• Ново
TA700. 412-01, вилица за трактор серия Фотон TA704-904

TA700. 412-01, вилица за трактор серия Фотон TA704-904

BGN 28.75
BGN 26.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Дел име : ВИЛУШКА
Дел број : TA700.412-01

Всичко за продукта

Тип:
детайли на градински инструменти
търговска марка:
AGRITALK
Материал:
Высокоуглеродистая Стомана
Номер На Модела:
TA700. 412-01
is_customized:
No

Подобни продукти в категория

DWZ нова тримерна Линейна корона за AUTOCUT C 25-2 FS120 FS120R FS130 FS200 FS200R FS250 R

Спецификација За Производ : Сосема нов и висок квалитет!Тип : Тример главаБоја : ЦрнаПогодни за : STIHL AUTOCUT C 252Материјал : ПластикаКоличина : 1pcПакет Се Вклучени : 1 x Тример ГлаваAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики...

BGN 23.00 23.97

2 Тансмиттера 4 Канал 1 Система За Контрол На Скоростта На Подемни Крана, Радио Дистанционно Управление

Откако ќе конкурираат на овој објект,ве молиме да ни кажете кои напон што ви е потребно за Моќта Извор на ПриемникотНие акции 12 V / 24 V / 36 V / 48 V 110 V / 120 V / 220 V / 240 V / 380 V / 415 V4 Канали Контрола воочи големината и Кран Далечински Управувач за Системот(1 корисници и 2 предаватели)(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP)◊ Работна Фреквенција 422 MHz~440 MHz◊ Работи Растојание До 100m во празнина област◊ Извор на енергија На Контролор 2 X AA батерии за ХС4◊ Работна Температура 20°C~+85°C◊ Релативна Влажност ≤85%◊ Заштита Одделение Ip65Ние ви обезбеди сосема нов и гарантиран квалитет директно од фабрика

BGN 213.33

Заваряване на лепило ПВК на тяжеловесном цимента тръби ПВК пластмаса за тръби, вани, спа гореща вана свързващ

ПВЦ лепило ЗАВАРУВАЊЕ НА тешки тело ПВЦ Пластични Цевки ЦементДобро предмети да се ПВЦ цевки за поврзување

BGN 153.60

КОМПЛЕКТ ЗА РЕМОНТ НА КАРБУРАТОР НА ХОНДА GX240 GX340 GX390 ПОМЕЩЕНИЕ ПОПЛАВКОВЫЙ ЩИФТ ВИНТ ШАЙБА ИГЛА КЛАПАН О-ПРЪСТЕН ПРУЖИНА КАРБУРАТОР ОСНОВЕН РЕМОНТ

CARBURETOR ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ХИДРАТИ САД GASK ПЛОВИ PIN ЗАВРТКА ЗА МИЕЊЕ ИГЛА ВЕНТИЛ ПРОЛЕТSPCIFICATIONS : ВКЛУЧУВА : САД , САД ЗАПТИВКА ,ПЛОВИ, ПЛОВИ ПИН ,ШРАФ & МИЕЊЕИГЛА, ВЕНТИЛ & ПРОЛЕТАПЛИКАЦИИ : СЕ КОРИСТАТ ЗА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ, НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА : ХОНДА МОДЕЛИ GX240, GX270, GX340, GX390 И ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ХОНДА 16013ZA0931 16010ZE2015(САД ASSY)PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 сет X CARBURETOR ПОПРАВКА на КОМПЛЕТСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ EM3800 НА ПРИМЕР 3500 ЕП 6500 7500 ГЕНЕРАТОР REPL...

BGN 14.00 15.81

ФОРМА НА ПОЛУМЕСЕЦ AVR 2KW ЗА HONDA GX160 GX200 2500 2600 3KW ГЕНЕРАТОР 3KVA 2KVA АВТОМАТИЧЕН РЕГУЛАТОР НА НАПРЕЖЕНИЕ СТАБИЛНО НАПРЕЖЕНИЕ

2~3 KW УНИВЕРЗАЛНА БЕНЗИНСКИ ГЕНЕРАТОР AVR ПОЛУМЕСЕЧИНА ФОРМА СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИНИ 3 KVA 2 KVA АВТОМАТСКИ РЕГУЛАТОР НА НАПОН НОВ СТАБИЛЕН НАПОНОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 6 жици , 4 pin ,220uf , 250 V100% СОСЕМА НОВ , НЕИСКОРИСТЕНИ.БРЗА ИСПОРАКА , ЌЕ БРОДОВИ НАДВОР РОК ОД 24 ЧАСА ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНААПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА ХОНДА МОДЕЛ(S) GX160 , И ПОВЕЌЕ 2~ 3 KW БЕНЗИН ГЕНЕРАТОРИ / МОТОРИ НАДВОР ОД ПАЗАРИТЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 x AVRОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , НЕМА НЕШТО ПОВЕЌЕ & НЕМА НЕШТО ПОМАЛКУ : ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД ...

BGN 25.00 30.34

испаренный нагревающий елемент ориз, испаренная топлинна тръба на кабинета ориз електрическа, испаренная тръба нагревател колички ориз,ел. част

материјал : не ' рѓосувачки,железомоќност : 6000 W ,9000 W ,12000 Wнапон : 110 V,220 V,230 V,240 V,250 V,330 V,380 Vцевка со дијаметар : 8 mm ,10.5 мм,12 mmMOQ : 20забелешка : Овие се прилагоди.ако имате било каква идеја,ве молиме контактирајте со нас..

