• Ново
Голям размер жени коровья кожени обувки летни сандали обувки жена сандали chaussure femme Sandalias Mujer sandalia feminina M2031-40

Голям размер жени коровья кожени обувки летни сандали обувки жена сандали chaussure femme Sandalias Mujer sandalia feminina M2031-40

BGN 52.48
BGN 52.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Големина : EU34-43. За EU40-43 големина на чевли, ние треба 2-3 дена да се произведуваат според цел, малку скапи .
Висока Пета : 1 CM
Горниот Материјал : Кравја кожа.
Обвивка материјал : висок квалитет на СТП
Outsole : Светло Не се лизга носат-отпорни, дише TPR гумени outsole
Како Да се измери вашата нога должина
1 : Со цел да се избегне царинската проверка и да престане во царината, така ние обично брод без кутија за чевли и употреба на воздушен меур торба за заштита и пакување на чевли. ви благодариме.
2 : Ние обично изјавуваат чевли името + -15($10 за 1 пар, $12 за 2 пара, $15 за 3 пара) на пакет за да се избегне царина за клиентите.
3 : Онлајн слики со малку боја разликата е нормално, по сите, на различни прикажува изгледа една мала разлика. И истиот предмет, исто така, ќе имаат малку боја разлика кога фотографирање на различни светлина или преку различните камери. За малку боја разлика, клиенти се општоприфатливи ако се направи нарачка.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Подкладочный Материал:
PU
Стил:
Модни модели
Задни Насрещен Тип:
Делото Шипове
Вид На Шипове:
Апартамент с
Петата Височина:
Плосък (≤1 см)
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Горния Материал:
естествена кожа
Височина На Платформата:
0-3см
Номер На Модела:
Yige M2031
Материал Стелки:
PU
Случай:
Ежедневни обувки
С Платформи:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Модела:
Твърд
Тип Сандал:
Основни модели
търговска марка:
Дуейн
Материал На Подметката На:
TPR
Елемент На Модата:
Светкавица
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа

Подобни продукти в категория

Дамски чехли национален стил лято закрит и открит чехли unicornio плажната обувки, чехли за жени, Дамски Дамски обувки A0

Жените Национален Стил Летото Сандали Затворен Отворено Флипапостолки Плажа Чевли Пол : Жените,GirМатеријал : ЕВАЕдинствена Материјал : ГумаФункција : Дише,Масажа,Лесни,МекиСтил : Мода,Мали свежи,Женски шармПредмет Тип : Сандали,ФлипАпостолки чевлиПета Облик : ОптоварувањеПети Облик : Тркалезна ПетиПета чевли со Висока : 3cmВодоотпорен Платформа : 3cmСоодветни Сезона : Пролет,ЛетоПовод : Затворен&Отворено,Мода,РекреацијаПакет : 1 Пар Жените Чевли(Не вклучувајќи shoebox)Answer : ___________________________ NOTE : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Жените Големината на Табелата(Единица : cm / inch) НАС : 5.5 велика БРИТАНИЈА : 3 на ЕУ : 35 CN : 36 Метри Должина : 2222.5 cm / 8.78.9" Нога широк : 8.59cm / 3.33.5" со НАС на : 6 велика БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 CN : 37 Метри Должина : 22.523cm / 8.99.1" Нога широк : 9cm / 3.5" со НАС на : 6.5 велика БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 CN : 38 Метри Должина : 2323.5 cm / 9.19.3" Нога широк : 99.5 см / 3,53.7" НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 38 CN : 39 Метри Должина : 23.524cm / 9.39.5" Нога широк : 9.5 cm / 3.7" НАС : 7.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 5 : 39 CN : 40 Метри Должина : 2424.5 cm / 9.59.7" Нога широк : 9.510см / 3.7 3.9" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

BGN 9.00 10.06

XJRHXJR танкетка през цялата чорап дамски Ежедневни обувки, лозя есен стягам 2018 бежово розово обувки на платформа жена размер 32-42

Големина : 3242Пета : 9cmНачин На Плаќање 1.Прифаќаме само Alipay,Запад Унија, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката Доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, 3.Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена Превозот Услови Стандард на Услуги е Хонгконг регистрирани парцела Воздухопловната Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС...

BGN 51.00 99.17

Sorbern Черно Нитове Дупка Жени Помпи Глезена На Висок Открит Чорап Шипове Потребителски Дами Рокля Токчета Chaussures Femme Цвят Размер 34-47

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стилможе да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел.Customуслуга подолу се достапни : available : Промена на материјал или боја ;Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за даоптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќеисто така е потврдено.Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација.【Стил】 : Дупка Високи Потпетици 【Големина】 : EUR34#46# 【Пета】 : 1214 CM(различни од големината) 【Платформа】 : 0 CM(различни од големината) 【 Забелешка 】 : Пета & Платформа ќе биде малку различен од големината 【Горниот】 : Faux Велур 【Обичај Услуга】 : ДАСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

BGN 127.00 140.80

doershow Shoes and Bag Set украсена с кристали Африканска обувки и чанта набор от италиански дизайн Африканска сватбени обувки ! BO1-15

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

BGN 95.00 145.60

BIGTREE Brand Бътерфлай-Knot Shoes Woman Extreme High Heels Wedding Shoes Pumps Салто Алто Famous Shoes Секси High Heels 1717-9

Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавницаBIGTREE Бренд ПеперуткаЈазол Чевли Жена Екстремно Високи Потпетици Свадба Чевли Пумпи Salto Алто Познатиот Чевли Секси Високи Потпетици 17179Пакет : Без кутија,ако сакате кутија ве молиме контактирајте со нас треба да додадете 3$Напомена : 1...

