• Ново
1-4years деца бански бански костюми за момичета Детски децата biquini infantil бански бикини момиче 2017 новият годишен бански

1-4years деца бански бански костюми за момичета Детски децата biquini infantil бански бикини момиче 2017 новият годишен бански

BGN 5.58

Сума
Налично за поръчка


100cm Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Децата Gils Летото Бански
Моден дизајн Симпатична
Големина : 70 80 90 100
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Пакет се вклучени : 1x Бикини Сет (врвот + краток Панталона)+Headhand
Големина На Табелата :
Оваа симпатична поставува е супер вредност!
Со тоа е снежана цртан филм fashiondesign
тоа ќе биде совршен за летните подарок
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1x Bikini Сет (врвот + краток Панталона)& 1x Headband
Преглед :
вообичаени ситуации :
1.Надвор од акциите :
Сите ваши нарачки ќе бидат испратени.Ако не,ние ќе ви остават messenge да ви кажам дека тоа е надвор од акциите и ние молам вие да ја откаже нарачката изборот причина : Купувачот не сакате оваа цел. Ви благодариме за вашето разбирање
2.Купување заштита работи надвор ,но пакет се уште е во транзит
Драг пријател,понекогаш за некои причини,царинската ќе се одржи на производ,ве Молиме контактирајте со продавачот кога времето за испорака е лево во рок од 6 дена.Продавачот ќе се справи за вас додека сте задоволен.
3.Нема Следење На Информации :
Кина Пост Регистрирани Сите Mail Бесплатно е ДОЛАРИ 1.6,па да се намали цената на производот,ние обично испратите евтин производ од страна на Продавачот за Испорака Метод (No Следење на информации кога производот е во купувачот земјата,но превозот брзина е исто како Кина Пост Регистрирани Ail Пошта).Ве молиме контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања во врска со производи или акции.
4.Не Е Задоволен По Receving Производот :
Ве молиме слободно контактирајте со продавачот ако не сте задоволен по добивањето на производ,тоа е наша грешка,ние ќе се реши за вас додека сте задоволен.Дури и облеката не се вклопуваат,ние, исто така, ќе се справи за вас.Ве молиме контактирајте со продавачот пред да го отвори спорот.
5.Веледрогеријата :
Ве молиме контактирајте ја saller ако сакате, ние испрати производи од експрес,ние обично брод на производите од експрес слободен кога цел пари е повеќе од 180 ДОЛАРИ.Ве молиме контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања во врска со производи или акции.
6.Спорови :
Ве молиме контактирајте со продавачот пред да го отвори спорот.Ние навистина се чувствуваат непријатно ако постојат спорови watting за нас во секое утро кога ќе се разбудам.

Всичко за продукта

Размер:
0 1years, 1 2years, 2 3years, 3 4years
търговска марка:
Глейн
Номер На Модела:
baby kids biquini
Материал:
Памук, Полиестер
Пол:
Момичета
Вид На Модела:
Мозайка
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Елемент:
две неща
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ

Подобни продукти в категория

Годишни Момичета Сладък Принт Бикини Комплект От Две Части Бански Бански Децата Момичето Плажни Дрехи, Бикини Комплект

Одличен Квалитет Бикини Костум(Погоден за 3 до 10 години девојки носење)Големина(tag)За Раст За Возраст3 T (98)за 98cm 3 Years 4 T (104)за 104cm 4 Years 6 (116) за 116cm 6 Years 8 (128) за 128cm 8 Years 10 (140) за 140cm10 Years

BGN 11.00 12.99

2017 New Стара Summer Kids Baby Момичета бикини костюм на анимационен комикс бански бански костюми за къпане цели облекло за плуване

Одличен Квалитет Бикини(Погоден за 2 до 6 години девојки носење)Големина(tag) БистаЗа Раст На Половината2 44cmза 92cm 44cm 3 46cmза 98cm 45см 4 49cm за 104cm 46cm 5 50cm за 110cm 48cm653cmза 116cm50cm

BGN 11.00 12.78

2017 момиче ивица с дълъг ръкав трико сърцето на 3-те части комплект неопрен къси плажни тъкан обрив гвардия за защита от Слънцето UPF50+ 90-140 см

Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Девојката е Долг Ракав Пливаат Одговараат (Сет од 3 дел)Модел# : B1520Материјал : 80% Polyamid + 20% Elastan, UPF 50+Пакет вклучувајќи : 1x врвот, 1x дното, 1x КапаГолемина Водич : Големина на Врвот Должина Половината Дното Биста Должина на Ракав Propsed Висина 3 T 37 22x2 28x2 18 35 90100 4 T 38 23x2 29x2 19 37 100110 5 T 39 24x2 30x2 20 39 110120 6 T 40 25x2 31x2 21 41 120130 7 T 41 26x2 32x2 22 43 130140Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 inch ) За пример...

BGN 22.00 25.78

Момичета Фламинго Бански Костюми 2018 Дете Детски Момиче One Piece Бански Костюми Пакетче Пристрастие Бански Бански Костюм За Момичета Плуване Плажно Облекло

Девојки Фламинго Бански Костуми Perfect 2018 Деца Деца Девојка Едно Парче Бански Туту Кавга Костим За Капење Костим За Девојки Пливање BeachwearДраг пријател,Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашата поддршка.Сега јас да се отвори нова продавница да го продаде деца, бебе облека.Само отвори неколку дена, цената е многу ниска, но квалитетот е најдобар.Ако сте заинтересирани, можете да купите нешто што ви се допаѓа.Ви благодарам многу!Ова е продавница линк : https : / / www.aliexpress.com / store / 3101073?spm=5261.seller_index.0.0.4c8af9a36 IJBu WНајновите Модата Бебе Девојки Костими За Капење !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : ПолиестерВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 9.73