• Ново
2017 Произведено в САЩ! 5 / лот 10cc NC-559-ASM Flux paste бессвинцовая поялната паста припойный флюс

2017 Произведено в САЩ! 5 / лот 10cc NC-559-ASM Flux paste бессвинцовая поялната паста припойный флюс

BGN 12.67
BGN 10.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Водството Слободни Лемење Паста имаше транспарентен остатоци и ниска лемење топката стапка, и одличен мокрење способност на ПХБ.
Азија Општи Серија нема чисти Води Слободни Лемење Паста се развиени според IPC и JIS стандарди,и целосно соодветствува со Ro HS директиви.Нашите пасти се составени од животната средина-пријателски флукс и ниска оксидација сферични во прав,која се карактеризира со долго континуирано повторливост печатење време,висока печати дефиниција,одлична solderability,и светли и мазна лемење заеднички.Специјалната формулација дизајни испорача одлична rheology и висока вискозност на задржување на способноста продолжена дури и по отворен пат.Широк reflow процесот на прозорецот од нашите производи се дизајнирани да ја минимизираат транзиција загриженост од калај-води да доведе слободни лемење паста.Со близу транспарентна и нема корозија остатоци,нашите пасти gurantees висока површинска изолација отпор и нуди високо ниво во спој pin тест
Функција :
Тип на флукс : NC-ОДНОСНО 559-ASM
Јачина на звук : 10cc
Употреба :
Телефон на поправка,
PC BGA,
Електроника заварување, лемење.
Вклучуваат :
5pcs * односно 559 флукс

Всичко за продукта

Тип:
Част Ръчни Инструменти
търговска марка:
смайлманго

Подобни продукти в категория

Заваряване на лепило ПВК на тяжеловесном цимента тръби ПВК пластмаса за тръби, вани, спа гореща вана свързващ

ПВЦ лепило ЗАВАРУВАЊЕ НА тешки тело ПВЦ Пластични Цевки ЦементДобро предмети да се ПВЦ цевки за поврзување

BGN 153.60

най-добрата цена машини за етикетиране лазерни влакна бижута преносим за продажба

најдобра цена на накит преносни Влакна Ласерски Означување на Машина за продажбаАпликацијата Поле и Материјал за ласерски означување машина : Електронски Компоненти : Отпор, capacitance, чипс, печатени кола, компјутер тастатура.Апарати И Метар : Панел знаци, прецизност опрема ,итн.,Инструмент : Панел знаци плочките со имиња, прецизност опрема ,итн.,Хардвер Алатки : Ножеви, алатки, мерење алатка, алатка за сечење, итн.,Автомобилски Делови : Пистонс, клипот прстени, запчаници, шахти, лежишта, спојки, светла и др.,Механички Делови : Лежишта, запчаници, стандардни делови, мотори, итн.,Дневни Потреби : Ракотворби, патент, клуч на носителот, санитарија, итн.,Накит : Прстени Накит, злато, сребро,итн.Храна, пиење пакување : Пластична амбалажа,итн.Карактеристики1...

BGN 7200.00

5KW 3 ФАЗИРУЮТ 450V 680UF AVR ЗА HONDA ЕО НА ЕП* 7500 6500 5500 4500 АВТОМАТИЧЕН РЕГУЛАТОР НА НАПРЕЖЕНИЕ, СТАБИЛИЗАТОР НА ГЕНЕРАТОР С МОЩНОСТ 6,5 KW

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.

BGN 24.00 33.89

испаренный нагревающий елемент ориз, испаренная топлинна тръба на кабинета ориз електрическа, испаренная тръба нагревател колички ориз,ел. част

материјал : не ' рѓосувачки,железомоќност : 6000 W ,9000 W ,12000 Wнапон : 110 V,220 V,230 V,240 V,250 V,330 V,380 Vцевка со дијаметар : 8 mm ,10.5 мм,12 mmMOQ : 20забелешка : Овие се прилагоди.ако имате било каква идеја,ве молиме контактирајте со нас..

