• Ново
Известната марка XINHUA дамски часовник циферблат от неръждаема стомана ръчен часовник дамски модни часовници гривна цвете дамски часовници reloj mujer

Известната марка XINHUA дамски часовник циферблат от неръждаема стомана ръчен часовник дамски модни часовници гривна цвете дамски часовници reloj mujer

BGN 9.26
BGN 8.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Познатиот XINHUA Бренд Жените се Види од не ' Рѓосувачки Челик Бирате рачни часовници Жените Мода Хривнија Часовник Цвет Дами Види reloj mujer

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Широчина На Лентата:
9мм
Форма На Корпуса:
Кръг
търговска марка:
XIRHUA
Пол:
Жени
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дебелина На Корпуса:
13 мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Дължината На Лентата:
20 см
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Диаметър На Циферблата:
11мм
Тип Обков:
Няма
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Номер На Модела:
Дамски часовници
Име:
часовници
Стил 1:
Лукс
Стил 2:
Спорт
Тип:
бизнес
Тълпата 6:
homme
Кроу 7:
relogio
Дисплей:
Аналог
случай 1:
подарък
случай 2:
Парти
Предмет на:
saat

Подобни продукти в категория

Позлатени гривна часовник жените луксозен Crystal рокля мода ръчен часовник дами рокля бизнес кварцов часовник XR1677

Објектот специфики : Предмет Тип : Рачни ЧасовнициСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликDial Прозорец Материјал Тип : СтаклоDial Материјал Тип На : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцDial Дијаметар : 3.2 cm / 1.26"(прибл.)Бендот Должина : 20 cm / 7.87"(прибл.)Бендот Ширина : 1.2 см / 0.47"(прибл.)Затворач Тип : 0Кутии & Случаи Материјал : ЈП торбаПол : ЖенитеСтил : Fashion & НеврзанСостојба : Нова без ознакиDial Се Прикаже : АналогниФункција : Отпорен на Вода(Не се за пливање)Случај Облик : ТркалезнаБоја : Како на сликата прикажаниAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење! Ви благодариме за вашето разбирање!1 X Види

BGN 6.00 6.08

AILANG 2017 Party Dress sapphire crystal Case жени златна каишка мода луксозен дизайнерски механични женски автоматични часовници за дами

AILANG 2017 Партија се Облекуваат Sapphire Кристал Случај Жените Златна Рака Модни Луксузни Дизајн Механички Жените Автоматски се Види ДамиСпецификација : Случај Дијаметар : 29mmСлучај Дебелина : 13mmБендот Должина : 24cmБендот Ширина : 16mmКомпоненти Вклучени : 1 x Подарок (Хривнија)1 x Вистински AILANG Види1 x Подарок Кутија1 x Clearning платно1 x Гаранциона картичкаОпис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи...

BGN 158.00 263.97

2017 нов дизайн Relogio Feminino часовници мода дамски карта на света Кожена каишка аналогов Кварцов часовник часовник подарък 323

Моден Жените Мапата на Светот Кожа Бенд Аналогни Кварц Зглоб Види ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаБендот Материјал : Кожа СТПСлучај Материјал : Нерѓосувачки челикДисплеј Тип : АналогниСлучај Големина : 3.8 cm x 3.8 cmСлучај Дебелина : 1cmБендот Должина : 23cmБоја : Како на Сликата ПокажуваПакет Содржина : 1x Види

BGN 3.00 3.18

IBSO марка 6.5 мм-тънки кварцов часовник жени мрежа от неръждаема стомана и кожена каишка дамски часовници 2018 Мода Montre Femme

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)...

BGN 32.00 62.40

Дамски Ръчни Часовници Водоустойчиви Дамски Модни Ежедневни Кварцови Часовници Женствена Рокля Часовници Montre Femme Relogio Feminino

Дами Зглоб Види Жените Водоотпорен Мода Обичните Кварц Се Види На Часовникот Жените Се Облекуваат Часовници Montre Femme Relogio Feminino Бренд : SKMEI Часовници категории : Жени Види стил : Мода Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот Бенд materal : Кожа Затворач тип : Pin тока Бенд боја : Црна / Бела / Red / Сино / Розова Види lenght : прибл 23cm Dial дијаметар : прибл 3.6 cm Dial дебелина : прибл 0.9 cm Бенд ширина : околу 1.8 cm Види тежина : околу 30gНа водоотпорен длабочина е до 3 Bar,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)Жените Види : Часовници Жени

BGN 23.00 30.86

2017 Горещи Продажба На Дамски Часовници!Луксозна Мода Crystal Дамски Часовници Гривна Женски Диамант Рокля Часовници Дамски Кристал Китката Гледате

Пратката 1 Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете адресата на вашиот клиент кога ќе го поставите цел и ве молам оставете порака за нас...

