• Ново
Lancardo Luxury Brand Дамски Часовници Червени Кожени Часовници Мода Прости Стилни Дамски Ръчни Часовници Relogio 4 Цвята

Lancardo Luxury Brand Дамски Часовници Червени Кожени Часовници Мода Прости Стилни Дамски Ръчни Часовници Relogio 4 Цвята

BGN 15.97

Сума
Налично за поръчка


Целата - Бренд : Lancardo - Часовници категории : Жените - Карактеристики : Кинески елемент;Слатка Тип;Кристал Види Dial - Движење тип : Кварц - Дисплеј тип : Покажувачот - го Бирате боја : Роза Злато/Бела Бенд - Бенд materal : СТП Кожа - Затворач тип : Pin тока - Бенд боја : Црвено/Бело/Black/Розова Големина и тежина - Види lenght : за 22.5 см - Dial дијаметар : за 3.3 cm - Dial дебелина : за 1.0 см - Бенд ширина : за 1.6 см - Види тежина : за 30g
Lancardo Луксузен Бренд Жените Часовници Црвена Кожа Watch Fashion Едноставен, Стилски Дами Зглоб Часовници Relogio 4 Бои
1pcs Џеб 1pcs Види И нормала пакет
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ), само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање .
Како да се прилагоди на ДОЛЖИНАТА на watch бренд.
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,Ali Express Стандард Shippping,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од (Ali Express Стандард Shippping), да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Материал Кутии И Чанти:
Кадифе
Номер На Модела:
а50283
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Дължината На Лентата:
22.5 см
Характеристика:
Водоустойчив, Автоматична Дата, Няма
Пол:
Жени
Широчина На Лентата:
16мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Вид На Материала На Лентата:
PU
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Движение:
Кварц
Диаметър На Циферблата:
33 mm
търговска марка:
Ланкардо
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex

Подобни продукти в категория

2018 Fashion Whole Diamond Dial with High End Unique Starp Ladies Steel Quartz Watchwrist Suit Friend for the Gift

Предмет : DP022Печати ЛОГО : ДаПрилагодување : ДаПосебни карактеристики : Декорацијастил : НеврзанДали патентот набавка : НеВодоотпорен : НикојДвижење тип : кварцУпотреба на толпата : дамиДвижење : кварц видиПовршински дијаметар : 3.6 CM / 1.42 "Dial дебелина : 0.7 CM / 0.28 "Рака ширина : 1.4 CM / 0.55 "Рака должина : 21.7 CM / 8.54 "Тежина : 61.5 g1 X Види

BGN 14.00 19.52

Aimecor 2017 кварцов ръчен часовник часовници мъжки 3D Lotus ретро дизайн, Кожена каишка аналогов сплав дамски часовници многоцветен Y1129

Моден Жените 3 D LotРетро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетУникатен круг dial дизајн, многу шик и стилскиПрилагодливи игла тока за прицврстување наОблечен во овој зглоб се види е толку прекрасно искуства, како што се допирање на уметноста директноДвижење : КварцДисплеј : ПокажувачотDial Облик : ТркалезнаМатеријал : Алуминиумски,СТП КожаСлучај Дијаметар : 37mmСлучај Дебелина : 9mmБендот должина : 220mm (вклучуваат случај)Бендот Ширина : 12mmКоличина : 1Пакетот вклучува : 1 x Види

BGN 4.00 4.72

Skmei спортни дамски часовници военни часовници LED Digital Fashion Casual Clock Girls Ladies Watches Women Clock Relojes Mujer

Skmei Спортски Жените Часовници Воена Види LED Дигитални Мода Обичните Дами Часовници Жените Часовник Relojes MujerНие Ви Гарантира : Висок квалитет : сите предмети ќе бидат тестирани два пати пред да бидат испратени.Добра услуга : 15 дена гаранција! Ако постои било каква невештачки квалитет проблем, може да го вратите за нова.Safe логистика : сите предмети ќе биде транспортирана со следење на број...

BGN 15.00 22.13

Творчески цветна Въртележка мащаба на Пу кожен колан дамски часовници, механични часовници жени DE14 капка

Креативни Шарени Рингишпил Скала Стп Кожен Појас Дами ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Weigth : 40gДвижење : Кварц движењеБендот материјал : кожа СТПТабела Огледало Материјал : минерално стаклоГолемина : D : D ial дијаметар 4*4 смТабела пропусен опсег од 2.5 cmБендот Должина : 22cmПакет Содржина : 1 X Креативни Шарени Рингишпил Скала Стп Кожен Појас Дами Часовници (НЕМА Мало Поле...

BGN 4.00 5.92

Прост стил КЕВИН Watch дамски Кварцов часовник дамски Дама момиче Casaul ръчен часовник подарък relogio feminino W22090

види, кварц види, relogio masculino, relogio човекот се види , жена види, види за жената, да се види за човекот, мода види, casua Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов Бренд : КЕВИН Движење : Кварц Види Дијаметар : За 4.0 cm Случај Дебелина : За 0.9 cm Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 20 mm Вкупна Должина : Околу 21 см Забелешка : Не е водоотпорен, ве молиме да не го носат кога ќе пливаат или допрете вода! Пакет Содржина : 1 x Види

BGN 11.00 15.98

IBSO марка 6.5 мм-тънки кварцов часовник жени мрежа от неръждаема стомана и кожена каишка дамски часовници 2018 Мода Montre Femme

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)...

