• Ново
Клапан полза машини Lonati G615L GL615 GL616DF G1840207

Клапан полза машини Lonati G615L GL615 GL616DF G1840207

BGN 120.00

Сума
Налично за поръчка


Производ Слика
Lonati G615 L GL615 GL616 DF Машина се Користи Вентил G1840207
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ако се чувствуваат разочарани објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. Превозот на трошоците направени за вас.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Клапан G1840207

Подобни продукти в категория

Машина за етикетиране на лазерни влакна 10W машини за етикетиране на Логоса

Опис на производот Главните Карактеристики на AK10 F логото означување на машина1 Висок квалитет на ласерски пат погоден за деликатна означување...

BGN 7520.00

1бр пръстен гравьор злато и сребро гривна конци на машина DIY пръстен вътрешно дупка гравиране печат оборудване

Прстен Engraver Злато и сребро алка резба машина DIY Прстен Внатрешниот дупка гравирање и печатење опрема се поврзете со компјутерНапојување барања : AC220 V 5060 hz (според барањето може да се менува за да AC110 V)Електрична енергија : 75 wОпрема големина : 380 mm * 180 mm * 230 mmНето тежина : 8.5 kgНа фонтот висина : англиски Броеви 0.530 мм / Кинески Фонт 30 mmРезба надворешниот прстен дијаметар : 1580mmРезба внатрешниот прстен дијаметар : 1560 mmСликата покажува :

BGN 1888.00

Бърза скорост на рязане 1325 metal laser cutting machine 4x8 фута metal laser кътър price

Брзо сечење брзина 1325 метални ласерски машина за сечење 4x8 нозе метални ласерски машина ценаметални ласерски машина за сечење на слики : Метал cutting ласерски глава : uttin280w метални ласерски цевка​метални ласерски машина за сечење опис : Item / МоделRDJ1325Работна површина1300 x 2500mmЛасерски моќ280w 300wЛасерски типCO2 запечатени ласерски цевка,водаталадење,10.6 umБрзина гравирање060000mm / минСечење брзина040000mm / минЛасерски Излез1100% софтвер поставувањеРесетирање прецизноста на позиционирањето≤±0.01 mmНапојување220 V / 50 HZ (Факултативно 110 V / 60 HZ)Температурата на работа0 45°CОперативен влажност5 95%Мин...

BGN 23200.00

680 W мини електрическа Пробивна машина с променлива скорост микро Пробивна машина, мелница за Перлата на DIY части

680 W Мини Електрична Машина за Дупчење Променлива Брзина на Микро Вежба Притиснете Мелница Бисер DIY делови Апликација : Микро дупчење за механички, пластика, очила, метали, керамика, електроника, накит, часовници, жад, стакло, хемикалии, машини, модел, декорација, електрични апарати, играчки, скала модели одбор...

BGN 248.00

Добра съвместимост на CO2 лазерен източник на енергия 150 W Високо напрежение 220 v / 50 Hz за лазерна тръба CNC гравиране рязане standalone, маркировъчна машина

Добра Компатибилност CO2 Laser Напојување 150 W Висок Напон 220 VAC / 50 Hz за Ласерски Цевка CNC Гравирање Сечење Означување на МашинаКарактеристики :1.моќ компатибилност е добра, може да се применат за да се голем број на 60 W, 50 W, 40 W ласерски цевка.2...

BGN 452.00 502.40

5 бр. / лот 20 мм ZnSe фокус на обектива на лазер за CO2 лазер 63.5 мм фокусный / лазерен обектив за лазерно гравиране машина

Дијаметар 20mm Фокус должина 50.8 мм леќаДијаметар : 20mmФокусно Растојание : 50.8 mmАко има квалитет проблем во рок од еден месец, ние може да chage тоа за вас.Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 232.00

CNC wood AKM2030 професионална мебели за спалня дървена машинното оборудване за малкия бизнес дървена фреза с ЦПУ

