• Ново
10шт 175 мм стандартни плотничьи моливи дърво черно плотничий молив дървообработване кръгли молив YX# #U225#

10шт 175 мм стандартни плотничьи моливи дърво черно плотничий молив дървообработване кръгли молив YX U225

BGN 3.54
BGN 3.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл Функција : Должина : околу. И 17,5 см/ 6.89" Овие моливи со мека доведе на оставајќи јасна трага на дрва и други градежни материјали Идеален за столари, joiners, заинтересирани DIYers и сите други трговци кои имаат потреба од добар квалитет, тешки и долготрајни молив одличен подарок, секоја лента со алатки треба да имаат сет - многу посилен отколку со користење на нормални моливи светла црвена боја, го прави лесно да се најде кога ќе се стави ги надолу - и рамен профил значи дека тие нема да се тркалаат подалеку или, исто така, полесно да се одржи додека носи ракавици
Количина : 10 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10 x столар моливи

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Тип:
Част Ръчни Инструменти
Номер На Модела:
1Е1197

Подобни продукти в категория

Спринцовка за хранене птици (без игла)

Птица Хранење Шприц (без игла)Доаѓа со сет на оригинални резервни Oпрстени,ова шприц инјектор е изработен од пластика на TPX (polymethylpentene), TPX е лесен, висока температура полиолефин со исклучителни acoustical и електрични својства, се одликува со ниска влага апсорпција и одличен хемиска отпорност...

BGN 7.00 7.20

5 X СЪДЪРЖАНИЕ НА ВЪГЛЕХИДРАТИ ДИАФРАГМЕННЫЙ КОМПЛЕКТ 4 БР. ОПАКОВАНЕ Е ПОДХОДЯЩА ЗА ZENOAH G26L BC2600 КУСТОРЕЗ МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ REBUILD KIT

5 X ХИДРАТИ ДИЈАФРАГМАТА КОМПЛЕТ 4 PCS ПАКЕТ ЗА ZENOAH G26 L BC2600 МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗАПТИВКА ОБНОВА НА КОМПЛЕТБЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВИСОКО КВАЛИТЕТНИ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИBRAND NEW CARBURETOR ЗАПТИВКА & ДИЈАФРАГМАТА КОМПЛЕТОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ EPLACEMENT CARBURETOR ДИЈАФРАГМАТА ЗАПТИВКА КОМПЛЕТ ЗА ZENOAH BRUSHCUTTER / ТРИМЕР И ПОВЕЌЕ ГРАДИНА АЛАТКИ .SPCIFICATIONS : ЦЕЛ ВО МУЛТИПЛИ ОД 5 ( 5 ГРУПИ / МНОГУ )4 ПАРЧИЊА ПАКЕТАПЛИКАЦИИ : СЕ КОРИСТАТ ЗА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ, НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА : ZENOAH МОДЕЛИ G26 L 2600 И ПОВЕЌЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 5 X CARBURETOR ДИЈАФРАГМАТА ЗАПТИВКА КОЛЕКЦИИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

BGN 33.00 63.94

Стартер възвръщаемост жаден старт в събирането на ЩИЛ 023 021 025 MS210 MS230 MS250 детайли резачка замени 1123 080 1802

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Резервни одвратна стартер / повлече започнете собрание Замена На Дел Број (P / N) : 1123 080 1802 Одговара за STIHL 021 023 025 MS210 MS230 MS250 ПилаГолемина На : Прибл...

BGN 20.43

Changchai engine ZN390T/ZN490T резервни части, комплект горивни дюзи, брой детайли:

Дел име : поставување на гориво инјекторитеДел број : ZN490 QA25000за моторот ZN390 T направени од страна на CHANGCHAI CO., LTD КИНА,Секој сет содржи 3 / 4 парчиња за еден мотор, според вашиот избор, ви благодариме

BGN 70.99

Yangdong YD385 (модел на автомобила е директно впръскване), комплект горивни инжектори, брой детайли:

Дел име : поставување на гориво инјекторитеДел број : погоден за Yangdong насока на горивото пумпа како YD385, YND485Секој сет содржи 3 парчиња за еден мотор.ако потреби за 4 парчиња, ве молиме пишете ни

BGN 83.95

Дървообработващи инструменти Митра Калибър и кутия съвместно кука комплект с регулируема флип стоп дървообработващи DIY инструменти JF1171

започнетекрајот Висок Квалитет Митра се Измери и Кутија Заеднички Убодни Комплет со Прилагодливи Флип Запре Дрво DIY алатки JF1115 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми...