BGN 42.00 58.56

Най-добрата марка на луксозни Златен женски кварцов часовник гривна часовник рокля часовници дамски Кварцов часовник Relogio Feminino подаръци

6790 може исто така како нивСтил : женска Нараквица ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Виткање ЗатворачФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : Бендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 1cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовникКои начини на плаќање можам да ги користите на Ali Express?За нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб.На нашиот вебсајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб

BGN 22.00 30.38

Творчески цветна Въртележка мащаба на Пу кожен колан дамски часовници, механични часовници жени DE14 капка

Креативни Шарени Рингишпил Скала Стп Кожен Појас Дами ЧасовнициФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Weigth : 40gДвижење : Кварц движењеБендот материјал : кожа СТПТабела Огледало Материјал : минерално стаклоГолемина : D : D ial дијаметар 4*4 смТабела пропусен опсег од 2.5 cmБендот Должина : 22cmПакет Содржина : 1 X Креативни Шарени Рингишпил Скала Стп Кожен Појас Дами Часовници (НЕМА Мало Поле...

BGN 4.00 5.92

Прост стил КЕВИН Watch дамски Кварцов часовник дамски Дама момиче Casaul ръчен часовник подарък relogio feminino W22090

види, кварц види, relogio masculino, relogio човекот се види , жена види, види за жената, да се види за човекот, мода види, casua Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов Бренд : КЕВИН Движење : Кварц Види Дијаметар : За 4.0 cm Случај Дебелина : За 0.9 cm Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 20 mm Вкупна Должина : Околу 21 см Забелешка : Не е водоотпорен, ве молиме да не го носат кога ќе пливаат или допрете вода! Пакет Содржина : 1 x Види

BGN 11.00 15.98

3 цвята Стил Chioce женски жените момичета часовник дамски елегантен каишка луксозни кварцов часовник-добрият подарък за вашите приятели

Предмет : DP025Печати ЛОГО : ДаПрилагодување : ДаПосебни карактеристики : ДекорацијаСтил : НеврзанДали патентот набавка : НеВодоотпорен : НикојДвижење тип : КварцУпотреба на толпата : ДамиДвижење : Кварц видиПовршински дијаметар : 3.6 CM / 1.42 "Dial дебелина : 0.8 CM / 0.31 "Рака ширина : 1.8 CM / 0.71 "Рака должина : 21 CM / 8.27 "Тежина : 87g1 X Види

BGN 15.00 24.75

Aimecor 2017 кварцов ръчен часовник часовници мъжки 3D Lotus ретро дизайн, Кожена каишка аналогов сплав дамски часовници многоцветен Y1129

Моден Жените 3 D LotРетро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетУникатен круг dial дизајн, многу шик и стилскиПрилагодливи игла тока за прицврстување наОблечен во овој зглоб се види е толку прекрасно искуства, како што се допирање на уметноста директноДвижење : КварцДисплеј : ПокажувачотDial Облик : ТркалезнаМатеријал : Алуминиумски,СТП КожаСлучај Дијаметар : 37mmСлучај Дебелина : 9mmБендот должина : 220mm (вклучуваат случај)Бендот Ширина : 12mmКоличина : 1Пакетот вклучува : 1 x Види

BGN 4.00 4.72

Irrishine Luxury Brand дамски часовници с кожена марка римски цифри голям циферблат час аналогов Кварцов часовник lady dress

Irisshine I005 Жена watch 3 бои Жените дама девојка Мода Римски Numerals Faux Кожа Аналогни Кварц Зглоб Види трговија на големоФункција : 100% сосема нов и висок квалитетКласичен изглед, оваа мода женева римски numerals аналогни кварц зглоб види е специјално дизајнирана со метал случај и faux кожа бендДвижење : Кварц : БатеријаПол : ЖенитеДисплеј : АналогниСтил : НеврзанМодел : 9298Карактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : Кожа FauxБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

BGN 1.82