BGN 152.00

Топчета припой PMTC BGA 250K (0.25, 0.3, 0.35, 0.4, 0.45, 0.5, 0.55, 0.6, 0.65, 0.76) этилированные топки спойка калай за реболлинга BGA

PMTC BGA лемење топката 250 K 0.2 0.25 mm mm 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.65 mm 0.76 mm чело калај лемење топки за BGA reballingОпис : 1 шише 250k PMTC BGA на чело лемење топки! Бренд : Длабоки Материјал Технологија(Тајван); Количина : 250,000 компјутери / шише; Топчиња големина : 0.2 0.25 mm mm 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm 0.5 mm 0.55 mm 0.6 mm 0.65 mm 0.76 mm Факултативна Топки Легури : Sn 63 / Pb 37 SGS Тестирани и Заверена TG Акции# VC.ББ.105 Испорака Тежина : 6oz точка на Топење : 183 степенот Ќе добие : Едно Шише од bga топки како на сликата со најнов датум !

BGN 16.00 16.43

20 зареждане / кутия, твърдосплавен отточна тръба на шарнирна връзка файл, легкосплавный отточна тръба на шарнирна връзка файл, корона на дъга округлости, F-Тип 3 * 3

Име : карбид burrs Големина : 3 × 3мм ( месо тело со Дијаметар × глава дијаметар ) Единица : 1 кутија ( 20 / кутија ) Е во предност од 1 може да се обработи леано железо , фрлија челик, јаглероден челик , од легиран челик, нерѓосувачки челик, бакар , алуминиум и други метали, и мермер , жад , коска и други неметални ...

BGN 27.20

Ръчна машина за опаковане на тютюнев дим машина за запечатване на книжен гореща машина за филма

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

BGN 699.00 735.98

ДЯСНАТА БОБИНА ЗА ЗАПАЛВАНЕ ЗА HONDA GX610 GX620 GXV670 БЕЗПЛАТНА ПОЩЕНСКА ДОСТАВКА SHT11500 2V77 2V78 ГЕНЕРАТОР НА ДЕТОНАТОРА 30500-ZJ1-845

ПРАВО КАЛЕМИ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ХОНДА МОДЕЛИ GX610620670 GXV610620670 МОТОР / МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ 8.5 KW10 KW 2 V77 2 V78 SHT11500 ГЕНЕРАТОР ЗАМЕНИ ОЕМ ДЕЛ# 30500ZJ1845БЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВРВЕН КВАЛИТЕТ НА РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА ДЕЛВИСОК КВАЛИТЕТ И СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИBRAND NEW ПРАВО ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТ Е ПОПАЗАР СОСЕМА НОВ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНАЛЕВО ЗА ХОНДА 182024 HP V БЛИЗНАК 8~10 KW МОТОР / МОТОР.SPECIFCATIONS : САМО ПРАВО ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНААПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА МИЦУБИШИ МОДЕЛ(S) GX610620670,GXV610620670 182024 HP V TWIN МОТОРИ И ПОВЕЌЕ ...

BGN 41.00 78.34

КОМПЛЕКТ ЗА РЕМОНТ НА КАРБУРАТОР НА ХОНДА GX240 GX340 GX390 ПОМЕЩЕНИЕ ПОПЛАВКОВЫЙ ЩИФТ ВИНТ ШАЙБА ИГЛА КЛАПАН О-ПРЪСТЕН ПРУЖИНА КАРБУРАТОР ОСНОВЕН РЕМОНТ

CARBURETOR ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ХИДРАТИ САД GASK ПЛОВИ PIN ЗАВРТКА ЗА МИЕЊЕ ИГЛА ВЕНТИЛ ПРОЛЕТSPCIFICATIONS : ВКЛУЧУВА : САД , САД ЗАПТИВКА ,ПЛОВИ, ПЛОВИ ПИН ,ШРАФ & МИЕЊЕИГЛА, ВЕНТИЛ & ПРОЛЕТАПЛИКАЦИИ : СЕ КОРИСТАТ ЗА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ, НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА : ХОНДА МОДЕЛИ GX240, GX270, GX340, GX390 И ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ХОНДА 16013ZA0931 16010ZE2015(САД ASSY)PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 сет X CARBURETOR ПОПРАВКА на КОМПЛЕТСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ЗА ХОНДА GX240 GX270 GX340 GX390 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ EM3800 НА ПРИМЕР 3500 ЕП 6500 7500 ГЕНЕРАТОР REPL...