BGN 132.00 227.15

най-добрата цена машини за етикетиране лазерни влакна бижута преносим за продажба

најдобра цена на накит преносни Влакна Ласерски Означување на Машина за продажбаАпликацијата Поле и Материјал за ласерски означување машина : Електронски Компоненти : Отпор, capacitance, чипс, печатени кола, компјутер тастатура.Апарати И Метар : Панел знаци, прецизност опрема ,итн.,Инструмент : Панел знаци плочките со имиња, прецизност опрема ,итн.,Хардвер Алатки : Ножеви, алатки, мерење алатка, алатка за сечење, итн.,Автомобилски Делови : Пистонс, клипот прстени, запчаници, шахти, лежишта, спојки, светла и др.,Механички Делови : Лежишта, запчаници, стандардни делови, мотори, итн.,Дневни Потреби : Ракотворби, патент, клуч на носителот, санитарија, итн.,Накит : Прстени Накит, злато, сребро,итн.Храна, пиење пакување : Пластична амбалажа,итн.Карактеристики1...

BGN 7200.00

Машина за поставяне на етикети, опаковки, самозалепващи се ленти чантата бутилка ZONESUN автоматична високоскоростна плоска квадратна

ПрименаОсобено се прилагодат на електронски следење код етикетирање Широко се користи во пакување објекти, како што се медицински, храна, хемиски,козметика, електронски производи, хардвер, Авто Делови, stationeries, батерии, касета, ЦД, krabičkách и така натаму.Функција1.Користење на екран на допир за контрола на оперативниот систем, едноставен, практичен, ефикасно;2.Се прилагодат различни обликот на објектот во врвот етикетирање;3.Завртка прилагодување за да се потисне движења на телото точно;4.Синхронизација синџир механизам обезбеди етикетирање мазна и прецизни калибрација;5.Напредна технологија на пневматски систем за кодирање, печати број на серија, број и истекот јасно.6.Преностип возен шишиња, бидете сигурни дека labels прилог повеќе цврсто;7.Етикетирање транспарентна етикета без меур и навремено;Спецификација1.Етикета ширина : 20150mm2.Етикета должина : 20100mm3.Производи Дијаметар : Должина : 40mm280mmШирина : 40mm200mmВисина : 0.2 мм2mm4.Макс надворешен дијаметар на етикетата се тркалаат : φ280mm5.Внатре дијаметар на етикетата се тркалаат : φ76mm6.Макс Етикетирање брзина : 200pcs / мин7.Точноста на етикетирање : ±1mm8.Напојување : 220 V / 110 V 50 / 60 Hz 1200 W9.Воздушниот Притисок : 4 6 бар или 0.4 0.6 Mpa10.Машина Нето Weihgt : 180 KG11.Машина Димензија : 2200mm x 700 мм x 1450 mm12.Пакување Големина : 276106167 CM13.Бруто Тежина : 230 KG14 : Внесувач Параметар : Должина : 280mm ширина : 40200mm(прилагодливи;висина : 60mm )(ОВА МОЖЕ ДА СЕ ИЗМЕНУВААТ .PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС )

BGN 21840.00 24000.00

Ръчна машина за опаковане на тютюнев дим машина за запечатване на книжен гореща машина за филма

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

BGN 699.00 735.98

ДЯСНАТА БОБИНА ЗА ЗАПАЛВАНЕ ЗА HONDA GX610 GX620 GXV670 БЕЗПЛАТНА ПОЩЕНСКА ДОСТАВКА SHT11500 2V77 2V78 ГЕНЕРАТОР НА ДЕТОНАТОРА 30500-ZJ1-845

ПРАВО КАЛЕМИ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ХОНДА МОДЕЛИ GX610620670 GXV610620670 МОТОР / МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ 8.5 KW10 KW 2 V77 2 V78 SHT11500 ГЕНЕРАТОР ЗАМЕНИ ОЕМ ДЕЛ# 30500ZJ1845БЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВРВЕН КВАЛИТЕТ НА РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА ДЕЛВИСОК КВАЛИТЕТ И СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИBRAND NEW ПРАВО ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТ Е ПОПАЗАР СОСЕМА НОВ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАЛЕВО ЗА ХОНДА 182024 HP V БЛИЗНАК 8~10 KW МОТОР / МОТОР.SPECIFCATIONS : САМО ПРАВО ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНААПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА МИЦУБИШИ МОДЕЛ(S) GX610620670,GXV610620670 182024 HP V TWIN МОТОРИ И ПОВЕЌЕ ...

