• Ново
Открийте проста женска чанта чанта с метална верига корейски стил бочкообразная Мини чанта през рамо подаръци за момичета женски

Открийте проста женска чанта чанта с метална верига корейски стил бочкообразная Мини чанта през рамо подаръци за момичета женски

BGN 28.80
BGN 17.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


Нова Едноставна Жените Торба рачна ташна со Метални Синџир Кореја Стил Барел во Облик на Мини Crossbody Торба Подароци за Девојки Женски
ГОЛЕМИНА : 20*13*10см
МАТЕРИЈАЛ : СТП.
ТИП : торба.
Топло Совети Како Подолу
1. Пакет содржи : 1 x торба
2. таму може да се 1-2cm нормално мерење на грешка.
3.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од следи поставување

Всичко за продукта

Размер:
women shoulder bag
Тип Елемент:
Чанти
Стил:
Модни модели
Подкладочный Материал:
Изкуствена Кожа
Форма:
Бочкообразная форма
Пол:
Жени
търговска марка:
этя
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Украса:
Заключване
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
lwt2017051801
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Интериорен Джоб Шлица
Тип На Затваряне:
покритие
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Външен вид:
Твърди Чанта
Видове чанти:
Рамото И Чанти
Основен Материал:
PU
Случай:
Гъвкави
брой:
lwt2017051801
Предмет на:
дамски чанта през рамо
Материал:
PU
Подкладочный Материал:
Изкуствена Кожа
Форма:
Бъчва Форма
Стил:
Корея
Размер:
20 * 13 * 10 см
Тегло:
0,4 кг

Подобни продукти в категория

XIYUAN марка вечер клатч Златен Диамант в чантата си чанта на жената сватба сватбена gold crystal Diamond верига клатчи за мама

СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБАПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПАВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ : долго : 19cm ширина : 13cm максимална : 6cm ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно1...

BGN 140.00 274.03

Жена Чантата Си Жена Портфейл Кожен Дълъг Заклепочный Паричен Джоба Карта На Притежателя На Монетите, Портфейли Луксозен Дизайнерски Телефон Доларовата Цена На П?

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.2 Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.3...

BGN 13.00 19.10

Цвете Принцеса Найлон Бродерия На Цвете Crossbody Чанта Дамска Чанта Куриерски Чанти За Момичета Bolsos Mujer Bolsa Feminina

Цвет Принцеза Најлон Везови Цвет Торба Чанта Crossbody Гласник Торба Жени Средно Училиште Девојки Дами, Рачни Торби Bolsos Mujer Sac Главен Femme Dames Tassen Берза Дона

BGN 45.00 88.00

2018 нова бродерия в луксозна чанта на дизайнер високо качество лачена кожа дами офис чанти, дамски чанти на известни марки

Објектот информации : Име на производ : ICEV 2018 нови везови луксузна чанта дизајнер висок квалитет на патент кожа дами канцеларија кеси чанти жените познати брендовиТорба Тип : Чанта, Гласник торба, TotesПредмет Тип : Патент КожаОбвивка материјал : ПолиестерЗатворање тип : ПатентМерење : 31 * 15 * 21 cmПогоден повод : Одите на Шопинг, Датира, Божиќ Подароци, Партија, Вечер, Подароци, итн.ИМАЈТЕ на ум 1 : Има можеби малку големина отстапување (12cm)од реалниот кеси, бидејќи ние мерка со рака.ЗАБЕЛЕШКА 2 : Како снимањето светлина, агли и компјутерските дисплеи, може да постојат неколку боја разлики.ЗАБЕЛЕШКА 3 : ве Молиме погледнете го големина внимателно пред цел да бидете сигурни дека нема да бидете разочарани.ICEV 2018 нови везови луксузна чанта дизајнер висок квалитет на патент кожа дами канцеларија кеси чанти жените познати брендовиICEV 2018 нови везови луксузна чанта дизајнер висок квалитет на патент кожа дами канцеларија кеси чанти жените познати брендовиICEV 2018 нови везови луксузна чанта дизајнер висок квалитет на патент кожа дами канцеларија кеси чанти жените познати брендовиБелешки : 1 Инч= 2.54 см ; 1 CM=0.39 Инчен Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13 см грешка...

BGN 95.97

INSTANTARTS картина масло пейзаж дърво жените са големи чанти марка дизайнер на дамски чанта за пътуване за закупуване топ дръжка чанта

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

BGN 38.00 63.98

HMUNII пътни аксесоари за декорация косметичка за момичета платно стоманена кутия makeupbag светкавица персонални преносими преносими чанти

HMUNII Патување додатоци завршувањето на козметички торба за девојки платно челик кутија makeupbag патент персоналните преносни преносни кесиМатеријали : НајлонПродажба метод:Продажба од страна на објект боја сликите се само референтни примероци...

BGN 7.00 12.78

Нови дамски чанти от естествена кожа ръчно рисувани с релефни цветя модни луксозни чанти, дамски чанти дизайнерски дамски кожени чанти

SUWERER Сите кеси се избор на висок квалитет на првиот слој од кожа производство Кожа линии како човечка кожа,Во некои места повеќе деликатна во некои места груб, сите линии не може да биде точно на ист кожа...