Поврзани со топла продажба cnc рутер машина : CNC дрво AKM2030 Професионални спалната соба мебел дрво машини опрема за мал бизнис дрво cnc рутерce сертификацијаcnc рутер 1325кина евтини cnc рутер машинаПараметар на Пневматски систем за cnc рутер 1325 НЕМА Опис Параметар 1 X,Y,Z,Б Работна Површина 2000x3000x200mm 2, Табела Големина 2550×3420mm 3 X,Y,Z Патуваат Прецизноста на Позиционирањето ±0.01 / 300мм 4 X,Y,Z Repositioning Точност : ±0.03 mm / 300мм 5 Табела Површината Вакуум и Т слот табела 6 Рамка Тешки Челични Цевки Структура 7 X, Y Структура во Решетката и Крило Вози 8 Z Структура Тајван TBI Топката Завртка 9 Max...

BGN 9840.00

DSP контролер A15 Multi-Spindle CNC controller A15E 3 ос offline USB motion control system

DSP контролер A15 МултиВретено CNC контролер A15 E 3 оска присутен USB движење контрола систем Пакет се вклучени : 1 x A15 S DSP Контролер 1 x 50 pin кабел 1 x USB кабел за податоци за Спецификација : 1...

BGN 896.00

2 * 56 мм, сплав висока честота на гравиране стилус; Безплатна доставка

Пневматски означување pin (вклучувајќи пролет, Опрстени, перо , pin капак)Пневматски означување pin предности : а.Висока цврстина, ниска цена, и издржливб.Pin совет можат да бидат полирани,в.Тоа е многу економичен потрошен на пневматски означување на машинаг.длабоко означување и тесен одбележување е поддржаноПримена : Автомобилот, лакот на мотоцикл, автомобил рамка ,автомобилската шасија, мотор, машински дел, машински алатки,метална цевка, опрема, пумпа тело, вентил, разни цврстина производи од пластични маси, хардверски дел, Аеронаутика, Електроника,војна и лесна индустрија за означување на челик, железо, бакар, алуминиум и пластични делови и разни nameplate означувањеПараметри : Pin покрие Материјал : Алуминиум (изборен боја), бакар, железо ценаПеро материјал : вечера тешко легураПеро цврстина : 93 HRA (68 HRC)По повод одбележувањето материјал цврстина : ≤ 60 HRA (HRC30)По повод одбележувањето Предмети : пластика, железо, бакар, алуминиум и други металиПо повод одбележувањето длабочина : 0.1 mm5mmПеро дијаметар : Φ2, Φ2.5, Φ3, Φ4, Φ5, Φ6, Φ8 ( прилагодено поддржани)Тема големина : M18, M24, M26, M27, M32 (прилагодено поддржани), конец теренот 1mmПеро должина : 30мм, 42mm, 45mm, 53mm, 56mm, 60mm, 75мм, 76mm, 110mm (прилагодено поддржани)Перо глава дијаметар : 10.7 милиметри, 12.8 мм, 16mm, 17.2 mm (прилагодено поддржани)Воздушниот Притисок : 0.30 .6 paКако да се избере Пневматски означување pin?(1) За перо големина на : а.Φ2, Φ2.5 : погоден за алуминиум итн...

BGN 320.00 336.80

Handheld въздушно преносима машина за етикетиране на Сондата специалните училища за штемпелевать VIN номера на мотора

Рачен Пренослив Пневматски Точка Pin Означување на Машина за Печат Моторни ВИН БроевиШто е модел PMKG01?1.Пневматски модел,треба воздухот се вози за работа;со 7"LCD контролер, што нема потреба од дополнителни КОМПЈУТЕР ;2.Дарежлив : 80x 40mm означување на прозорецот е задоволување на барањата на повеќето апликации.(За поголеми означување области на рачни единици видите PMKE02 и PMKE03)Способен за означување на сите видови на метални или nonmetal материјали до 60 HRC3.Точка Peen означување на опремата, е постојан, непосреден дел означување на процесот на користење на pin карбидда алинеја обележување на површината за да формираат точки линии, логоа и 2 D Податоци Матрица бар кодови.