BGN 14.00 15.81

5 X СЪДЪРЖАНИЕ НА ВЪГЛЕХИДРАТИ ДИАФРАГМЕННЫЙ КОМПЛЕКТ 4 БР. ОПАКОВАНЕ Е ПОДХОДЯЩА ЗА ZENOAH G26L BC2600 КУСТОРЕЗ МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ REBUILD KIT

5 X ХИДРАТИ ДИЈАФРАГМАТА КОМПЛЕТ 4 PCS ПАКЕТ ЗА ZENOAH G26 L BC2600 МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗАПТИВКА ОБНОВА НА КОМПЛЕТБЕНЗИН МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИВИСОКО КВАЛИТЕТНИ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИBRAND NEW CARBURETOR ЗАПТИВКА & ДИЈАФРАГМАТА КОМПЛЕТОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ EPLACEMENT CARBURETOR ДИЈАФРАГМАТА ЗАПТИВКА КОМПЛЕТ ЗА ZENOAH BRUSHCUTTER / ТРИМЕР И ПОВЕЌЕ ГРАДИНА АЛАТКИ .SPCIFICATIONS : ЦЕЛ ВО МУЛТИПЛИ ОД 5 ( 5 ГРУПИ / МНОГУ )4 ПАРЧИЊА ПАКЕТАПЛИКАЦИИ : СЕ КОРИСТАТ ЗА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ, НО НЕ ОГРАНИЧУВАЈЌИ СЕ НА : ZENOAH МОДЕЛИ G26 L 2600 И ПОВЕЌЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 5 X CARBURETOR ДИЈАФРАГМАТА ЗАПТИВКА КОЛЕКЦИИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

BGN 33.00 63.94

2 Тансмиттера 4 Канал 1 Система За Контрол На Скоростта На Подемни Крана, Радио Дистанционно Управление

Откако ќе конкурираат на овој објект,ве молиме да ни кажете кои напон што ви е потребно за Моќта Извор на ПриемникотНие акции 12 V / 24 V / 36 V / 48 V 110 V / 120 V / 220 V / 240 V / 380 V / 415 V4 Канали Контрола воочи големината и Кран Далечински Управувач за Системот(1 корисници и 2 предаватели)(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP)◊ Работна Фреквенција 422 MHz~440 MHz◊ Работи Растојание До 100m во празнина област◊ Извор на енергија На Контролор 2 X AA батерии за ХС4◊ Работна Температура 20°C~+85°C◊ Релативна Влажност ≤85%◊ Заштита Одделение Ip65Ние ви обезбеди сосема нов и гарантиран квалитет директно од фабрика

BGN 213.33

100 Окото Филтриране На Тъкани Тел Плат От Неръждаема Стомана Екрана Филтър За Вода Лист 11.8 За Филтриране На Масло Мед Mayitr Home Tools

HW0000300Карактеристики : Нетоксични, без мирис безопасни.Нерѓосувачки челик мрежа, издржливи.Отпорен на вода, носат отпорни, отпорни на киселина, висока темп отпорни и времето отпор.Широко се користи во филтрирање масло, прашина, цемент, полен, мед итн.Спецификација : Бренд новиМатеријал : Нерѓосувачки челикMesh : 100Димензии : Должина : 30cm / 11.8" x Ширина : 30cm / 11.8"Боја : СребренаПакет : 1x Мрежа филтрација Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 4.00 5.50

Дървообработващи инструменти Митра Калибър и кутия съвместно кука комплект с регулируема флип стоп дървообработващи DIY инструменти JF1171

започнетекрајот Висок Квалитет Митра се Измери и Кутија Заеднички Убодни Комплет со Прилагодливи Флип Запре Дрво DIY алатки JF1115 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми...