BGN 41.00 78.34

Тенис на източник на захранване powe r за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w изпитано добро качество

Десктоп напојување за H530 M8400 T TS140 TS230 HK38016 FP FSP28040 PA 280 W тестирани добар квалитетПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

BGN 57.60

100 Окото Филтриране На Тъкани Тел Плат От Неръждаема Стомана Екрана Филтър За Вода Лист 11.8 За Филтриране На Масло Мед Mayitr Home Tools

HW0000300Карактеристики : Нетоксични, без мирис безопасни.Нерѓосувачки челик мрежа, издржливи.Отпорен на вода, носат отпорни, отпорни на киселина, висока темп отпорни и времето отпор.Широко се користи во филтрирање масло, прашина, цемент, полен, мед итн.Спецификација : Бренд новиМатеријал : Нерѓосувачки челикMesh : 100Димензии : Должина : 30cm / 11.8" x Ширина : 30cm / 11.8"Боја : СребренаПакет : 1x Мрежа филтрација Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 4.00 5.50

ЛЯВАТА БОБИНИ ЗА ЗАПАЛВАНЕ ЗА HONDA GX610 GX620 GXV670 БЕЗПЛАТНА ПОЩЕНСКА ДОСТАВКА SHT11500 2V77 2V78 ГЕНЕРАТОР НА ДЕТОНАТОРА 30500-ZJ1-844

ЛЕВО КАЛЕМИ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ХОНДА МОДЕЛИ GX610620670 GXV610620670 МОТОР / МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ 8.5 KW10 KW 2 V77 2 V78 SHT11500 ГЕНЕРАТОР ЗАМЕНИ ОЕМ ДЕЛ# 30500ZJ1844БЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВРВЕН КВАЛИТЕТ НА РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА ДЕЛВИСОК КВАЛИТЕТ И СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИСОСЕМА НОВ ЛЕВ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТ Е ПОПАЗАР СОСЕМА НОВ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАЛЕВО ЗА ХОНДА 182024 HP V БЛИЗНАК 8~10 KW МОТОР / МОТОР.SPECIFCATIONS : ЛЕВО ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНААПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА МОДЕЛ(S) GX610620670,GXV610620670 182024 HP V TWIN МОТОРИ И ПОВЕЌЕ ...

BGN 41.00 78.34

ZONESUN ръчно стоманена щампа машина за помпи, клапани, един embosser, метал, штемпелевать номинална плаки от алуминиева сплав, етикет etches инструмент

Ембос на сите видови на алуминиум, бакар, нерѓосувачки челик, пластични ознака за механички, електрични, пумпи, вентили, автомобили, мотоцикли, електрични апарати...

BGN 320.00 352.00

Горивния клапан с уплътнителен ивица на левия изход е подходящ за Yanmar L40 L48 L100 дизелов двигател, кран лост горивния кран резервни части

ГОРИВО ВЕНТИЛ ПЕТЕЛ ЗА YANMAR L48 L70 L100 и ПОВЕЌЕ ДИЗЕЛ МОТОРИ ЕВТИНИ TILLER ГОРИВО ДОПРЕТЕ ЦЕДИЛКА ЗАМЕНА на ДЕЛОВИКЛУЧНА ТОЧКА ОСОБИНИ И СПЕЦИФИКАЦИЈА : LEFE СТРАНА ШТЕКЕР , ДОЈДЕ СО ПЕЧАТ ЗАПТИВКА,ЗА TILLER & ПУМПА МОТОР СЕ КОРИСТИ.АПЛИКАЦИИ : Се ВКЛОПУВА YANAMR L48 L70 L100 и ПОВЕЌЕ ДИЗЕЛ МОТОРИ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ГОРИВО ПЕТЕЛСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ФИЛТЕР за ВОЗДУХ КОМБО ЗА YANMAR L75 L90 L100 ДИЗЕЛ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ВОЗДУШЕН ЕЛЕМЕНТ ЧИСТИ ДИШЕЊЕ REPL...

BGN 14.00 14.34

ВЪЗДУШЕН ФИЛТЪР В СЪБИРАНЕТО НА ПОДХОДЯЩИ ЗА HONDA GX35 1.3 HP 35CC AIR CLEARNER ПЪЛНО ПОКРИВАНЕ НА КОРПУСА НА ОСНОВАТА НА МАРКУЧА + ЕЛЕМЕНТ КУСТОРЕЗ МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ

ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ СОБРАНИЕТО ЗА ХОНДА GX35 4 УДАР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СОСЕМА НОВ ВОЗДУХОТ CLEARNER ASSY ЕВТИНИ СМЕСТУВАЊЕ БАЗА +МАСКА + ФИЛТЕР ЕЛЕМЕНТ ЗА ГАС НА МОТОРОТ ЗАМЕНА НА ДЕЛАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА на ХОНДА МОДЕЛ(S) GX35 1.3 hp MINI 4 мозочен УДАР и ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ЗАВРШИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.КУПИ СО ДОВЕРБА ! АКО ОВОЈ ПРЕДМЕТ НЕ Е КАКО ШТО Е ОПИШАНО НИЕ ЌЕ СЕ ВРАТИ ТОА И РЕФУНДИРАЊЕ НА ВАШИТЕ ПАРИ...