BGN 240.00 413.28

2017 Нова Луксозна Вечерна Чанта Woman Party Clutches Елегантни Диамантени Копринени Вечерни Чанти За Рамо За Жени

многу од цел normaly процесот на внатрешниот 24 часа, а Ние обично се обезбеди преку Слободни Кина Пост Воздух Mail / Хонг Конг Пост И Eпакет Што Нормално Трае 2045 Дена За Испорачани Превозот Преку EMS / DHL / Федекс / SF Express / Aramex и така натаму, исто така, се Достапни ако сакате да ја платите дополнителна наплата или ќе се направи голема количина цел ќе биде Слободен за Ажурирање1...

BGN 27.00 31.98

DOYUTIG дамска мода Сплит кожа голяма чанта Дама на класическия европейски дизайн Crossbody чанта прост стил големи чанти F553

dianxiaobao_1dianxiaobao_2DOYUTIG Модата Жените Сплит Кожа Голема Чанта Дама Класичната Вистинска Кожа Crossbody Кеси Едноставен Стил Големи Totes F553Објектот Димензии : Должина 34cm * Ширина 15cm * Висина 31cmОбјектот Тежина : 800gОбјектот Материјал : Подели Кожаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 83.00 128.06

FORUDESIGNS жени изкуствена кожа раница сладък куче розово малка светкавица мека момиче тийнейджър училище Backapcks чанта за пътуване раница

Добредојдовте на FORUDESIGNS Гдин Миленици Уметност Стилски ПродавницаП : трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? A : За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 32.00 52.78

Ins Hot Small Women Messenger чанта с панделки САМ Women луксозни чанти, дамски чанти дизайнер на елегантни вечерни парти верига чанта

In Топла Мали Жените Гласник Кеси со Панделки DIY Жените Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Елегантен Вечер Партија Синџир ТорбаПакувањеНема кутија за пакување на производот ,но ако сакате еден,можете да платите 3 долар да се пакувам.И ве молиме контактирајте со нас.Мерење ,Моделот,Бојата на мониторотПоради различни производство на серии или различни мерни методи, може да се отстапува на 0.39 да 1.18 инчен на производот,и шема или внатрешните материјал не може да биде иста...

BGN 37.00 71.52

Мода бродерия мини дизайнерска чанта реколта рамо чанти модел чанта за свободното време просто куриерска чанта черно -45

Производ големина : 21*14*2cmГлавен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 23cm прирачник за грешка при мерење...

BGN 9.00 16.00

Жените Messenger чанта 2017 Реколта дизайн чанта с високо качество изкуствена кожа, чанти дамски ръчни чанта дръжка Мъкна дръжки за Obag

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕдетали за производот:Тука се и некои совети за вас во шопинг .Број 1 Кога ние ќе го организира превозот за вас, откако ќе се плати?Работникот ќе го организира превозот во 23 дена по вашата исплата е направено ...

BGN 15.00 16.00

Козметична кутия ПУ водоустойчив дамски стеганая професионална косметичка женствена чанта за съхранение с голям капацитет пътна косметичка-40

Производ големина : 15.5*12.5*7.5 cmГлавен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 23cm прирачник за грешка при мерење...

BGN 11.00 18.88

Нов златен и Черен Кристал Вечерна твърда кутия клатч и вечерни чанти за жени партия сватба бала рокля мач обувки

Нови Злато и Црна Кристал Вечер Тешко Кутија Спојки и Вечер Кеси за Жените Партија, Свадба, Матурска Облека Натпревар ЧевлиБРЕНД НОВИ & ПЕНЛИВИТопли Кристално Канџите & Вечер ЧантиОва е високо крајот исклучителна Метална Рамка & A+ Кристал торба...

BGN 30.00 57.60

Диамантена решетка жени Ден клатч изкуствена кожа жени клатчи дамски ръчни чанти плик чанта Луксозни партия вечерни чанти bolsa

ЗА БРЕНД Мода е вечна тема на жените кои се загрижени за своите моден вкус и, исто така, се грижи за другите"...

BGN 14.00 28.80

Най-новият раница сребрист дамски Модни чанти Лазерна решетка геометрична светлинна раница за момичета ученически чанти

Најновите Ранец Noctilucent Жените Модни Чанти Ласерски Решетки Геометриски Прозрачна Ранец за тинејџерки Училиште Кесиголемина : 23x14x31cmголемина : 22x12x30cmПревозот Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

BGN 47.00 77.70

истински се втурнаха Bolsa Feminina с две лица на пълно качество вечерна чанта планински кристал пръстен женски малка булка на сватба кръст-на тялото

тоа е многу симпатична,разновиден,може да се носи со нешто dressy или облечени машки и женски надолу,тоа ќе оди добро со нешто што се носат.Тоа е Тоа може да се користи како вечер торба,спојки чанта ,паричник и така натаму...

BGN 26.00 28.80