BGN 132.00 227.15

ABS естествения цвят на пластмасова обвивка за бързо прототипиране проба гладка повърхност

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот...

BGN 160.00

Yangdong YD385 (модел на автомобила е директно впръскване), комплект горивни инжектори, брой детайли:

Дел име : поставување на гориво инјекторитеДел број : погоден за Yangdong насока на горивото пумпа како YD385, YND485Секој сет содржи 3 парчиња за еден мотор.ако потреби за 4 парчиња, ве молиме пишете ни

BGN 83.95

41 мм комплект турбо хромированное покритие FORPARTNER McCULLOCH MAC CAT 742 840 842 резачка поршневое пръстен штифтовые скоби в събирането на

ЦИЛИНДАР за ПОЛНЕЊЕ 41 MM ЗА ПАРТНЕР , Mc CULLOCH MAC МАЧКА 740 840 842 ПИЛА и ПОВЕЌЕСПЕЦИФИКАЦИИ : СОЗДАДЕН 41 MMХРОМ ОБЛОЖЕНИАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА на ПАРТНЕРОТ ,Mc CULLOCH ПИЛА 742 840 842 и ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ПАРТНЕР 506 07 1884PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ЦИЛИНДАР ЗА ПОЛНЕЊЕСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

BGN 61.00 79.54

ВЪЗДУШЕН ФИЛТЪР В СЪБИРАНЕТО НА ПОДХОДЯЩИ ЗА HONDA GX35 1.3 HP 35CC AIR CLEARNER ПЪЛНО ПОКРИВАНЕ НА КОРПУСА НА ОСНОВАТА НА МАРКУЧА + ЕЛЕМЕНТ КУСТОРЕЗ МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ

ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ СОБРАНИЕТО ЗА ХОНДА GX35 4 УДАР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СОСЕМА НОВ ВОЗДУХОТ CLEARNER ASSY ЕВТИНИ СМЕСТУВАЊЕ БАЗА +МАСКА + ФИЛТЕР ЕЛЕМЕНТ ЗА ГАС НА МОТОРОТ ЗАМЕНА НА ДЕЛАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА на ХОНДА МОДЕЛ(S) GX35 1.3 hp MINI 4 мозочен УДАР и ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ЗАВРШИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.КУПИ СО ДОВЕРБА ! АКО ОВОЈ ПРЕДМЕТ НЕ Е КАКО ШТО Е ОПИШАНО НИЕ ЌЕ СЕ ВРАТИ ТОА И РЕФУНДИРАЊЕ НА ВАШИТЕ ПАРИ...

BGN 16.00 18.69

Стартер възвръщаемост жаден старт в събирането на ЩИЛ 023 021 025 MS210 MS230 MS250 детайли резачка замени 1123 080 1802

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Резервни одвратна стартер / повлече започнете собрание Замена На Дел Број (P / N) : 1123 080 1802 Одговара за STIHL 021 023 025 MS210 MS230 MS250 ПилаГолемина На : Прибл...

