• Ново
VTOTA летни чехли Дамски обувки с отворени пръсти високи токчета, чехли 2018 Crystal Дамски сандали жена sapato feminino обувки жена B68

VTOTA летни чехли Дамски обувки с отворени пръсти високи токчета, чехли 2018 Crystal Дамски сандали жена sapato feminino обувки жена B68

BGN 31.52
BGN 20.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,така што можете да изберат правото sizse!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако се уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас! Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката 1.Превозот Метод,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2. Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 15-25 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)15-35 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)35-50 работни дена да Јужна Americe и Африка Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор. zuecos,zapatos sandalias де mujer 2016 година,zapatos mujer tacon алто verano,женска сандали летото 2015,женска сандали,жените летни чевли,жените чевли сандали,жените чевли,жените сандали,жените сандали 2016 година,жените сандали 2015 година,жените кристал сандали,жените со рамни сандали,оптоварување,visvim,слајдови,секси висока пета сандали,schuhe,сандали жените,сандали на високи потпетици,sandalias mujer,sandalias hombre,sandalia feminina,sandales маша femmes,sandalias,sandales femmes,сандала,кристал влечки,платформа оптоварување,платформа сандали,мелиса чевли,дами чевли,желе, чевли,желе, сандали,висока пета сандали,висока пета маски,гладијатор потпетици,дизајнер сандали,плута сандали,мостови,плажа сандали

Всичко за продукта

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Чехли по стаите
търговска марка:
VTOTA
Вид На Модела:
Твърд
Материал Стелки:
PU
Елемент На Модата:
Crystal
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Горния Материал:
PU
Приложимо място:
отвън
Номер На Модела:
джапанки, Дамски сандали,
Сезон:
Лято
Подкладочный Материал:
PU
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Тип Обувки:
Пързалки
Височина На Платформата:
3-5 см
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
джапанки, функция:
дамски обувки, повишена
джапанки, цветни:
Зелен, черен, син сапфир, бежов
джапанки, петата височина:
към ниска пета (6 см)
Обувки дамски размер :
35,36,37,38,39,40,41
обувки Дамски,:
дамски чехли
Дамски обувки:
Пързалки
обувки Дамски, дебелина :
дебела обикновена
Тип Елемент:
Сандали
Пол:
дамски обувки
Кожен Стил:
Мека Кожа

Подобни продукти в категория

Дамски чехли национален стил лято закрит и открит чехли unicornio плажната обувки, чехли за жени, Дамски Дамски обувки A0

Жените Национален Стил Летото Сандали Затворен Отворено Флипапостолки Плажа Чевли Пол : Жените,GirМатеријал : ЕВАЕдинствена Материјал : ГумаФункција : Дише,Масажа,Лесни,МекиСтил : Мода,Мали свежи,Женски шармПредмет Тип : Сандали,ФлипАпостолки чевлиПета Облик : ОптоварувањеПети Облик : Тркалезна ПетиПета чевли со Висока : 3cmВодоотпорен Платформа : 3cmСоодветни Сезона : Пролет,ЛетоПовод : Затворен&Отворено,Мода,РекреацијаПакет : 1 Пар Жените Чевли(Не вклучувајќи shoebox)Answer : ___________________________ NOTE : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Жените Големината на Табелата(Единица : cm / inch) НАС : 5.5 велика БРИТАНИЈА : 3 на ЕУ : 35 CN : 36 Метри Должина : 2222.5 cm / 8.78.9" Нога широк : 8.59cm / 3.33.5" со НАС на : 6 велика БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 CN : 37 Метри Должина : 22.523cm / 8.99.1" Нога широк : 9cm / 3.5" со НАС на : 6.5 велика БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 CN : 38 Метри Должина : 2323.5 cm / 9.19.3" Нога широк : 99.5 см / 3,53.7" НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 38 CN : 39 Метри Должина : 23.524cm / 9.39.5" Нога широк : 9.5 cm / 3.7" НАС : 7.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 5 : 39 CN : 40 Метри Должина : 2424.5 cm / 9.59.7" Нога широк : 9.510см / 3.7 3.9" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

BGN 9.00 10.06

Жените помпи нисък дебел ток Остър чорап приплъзване лачена кожа Пролет плитки помпи обувки жена плюс размер 34-42 TN02 MUYISEXI

Горниот Материјал : Вистинска кожа Insole Материјал : Синтетички Мембрани Материјал : Синтетички Outsole Материјал : Ѓон Dichotomanthes Пета висина : 2.5 cmСовети : логото на нашите чевли можеби изгледа различно од слики show( Боја или фонт ).Добиете Вашата Купони за зачувување на вашите пари!MUYISEXIМоден секси единствен женски чевли.Додадете ги вашите омилени за да вашиот wishlist...