BGN 2079.00 2188.80

1500W 3axis CNC Router USB Port MACH3 1.5 kw на вертикална ос 6090 CNC гравиране фреза за рязане

1500 W 6090 3 Оска CNC Рутер, USB Порта MACH3 1.5 kw Вретено Гравирање Мелење Машина за Сечење на НовиПакување Содржина : 1x Гравирање машина1x контролер кутија1x USB порт кабел1x Моќ кабел1x алатница и алатки3x Оска моторс1x ЦД на прирачник и MACH3 софтверСпецификација Модел Број CNC6090 ZA1500 W Машина Димензија 1250*900*640mm(L*W*H) Работната Маса 1150*720*20mm(L*W*T) Ефикасно Работат Патување 600mm(X)*900mm(Y)*110mm(Z) Max работапарче дебелина Помала или еднаква на 150mm Рамка Материјал Алуминиум Легура 6061 / 6063 Слајд Единица X оската Кол...

BGN 3422.00 3640.00

Тежкотоварни фреза с цпу на тялото рамка AKM1530 за твърда дървесина/филировальной машини 3D голяма мощност-3.0 kw

ве молиме кликнете на оваа референтна производ : )Пред место цел ,ве молам да ме контактирате за повеќе информации !Skype : acctek12 Whatsapp : +8618353179068Тешки рамка тело AKM1530 cnc фреза за цврсто дрво / голема моќ 3.0 kw 3d мелење машинаОпис на производот Производот Апликација 3d мелење машинаОвој тип на cnc рутер е широко се користат во машини за индустрија,ковчегот,занает дрво вратата,процесот на прозорецот мебел дома производ мелничката форма на скулптура.Главно за производство на шкафот врата,вистински wooed,мебел и така не се,исто така, може да се користи во производство на МЕДИЈАПАН сечење...

BGN 8960.00

M1R-FF03-12 12.7 mm Wood Router 0.5 inch Wood Trimmer Electric Carving Tool Плосък Edge Trimmer Wood гравиране машина

Карактеристики : ​Лесни орган осигурува одлична рамнотежа за време на работата.Дрво Рутер, опремени со право на ротари машина за chamfering, grooving, површина по завршувањето,curving сечење, дрво работ планирање, моделот на обработка и други операции на дрво, пластика лист,дрво дрво и други слични материјали...

BGN 127.98

1212 Acctek High Speed 1212 вакуум маса свд фреза с ЦПУ дървообработване

1212 Acctek Голема Брзина 1212 Вакуум Маса Ballscrew CNC Рутер ДрвоСпецификации на CNC Рутер ДрвоCNC Рутер Дрво1) 1.5 kw вода за ладење вретено2) TBI топката завртка та3) Подобра услуга4) CEТехнички параметри на CNC Рутер ДрвоМоделAKG1212 CNC Рутер ДрвоРаботна Површина1200×1200×150mmВретено Мотор1.5 KW вода за ладење вретено ( 2.2 KW вретено е опционално)Работен РежимLeadshine возачиСистем За КонтролаMach3 контролирање на системот( DSP е опционално)Вози Механизамx,y оска z оската Тајван TBI топката заврткаТабела ПовршинаVaccum / Tслот extrusionsРамкацелосно челична конструкцијаДвижење Прецизноста На Позиционирањето± 0.03 / 300ммRepositioning Точноста± 0.05 mmМакс Брзина На Движење50,000 mm / минМакс Брзина Гравирање30,000 mm / минРотирачка Брзина на Вретеното2,4000 вртежи во минутаZоска прилагодувањеАвто Z потекло алатка сензорДиктира ФорматGкод, *.u00, *.mmg, *.pltОперативен Напон3phase 380vСофтверОригиналниот Artcut софтверПакување Големина1850*1800*1680 MMСистем За ПодмачкувањеМасло за подмачкување системНето тежина / Бруто Тежина400kg / 450kgМашински делови на Машини CNC РутерCNC Рутер Дрво ПримерокДруги машиниКомпанијата ИнформацииПакување & ИспоракаИсто така постојат и некои опционални делови на машината како што се воздухот за ладење вретено,вакуум маса,вакуум пумпа,ротари и така натаму.Ако треба,ние може да се прилагоди на вашите барања.Нашите предности како што следува : 1.Висок квалитет и конкурентна цена .2.увезени додатоци во странство .3.Линија на производство проток4.Имаат професионален инженер.5.24 часа онлајн услуга .6.Ако се направи голема цел,може да ви даде попуст(вклучуваат некои подароци)7.Можете слободно да ја посетите нашата фабрика или можеби имаат патување во Jinan градКонтакт со нас на : M s ...

