торба Подароци за Девојки ЖенскиГОЛЕМИНА : 20*13*10смМАТЕРИЈАЛ : СТП.ТИП : торба.Топло Совети Како Подолу1...

BGN 17.00 28.80

Жените Messenger чанта 2017 Реколта дизайн чанта с високо качество изкуствена кожа, чанти дамски ръчни чанта дръжка Мъкна дръжки за Obag

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕдетали за производот:Тука се и некои совети за вас во шопинг .Број 1 Кога ние ќе го организира превозот за вас, откако ќе се плати?Работникот ќе го организира превозот во 23 дена по вашата исплата е направено ...

BGN 15.00 16.00

Жена Чантата Си Жена Портфейл Кожен Дълъг Заклепочный Паричен Джоба Карта На Притежателя На Монетите, Портфейли Луксозен Дизайнерски Телефон Доларовата Цена На П?

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.2 Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.3...

BGN 13.00 19.10

Yesello Nylon Fashion Multi Pattern Small Cosmetic Makeup Brush Bag

Материјал : водоотпорен N ylonПакетот Вклучува : 1* сочинуваат торбаБоја како phot o showознака : патување сочинуваат складирање торбаМОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.1...

BGN 6.00 6.78

жена раница black скъпа раница mochilas escolares para adolescentes meninas escola rugzak vrouwen mochila couro bagpack

жена назад пак црна симпатична ранец mochilas escolares став adolescentes meninas escola rugzak vrouwen mochila couro bagpackОпшти љубезно потсетување : Полно име и Адресапред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.Руската име мора да биде 3 зборовите .Ценатука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена...

BGN 21.00 34.64