BGN 55.00 102.37

ASUMER бежов черен квадратен чорап обтегач смесени цветове дребни ежедневни обувки женски квадратен ток пролет есен дамски обувки на нисък ток

Добредојдовте На ASUMER Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Нашиот производ големина стандард : USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)​Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 42.00 80.00

Careaymade-2018 Europen-American styles Head layer cowhide дамски проста кожена обувки, ретро-мода обувки Дамски обувки, 3 цвята

услуга1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .2,Чевли Ќе бидат Испратени во 27 дена .3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.7,врати се прифаќаат ...

BGN 80.00 84.48

MUYISEXI естествена кожа градиентный цвят Остър стелката 6 cm прозрачно дебел ток Дамски обувки за жени на високи токчета помпа плюс размер HL14

Горниот Материјал : Вистинска Кожа Обвивка Материјал : Синтетички Пета висина : 6cmСовети : логото на нашите чевли можеби изгледа различно од слики show( Боја или фонт ).Добиете Вашата Купони за зачувување на вашите пари!MUYISEXIМоден секси единствен женски чевли.Додадете ги вашите омилени за да вашиот wishlist...

BGN 72.00 175.84

Красива Кожа На Жената Китайските Дами 2017 Сив Майчинство Приплъзване На Кръгла Чорап Дизайнерски Обувки Китай Апартамент Пролет Есен На Мода Последните

Горниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 2.5 cm / 1.0 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

BGN 69.00 107.71

Апартамент Дамски Мокасини Треньори Дишащи Дамски Обувки Ежедневни Конькобежная Ходене Плоски Обувки На Платформа Плюс Размер 34 - 40 41 42 43

Производи Детали Пета Висина : 3 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

BGN 45.00 47.22

FORUDESIGNS Височина увеличение на жените платформа апартамент обувки сладък животни Мопс куче печатни женски Висок Връх на обувките криперы за жени

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид : 01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.За Да Ги Прилагодите 1...

BGN 44.00 79.98

VTOTA летни чехли Дамски обувки с отворени пръсти високи токчета, чехли 2018 Crystal Дамски сандали жена sapato feminino обувки жена B68

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,така што можете да изберат правото sizse!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако се уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас! Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

BGN 20.00 31.52

Мода пайети плат малки обувки 2018 Нов елегантен нубук кожа на жената помпи с остър нос обувки на висок ток Дамски обувки рокля

Ве молиме Вид знам ЗАБЕЛЕШКА : Нашата големина е Азија големина, а не САД стандардна големина или Европска големина, за да можат да се избегнат грешки, ве молиме да се измери вашата нога должина и читање на големината на табелата подолу внимателно...

BGN 18.00 26.85

Lasyarrow Women Shoes High Heels Pumps Spring Peep Toe Gladiator Shoes Female Шило Секси High Heels Платформа Party ShoesRM178

Lasyarrow Чевли Жените Високи Потпетици Пумпи Пролет Ѕиркаат Пети Гладијатор Чевли Женски Stiletto Секси Високи Потпетици Платформа Партија Shoes RM178Големина / Размер : 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43Материјал / материал : Патент КожаПета Висина / Высота каблука : 12 CM / 10 CM / 8 CMВодоотпорен / водонепроницаемый : Цевката Турнеја / Окружность сапог :Боја / цвет : погледнете како сликаПовод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

BGN 45.00 85.52

Лаконичен твърди лачени обувки на висок ток новата есенна мода плитки дамски помпи Остър чорап елегантни дамски pr офис обувки

Ве молиме Вид знам ЗАБЕЛЕШКА : Нашата големина е Азија големина, а не САД стандардна големина или Европска големина, за да можат да се избегнат грешки, ве молиме да се измери вашата нога должина и читање на големината на табелата подолу внимателно...

BGN 19.00 28.58

Жените помпи нисък дебел ток Остър чорап приплъзване лачена кожа Пролет плитки помпи обувки жена плюс размер 34-42 TN02 MUYISEXI

Горниот Материјал : Вистинска кожа Insole Материјал : Синтетички Мембрани Материјал : Синтетички Outsole Материјал : Ѓон Dichotomanthes Пета висина : 2.5 cmСовети : логото на нашите чевли можеби изгледа различно од слики show( Боја или фонт ).Добиете Вашата Купони за зачувување на вашите пари!MUYISEXIМоден секси единствен женски чевли.Додадете ги вашите омилени за да вашиот wishlist...

BGN 73.00 148.64