BGN 20.43

Тенис на източник на захранване powe r за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w изпитано добро качество

Десктоп напојување за H530 M8400 T TS140 TS230 HK38016 FP FSP28040 PA 280 W тестирани добар квалитетПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

BGN 57.60

Машина за поставяне на етикети, опаковки, самозалепващи се ленти чантата бутилка ZONESUN автоматична високоскоростна плоска квадратна

ПрименаОсобено се прилагодат на електронски следење код етикетирање Широко се користи во пакување објекти, како што се медицински, храна, хемиски,козметика, електронски производи, хардвер, Авто Делови, stationeries, батерии, касета, ЦД, krabičkách и така натаму.Функција1.Користење на екран на допир за контрола на оперативниот систем, едноставен, практичен, ефикасно;2.Се прилагодат различни обликот на објектот во врвот етикетирање;3.Завртка прилагодување за да се потисне движења на телото точно;4.Синхронизација синџир механизам обезбеди етикетирање мазна и прецизни калибрација;5.Напредна технологија на пневматски систем за кодирање, печати број на серија, број и истекот јасно.6.Преностип возен шишиња, бидете сигурни дека labels прилог повеќе цврсто;7.Етикетирање транспарентна етикета без меур и навремено;Спецификација1.Етикета ширина : 20150mm2.Етикета должина : 20100mm3.Производи Дијаметар : Должина : 40mm280mmШирина : 40mm200mmВисина : 0.2 мм2mm4.Макс надворешен дијаметар на етикетата се тркалаат : φ280mm5.Внатре дијаметар на етикетата се тркалаат : φ76mm6.Макс Етикетирање брзина : 200pcs / мин7.Точноста на етикетирање : ±1mm8.Напојување : 220 V / 110 V 50 / 60 Hz 1200 W9.Воздушниот Притисок : 4 6 бар или 0.4 0.6 Mpa10.Машина Нето Weihgt : 180 KG11.Машина Димензија : 2200mm x 700 мм x 1450 mm12.Пакување Големина : 276106167 CM13.Бруто Тежина : 230 KG14 : Внесувач Параметар : Должина : 280mm ширина : 40200mm(прилагодливи;висина : 60mm )(ОВА МОЖЕ ДА СЕ ИЗМЕНУВААТ .PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС )

BGN 21840.00 24000.00

1 кг 0,15 мм * 8 мм чиста никелова плоча каишка ленти, листове 99,96% чист никел за батерии електрод електрод точков заваряване машина

modname=ckeditor0.15 мм * 8мм Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% чист никел за Батеријата electrode electrode Место Заварување МашинаКарактеристики во добра заварување перформанси, висока затегнувачка напнатост, ниска resistivityГлавно се користи за никелметал hydride батерии, литиум батерии, пол уво, алат, во комбинација батерии, полимерни батерии, електрични батерии и инструментација, високоенергетски електрични алатки батерии, лаптоп батерии, батерии и HM комбинација на телекомуникациите, вакуум, индустријаСодржината на никел : > / =99.96%Дебелината х Ширина : 0.15 мм х 8ммПакување, Вклучувајќи : 0.51kgx 0.15 мм х 8мм чиста никел ленти.(Вообичаено 12 тома)Answer : ___________________________ Note : Ние сме метал обработка на фабрика за производство на чиста никел, никелобложено челик, бакар, алуминиуммагнезиум композитни појас, волфрам и други метални материјали, ве молиме консултирајте се!Ние во моментов има следниве спецификации на чиста никел и никелобложено челик ленти : 0.1mm X2mm, 0.1mm X3mm, 0.1mm X4mm, 0.1mm X5mm, 0.1mm X6mm, 0.1mm X7mm, 0.1mm X8mm, 0.1mm X10mm, 0.1mm X20mm, 0.1mm X55mm0.12mm X3mm, 0.12mm X6mm, 0.12mm X8mm,0.15mm X4mm, 0.15mm X5mm, 0.15mm X6mm, 0.15mm X7mm, 0.15mm X8mm, 0.15mm X10mm, 0.15mm X12mm, 0.15mm X25mm, 0.15mm X30mm, 0.15mm X75mm, 0.15mm X138mm,0.2mm X2mm, 0.2mm X4mm, 0.2mm X5mm, 0.2mm X6mm, 0.2mm X7mm, 0.2mm X8mm, 0.2mm X10mm, 0.2mm X12mm, 0.2mm X50mm,0.3mm X8mm, 0.3mm X10mm0.5mm X10mm,

BGN 74.00 105.60