BGN 73.00 148.64

Cresfimix zapatos de mujer women casual bow tie work плоски обувки lady comfortable slip on flats Дамски пролетно-летни обувки

Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!! Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатнопревозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 725 дена од страна на дишните патишта Пост, 57 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ ДостапниПолитика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опишеПовратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

BGN 11.00 11.18

MORAZORA нова мода 2018 помпи дамски обувки с метален орнамент квадратен чорап плиткото свличане на флоке високи токчета за дамски обувки

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм )Нашиот производ големина стандард : USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 43.00 83.20

MUYISEXI естествена кожа градиентный цвят Остър стелката 6 cm прозрачно дебел ток Дамски обувки за жени на високи токчета помпа плюс размер HL14

Горниот Материјал : Вистинска Кожа Обвивка Материјал : Синтетички Пета висина : 6cmСовети : логото на нашите чевли можеби изгледа различно од слики show( Боја или фонт ).Добиете Вашата Купони за зачувување на вашите пари!MUYISEXIМоден секси единствен женски чевли.Додадете ги вашите омилени за да вашиот wishlist...

BGN 72.00 175.84

Lasyarrow Women Shoes High Heels Pumps Spring Peep Toe Gladiator Shoes Female Шило Секси High Heels Платформа Party ShoesRM178

Lasyarrow Чевли Жените Високи Потпетици Пумпи Пролет Ѕиркаат Пети Гладијатор Чевли Женски Stiletto Секси Високи Потпетици Платформа Партија Shoes RM178Големина / Размер : 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43Материјал / материал : Патент КожаПета Висина / Высота каблука : 12 CM / 10 CM / 8 CMВодоотпорен / водонепроницаемый : Цевката Турнеја / Окружность сапог :Боја / цвет : погледнете како сликаПовод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

BGN 45.00 85.52

XGRAVITY размер 35-40 2018 женски апартаменти пролет есен етническа стилна китайски Дамски обувки на равна подметка естествена кожа ръчно изработени меки обувки

XGRAVITY Уникатен Дизајнер Жена Станови Пролет, Есен, Етничка Стилски Кинески Жени Рамни Чевли Вистинска Кожа рачно изработени Мека ЧевлиДобредојдовте на нашата продавница, ние сме секогаш тука за васФункција : 1.Бои : жолта,црвена и црна2.ЕУР големина : 35,36,37,38,39,403.НОВИ dropshipping во светот

BGN 59.00 116.00

Окачени Yau Leather Women Плоски Обувки Ежедневни Loafers 2018 пролет есен през цялата чорап кука и контур мода студентите бели обувки размер на US 8

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет на големо, ве молиме контактирајте со нас...

BGN 14.00 15.71

2018 Мода мозайка Висок Връх гъст дъното на кристал скрит клин висок ток естествена кожа ежедневни обувки клинове платформа за изтегляне

започнетекрајотпочитувани купувачот пријатели,ова чевли поставата на материјал, боја има црна и сива, случајно се испратени,ве молам, знаете,ви благодарам.Плаќање : 1...

BGN 173.00 216.00

doershow Shoes and Bag Set украсена с кристали Африканска обувки и чанта набор от италиански дизайн Африканска сватбени обувки ! BO1-15

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

BGN 95.00 145.60

Апартамент Дамски Мокасини Треньори Дишащи Дамски Обувки Ежедневни Конькобежная Ходене Плоски Обувки На Платформа Плюс Размер 34 - 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 3 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 45.00 47.22

новост 2018 година, естествена кожа корейската мода асансьор дебела подметка, които широчина-ултра висока платформа танкетка ежедневни обувки, ботуши

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање : 1...

BGN 205.00 216.00

Красива Кожа На Жената Китайските Дами 2017 Сив Майчинство Приплъзване На Кръгла Чорап Дизайнерски Обувки Китай Апартамент Пролет Есен На Мода Последните

Горниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 2.5 cm / 1.0 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 69.00 107.71

Мода пайети плат малки обувки 2018 Нов елегантен нубук кожа на жената помпи с остър нос обувки на висок ток Дамски обувки рокля

Ве молиме Вид знам ЗАБЕЛЕШКА : Нашата големина е Азија големина, а не САД стандардна големина или Европска големина, за да можат да се избегнат грешки, ве молиме да се измери вашата нога должина и читање на големината на табелата подолу внимателно...

BGN 18.00 26.85