BGN 32.00 62.40

Мини фокус топ марка кварцов дамски часовник дами сребърна гривна часовници за жени луксозно рокля кристали Femme ръчен часовник

Топло Совети : 1 Кога ќе го одбра види, ве молиме да обрнете внимание за да димензии на часовник, особено должината на бендот.Ако се види бенд е премногу краток за вас, ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел.2...

BGN 29.00 47.18

Relojes Mujer 2017 женски райета тъканни въжета ръчен часовник дамски цветни гривни кварцови часовници дамски часовници Relogio на едро

Relojes Mujer 2017 Жените Шарени Крпа Рака рачен часовник Жените Флорални Хривнија Кварц Види Жените Часовници Relogio трговија на ГолемоФункција : 100% сосема нов и висок квалитет ...

BGN 3.00 4.78

SKMEI дамски спортни часовници открит спорт водоустойчива led детски часовници военен многофункционален момче момиче ръчен часовник montre femme

SKMEI Жените Спортски Часовници Отворено Спорт Водоотпорен Цифрен LED Види Воена Мултифункционален Момче Девојка Деца рачен часовник montre femmeНие Ви Гарантира : Висок квалитет : сите предмети ќе бидат тестирани два пати пред да бидат испратени.Добра услуга : 15 дена гаранција! Ако постои било каква невештачки квалитет проблем, може да го вратите за нова.Safe логистика : сите предмети ќе биде транспортирана со следење на број...

BGN 15.00 22.13

2018 Мода Дизайн На Крилата Гривна Часовник Пълен Стомана, Кварцов Часовник Жени Маншет Маншет Часовници Femme Relojes Mujer Relogio Feminino

modname=ckeditorОва е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов Модерен, многу шармантна за сите прилики...

BGN 6.00 6.35

Нови дамски часовници квадратни изкуствени дамски рокли часовници дамски ежедневни кожени кварцов часовник аналогов часовник подаръци relogios feminino 2017

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : Мажи ЖениДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : кожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

BGN 4.78

KIMIO Rolling Diamond Watch Women Dress розово злато Модни дамски часовници луксозна марка дамски часовници гривна, часовник дамски кварцов механизъм

Пад на превозот поддршка !! Мали трговија на големо попуст за поддршка !!>>GeneralБрендKIMIO>>За DialДвижење типЈапонија Кварц ДвижењеСлучај материјалЛегураDial дијаметар32 ммDial дебелина од 8 мм>>За БендотБендот материјалЛегураЗатворач типХривнија ТокаБендот Ширина15 mmБендот Lenght20 cm>>За ФункцијаОтпорен На ВодаЖивотот Водоотпорен (не се за пливање или нуркање)Специјални функцииНикој>>Клучни Поени12 месец фабрика гаранцијаDial во рок од пет исклучителна кристал камен, слободни тркалаDial надвор е убаво украсена со кристали камен кругИсклучителна природна бисери скала

BGN 26.00 41.94

2017 нов дизайн Relogio Feminino часовници мода дамски карта на света Кожена каишка аналогов Кварцов часовник часовник подарък 323

Моден Жените Мапата на Светот Кожа Бенд Аналогни Кварц Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаБендот Материјал : Кожа СТПСлучај Материјал : Нерѓосувачки челикДисплеј Тип : АналогниСлучај Големина : 3.8 cm x 3.8 cmСлучај Дебелина : 1cmБендот Должина : 23cmБоја : Како на Сликата ПокажуваПакет Содржина : 1x Види

BGN 3.00 3.18

Топ модната марка луксозни CHENXI часовници дамски златни часовници, ежедневни Кварцов ръчен часовник Водоустойчив дамски часовници за жени

Топ Моден Бренд Луксузни CHENXI Часовници Жените Златна Види Секојдневен Кварц рачен часовник Водоотпорен Женски Види на Часовникот За Женски Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 19cm Види бенд Ширина Прибл : 1.4 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 2.9 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 2.35 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.0 cm Тежина : Околу 65g Пакет : Едноставен PVC Кеса

BGN 18.00 32.64

Известната марка XINHUA дамски часовник циферблат от неръждаема стомана ръчен часовник дамски модни часовници гривна цвете дамски часовници reloj mujer

Познатиот XINHUA Бренд Жените се Види од не ' Рѓосувачки Челик Бирате рачни часовници Жените Мода Хривнија Часовник Цвет Дами Види reloj mujer

BGN 8.00 9.26

2017 Brand New Luxury G&D Wome Кварцов Ръчен Часовник От Неръждаема Стомана Relojes Mujer Silver Ladies Bracelet Watch Relogio Feminino

7334 1.Детали За Производот : Бренд Име : G&DМесто на Потекло : ГУАНГЖУ во КинаБрој На Модел : B037Тип : Шарм;Fashion;Луксузни;Карактеристики : Декорација / За ПодароциМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПол : ЖенитеВозраст : Возрасни&Младите ДамиВиди рака siz e : 7.87 инч ( Прилагодливи)Види случај големина : 0.28 инченПојас Боја : Златна / СребренаБирате Боја : Златна / Сребрена / Златна&Сребро.Види Движење : АналогниТежина : 0.135 gВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПојас Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПакување Детали : 1*G&D ВидиИспорака Детална : ги постигне ВО 5 ДенаОтпорен На Вода : Нема Водоотпорен2.Извонредни Карактеристики : A...

BGN 23.00 31.54