BGN 16.00 18.69

Заваряване на лепило ПВК на тяжеловесном цимента тръби ПВК пластмаса за тръби, вани, спа гореща вана свързващ

ПВЦ лепило ЗАВАРУВАЊЕ НА тешки тело ПВЦ Пластични Цевки ЦементДобро предмети да се ПВЦ цевки за поврзување

BGN 153.60

2 Тансмиттера 4 Канал 1 Система За Контрол На Скоростта На Подемни Крана, Радио Дистанционно Управление

Откако ќе конкурираат на овој објект,ве молиме да ни кажете кои напон што ви е потребно за Моќта Извор на ПриемникотНие акции 12 V / 24 V / 36 V / 48 V 110 V / 120 V / 220 V / 240 V / 380 V / 415 V4 Канали Контрола воочи големината и Кран Далечински Управувач за Системот(1 корисници и 2 предаватели)(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP)◊ Работна Фреквенција 422 MHz~440 MHz◊ Работи Растојание До 100m во празнина област◊ Извор на енергија На Контролор 2 X AA батерии за ХС4◊ Работна Температура 20°C~+85°C◊ Релативна Влажност ≤85%◊ Заштита Одделение Ip65Ние ви обезбеди сосема нов и гарантиран квалитет директно од фабрика

BGN 213.33

60 мл / 2 унция инжектор марината Месо инжектор W/ SS маринадная игла

Денот на благодарноста, 60 ML / 2 OZ Инјектор Маринада Месо Инјектор W / СС marinading иглаPs : инјектор намалени во milliliter(m L)Пакет вклучува : 2 x 60ml инјектор W / S...

BGN 20.80

DWZ нова тримерна Линейна корона за AUTOCUT C 25-2 FS120 FS120R FS130 FS200 FS200R FS250 R

Спецификација За Производ : Сосема нов и висок квалитет!Тип : Тример главаБоја : ЦрнаПогодни за : STIHL AUTOCUT C 252Материјал : ПластикаКоличина : 1pcПакет Се Вклучени : 1 x Тример ГлаваAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики...

BGN 23.00 23.97

2X ROLLS TRIMMER LINE ROUND .095 2.4 MM X £ 1 90M за струнен машинката премиум-класа STRING DONUT BRUSHCUTTER аксесоари

2 РОЛНИ X ТРИМЕР ЛИНИЈА КРУГ .095" / 2.4 MM X 1 LB 87~90 M ЗА ТРИМЕР МАШИНА 2 ROLLS / МНОГУ ЕВТИНИ ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ STRING КРОФНА ДЕЛ И ДОДАТОЦИБЕНЗИН МАЛ МОТОР ТРИМЕР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВИСОКО КВАЛИТЕТНИ РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА ДЕЛBRAND NEW ТРИМЕР ЛИНИЈАВИЕ СТЕ ВО ПОТРАГА НА ПОПАЗАР БРЕНД НОВА ТРЕВА ТРИМЕР НАЈЛОН ЛИНИЈА ЗА ТРИМЕР МОТОР / МОТОР...

BGN 64.00 74.98

2017 истински висококачествен 100шт SMD SMT електронен компонент мини кутия за съхранение на високо качество и практичен калъф за съхранение на бижута

Опис : Автоматски се отвораат со кликнување на зафатСе отвора 90 степени за лесно accesСе заклучува автоматски кога се турка надолуПредлози за чување I...

BGN 40.00 44.22

КОМПЛЕКТ ЗА РЕМОНТ НА КАРБУРАТОР НА ХОНДА GX240 GX340 GX390 ПОМЕЩЕНИЕ ПОПЛАВКОВЫЙ ЩИФТ ВИНТ ШАЙБА ИГЛА КЛАПАН О-ПРЪСТЕН ПРУЖИНА КАРБУРАТОР ОСНОВЕН РЕМОНТ

CARBURETOR ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ХИДРАТИ САД GASK ПЛОВИ PIN ЗАВРТКА ЗА МИЕЊЕ ИГЛА ВЕНТИЛ ПРОЛЕТSPCIFICATIONS : ВКЛУЧУВА : САД , САД ЗАПТИВКА ,ПЛОВИ, ПЛОВИ ПИН ,ШРАФ & МИЕЊЕИГЛА, ВЕНТИЛ & ПРОЛЕТАПЛИКАЦИИ : СЕ КОРИСТАТ ЗА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ, НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА : ХОНДА МОДЕЛИ GX240, GX270, GX340, GX390 И ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ХОНДА 16013ZA0931 16010ZE2015(САД ASSY)PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 сет X CARBURETOR ПОПРАВКА на КОМПЛЕТСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ EM3800 НА ПРИМЕР 3500 ЕП 6500 7500 ГЕНЕРАТОР REPL...

BGN 14.00 15.81