BGN 152.00

Стартер възвръщаемост жаден старт в събирането на ЩИЛ 023 021 025 MS210 MS230 MS250 детайли резачка замени 1123 080 1802

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Резервни одвратна стартер / повлече започнете собрание Замена На Дел Број (P / N) : 1123 080 1802 Одговара за STIHL 021 023 025 MS210 MS230 MS250 ПилаГолемина На : Прибл...

BGN 20.43

Антистатик четка ПХБ Cleaning Tool ESD ПХБ brush Electronic component Cleaning Desoldering Handtools

BGA rework станица Антистатички Четка PCB Cleaning Tool ESD PCB четка Електронска компонента Чистење Desoldering HandtoolsОпис : 100% сосема новТип : Антистатички ЧеткаТежина : 180gОвие Антистатички Четка отстранува нечистотијата на ПХБ или други чувствителни компоненти, и испуштањето на статички електрицитет на земјата...

BGN 28.00

Ръчна машина за опаковане на тютюнев дим машина за запечатване на книжен гореща машина за филма

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

BGN 699.00 735.98

60 мл / 2 унция инжектор марината Месо инжектор W/ SS маринадная игла

Денот на благодарноста, 60 ML / 2 OZ Инјектор Маринада Месо Инјектор W / СС marinading иглаPs : инјектор намалени во milliliter(m L)Пакет вклучува : 2 x 60ml инјектор W / S...

BGN 20.80

100 Окото Филтриране На Тъкани Тел Плат От Неръждаема Стомана Екрана Филтър За Вода Лист 11.8 За Филтриране На Масло Мед Mayitr Home Tools

HW0000300Карактеристики : Нетоксични, без мирис безопасни.Нерѓосувачки челик мрежа, издржливи.Отпорен на вода, носат отпорни, отпорни на киселина, висока темп отпорни и времето отпор.Широко се користи во филтрирање масло, прашина, цемент, полен, мед итн.Спецификација : Бренд новиМатеријал : Нерѓосувачки челикMesh : 100Димензии : Должина : 30cm / 11.8" x Ширина : 30cm / 11.8"Боја : СребренаПакет : 1x Мрежа филтрација Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 4.00 5.50

Горивния клапан с уплътнителен ивица на левия изход е подходящ за Yanmar L40 L48 L100 дизелов двигател, кран лост горивния кран резервни части

ГОРИВО ВЕНТИЛ ПЕТЕЛ ЗА YANMAR L48 L70 L100 и ПОВЕЌЕ ДИЗЕЛ МОТОРИ ЕВТИНИ TILLER ГОРИВО ДОПРЕТЕ ЦЕДИЛКА ЗАМЕНА на ДЕЛОВИКЛУЧНА ТОЧКА ОСОБИНИ И СПЕЦИФИКАЦИЈА : LEFE СТРАНА ШТЕКЕР , ДОЈДЕ СО ПЕЧАТ ЗАПТИВКА,ЗА TILLER & ПУМПА МОТОР СЕ КОРИСТИ.АПЛИКАЦИИ : Се ВКЛОПУВА YANAMR L48 L70 L100 и ПОВЕЌЕ ДИЗЕЛ МОТОРИ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ГОРИВО ПЕТЕЛСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ФИЛТЕР за ВОЗДУХ КОМБО ЗА YANMAR L75 L90 L100 ДИЗЕЛ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ВОЗДУШЕН ЕЛЕМЕНТ ЧИСТИ ДИШЕЊЕ REPL...

BGN 14.00 14.34

5KW 12V DC горивната помпа с високо налягане соленоид регулатор за YANMAR L100 L90 L70 L48 L40 на OTVORKO KIPOR 2KW 3KW 7KW дизелов генератор клапани

5 KW 12 V DC ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВО ПУМПА SHUTOFF ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЗА YANMAR L100 L90 L70 L48 L40 KAMA KIPOR итн 2 KW 3 KW 7 KW 10 KW ДИЗЕЛ ВЕНТИЛ ЗА ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГЕНЕРАТОР TILLERSКЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ & СПЕЦИФИКАЦИЈА12 V DC , ОРЕВ ТЕМА M24x1.0APLLICATIONS : ЗА YANMAR L100 L90 L70 и ПОВЕЌЕ 2 KW ~10 KW 4 УДАР ДИЗЕЛ МОТОРИ / TILLER / ГЕНЕРАТОРИ.....

BGN 47.00 57.38

PLCC IC Чип Extractor дънната платка е печатна платка компонент гребец инструмент BGA запояване преработка на ръчни инструменти

PLCC IC Чип Extractor Плоча Коло Компонента Puller Алатка BGA Лемење Reworking HandtoolОпис : 1 Сосема нов и висок квалитет.2 Вадење на PLCC / IC на коло.3...

BGN 8.32

5 бр./компл. разнообразни 12 мм корона волфрамов карбид повратна точка заусенец Die Мелница малко 6 мм джолан слот за абразивни инструменти

5pcs / set Избрани 12mm Главата Волфрам Карбид Ротари Точка Брус Умре Мелница Малку 6mm месо тело Мелење Машина Абразивни Алатки Материјал : Волфрам карбид месо тело со дијаметар : 6mm Сечење на работ дијаметар : прибл...

BGN 40.00 41.58

5KW 3 ФАЗИРУЮТ 450V 680UF AVR ЗА HONDA ЕО НА ЕП* 7500 6500 5500 4500 АВТОМАТИЧЕН РЕГУЛАТОР НА НАПРЕЖЕНИЕ, СТАБИЛИЗАТОР НА ГЕНЕРАТОР С МОЩНОСТ 6,5 KW

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 24.00 33.89