BGN 5040.00

Евтини пневматичен гравиране машина с ЦПУ за метал

Што е модел PMKB01?1 Десктоп означување машина ,со PC преку USB контролер, што се користи за погодно,пријателски софтверски интерфејс,многу лесен за употреба.2...

BGN 1927.00 2028.80

мухъл филировальной машини с цпу ic за iphone 6s/6s+/7/7+

ic cnc фреза калап за iphone 6s / 6s+ / 7 / 7+Купувачите Мора да се прочитаТарифни & Царинење забелешкаА Продавачот е одговорноста е само продажба и превозот, за царинење прашање, ние не се во можност да ја преземе контролатаБ...

BGN 507.20

1000 Mw 450Нм фокусиране син лазерен модул гравиране TTL Модул 1 W лазерна тръба лазерен модул диод

1000 mw сина, пурпурна ласерски глава ,1w 450nm diy ласерски машина делови ласерски диоди ласерски цевката за ладење вентилатор со TTL,фокус прилагодливи Бранова должина : 450 NM Моќ : 1 W Електрична струја : 3А влезен Напон : DC 12 V Работна температура : +10 ~+40 Возачот модул : TTL Може да се користи за резба, гравирање , не може да го намали дрво Ласерски фокус прилагодливиголемина : 33*33*65mm

BGN 76.80

целият набор механични компоненти за инсталиране на CO2 лазерно рязане и гравиране с лазерна глава

целиот сет механички компоненти за инсталирање на co2 ласерско сечење и гравирање машина ласерски главаФункција : 1.X,Y редуктор е 1 : 3 (24teeth и 72teeth);2.ласерската глава и огледало месеци е за дијаметар 20mm co2 laser фокусот на објективот и дијаметар 25mm огледала;3.цевката носители се за на цевка со дијаметар од 50mm да 80mm;4...

BGN 304.00

Cloudray S&a CW3000 индустриален чилър вода за CO2 лазерно гравиране и рязане на охлаждане 60 W 80 W лазерна тръба DG110V AG220V

Царина : Сите производи превозот од Кина може да предизвика тарифи Ве молиме да знаат добро за вашата земја увоз закони...

BGN 224.00

Мултифункционална маса трион WX572 jigsaw chainsaw cutting machine sawing tools дървообработване 650 W битови електроинструменти

Мултифункција табела saw WX572 сложувалка пила машина за сечење машински алаткимашини за 650 W домашни електрични алаткиСликата покажуваПроизвод параметри Номинална моќност : 650w Неоптоварување reciprocating фреквенција : 3000 пати / мин Максимална сечење длабочина : 40mm дрво, ПВЦ цевки 30мм, алуминиум 10мм, плочка 10мм, челик 3мм Машина големина : 400 * 430 * 315mm (L * W * H) Тежина : 6.7 kg Забелешка : Имајте на ум дека работата на машината на бучава е неизбежна, ве молиме обидете се да не влијае на користењето на соседите животната средина...

BGN 332.80

Кръгова Плетене Машина Използва Прежда Ликра Нарушаващи Керамично Колелото / Част Захранващо Прежда Ликра Слънцето

Кружно Плетење Машина Се Користи Spandex Предиво Кршење Керамички Тркала / Sun Spandex Предиво Фидер Делови Керамички ТркалаСтр ayment1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 88.00

BG tax no мултифункционален електрически настолен тип беспыльной рязане машина за рязане на камък дърво

MK без данок Мултифункционален електрични табела тип прашина сечење машина за сечење на камен дрво Производ параметар : Потекло : Кина машина за Сечење тип : Вертикален машина за сечење Режим на работа : Табела mode Режим на напојување : DC период на Гаранција : 1 години Класификација : големина : 800 X800 големина : 1000 X1000 големина : 1200x1200 Модел : L78 A1

BGN 1136.00